Огляд RafflePress: найкращий плагін для передачі WordPress?

Вам цікаво, як запустити подарунки? RafflePress може похвалитися тим, що є найкращим плагіном для роздачі WordPress на ринку. У цьому огляді ми розглянемо плагін RafflePress та його функції, щоб дізнатися, чи є найпотужнішим та зручним для користувачів плагіном WordPress..


Давайте розпочнемо.

Про RafflePress

rafflepress-giveaway-плагін

RafflePress – це абсолютно новий плагін для роздачі WordPress на ринку, який дозволяє легко провести успішний онлайн-конкурс. Команда компанії RafflePress зауважила, що більшість плагінів WordPress для видачі були роздуті, баггі, повільні та важкі у використанні. Отже, вони створили RafflePress з метою забезпечити розсилку плагіна, який є потужним та простим у використанні.

RafflePress – це офіційний плагін, підтверджений WPBeginner, і він походить від творця плагіна SeedProd’s Coming Soon Page. У 2018 році SeedProd приєднався до Awesome Motive Inc., компанії, що стоїть за популярними плагінами, такими як OptinMonster, WPForms та MonsterInsights.

Чому варто запускати роздачу за допомогою RafflePress?

плагін для WordPress

Якщо вам цікаво, чому потрібно створити конкурс на роздачу в першу чергу, розглянемо деякі переваги:

1. Збільшення трафіку веб-сайтів
Проведення онлайн-конкурсу – це прекрасний спосіб отримати більше трафіку на ваш веб-сайт. RafflePress пропонує вбудований вірусний доступ, який нагороджує користувачів бонусними записами, якщо вони посилаються на товариша або поділяються вашими подарунками в соціальних мережах.

2. Розширіть список електронної пошти
Під час запуску роздачі ви можете вимагати від користувачів підписатися на ваш список електронних листів, щоб отримувати записи на ваш конкурс. Люди поспішають стати абонентом, щоб виграти ваш конкурс.

3. Стимулюйте послідовників соціальних медіа
Ви також можете дозволити користувачам стежити за вами у Twitter, Instagram, Facebook тощо, в обмін на бонусні записи у вашій передачі, що може швидко підвищити ваших підписників у соціальних мережах..

4. Створення цільових лідерів та продажів
Успішне роздача може навіть допомогти вам отримати більше цільових потенційних клієнтів та продажів. Оскільки вірусне роздача підвищує поінформованість про ваш бренд, до вашого бізнесу та того, що ви можете запропонувати, буде представлено більше людей.

Наприклад, KnivesShipFree.com провів успішний конкурс, який підсилив їх дохід понад 10 000 доларів США.

Огляд RafflePress: огляд функцій

rafflepress кращий плагін для передачі wordpress

RafflePress пропонує все необхідне для легкого та успішного запуску роздачі в Інтернеті. Давайте коротко розглянемо деякі їх функції:

 • Перетягування Giveaway Builder – Конструктор роздачі передач RafflePress дозволяє будувати кампанію роздачі за лічені хвилини, не торкаючись рядка коду.
 • Попередньо вбудовані шаблони видачі – Вони пропонують заздалегідь створені шаблони передачі, які допоможуть досягти поставлених цілей, будь то більше підписників електронної пошти, підписників тощо.
 • Чуйний, мобільний – Віджет роздачі RafflePress на 100% чуйний, тому він буде чудово виглядати на настільних комп’ютерах, планшетах та мобільних пристроях.
 • Привіт-друг – Ви можете створити вірусні подарунки та швидко вивести слово за допомогою функції RafflePress Refer-a-Friend.
 • Інтеграція соціальних медіа – Плагін дозволяє легко розробити наступні дані у Facebook, Instagram, Twitter, YouTube тощо.
 • Захист від шахрайства та запис у один клік – Запис у 1 клік полегшує користувачам участь у вашому конкурсі, виключаючи записи шахрайства.
 • Маркетинг та інтеграція CRM – RafflePress легко інтегрується з багатьма найкращими послугами маркетингу електронної пошти та CRM Software.
 • Цільова сторінка роздачі – Цільова сторінка піддавання “без відволікання” допоможе вам отримати більше записів для подачі.
 • Відстеження та ретаргетинг – Використовуйте функцію відстеження успіху та перенацілювання для досягнення цілей конверсії.

Як ви бачите, RafflePress пропонує безліч функцій, які допоможуть вам створити найуспішніші подарунки. Тепер давайте поглянемо на те, як легко створити вірусну роздачу за допомогою RafflePress.

Огляд RafflePress: найпростіший спосіб створити вірусний подарунок

RafflePress розроблений на увазі простоту використання. Отже, якщо ви думаєте, що створити подарунки буде складно, це не так.

Розглянемо, як запустити роздачу за допомогою RafflePress.

Після встановлення та активації RafflePress, а також перевірки вашого Ліцензійного ключа, ви можете приступити до створення першого подарунка.

