Огляд LiveChat: це найкраще програмне забезпечення для прямого чату?

Ви хочете додати чат в реальному часі на свій сайт WordPress для обміну миттєвими повідомленнями? Розміщення прямого чату на вашому веб-сайті допоможе вам краще спілкуватися з відвідувачами вашого сайту та конвертувати більше відвідувачів у потенційні клієнти. Щоб додати прямий чат у WordPress, ви можете використовувати популярне програмне забезпечення LiveChat, але це найкращий вибір?


У цьому огляді LiveChat ми перевіримо, як він працює, його функції та функції, ціни та багато іншого, щоб допомогти вам вирішити, чи це правильний інструмент для вас.

Про ПЗ LiveChat

LiveChat Inc

LiveChat – один з найкращих плагінів програмного забезпечення для прямого чату, доступних на ринку. Це додаток, який дозволяє додавати чат в реальному часі на ваш веб-сайт і надавати найшвидший відгук вашим користувачам. Це дозволяє відвідувачам вашого сайту спілкуватися в чаті з вашою командою про будь-які запити щодо підтримки та продажів.

LiveChat поставляється з багатьма корисними інструментами чату, такими як підкрадання повідомлень, обмін файлами, часова шкала, стан доставки та сповіщення. У ньому є більш цікаві варіанти залучення клієнтів, як автоматичне та особисте привітання. Також є варіанти відгуків, щоб оцінити чат, коментарі, квитки тощо.

Інтерфейс LiveChat простий у навчанні. Існують такі варіанти управління командою, як групи агентів, ролі агентів, планувальник роботи, нагляд за чатом тощо, щоб організувати вашу службу підтримки чату. Він також надає звіти та аналітику, включаючи основні статистичні дані, звіти про чати, звіти про квитки, щоденні підсумки та інше.

LiveChat має безперешкодну інтеграцію з 130+ інструментами, включаючи CMS-платформи, такі як WordPress та Drupal, додатки для електронної комерції, такі як Shopify та BigCommerce, та довідкові служби, такі як База знань та Zendesk. Щоб додати LiveChat на веб-сайті WordPress, у офіційному сховищі плагінів WordPress є безкоштовний плагін.

Чому вам потрібно додати прямий чат на свій сайт?

Чат в прямому ефірі – один з найшвидших способів реагування на відвідувачів вашого сайту. Це набагато швидше, ніж електронні листи та телефони. Додавання опції чату в реальному часі на вашому веб-сайті дає змогу вашим користувачам задавати питання, коли воно з’являється в їхній голові. І миттєва реакція з вашого боку робить спілкування просто чудовим!

Найчастіше для підтримки та продажів використовується чат наживо. Якщо ви компанія, яка продає деякі продукти та послуги, вам знадобиться спілкування в чаті як для підтримки, так і для продажу. Коли клієнт вирішує проблему під час користування вашим продуктом, він може негайно зв’язатися з вами за допомогою прямого чату. Тоді ви можете запропонувати миттєву допомогу.

Таке розширене спілкування, безумовно, посилить ваше враження у свідомості користувача. І це, безумовно, окупиться в довгостроковій перспективі, оскільки вони поділять це з усного слова та інших засобів масової інформації. Як мінімум, вони стануть вашими клієнтами, поки ви не займаєтесь бізнесом.

Чат в прямому ефірі чудово підходить для генерації та продажів, оскільки ви можете направити користувача безпосередньо на сторінку оформлення замовлень, коли вам відомо, що він зацікавлений у продукті. Багато користувачів кидають ідею придбання товару лише тому, що вони не можуть знайти невелику частину додаткової інформації. Отже, ви можете захопити кожного з таких користувачів і перетворити їх у клієнтів.

Коротше кажучи, чат у прямому ефірі покращує користувацький досвід, залучення, генерацію потенційних клієнтів та продажів. Це простий, але чудовий спосіб розширити свій бізнес та стати успішним.

