Огляд процвітаючих потенційних клієнтів 2020: це найкращий плагін для створення списку WordPress?

Ви хочете створити та розробити список електронної пошти? Використання плагіна для покоління, як-от Thrive Leads – це найкращий спосіб швидшого розширення списку електронної пошти.


У цьому огляді Thrive Leads ми розглянемо його особливості та пояснимо, як плагін насправді працює, щоб з’ясувати, чи найкращий плагін для створення списку WordPress для вашого сайту.

thrive-Lead-wordpress - плагін

Примітка: На IsItWP ми використовуємо OptinMonster для покоління свинцю – альтернатива Thrive Leads. Ви можете прочитати наш повний огляд OptinMonster для отримання додаткової інформації.

Для чого вам потрібен плагін для створення списку електронних листів для WordPress?

Створення списку електронної пошти – це один з найкращих способів налагодження довготривалих відносин з вашими потенційними клієнтами.

За допомогою плагіну для створення списку (також його називають плагіном для покоління) ви можете перетворити відвідувачів вашого веб-сайту на потенційні клієнти чи підписників. Форми optin за замовчуванням, які ви можете створити за допомогою інструменту маркетингу електронної пошти (наприклад, MailChimp або декількох інших альтернатив MailChimp, таких як SendinBlue або Aweber), виглядають загальними і нудними. За допомогою плагіна покоління можна швидко та легко створювати приголомшливі форми оптимуму, які, як доведено, генерують конверсії.

Про процвітають ліди

Thrive Leads – це потужний плагін, який дозволяє створювати красиві форми для оптимізації на веб-сайті WordPress. Створюючи приголомшливі оптимальні форми, ви можете швидко привернути увагу відвідувачів свого веб-сайту та примусити їх підписатися на ваш список електронних листів. Ви також можете створити високоцільові кампанії, які, як доведено, сприяють більшій кількості конверсій.

Типи оптичних форм, які можна створити за допомогою процвітаючих лідерів

Плагін Thrive Leads дозволяє створювати широкий спектр оптимізованих форм і відображати їх у різних частинах вашого сайту WordPress. Він надає вам 10 дуже привабливих типів optin, щоб запросити користувачів підписатися на ваш список електронних листів.

 1. Спливаюча панель спливаючих вікон: З’являється спливаюча панель (вискакує) над вашим вмістом і пропонує відвідувачам вашого сайту заповнити форму та підписатися.
 2. Клейка стрічка: Клейка стрічка залишається у верхній частині екрана навіть після того, як користувач прокручує сторінку вниз.
 3. Лінійні форми: Рядові форми відображаються внизу ваших публікацій або в будь-якій точці повідомлення, використовуючи простий короткий код.
 4. Двотактні форми оптину: Це дозволяє запустити спливаюче вікно, коли ваші відвідувачі натискають на посилання, зображення чи кнопку.
 5. Форми слайдів: Підказка для слайдів – це форма, яка з’являється в нижньому правому куті сторінки, коли відвідувачі прокручують вниз.
 6. Optin віджет: Ви можете відображати форми для оптимізації на бічній панелі або будь-якій області, що готова до віджетів, на веб-сайті за допомогою віджетів optin.
 7. Накладення екрана наповнювача: Це накладний оптимін, який охоплює весь ваш екран, щоб конвертувати відвідувачів.
 8. Блокування вмісту: Спонукайте користувачів підписатися на ваш список, заблокувавши ваш вміст.
 9. Килимок прокрутки: Повноекранна форма, яка з’являється вгорі, натискаючи вміст вниз.
 10. Форми з декількома варіантами: Ці форми пропонують користувачам різні варіанти.

Створення форм

Після того, як ви встановите та активуєте плагін Thrive Leads, ви зможете побачити свою інформаційну панель Thrive Leads, як на скріншоті нижче.

процвітає-приводи-панель приладів

Перше, що вам потрібно зробити, – це створити Ведуча група. Наприклад, ми створили групу ведучих “Група свинцю 1”, як показано на скріншоті нижче.

Основна група – це форма або група форм, яку ви можете відображати в усьому світі на своєму веб-сайті або в певній категорії публікацій. Ви можете додати кілька типів форм у групу клієнтів.

форми-додати-свинцю-групи та оптин-форми

Тепер ви повинні додати вид форми. Ви можете обрати один із 9 типів форм, доступних у програмі Thrive Leads.

додати тип-оптину-форми

Наприклад, ми вибрали спливаючу скриньку. Потім вам буде запропоновано додати форма.

