Огляд форм гравітації 2020: чи варто ваших грошей?

Шукаєте плагін контактної форми для вашого сайту WordPress? Гравітаційні форми часто класифікуються серед найкращих плагінів контактної форми WordPress. У цьому огляді Gravity Forms ми розглянемо його особливості та продуктивність, щоб з’ясувати, чи справді заслуговує на те, щоб його називали найкращим плагіном контактної форми для WordPress.


Огляд форм тяжкості

Для чого потрібен плагін для форми WordPress?

Незалежно від того, чи ведете ви невеликий блог або корпоративний веб-сайт, для кожного сайту потрібна контактна форма. Контактна форма працює як міст між вами та вашою аудиторією.

Більшість сучасних веб-сайтів потребують більше, ніж просто контактна форма. Вони також потребують інших форм, як-от запит форми цитати, опитування, бронювання, подання контенту тощо.

Gravity Forms – це один з найпопулярніших плагінів для побудови форм для WordPress. Використовуючи його, ви можете створити будь-яку веб-форму, про яку ви можете придумати, від простої форми контакту до довгої складної форми – Gravity Form робить процес безболісно простим.

Про форми тяжкості

Без сумніву, Gravity Forms – це найбагатший плагін WordPress контактної форми на ринку. Від чуйних форм до фільтру спаму та розширених розрахунків до шлюзів платежів, Gravity Forms пропонує все, що вам потрібно, щоб легко створити онлайн-форму.

Якщо у вас є бюджет на придбання преміального модуля WordPress, то Gravity Forms – НАЙКРАЩА ставка. Звичайно, це трохи дорого, але якщо вам набридло шукати повний плагін форми, не дивіться далі, ніж Gravity Forms.

Огляд форм гравітації: плагін форми для ваших постійно зростаючих потреб

Гравітаційні форми найкраще підходять для користувачів, яким потрібно легко створювати складні форми на сайті WordPress. Постійно зростаючий список функцій відрізняє Gravity Forms від своєї конкуренції. Давайте подивимося на деякі дивовижні функції, пропоновані Gravity Forms.

 • 30+ форм форм: Він постачається з великою різноманітністю форм форм, які допомагають вам легко створювати форми WordPress.
 • Чуйна форма: Ваша форма WordPress буде чудово виглядати на всіх пристроях, включаючи настільний, мобільний та планшетний ПК.
 • Умовна логіка: Показувати або приховувати поля залежно від вибору користувача.
 • Повідомлення електронною поштою: Повідомлення електронною поштою інформують вас про те, коли форма надсилається.
 • Фільтр спаму: Боротьба з поданнями спаму, використовуючи параметри Google reCaptcha, дуже просто Captcha та Akismet.
 • Завантаження файлів: Дозвольте своїм користувачам завантажувати файли через вашу онлайн-форму.
 • Збережіть і продовжте: Збережіть частково заповнену форму та поверніться до неї пізніше, щоб заповнити форму.
 • Розрахунки: Гравітаційні форми також дозволяють виконувати розширені обчислення на основі поданих значень поля.
 • Форми передніх торців: Хочете дозволити користувачам надсилати публікацію в блозі для вашого огляду, не надаючи їм адміністратор WordPress доступу? Ви можете зробити це, використовуючи форми на передньому кінці на своєму сайті.
 • Форми обмеження та розкладу: Обмежте кількість записів, які форма може отримати та запланувати форми.
 • Інтеграції: З гравітаційними формами інтеграція – це вітер. Підключіть свою веб-форму до будь-яких онлайн-додатків, з якими ви хочете працювати.

Конструктор перетягування форм у WordPress

Gravity Forms поставляється з інтуїтивно зрозумілим конструктором форми перетягування. Просто виберіть поле, яке ви хочете додати, а потім перетягніть його у форму.

Гравітаційні форми - конструктор перетягування форм

Видалення поля форми розширює його, щоб ви могли змінити речі, якщо вам потрібно. Він постачається із заздалегідь визначеними готовими до використання полями для найбільш часто використовуваних форм, включаючи ім’я, електронну пошту, веб-сайт, зворотній зв’язок тощо.

Крім стандартних полів, Gravity Forms поставляється з розширеними полями. Тут ви можете створити спеціальні поля форм, вибравши різні типи введення та призначивши їм ім’я, мітки, значення, перевірки перевірки тощо..

