Огляд LayerSlider – варто чи ціни?

Хочете створити привабливі повзунки для свого сайту WordPress? LayerSlider може допомогти вам демонструвати зображення, відео, розміщувати вміст тощо. Вона включає сотні різних анімацій та можливість шарувати вміст у кожному слайді. Але це найкращий доступний плагін WordPress для повзунків? Дізнайтеся в нашому огляді LayerSlider.


огляд пластів

Навіщо використовувати плагін-слайдер?

Коли ви маєте так багато запропонувати на своєму сайті, важко знати, що відображати на своїй домашній сторінці.

Слайдер – це цікавий спосіб показувати свій найпопулярніший вміст, демонструвати популярні товари з вашого магазину електронної комерції або ділитися фотографіями з останньої поїздки. Анімація слайдера може бути привабливою і привабливою для користувачів.

Про LayerSlider

LayerSlider – популярний плагін для повзунків WordPress на ринку CodeCanyon, який містить понад 1,5 мільйона активних встановлень, 80-ти тисяч продажів та 4,7 позитивних оцінок зірок. LayerSlider дозволяє легко створювати повзунки, галереї зображень та слайд-шоу на веб-сайті WordPress.

Плагін був розроблений Kreatura, групою захоплених веб-дизайнерів та розробників. Він вперше був випущений в січні 2012 року. Вони також продають плагін-плагін-плагін jQuery на CodeCanyon для веб-сайтів, що не входять в WordPress.

Огляд LayerSlider: багатоцільовий, чуйний плагін-слайдер

LayerSlider – один з найпопулярніших плагінів для слайдерів для WordPress. Це дозволяє створювати повзунки, галереї та каруселі, що привертають увагу, з анімацією та ефектами переходу.

З кожним слайдом ви можете додавати шари вмісту, включаючи зображення, відео, текст тощо. Кожен шар може мати свої власні перехідні ефекти. Ви також можете вибрати 3 різних стилю навігації повзунків.

Крім того, LayerSlider постачається з 13 налаштованими шкурами, щоб легко надати повзункам унікальний вигляд. Також входять файли шкіряних PSD, щоб дизайнери могли легше створювати власні скіни. Всі скіни чуйні та мобільні.

Ще кілька особливостей LayerSlider:

 • Перетягування візуального редактора: Простий у користуванні візуальний редактор дозволяє створювати красиві повзунки з нескінченними можливостями для налаштування.
 • 200+ ефектів анімації: LayerSlider дозволяє легко створити прекрасний слайдер на вашому сайті WordPress із приголомшливими анімаційними ефектами, включаючи переходи слайдів, паралакс тощо.
 • Повзунок вмісту: Подання великої кількості інформації в обмеженому просторі вже не є проблемою. За допомогою слайдера вмісту LayerSlider ви можете динамічно витягувати вміст із публікацій та сторінок і демонструвати його своїй аудиторії.
 • Тон варіантів налаштування: За допомогою LayerSlider параметри налаштування нескінченні. Плагін поставляється з 18-ти слайдерними шкурами, тоннами шаблонів слайдів-слайдів та макетами, що залежать від пристрою.

Як створити свій перший слайдер

Встановіть та активуйте плагін, і ви будете перенаправлені на LayerSlider WP »Усі слайдери меню.

Клацніть на Додати новий кнопка для початку роботи.

Огляд LayerSlider - додайте нове

Введіть ім’я та натисніть Додати слайдер.

LayerSlider Review - назва

Ви побачите вкладки вгорі, на яких ви побачите, що перебуваєте на сторінці налаштувань.

LayerSlider Review - налаштування слайдера

Нижче ви побачите всі варіанти слайдера. Ви можете змінити розмір, анімацію, швидкість, параметри навігації тощо.

LayerSlider Review - налаштування

Закінчивши вибір налаштувань, натисніть на Слайди вкладку вгорі.

Є 2 Клацніть для встановлення кнопки зліва. Верхня частина – для встановлення зображення, а нижня – для встановлення мініатюри. Якщо мініатюру залишити порожньою, буде використане саме зображення. Ви також можете встановити індивідуальну тривалість зображення, вибрати більше 100 ефектів переходу та (необов’язково) налаштувати посилання.

LayerSlider Review - вибирайте зображення

Нижче ви можете додати більше шарів у повзунок. Існує маса варіантів для додавання більше зображень, тексту, HTML, відео, публікації вмісту тощо.

LayerSlider Review - додайте шари

Ви також можете встановити переходи окремих шарів.

LayerSlider Огляд

Щоб додати ще один слайд, натисніть зелений знак плюс у верхній частині під Слайди вкладка.

Закінчивши, натисніть на Зберегти зміни кнопка внизу.

