Огляд грізних форм: Створення розширених форм WordPress

Ви розглядаєте можливість придбання грізних форм, але цікавитесь, чи це найкращий вибір? Ми розуміємо. Formidable Forms – це вдосконалений плагін для створення форм для WordPress, але неможливо визначити, чи він підходить для ваших потреб без поглибленого аналізу. У нашому огляді Грізних форм ми розглянемо його особливості, ціни та багато іншого.
огляд грізних форм


Про грізні форми (Раніше грізний Pro)

Formidable Forms – це конструктор форм WordPress, який дозволяє легко створювати розширені форми, не потребуючи наймання розробника. Від простої форми контактів до складної форми на декількох сторінках ви можете створити будь-який тип веб-форми, яку ви можете уявити за допомогою Formidable Forms.

Lite версія плагіна доступна для завантаження безкоштовно з сховища WordPress.org. Однак версія Lite лише дозволяє створити основну контактну форму. Для розширених форм вам потрібно буде оновити до професійної версії.

Огляд грізних форм: створення основної форми

Як і більшість сучасних плагінів для побудови форм для WordPress, Formidable поставляється з конструктором перетягування. Давайте подивимось, як створити основну контактну форму за допомогою Форматних форм, щоб побачити, як вона працює.

Інтерфейс Formidable Forms дещо схожий на Gravity Forms.

грізний конструктор форм

Усі поля акуратно розташовані в правій панелі. Щоб навчити вас використовувати плагін під час переходу, вони додають чіткі інструкції зі стрілками в програмі.

Щоб додати поле форми до свого будівельника, просто натисніть на будь-яке поле на правій панелі. Щоб змінити макет, ви можете натиснути на вкладку «Макет». Тоді вам буде запропоновано вибрати один із різних макетів форм.

Створивши форму, ви перейдете на сторінку Загальні налаштування. Тут ви можете вибрати користувацьке повідомлення подяки, параметри стилю користувальницького стилю, параметри кнопок тощо.

загальні налаштування форми конструктора

Побудова розширених форм з грізними формами

Незалежно від того, чи хочете ви створити основну форму або створити складний онлайн-додаток, формальні форми допоможуть вам це зробити, не торкаючись жодного рядка коду. Інтерфейс надзвичайно зручний для користувачів, як для початківців, так і для просунутих користувачів. Давайте подивимося на деякі вдосконалені функції у програмі Formidable Pro.

1. Виберіть інший макет

css макет бічної панелі

Формальні форми поставляються з декількома варіантами макета, які чудово виглядають та ідеально підходять до вашої теми WordPress. Ви можете знайти вкладку «Макет» поруч із вкладкою «Поля» на правій панелі.

2. Розширені поля

Формальний Pro випускається з тоннами розширених полів форми, таких як завантаження файлів, розсильний текст, пароль, кредитна картка тощо.

3. Додаткові функції

дата на передньому етапі

Формальний Pro постачається з широким спектром унікальних розширених функцій, таких як:

 • Відображати дані на фронтенді: Formidable Forms – це єдиний плагін для побудови форм, який дозволяє відображати дані форми на фронті.
 • Багатосторінкова форма: Скорочення відмови від форми шляхом створення багатосторінкової форми з панеллю прогресу.
 • Графік та діаграма: Спілкування складних тенденцій даних за допомогою графіків та діаграм.
 • Розрахунок: Виконуйте розширені числові обчислення – особливо це зручно для магазинів електронної комерції.
 • І більше…

Грізні форми: ціноутворення та підтримка

Formidable Forms пропонує безкоштовну версію, яку можна завантажити з сховища WordPress.org. Безкоштовна версія дозволяє створити основну контактну форму на своєму сайті.

приголомшливі ціни на огляд - ціни

Якщо ви хочете створити складні форми або онлайн-додатки із формальними формами, вам потрібно придбати профі версію. Професійна версія доступна у чотирьох різних планах:

Особисті: За 49 доларів ви отримаєте преміальну однорічну ліцензію з 1 роком стандартної підтримки.

Творець: За 99 доларів ви можете використовувати плагін на трьох сайтах. Ви також отримаєте доповнення, включаючи інтеграцію MailChimp, інтеграцію MailPoet, аддони Bootstrap, а також додатки для відстеження та розташування користувачів..

Бізнес: За 199 доларів ви отримаєте пріоритетну підтримку та потужні додатки, такі як стандарт PayPal, Zapier, реєстрація користувача, AWeber тощо.

Підприємство: За 399 доларів ви отримаєте необмежену ліцензію на сайт, підтримку еліти та розширені доповнення, включаючи Stripe, WooCommerce та багато іншого.

Наш вирок щодо використання грізних форм на вашому сайті

Формальні форми найкраще підходять для користувачів, які хочуть легко створювати розширені форми.

Цей плагін оснащений усіма основними функціями, яких ви очікуєте від передового конструктора форм WordPress.

Ми настійно рекомендуємо формальні форми для всіх користувачів, які хочуть створювати представлені користувачем форми, відображати дані форми на передній панелі, виконувати потужні розрахунки тощо.

Ми даємо це 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оцінок:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте грізні форми зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map