додати форму-процвітати-відводить

Ми створили свою першу форму і назвали її “Форма 1”. Далі ви можете керувати тригерами, частотою відображення, анімацією та дизайном форми.

форми-варіанти

Щоб керувати тригерами, натисніть на присвоєну опцію тригера і з’явиться спадне меню, що містить параметри тригера. Виберіть потрібний тригер.

тригер-налаштування-процвітати-відводить

Аналогічно можна встановити частоту відображення та параметри анімації.

Створіть свої оптимні форми за допомогою конструктора перетягування

Отже, наступний крок – оформлення форми. Просто натисніть на значок синього олівця праворуч на екрані, щоб відредагувати дизайн вашої форми.

Тепер ви знайдете велику кількість шаблонів оптимізації. Існують також багатоступінчасті шаблони оптиміну для двоетапних форм оптимуму. Усі шаблони добре розроблені та надзвичайно привабливі.

select-optin-шаблон

Виберіть будь-який із шаблонів, і він відкриє сторінку редактора форм так:

edit-form-template-with-drag-and-drop-builder

Thrive Leads має інтегрований конструктор сторінок, процвітаючий архітектор. Це дозволяє візуально редагувати всі елементи форми. Крім цього, це дозволяє вам налаштувати текст, натискаючи на нього.

Ви можете повністю керувати елементами за допомогою інтерфейсу перетягування. Не соромтеся переміщувати елементи, видаляти елементи або додавати нові елементи з розділу «Процвітати архітектор» зліва.

Створіть форму, яка вам подобається, і збережіть її. Тепер він готовий до використання на вашому веб-сайті.

Встановіть параметри націлювання та покажіть форму Optin

Ви тільки що створили форму, яку готові опублікувати на вашому сайті. Ви можете встановити параметри націлювання для своєї ведучої групи та опублікувати її.

Спочатку перейдіть до Процвітати веде за собою меню на інформаційній панелі WordPress. Ви побачите Ведучі групи секції та вашої групи. Ми створили “Провідну групу 1” для нашого прикладу, пам’ятайте?

Далі перейдіть до піктограми налаштувань у правій частині панелі ведучої групи та натисніть на неї.

процвітати-веде-орієнтує-оптини

Тепер ви можете орієнтуватися на оптимальну форму для всіх сторінок / публікацій, за категоріями, окремими публікаціями або сторінками, архівними сторінками тощо.

Ви можете створити різні основні групи та встановити для них різні цілі. Ви можете орієнтуватися на користувачів вашого сайту саме за допомогою цієї функції та збирати більше потенційних клієнтів.

Це все, що потрібно для створення та відображення оптимальної форми. Тепер ви можете зайти на свій веб-сайт і побачити, як працюють оптини.

Інші чудові особливості процвітаючих лідерів

Давайте вивчимо ще кілька чудових функцій плагіна.

1. Потужний двигун для тестування A / B

Функція тестування A / B дозволяє порівнювати різні типи та варіації між оптимальними формами та надає вам автоматичного переможця. Ця технологія дозволяє виявити най вражаючу оптимальну форму, щоб ви заздалегідь знали, що вона буде привертати увагу відвідувачів.

За допомогою цього плагіна ви можете порівняти:

 • Різні типи оптинів: напр. Popup vs. In-line
 • Різні тригери: напр. Показувати спливаюче вікно через 5 секунд проти спливаючого вікна
 • Різний дизайн та зміст: напр. змінити заголовок, колір або значки та порівняти.
 • Оптинові хабарі: напр. Оптимні стимули порівняно з безкоштовним курсом вебінару

Створюйте форми, клонуйте або створюйте варіанти, порівнюйте та використовуйте найкращі.

Наприклад, ми порівняли 2 різних типи оптинів. Нижче наведено скріншот:

a-b-тестування-процвітання-відведення

2. Розширені параметри націлювання

Ця функція дійсно дивовижна та ефективна для перетворення відвідувачів на передплатників. Ви можете точно визначити, кому ви хочете показати оптимізовану форму. Ця функція дозволяє показувати найбільш релевантні та привабливі пропозиції для найбільш підходящих людей.

Ви можете націлювати та показувати форми для оптимізації, використовуючи:

 • Категорія або тег
 • Повідомлення або сторінка
 • Спеціальні типи публікацій URL, тип сторінки тощо.

Якщо ви показуєте правильний оптимін правильним людям, конверсія спричиняється.