Огляд LiveChat: Початок роботи з LiveChat

LiveChat – це преміальне програмне забезпечення для прямого чату, але для початку це безкоштовна 30-денна пробна версія. Таким чином, ви можете безкоштовно зареєструватися та користуватися програмним забезпеченням протягом 30 днів, вивчити його функції та вирішити, чи продовжувати підписку чи припинити її використання. Це чудовий варіант, оскільки ви можете безкоштовно зареєструватися, використовуючи спочатку електронну адресу.

Для початку вам потрібно зайти на веб-сайт LiveChat і натиснути Зареєструйтесь безкоштовно кнопка.

без реєстрації-livechat

Тепер слід ввести бізнес-адресу електронної пошти, щоб розпочати процес реєстрації LiveChat. Ви також можете зареєструватися за допомогою свого облікового запису Google.

enter-email-livechat-реєстрація

Потім на другому кроці вам потрібно буде ввести адресу свого веб-сайту. Потім також виберіть мету чату.

enter-site-address-livechat-реєстрація

На третьому та останньому кроці ви можете вибрати тип галузі, кількість працівників та тип аудиторії. Якщо ви плануєте спілкуватися в чаті лише зі своїми клієнтами, ви можете перевірити B2C тільки. Але якщо ви хочете спілкуватися і з іншими компаніями, також перевірте B2B. І, Внутрішнє використання якщо ви хочете його для спілкування для внутрішнього використання.

Потім натисніть кнопку Створити рахунок кнопка.

create-account-livechat

Тепер ви побачите сторінку для входу. Увійдіть за допомогою електронної пошти та пароля, які ви використовували на кроці 1. І процес реєстрації завершено.

Потім ви побачите наступні кроки процесу налаштування LiveChat. На наступному кроці вам потрібно буде встановити код LiveChat на своєму сайті.

install-code-livechat

Для веб-сайту WordPress плагін LiveChat легко та безпечно. У наступному розділі нижче ми покажемо вам кроки щодо встановлення плагіна LiveChat та підключення LiveChat до WordPress. Отже, ви можете натиснути Я зроблю це пізніше щоб перейти до наступного кроку.

На кроці 3 ви можете вибрати тему чату.

чат-тема-livechat

Крок 4 дозволяє персоналізувати ваш профіль LiveChat. Ви можете завантажити фотографію профілю та встановити вітальне повідомлення.

персоналізувати-livechat

Потім, нарешті, на кроці 5 ви можете додати агентів до своєї команди.

create-агенти-livechat

Після додавання загальної кількості агентів ви можете натиснути Перейдіть до програми кнопка.

Тепер ви побачите відкритий інтерфейс LiveChat. Там ви побачите сповіщення про те, що ви не встановили LiveChat на своєму сайті. Тепер ми покажемо вам, як встановити його на своєму сайті.

Встановлення LiveChat на вашому сайті WordPress

Після завершення налаштування LiveChat ви тепер готові встановити його на своєму сайті WordPress. Це простий процес підключення вашого акаунта LiveChat до вашого сайту WordPress. Для цього є безкоштовний плагін LiveChat для WordPress.

Для початку увійдіть на інформаційну панель WordPress та відвідайте Плагіни »Додати нове. Тип LiveChat спочатку в полі пошуку. Як тільки він з’явиться, встановіть і активуйте його.

встановити-livechat-плагін

Після його активації ви можете бачити LiveChat меню додано на панель приладної панелі. Йти до LiveChat »Налаштування.

Далі вам потрібно буде натиснути Увійдіть через LiveChat кнопка для підключення LiveChat до WordPress.

з'єднати-livechat-з wordpress

Після цього ви побачите ваш сайт WordPress, пов’язаний з LiveChat.

livechat-встановлений у wordpress

Натисніть на Відкрити веб-додаток перейти до інтерфейсу LiveChat.

