Огляд LearnDash – Створення вашого онлайн-курсу в WordPress

Хочете створювати та продавати онлайн-курси на своєму сайті WordPress? Плагін LearnDash WordPress був розроблений саме з цією метою, тобто для того, щоб допомогти вам створювати та продавати онлайн-курси на веб-сайті WordPress. Але це найкращий вибір?


У цьому огляді LearnDash ми розглянемо його функції, функціональні можливості, ціни та багато іншого, щоб допомогти вам визначити, чи це правильний плагін для вас.

Про LearnDash

learnndash-wordpress-плагін

LearnDash – найпопулярніший плагін системи управління навчанням (LMS) для WordPress. Його використовують компанії Fortune 500, великі університети у всьому світі та професійні навчальні організації для створення чудових курсів для своїх користувачів та студентів.

Це простий, але потужний плагін, забезпечений блискучими можливостями. Ви можете легко налаштувати його налаштування та створити приголомшливі курси на вашому сайті WordPress. Якщо ви справді цікаву та корисну інформацію з будь-якої теми, ви можете легко розробляти онлайн-курси, продавати їх та заробляти гроші в Інтернеті. Ви можете встановити разову ціну, періодичні платежі та підписки, або плани членства для продажу своїх курсів.

LearnDash дозволяє запропонувати своїм читачам розважальний досвід навчання за допомогою різних методів гейміфікації, систем винагород та активацій залучення. Це спонукає користувачів пройти більше курсів і покращує залучення користувачів до вашого сайту. Наприклад, ви можете показувати хід курсу, вручати сертифікати, нагороджувати бали та роздавати значки для заохочення учнів.

Огляд LearnDash: Початок роботи з LearnDash

Плагін LearnDash має дійсно простий, зручний інтерфейс, який дозволяє без особливих зусиль налаштувати його настройки для створення онлайн-курсів.

Для початку вам потрібно встановити плагін на веб-сайті WordPress. Для отримання більш детальної інформації перегляньте наш посібник щодо встановлення плагіна WordPress.

Після встановлення та активації плагіна ви побачите LearnDash LMS додано до меню панелі інструментів WordPress. Натисніть на це і перейдіть до Налаштування. Потім натисніть на Ліцензія LMS введіть своє ім’я користувача та ліцензійний ключ.

вставка-ліцензія-Learndash

Ви можете знайти ліцензійний ключ у своєму обліковому записі на веб-сайті LearnDash.

Далі ви переходите до Налаштування PayPal введіть свої дані PayPal, щоб прийняти платежі.

learnndash-paypal-settings

Після цього ви можете переглянути інші вкладки в Налаштуваннях. Переглянувши їх усі, не забудьте натиснути Зберегти.

Створення першого курсу з LearnDash

Щоб додати новий курс, перейдіть до LearnDash LMS »Курси з вашої інформаційної панелі WordPress. Потім натисніть кнопку Додати новий.

Тепер ви побачите редактор курсу, який виглядає так само, як звичайний редактор публікацій WordPress.

додати новий курс-навчання

Спершу додайте назву курсу. Потім додайте опис курсу в області публікації.

Прокручуючи вниз, ви побачите LearnDash Course Builder. Звідти ви можете додавати уроки, теми та вікторини до свого онлайн-курсу.

Learndash-курс-будівельник

Ви можете додати уроки, натиснувши на Додайте значок на вкладці Уроки.

додаткові уроки-навчання

Як тільки ви додасте необхідну кількість уроків, перетягніть їх у правий стовпець.

перетягування уроків для створення курсу

Урок може мати багато тем. Урок – це заголовок, тоді як теми є підзаголовками в основному заголовку.

Щоб додати теми, можна натиснути кнопку Додайте на вкладці Теми. Як тільки ви додасте необхідну кількість тем, ви зможете перетягнути їх у відповідні уроки на панелі правої частини. Не забудьте розширити свій урок, щоб додати до нього теми.

create-themes-learnndash

Аналогічно ви можете додати тести для уроків, дотримуючись того самого процесу. Ви можете додати вікторини як урок, так і в усьому світі протягом усього курсу.

Learnndash-вікторини

Як тільки ви додасте достатньо уроків, тем та тестів до свого курсу від Builder курсу курсів LearnDash, ви можете прокрутити вниз до Налаштування курсу LearnDash.

Навчання-курс-налаштування

У цьому розділі ви можете встановити різні варіанти курсу, наприклад матеріали курсу, тип ціни курсу, бали курсу, відповідний сертифікат тощо. Після того, як ви переглянете всі налаштування, перейдіть і натисніть Зберегти чернетку.

Тепер ви побачите Пов’язаний вміст розділ, доданий у верхній частині правої бічної панелі сторінки редактора курсу.

асоційований контент-навчання

У розділі «Асоційований вміст» ви знайдете всі уроки, теми та вікторини, створені для вашого курсу. Звідси ви можете побачити загальний план курсу.

Давайте продовжимо та перевіримо, як додавати вміст до уроків, тем та вікторин.

Додавання вмісту до уроків LearnDash, тем та вікторин

Тепер, коли ми створили контур для вашого першого онлайн-курсу, ми готові додати вміст до уроків, тем та вікторин..