3. SmartLinks
Неймовірно розумна функція Thrive Leads – SmartLinks, яка дозволяє показувати різні пропозиції різним користувачам.

Відображення a Підпишіться на нас вибирати користувача, який уже підписався на ваш сайт, не просто дратує, але також може сприйматися як неповажний.

Таким чином, Thrive Leads має опцію під назвою SmartLinks, яка дозволяє по-різному ставитися до різних користувачів. Ви можете вказати, яку пропозицію буде показано новому відвідувачеві, поточному абоненту чи потенційному клієнту.

Ви можете знайти SmartLinks у розділі Додаткові функції опція на панелі приладів Thrive Leads.

smart-links-процвітати-веде

4. Розширені параметри тригера

Завдяки вдосконаленим параметрам тригера Thrive Leads, ви можете в потрібний час показати форму для вибору, коли ваш відвідувач, ймовірно, підписався на ваш список.

Він має в основному 4 типи тригерів для відображення форм на сайті WordPress:

 • Тригер виходу – з’являється, коли користувач збирається покинути ваш сайт
 • Тригер часу – запускає оптимін через визначений часовий проміжок, наприклад, 5 секунд
 • Тригер прокрутки – показує оптимізацію після прокрутки користувача до певної частини сторінки
 • Тригер клацання – показує оптимізацію натискання на посилання чи кнопку

Ці тригери дозволяють дуже стратегічно відображати ваші оптимінові форми.

5. Детальні звіти та аналітика

Плагін Thrive Leads також дає вам зрозуміти, як працюють ваші форми, які сторінки надсилають вам найбільше потенційних клієнтів, коефіцієнти конверсії та багато іншого.

З точним уявленням про те, як працюють ваші оптимінові форми, ви можете зробити деякі виправлення та покращити їхню ефективність.

Звіти, до яких можна отримати доступ, – це коефіцієнти конверсій, звіти порівняння, зростання списку, звіти про реферали, відстеження потенційних клієнтів та контент-маркетингові звіти.

6. Інтеграція служби електронного маркетингу

Плагін забезпечує безперешкодну інтеграцію з усіма основними постачальниками послуг електронного маркетингу. Його пряма інтеграція API з популярними службами маркетингу електронної пошти дозволяє дуже просто надсилати електронні листи до вашого списку електронних листів.

маркетингові послуги електронною поштою - з процвітаючими потенційними клієнтами

Ціни та параметри підтримки плагіна Thrive Leads

Thrive Leads – це преміальний плагін, який поставляється з 3 різними ціновими планами.

 1. 1 ліцензія на сайт: $ 67
 2. 5 ліцензій: 97 доларів
 3. 15 ліцензій: 147 доларів

Крім того, ви можете стати членом Thrive за $ 19 / місяць, що надає вам негайний доступ до всіх тем і плагінів, розроблених Thrive Themes..

ціноутворюючи ціноутворення

Їх документація є обширною та допомагає переглядати усі аспекти побудови висококонвертованих форм оптину з процвітаючими темами. Підтримка надається через їх систему підтримки на основі квитків.

“Процвітає потенційних клієнтів” проти OptinMonster: це найкращий плагін для створення списку електронних листів

OptinMonster є найкращим рішенням для створення списку електронної пошти на ринку.

Наш огляд Thrive Leads був би неповним, якби ми не порівнювали Thrive Leads з OptinMonster.

Порівняно з таким розміщеним рішенням, як OptinMonster, Thrive Leads прагне споживати більше серверних ресурсів, уповільнюючи ефективність вашого сайту..

На відміну від процвітаючих потенційних клієнтів, OptinMonster – це прийняте рішення. OptinMonster споживає менше ресурсів сервера, ніж Thrive Leads, і не сповільнює ваш сайт. Крім того, Thrive Leads не вистачає багатьох корисних функцій, а можливості її націлення обмежені.

Ціни на OptinMonster починаються з 9 доларів на місяць, а вартість процвітає – 67 на рік.

Наш вердикт щодо процвітаючих лідерів для створення списку електронної пошти

Thrive Leads, безсумнівно, є потужним плагіном WordPress для створення списку. Його особливості та функціональність є вражаючими та ефективними.

Інтерфейс плагінів зручний і простий. Для налаштування параметрів і параметрів плагіна не потрібні навички кодування.

Це чудовий вибір, якщо ви хочете швидкий і простий спосіб створення оптимізованих форм на вашому сайті WordPress.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте успішний потенціал зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map