Огляд MailPoet (2020): Маркетинг електронної пошти на WordPress

Потрібен простий спосіб надсилання простих електронних розсилок прямо з вашої інформаційної панелі WordPress? Плагін MailPoet Newsletters може бути саме тим, що ви шукаєте. Дізнайтеся, як легко налаштуватись у нашому огляді розсилок новин MailPoet.


огляд пошти

Чому вам потрібен інформаційний бюлетень

Подумайте про всі веб-сайти, які ви відвідуєте щодня – скільки з них ви пам’ятаєте та повертаєтесь до них?

Напевно, не дуже багато.

Більшість відвідувачів вашого веб-сайту однакові. Вони можуть насолоджуватися вашим вмістом, але після виходу з вашого веб-сайту вони, ймовірно, не повернуться.

Ось чому електронна розсилка електронних листів є настільки важливою: вона може перетворити багатьох відвідувачів, які були одноразовими, вірними фанатами.

На відміну від соціальних медіа, є щось більш особисте та потужне в тому, щоб говорити зі своєю аудиторією прямо у вхідній пошті електронної пошти. А за допомогою електронної пошти ви маєте більше свободи створювати та надсилати потрібний вміст, не турбуючись про свавілля обмеження символів або ослаблення органічне охоплення.

MailPoet Newsletters дозволяє легко надсилати електронні розсилки прямо з інформаційної панелі WordPress – ось як.

Плагін MailPoet Newsletters – огляд

Огляд MailPoet

Mailpoet – це простий, але потужний плагін WordPress для електронної пошти, розроблений спеціально для користувачів WordPress.

Він дозволяє створювати та надсилати електронні розсилки прямо з інформаційної панелі WordPress. Ви навіть можете керувати своїм електронним списком, не виходячи з панелі приладів. Це робить його відокремленим від інших електронних маркетингових рішень, таких як Aweber, MailChimp тощо.

Найкраще в цьому плагіні те, що створення та надсилання інформаційних бюлетенів просте і просте. Оскільки ви використовуєте WordPress і вже знайомий з інтерфейсом, тож немає кривої навчання, з якою вирішуватись, навіть якщо ви абсолютно новачок в маркетингу електронною поштою.

Щоб зробити все швидше, він пропонує вам красиво розроблені вбудовані шаблони, які можна повністю підлаштувати під ваш бренд.

Особливості плагіну MailPoet

MailPoet завантажений чудовими можливостями, щоб досягти успіху вашим маркетинговим електронним попитам. Давайте коротко розглянемо функції, які він пропонує.

1. Попередньо вбудовані шаблони

MailPoet пропонує понад 50 красиво оформлених шаблонів для вас. Це дозволяє вам швидко почати, так що вам не потрібно починати з нуля. Просто налаштуйте кілька змін, таких як назва вашого бренду, логотип тощо. Якщо ви хочете додатково налаштувати його, це теж можливо, тому що кожен шматочок цих шаблонів налаштовується.

2. Оновлення блогу на автопілоті

Блог автопілоту Mailpoet

Повідомляйте своїх читачів про те, що ви публікуєте у своєму блозі. Оновлення блогу щодо параметрів автопілоту дозволяє ділитися своїм блогом зі своїми користувачами, як тільки вони натискають кнопку опублікувати. Ви також можете планувати оновлення щотижня або щомісяця.

3. Вітаємо нових передплатників

Функції MailPoet

Правильне привітання нових передплатників може змінити інформацію про повідомлення користувачів електронної пошти та повідомлення, які вони ігнорують. Ви можете налаштувати вітальну серію за допомогою простої автоматизації та робочих процесів, і MailPoet приймає її звідти.

4. Перерахуйте сегментацію

З MailPoet сегментація списку електронної пошти легко. За допомогою сегментації ви можете класифікувати ваші потенційні клієнти на окрему групу залежно від їх інтересів та поведінки та надсилати їм персоналізовані електронні листи на основі загальних інтересів, що є доведено стимулювати конверсії порівняно з несегментованими електронними листами.

5. Форми реєстрації

Це дозволяє додавати форми реєстрації на бічні панелі та колонтитули, щоб ви могли перетворити своїх користувачів на клієнтів.

6. Аналітика

аналітика поштових повідомлень

Завдяки функції аналітики легко відстежувати відкриття, кліки та скасування підписки. Це дозволяє вам знати, як працюють ваші інформаційні бюлетені, і ви також можете оптимізувати їх для кращого залучення та конверсії.

Як налаштувати бюлетень MailPoet

Давайте тепер перевіримо, як створити свій перший інформаційний бюлетень за допомогою MailPoet.

Крок 1: Встановлення MailPoet

Спочатку встановіть та активуйте MailPoet на інформаційній панелі WordPress. Ви можете завантажити та користуватися плагіном безкоштовно, поки у вас немає 1000 підписників.

Після завантаження ви можете приступити до створення ваших інформаційних бюлетенів.