Ви можете легко переставити поля форми, просто перетягнувши їх уверх і вниз по формі. Для більш складних форм ви можете навіть розбити форму на різні розділи та сторінки.

Потужні елементи керування, запаковані у параметри форми

Кожна форма у Gravity Forms може мати свої власні налаштування. Це дозволяє користувачам налаштувати назву форми та опис форми.

Gravity Forms поставляється з потужними елементами управління в налаштуваннях форми. Це дозволяє контролювати різні аспекти вашої форми. Окрім звичних налаштувань, існує ряд варіантів, які можна включити для вашої форми.

Налаштування форми гравітації

Ви можете керувати макетом форми та додавати клас CSS, щоб ви могли самостійно стилювати її. Ви можете ввімкнути такі функції, як анти-спам горщик для меду, або ввімкніть перехідні анімації, щоб ваша форма виглядала більш інтерактивною.

На вкладці підтвердження налаштувань форми ви можете контролювати, що відбувається, коли користувач подає форму. Ти можеш переадресація користувачі показують їм власне повідомлення, надсилають їх на сторінку підтвердження або перенаправляють їх на будь-яке інше потрібне вам посилання.

Ви також можете увімкнути надсилання даних полів форми у вигляді рядків запитів на вашу сторінку підтвердження. Це дозволяє використовувати рядки запиту в інших функціях для відображення динамічної інформації на сторінці підтвердження.

Кожен параметр форми має вкладку сповіщень. За замовчуванням користувачі на рівні адміністратора отримують сповіщення про кожне подання форми. Ви можете додавати власні сповіщення та надсилати сповіщення на будь-які інші адреси електронної пошти.

Розширені поля та умовна логіка

Гравітаційні форми поставляються зі стандартними полями форм, як основні типи введення. Ви можете визначити мітки та значення для цих полів під час додавання їх на свій сайт.

Розширені поля у Гравітаційних формах

Однак ці поля не дозволяють вам значно покращити форму. Gravity Form поставляється з іншим розділом для розширених полів. Це готові до використання поля, які ви можете просто опустити в редактор форм.

Наприклад, у полі електронної пошти є прапорець, який дозволяє вам надсилати електронному листу підтвердження для підтвердження їх електронної адреси. Гравітаційні форми автоматично підтверджують, що дані, введені в поле, відповідають основним синтаксисам цього поля.

Поля публікації дозволяє вводити у форму поля, пов’язані з публікацією WordPress. Використовуючи поля публікації, ви можете створювати форми для прийому вмісту, що подається користувачем, на вашому сайті WordPress.

Поля публікації дозволяють додавати вміст, який подав користувач

Нарешті, є поля ціноутворення, які дозволяють додавати поля, такі як назва продукту, ціна, кількість тощо.

Найпотужніша особливість Gravity Forms – це можливість додавати умовні чеки у ваші форми. За допомогою умовної логіки ви можете налаштувати форму для показу або приховування полів, розділів, сторінок або навіть кнопки подання на основі вибору користувача або вводу.

Інтеграція та розширення форм тяжкості з доповненнями

У WordPress є багато плагінів, які виступають як рамки, побудовані на WordPress. Гравітаційні форми можна легко інтегрувати з найпопулярнішими плагінами WordPress і навіть багатьма програмами, що не належать до WordPress.

Є додатки для інтеграції Gravity Forms з такими популярними постачальниками послуг електронної пошти, як MailChimp, Aweber, GetResponse та багато інших.

Гравітація Формує основні та розширені доповнення

Ви також можете розширити Gravity Forms, щоб додати багато додаткових функцій з додатками плагінів. Є доповнення для створення вікторин, опитувань, опитувань за допомогою гравітаційних форм.

Гравітаційні форми також можна інтегрувати з багатьма популярними CRM, такими як рішення Agile, Zoho та Capsule CRM.

Gravity Forms працює з WooCommerce. Він також має доповнення для інтеграції ваших форм із шлюзами платежів, такими як PayPal, Stripe, Authorize.net тощо.

Гравітаційні форми проти WPForms: Краща контактна форма плагіну

І форми тяжкості, і WPForms допоможемо легко створити контактну форму на своєму сайті. Але коли копати глибше, ви знайдете кілька ключових відмінностей між ними.