Клацніть на значку RafflePress на інформаційній панелі WordPress, це перенесе вас до нового вікна. Клацніть Додати новий у верхній частині екрана.

rafflepress-add-new-giveaway

Потім вам буде запропоновано назвати свою віддачу та вибрати шаблон передачі. RafflePress пропонує шаблони роздачі, такі як Classic (який дозволяє створювати будь-який тип роздачі), розширювати список електронної пошти, реферувати товаришів, розростати свою сторінку Facebook та багато іншого.

rafflepress-шаблони

Вибравши шаблон, ви перейдете до конструктора роздач RafflePress, де ви зможете налаштувати свої дані про приз. Зрештою, чудовий приз – це те, що отримає багато конкурсних робіт.

Тут ви можете вибрати назву свого призу, наприклад, “Beats by Dre Headphones”, включити короткий опис призового конкурсу та завантажити зображення премії.

rafflepress-конкурс-подробиці

Якщо у вас є кілька призів, ви можете натиснути на + Додати ще одну кнопку премії щоб додати більше. Ви також можете встановити дату початку та кінця для подачі, а також часовий пояс.

Найцікавіше RafflePress це всі дії, які вони пропонують. Ви можете додати стільки дій, котрі ви хочете, щоб отримати свої цілі та дати людям кілька конкурсних заявок на конкурс..

Наприклад, якщо ви хочете збільшити свій перелік у соціальних мережах, ви можете вибрати такі дії, як “Слідуйте за нами в Twitter” та “Слідуйте за нами” на Pinterest.

rafflepress-дії-подарунки

Ви також можете вибрати, скільки записів кожна з цих дій дасть учасникам роздачі.

Крім того, їх дія «Порадник-друг» може допомогти зробити вашу передачу вірусною. Завдяки цій дії користувачі можуть отримати додаткові записи для спільного використання вашого конкурсу на будь-яких платформах соціальних медіа або електронною поштою.

рафлепресс-вірусні передачі

RafflePress також пропонує варіанти дизайну. Отже, ви можете вибрати свій шрифт, колір тла, макет, колір кнопки тощо.

rafflepress-giveaway-плагін-дизайн

Щойно ви закінчили створювати свої подарунки, поділитися ними теж дуже просто. У вас є 3 варіанти для спільного доступу до онлайн, зокрема:

 • Блок WordPress RafflePress – Використовуйте RafflePress WordPres Block, щоб вбудувати роздачу у вашій публікації або на сторінці WordPress (новий редактор блоків WordPress).
 • Короткий код WordPress – Використовуйте короткий код WordPress, щоб вкласти ваш конкурс у класичний редактор WordPress, всередині теми WordPress або у віджети бічної панелі.
 • Цільова сторінка роздачі – Створіть цільову сторінку, що не відволікає уваги, для отримання вашої віддачі, щоб отримати більше конверсій та залучення.

rafflepress-giveaway-landing page

Як бачите, створити роздачу за допомогою RafflePress дуже просто, але вони надають потужні функції, які дозволяють створити точний тип онлайн-конкурсу, який ви хочете.

Ціни на RafflePress

RafflePress пропонує 4 різні цінові плани: Plus, Pro, Growth та Ultimate.

цінові ціни

RafflePress Plus коштує всього 49 доларів на рік і постачається з усіма необхідними інструментами, необхідними для збільшення вашого трафіку та отримання більшої кількості підписників. План Plus призначений для запуску подарунків на 1 веб-сайті. Він пропонує такі функції, як контроль часу, кілька призів, перевірка електронної пошти, сповіщення, дії Pro (наприклад, слідкуйте за Twitter для входу) та багато іншого.

План Pro становить 99 доларів на рік для трьох веб-сайтів, і це чудово для бізнесу та блогерів, які хочуть регулярно проводити подарунки та робити більше з ними. Цей план має функції з плану Plus, а також інтеграцію електронної пошти, опитування та опитування, обов’язкові дії, подання зображення та багато іншого.

План зростання, який коштує 199 доларів на рік, найкращий для власників бізнесу, які хочуть швидких і великих результатів. Завдяки плану зростання ви отримуєте все на Pro та 20 сайтах, рефератів (вірус), соціальних реєстрацій, цільової сторінки роздачі та багато іншого.

Нарешті, Кінцевий план має довічну ліцензію і коштує разовий збір у розмірі 349 доларів.

На момент написання цієї статті ви можете розпочати роботу з RafflePress за 20% знижки від звичайних цін.

Наш вердикт: Якщо ви використовуєте RafflePress для створення роздачі?

RafflePress чомусь називає себе найкращим плагіном для видачі WordPress. Якщо ви ніколи раніше не створювали подарунки, не потрібно хвилюватися – за допомогою RafflePress ви можете створити успішне роздавання за лічені хвилини.

Крім того, функції, які вони пропонують, ще більше полегшують досягнення ваших цілей. Якщо ви хочете створити свої соціальні медіа наступним чином, розробити список електронної пошти, збільшити трафік свого веб-сайту або підвищити обізнаність про бренд, ви можете це легко зробити з RafflePress.

Ми рекомендуємо RafflePress для всіх, хто хоче запустити роздачу швидко і легко.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте RafflePress зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map