Крок 2: Створення першого бюлетеня з Mailpoet

Щоб створити свою розсилку, перейдіть на сторінку MailPoet »Електронна пошта на інформаційній панелі WordPress. Тепер на екрані ви побачите 4 різні варіанти.

 • Бюлетень
 • Ласкаво просимо електронною поштою
 • Останні повідомлення про повідомлення
 • WooCommerce

Натисніть на Створіть кнопка під Бюлетень.

Шаблони MailPoet

Це перенесе вас на новий екран, де ви можете обрати шаблон для вашої розсилки. Виберіть той, який найкраще відповідає вашому бренду. Якщо ви її не знайдете, не хвилюйтеся. Ви можете налаштувати свій шаблон пізніше.

Шаблон поштового поштового зв'язку

Крок 3: Налаштування шаблону електронної пошти

Вибравши шаблон, ви перейдете на новий екран, де ви можете почати налаштовувати його за допомогою конструктора перетягування, щоб відповідати вашим вимогам.

Зліва ви будете створювати сторінку, а праворуч ви побачите всі елементи стилю, такі як вміст, стовпець, стиль та попередній перегляд.

Налаштування шаблону пошти

У верхній частині екрана ви побачите два поля, де можна додати свої Сюжетна лінія і текст попереднього перегляду. Тож додайте туди свій текст.

Щоб змінити будь-який елемент шаблону, просто наведіть курсор миші на певний розділ, і ви побачите налаштування, видаліть, скопіюйте та перемістіть піктограми. Щоб внести зміни, використовуйте значок налаштувань. Ви також можете видалити або дублювати розділ, якщо хочете.

Настроювання поштових поштових повідомлень

Щоб перемістити розділ з одного місця в інше, використовуйте значок «Перетягнути в рух», а потім опустіть його куди завгодно. Ви також можете додавати стовпці та стилі, такі як колір фону тощо, використовуючи параметри праворуч.

MailPoet_Newsletter

Після завершення натисніть на Далі кнопка в правому нижньому куті екрана. Це автоматично збереже ваші зміни та перенесе вас на нову сторінку, звідки ви зможете надіслати свою розсилку.

Крок 4: Надіслати бюлетень

Останній крок – надіслати свою розсилку. Після натискання на Далі на попередньому кроці ви перейдете на екран із декількома різними параметрами поля. Перший – додати тему.

У другому, ви можете вибрати список, щоб сегментувати свою аудиторію. Нарешті, додайте адреси електронної пошти відправника та одержувача.

MailPoet_Emails_

Ви також можете запланувати свої електронні листи, встановивши прапорець Заплануйте це варіант. Після перевірки цієї опції відкриється нове поле, де ви можете додати дату та час, коли ви хочете відправити електронні листи.

Інформаційні бюлетені MailPoet

Після того, як все додано, натисніть кнопку “Надіслати” (якщо ви хочете відправити її негайно) або кнопку розкладу (якщо ви хочете запланувати її на потім).

Ось так просто надсилати електронні розсилки з MailPoet.

Надсилайте розширені електронні листи за допомогою MailPoet Premium

Безкоштовна версія плагіна дозволяє лише надсилати електронні листи до 1000 передплатників і пропонує обмежену статистику та інші функції.

З преміальною версією MailPoet ви отримуєте:

 • Можливість надсилати електронні листи більш ніж 1000 підписникам
 • Розширена інформаційна панель статистики з детальною статистикою для кожного абонента та інформаційного бюлетеня, включаючи просту інтеграцію з Google Analytics
 • Покращена доступність, тестування спаму та автоматичне управління відмов, щоб ваші підписники отримували ваші розсилки
 • Пріоритетна підтримка, включаючи індивідуальну оптимізацію налаштувань

MailPoet також має декілька додаткових плагінів, доступних на WordPress.org, які дозволяють інтегруватися з іншими службами, такими як WooCommerce, Contact Form 7 та Gravity Forms.

Наш вирок щодо використання MailPoet

Якщо ви шукаєте простий спосіб керувати простими інформаційними розсилками електронної пошти прямо з інформаційної панелі WordPress, MailPoet – це хороший вибір. Це один з найпопулярніших плагінів інформаційних розсилок електронної пошти в каталозі WordPress.org.

Для більш просунутих маркетологів електронної пошти, яким потрібно більше варіантів для активації, сегментації, аналітики та звітності або кращої доступності, автономна послуга розсилки електронної пошти, наприклад AWeber, ConvertKit або постійний контакт, яка є чудовою альтернативою MailChimp.

Однією з основних особливостей, якої не вистачає MailPoet, є кращі конструкції для форм, що відмовляються. Форми для відключення за замовчуванням для стилю форми вашої теми. Якщо ви хочете, щоб було краще розроблені форми для відключення або більше варіантів форм з високою конверсією, такі як спливаючі вікна, вхідні модулі тощо, та такі функції, як тестування A / B спліт, рекомендуємо використовувати плагін на зразок OptinMonster. OptinMonster може легко інтегруватися з MailPoet, якщо ви хочете використовувати обидва.

Ми надаємо MailPoet Newsletters 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте MailPoet зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map