Тепер ви можете керувати своїми чатами, командою чату та всім звідти.

Якщо ви перевірите свій веб-сайт, ви побачите екран LiveChat, доданий на ваш сайт.

livechat - додано на wordpress

Перевірка функцій LiveChat

LiveChat – це багатофункціональний додаток для додавання живого чату на ваш сайт. У ньому є безліч інструментів чату, параметрів налаштування та функцій управління командою.

1. Простий, але повний екран чату

livechat-чат-екран

На цьому ж екрані ви можете побачити список чатів, вікна чату та контактну інформацію клієнта. Це дозволяє легко керувати всіма чатами одночасно на основі пріоритету.

2. Комплексні звіти про чат

livechat-звіти

LiveChat надає дуже вичерпні звіти, де ви можете побачити статистику чатів, квитків та електронної комерції.

Можлива повна налаштування

livechat-налаштування

LiveChat дозволяє повністю налаштувати, як виглядає ваш чат і як він працює. Ви можете налаштувати що завгодно, перейшовши на Налаштування меню у вашому акаунті LiveChat.

Програмне забезпечення LiveChat: ціни та підтримка

LiveChat – це преміальне програмне забезпечення для прямого чату, проте ви завжди можете розпочати їх 30-денну безкоштовну пробну версію.

Якщо ви задоволені його можливостями через 30 днів, ви можете підписатися на один із їхніх планів. Доступно 4 плани ціноутворення.

livechat-ціноутворення

Основний план LiveChat Стартер. Він підходить для потреб невеликого офісу чи домашнього офісу. Ви можете створювати необмежені облікові записи агентів, але це дозволяє лише 60-денну історію чатів та основні налаштування чату. Якщо вам потрібна необмежена історія чатів та повна настройка чату, вам потрібно буде придбати команда планувати хоча б.

Стартер коштує 16 доларів щомісяця за агент, який увійшов.

Друге, Команда план – це штатна команда підтримки. Це дозволяє створювати необмежену кількість облікових записів агентів, переглядати необмежену історію чатів, повне налаштування чату та основні звіти. Коштує 33 доларів США щомісяця за агент, який увійшов.

Третя, Бізнес план – найпопулярніший план. Великим фірмам підходить організовувати відділ обслуговування клієнтів. Він має більше додаткових додаткових функцій, ніж командний план, як планувальник роботи, прогнозування штатного розпису тощо. Коштує 50 доларів США щомісяця за кожного зареєстрованого агента.

План LiveChat називається найвищою ціною Підприємство. Він має найдосконаліші функції. Він розроблений для компаній Fortune 500 або інших. Коштує 149 доларів США щомісяця за агент, який увійшов.

LiveChat забезпечує цілодобову цілеспрямовану підтримку через чат у прямому ефірі. Крім того, він має багату базу знань з навчальними посібниками, вебінарами тощо, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які ви вирішили під час використання цього програмного забезпечення.

Наш вирок щодо використання програмного забезпечення LiveChat на вашому сайті WordPress

LiveChat – це, безсумнівно, чудовий інструмент чату, який підходить для всіх користувачів рівня. Це корисно як для малого бізнесу, так і для великих компаній Fortune 500.

Використовувати LiveChat просто. Він має простий користувальницький інтерфейс, але потужні функції для ефективного запуску чату на вашому веб-сайті. Встановити LiveChat на WordPress легко за допомогою їх безкоштовного плагіна, оскільки для установки та використання вам не потрібно торкатися жодного фрагмента коду.

Ми вважаємо, що LiveChat – це ідеальне програмне забезпечення для чату в реальному часі для додавання чату в реальному часі на ваш сайт WordPress. У ньому є повний набір функцій, які вам коли-небудь знадобляться для запуску чату в прямому ефірі. Її інтеграція з електронною комерцією та іншими інструментами робить ваше життя просто легким.

Ми даємо йому 4,5 з 5 зірок. Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте LiveChat зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map