Давайте подивимось, чим відрізняються ці плагіни та який плагін найкращий вибір для ваших унікальних потреб.

1. Простота використання

Форми гравітації та WPForms поставляються з великою кількістю дивовижних функцій економії часу для створення контактної форми.

Однак, як і будь-який інший, багатофункціональний плагін, існує трохи кривої навчання використання гравітаційних форм. Не кажучи вже про те, що чим більше можливостей буде доступно у вікні, тим крутішою буде крива навчання. Форми гравітації не відрізняються.

Щоб створити форму, перше, що вам потрібно зробити, – це вказати її форму. Потім ви будете спрямовані до конструктора форм, куди вам доведеться щоразу вручну додавати поля форми.

Його інтерфейс не такий гладкий, як WPForms. Щоб переглянути форму, вам потрібно буде натиснути на кнопку Попередній перегляд у конструкторі.

wpforms утворюють шаблони

WPForms, з іншого боку, значно спростив весь процес формування форми. Плагін поставляється в комплекті з декількома заздалегідь створеними шаблонами, тому ви можете створити форму, не завжди починаючи з нуля..

огляд wpforms

Усі поля форми чітко впорядковані, тому ви можете швидко вибрати потрібне поле у ​​конструкторі. Ви також можете НЕМОВНО переглядати форму під час налаштування полів у програмі.

Переможець: WPForms

2. Ціна

Вартість гравітаційних форм починається від 59 доларів. Вони не пропонують безкоштовну версію. Однак ви можете зайти на їх демонстраційний сайт, щоб перевірити плагін, перш ніж придбати його.

І навпаки, WPForms пропонує безкоштовну версію, яку можна завантажити з сховища плагінів WordPress. Вартість преміум-версії плагіна починається від 49 доларів.

Переможець: WPForms

3. Особливості

Що стосується особливостей, Gravity Forms чітко стоїть попереду кривої.

Тепер це не означає, що WPForms не має жодних істотних функцій. Але йому не вистачає деяких додаткових функцій, пропонованих гравітаційними формами, такими як Розрахунки.

Сказавши це, є також деякі сфери, де WPForms накопичується, як опитування та опитування. Насправді плагін WPForms дає вам найкращі інтерактивні звіти про опитування з оглядом у реальному часі. Ви також можете знайти розумні поля опитування, наприклад, шкалу Likert, рейтинги зірок тощо.

Переможець: Гравітаційні форми

Перегляньте наш повний огляд WPForms.

Варіанти ціноутворення та підтримки для гравітаційних форм

гравітація формує ціноутворення

Ціноутворення плагіна Gravity Forms починається від 59 доларів на рік за ліцензію одного сайту з базовими доповненнями. Ліцензія Pro коштує $ 159 для 3-х сайтів та основних + додатків. Ліцензія Elite доступна за 259 доларів на рік при підтримці всіх додатків та необмеженої кількості сайтів.

Кожна ліцензія дає право на один рік підтримки на основі квитків. Ліцензія Elite надає вам пріоритетну підтримку. На запитання, як правило, відповідають дуже оперативно, вражаючий час повороту для вирішення квитків.

Документація є обширною, що допомагає переглядати усі аспекти побудови форми.

Наш вердикт щодо форм тяжкості – найкращий контактний плагін для WordPress

Гравітаційні форми найкраще підходять для досвідчених користувачів, яким потрібен повний плагін форми WordPress. Якщо у вас є бюджет на придбання преміального плагіна, то вам обов’язково слід ознайомитися з гравітаційними формами.

Щодо функцій, то базовий плагін має вражаючий набір варіантів. Ви також можете знайти додатки для додатків для Gravity Forms не тільки на веб-сайті плагінів, а й у сховищі WordPress.org.

Будучи одним із найпопулярніших та широко використовуваних плагінів, більшість тем WordPress оснащена вбудованою підтримкою стилів Gravity Form. Він працює з більшістю інших плагінів WordPress бездоганно.

Ми вважаємо, що це найкращий плагін для контактної форми для WordPress, і ми надаємо йому 4,6 із 5 зірок.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,6 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримати форми тяжкості зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map