Все, що вам потрібно зробити – це перейти до Пов’язаний вміст і натисніть назву уроку, теми чи вікторини, до якої потрібно додати вміст. Для цього підручника ми натиснули Урок 1: Вступ.

click-урок-редагувати-Learndash

Він автоматично відкриє редактор, де ви можете редагувати та додавати вміст до відповідного уроку, теми чи вікторини. Тепер ви можете додавати текст, зображення та навіть вбудовувати відео у свої уроки.

редагувати-урок-учняш

Потім ви можете прокрутити вниз і налаштувати свої налаштування. Ви знайдете схожий інтерфейс для курсів, уроків, тем та вікторин, тому їх легко налаштувати..

Як тільки ви додасте вміст до всіх пов’язаних уроків, тем та вікторин, ви можете перейти до редактора курсу та опублікувати свій курс.

Докладніше Параметри плагіна LearnDash

LearnDash оснащений повним набором функцій та опцій, які дозволять вам забезпечити захоплюючий досвід електронного навчання для своїх користувачів. Тепер, коли ви знаєте, як створити онлайн-курс за допомогою LearnDash, давайте перевіримо деякі його найцікавіші функції та варіанти.

1. LearnDash сертифікати

Ви можете вручити офіційні сертифікати своїм користувачам на основі їхньої вікторини, закінчення курсу або обох. Сертифікати повністю настроюються та підтримують динамічні дані, включаючи ім’я користувача, ім’я курсу, вікторини, бал та багато іншого.

Параметри сертифікації роблять ваші курси більш автентичними та допомагають завоювати довіру ваших користувачів.

2. Розширені параметри монетизації

LearnDash робить продаж ваших онлайн-курсів дуже простим. У ньому є прості варіанти, що дозволяють вам встановити ціну своїх онлайн-курсів, вибрати графік платежів та приймати замовлення. Ви можете встановити його для разової покупки, повторних платежів або планів членства.

3. Профілі користувачів

LearnDash створює спеціальні профілі користувачів для своїх клієнтів. Перейшовши до своїх профілів користувачів, вони можуть легко відстежувати їхню курсову діяльність.

4. Потужні параметри адміністрації

LearnDash пропонує вам потужні варіанти адміністрування, щоб добре організувати своїх учнів та курси. Ви можете групувати своїх студентів, створювати звіти про зарахування користувачів, хід виконання та проведення вікторини, термін дії курсу та багато іншого.

5. LearnDash Addons

LearnDash пропонує ряд безкоштовних та преміальних доповнень, щоб розширити функціональність системи управління навчанням. Він має розширення для WooCommerce, bbPress, Stripe, MailChimp (також ознайомтеся з цими кращими альтернативами MailChimp), Slack та багатьма іншими популярними програмами.

Повний список функцій LearnDash ви можете переглянути на офіційному веб-сайті LeanDash.

Плагін LearnDash: ціни та підтримка

LearnDash – це преміальний плагін із трьома ціновими планами. Найкраще в ціноутворенні – це те, що вони пропонують велику знижку при нагоді, тому слідкуйте за цим!

ціни на навчання

1. Основні: Базовий план зазвичай коштує 199 доларів, однак ви можете отримати його за менші кошти, коли вони пропонують знижку. Вони пропонують знижку до 40%.

Якщо ви придбаєте цей план, ви можете отримати одну ліцензію на сайт та всі функції LearnDash, за винятком ProPanel. ProPanel – це розширений додаток для звітування для LearnDash.

2. Плюс пакет: Пакет Plus зазвичай коштує 299 доларів. Його можна використовувати на до 10 веб-сайтах. Він включає всі функції LearnDash, включаючи ProPanel.

3. Про пакет: Звичайна ціна пакету Pro становить 369 доларів. За допомогою цього пакету ви можете отримати до 25 ліцензій на сайт.

Усі ці цінові плани включають підтримку та оновлення на 1 рік. Крім того, ви отримаєте демонстраційні файли сайту LearnDash.

Довідковий центр LearnDash пропонує багатий розділ поширених запитань, де ви можете знайти відповіді на запитання перед продажами, технічні та інші загальні питання. Якщо вам потрібна персоналізована підтримка, вам потрібно буде відкрити квиток на підтримку.

Наш вирок щодо використання плагіна LearnDash на вашому сайті WordPress

Плагін LearnDash – це, безсумнівно, найпотужніший і зручний для користувача плагін WordPress LMS. Це дозволяє легко створювати повноцінні онлайн-курси на вашому сайті WordPress і заробляти гроші, продаючи їх.

Плагін має повний набір функцій для організації курсів та ваших клієнтів. Також є цікаві варіанти залучити своїх учнів та заохотити їх пройти більше курсів.

Крім того, він має інтеграцію з низкою популярних плагінів та додатків, тому ви можете використовувати улюблені інструменти для додавання функціональності до вашої системи управління навчанням..

Ми вважаємо, що LearnDash – це найвищий плагін системи управління навчанням, доступний сьогодні. Тому ми настійно рекомендуємо LearnDash будь-кому з наших користувачів, які хочуть створювати онлайн-курси, продавати їх та заробляти гроші.

Ми даємо йому 4,5 з 5 зірок. Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте LearnDash зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map