Ви можете отримати короткий код для відображення слайдера з LayerSlider WP »Усі слайдери екран, де будуть перераховані всі ваші повзунки.

Параметри документації та підтримки для LayerSlider

LayerSlider має онлайнову документацію та поширені запитання, розміщені на офіційному веб-сайті. Документація включає підручники з встановлення, складання повзунків, розширеного налаштування, вирішення проблем, та допомога розробникам. Поширені запитання також стосуються багатьох поширених проблем.

Ваша покупка LayerSlider постачається з 6-місячною підтримкою розробників, яка включає допомогу у виправлення помилок та відповіді на загальні запитання. Ви можете придбати розширену підтримку ще на 12 місяців.

LayerSlider проти Soliloquy

Доступно багато плагінів, але ми рекомендуємо Солівок як найкращий чуйний плагін для WordPress.

Більшість плагінів-слайдерів роздуті величезною кількістю функцій, які люди фактично не використовують. Крім того, вони часто мають дуже заплутані інтерфейси і сповільнюють роботу вашого сайту.

LayerSlider – це не поганий плагін. Він потужний і має безліч функцій. Але інтерфейс не дуже сприятливий для початківців – він створений на увазі розробників.

Деякі конструкції шкіри також видаються досить застарілими:

LayerSlider Review - який це рік

3D навігаційні кнопки

Soliloquy ставить на перший план досвід користувача. Він був розроблений, щоб бути легким і легким для початківців. Ви можете скласти повзунок всього за кілька хвилин.

Найкраще, що Soliloquy не сповільнить ваш сайт. Це найшвидший плагін, який ми протестували:

Слайдер плагін
Час завантаження сторінки
Запити
Розмір сторінки
Солівок1,34 сек26945 Кб
Слайдер Nivo2,12 сек291 Мб
Метеор2,32 сек271,2 Мб
Слайдер революції2,25 сек291 Мб
LayerSlider2,12 сек30975 Кб

Це тому, що він розроблений для використання гібридної методики, яка називається динамічним асинхронним попереднім завантаженням ajax.

Ви можете дізнатися більше в нашому повному огляді Soliloquy.

Як LayerSlider протиставляє конкуренцію

LayerSlider – це набагато більше, ніж просто типовий плагін для WordPress. Нижче наведено кілька способів, як LayerSlider залишається перед кривою:

1. Десятки шаблонів для вибору

LayerSlider дозволяє імпортувати десятки шаблонів дизайну для ваших повзунків, галерей та спливаючих вікон. Це означає, що ви можете швидко запустити дизайн, не будуючи його з нуля.

2. Побудувати спливаючі вікна, орієнтовані на перетворення

Чи любите ви їх чи ненавидите; не можна заперечувати той факт, що спливаючі вікна можуть сприяти більшій кількості конверсій на вашому веб-сайті.

Від інфобару до повнорозмірного та модального прийому спливаючих вікон ви можете створити будь-який тип вискочити кампанії, яку ви можете уявити за допомогою LayerSlider. Ви можете точно налаштувати зовнішній вигляд і контролювати, коли і як відображати спливаючі вікна. Ви навіть можете вставити поле підписки на розсилку, щоб розширити свій список електронних листів.

3. Запишіть усі зміни за допомогою версій LayerSlider

ревізії шарів

LayerSlider поставляється з повною системою контролю версій. У ньому зберігаються записи про всі зміни, які ви вносите в дизайн. Це дозволяє побачити, які зміни були внесені в кожному записі, перетягуючи повзунок.

Це також дозволяє легко повернутися до попередньої версії.

Ціноутворення на рівні шару

Звичайна ліцензія LayerSlider доступна для придбання всього за 26 доларів. За допомогою звичайної ліцензії ви можете користуватися плагіном на одному веб-сайті WordPress. Ви також отримаєте безкоштовну підтримку протягом 6 місяців та всі майбутні оновлення.

Ви можете продовжити підтримку до 12 місяців за додаткові $ 7,50.

За розширену ліцензію вам доведеться одноразово сплатити 125 доларів. Маючи розширену ліцензію, ви можете зв’язати плагін із вашою темою преміум-класу.

Наш вердикт: Якщо ви купуєте LayerSlider?

LayerSlider – популярний плагін, тому що він має багато варіантів анімації та переходу, що дозволяє створювати складні слайдери з усіляким вмістом та цікавими ефектами.

Ми виявили інтерфейс трохи заплутаним і не дуже зручним для користувачів, але в документацію входить безліч навчальних посібників, які допоможуть, коли ви застрягли. Однак, як дізнатися, як використовувати всі функції, може пройти певний час.

Ми даємо LayerSlider 4.2 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,2 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте LayerSlider зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map