Огляд SeedProd – №1. Плагін, який незабаром починається, переглянуто

Ви хочете створити приголомшливу незабаром сторінку для свого нового веб-сайту? SeedProd може похвалитися тим, що незабаром стане №1 та плагіном режиму обслуговування для WordPress. У цьому огляді SeedProd ми вивчимо їхні функції, щоб побачити, чи не відповідають їм ажіотаж.


Про SeedProd незабаром Pro

огляд насінництва

Маючи понад 800 000 активних встановлень, SeedProd є найпопулярнішим плагіном, що незабаром і підтримує режим WordPress. SeedProd дозволяє легко створити найближчу сторінку чи сторінку обслуговування, а також ви можете почати збирати електронну адресу відвідувачів з першого дня.

У 2018 році SeedProd приєднався до Awesome Motive Inc., керуючої компанії IsItWP, WPBeginner, та декількох популярних плагінів WordPress, таких як OptinMonster, WPForms, MonsterInsights тощо..

Вам справді потрібна незабаром сторінка?

Якщо вам цікаво, чому вам потрібна найближча сторінка, нижче наведено кілька причин:

1. Захоплюйте людей

Створення найближчої сторінки – це прекрасний спосіб зацікавити людей щодо вашого продукту чи веб-сайту, який ви збираєтеся запустити. Незабаром плагін, як SeedProd, поставляється з таймером зворотного відліку, який дозволяє вам показати, скільки днів знадобиться для запуску вашого сайту.

2. Зробіть свій список електронної пошти з першого дня

Тільки тому, що ви просто запустили блог, це ще не означає, що ваші потенційні відвідувачі будуть припливати до нього з першого дня. По суті, вам потрібно буде зв’язатись із цільовою аудиторією, перш ніж запустити свій сайт. За допомогою інтерактивної сторінки, що незабаром, ви можете інтегрувати електронну розсилку та розпочати розширення списку електронної пошти, щоб ви могли підтримувати зв’язок із цільовою аудиторією.

3. Поліпшити свій SEO

Перш ніж перейти на сайт, Google настійно рекомендує вам створити найближчу сторінку, оскільки це сприяє покращенню вашого SEO.

Огляд SeedProd – Швидкий погляд на функції та доповнення

SeedProd Поставляється з усіма основними функціями, які ви могли б хотіти, незабаром і плагіном технічного обслуговування. Давайте розглянемо його особливості та доповнення.

Основні характеристики

 • Незабаром режим: Створіть приголомшливу сторінку, що незабаром, легко за допомогою декількох клацань.
 • Режим обслуговування: На відміну від сторінки, що скоро з’явиться, сторінка з технічним обслуговуванням зазвичай вмикається, коли ваш веб-сайт не працює для обслуговування.
 • Редактор у режимі реального часу: Так само, як і WordPress Customizer, ви можете вносити зміни в режимі реального часу на свої сторінки, не перемикаючись між редактором та сторінкою попереднього перегляду.
 • Таймер зворотного відліку / смуга прогресу: Повідомте своїх клієнтів, скільки часу буде потрібно для запуску вашого сайту.

Додаткові функції

 • Інтеграція форм Optin: Інтегруйте свою оптимізовану форму з улюбленими популярними засобами маркетингу електронної пошти, такими як AWeber, GetResponse, Монітор кампанії або постійний контакт, що є кращою альтернативою маркетингу електронною поштою MailChimp.
 • 50+ тем: Хочете за кілька хвилин розпочати найближчу сторінку? Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати з широкого списку тем цільової сторінки та налаштувати її відповідно до ваших потреб.
 • Безкоштовні 500 000+ фонові зображення: Отримайте доступ до 500 000+ чудових фонових зображень із програми Unsplash.
 • Контактна форма спливаючого вікна: Дозвольте своїм відвідувачам зв’язатися з вами, додавши на свою сторінку контактну форму контакту поряд із формою електронної пошти на вибір.

Аддони

 • Відлік терміновості: Створіть відчуття терміновості, відображаючи таймер зворотного відліку для кожного користувача, щоб заохотити його здійснити бажані дії, наприклад, підписатися на розсилку.
 • Спеціальна сторінка 404: З інтригуючим дизайном збирайте потенційні ліцензії на своїх 404 сторінках.
 • Панель сповіщень: Приверніть увагу відвідувачів, створивши клейку панель сповіщень для оголошень та заклик до дій за допомогою таймера зворотного відліку.
 • Спеціальна сторінка входу: Легко налаштувати користувацьку сторінку входу для вашого сайту WordPress.

Найпростіший спосіб активації сторінки, що незабаром відбувається, та обслуговування

SeedProd є повноцінним преміальним плагіном для створення найближчої сторінки. Ви також можете знайти безкоштовну версію SeedProd у сховищі плагінів WordPress.

Безкоштовна версія дозволяє створювати основні сторінки, що незабаром, і технічне обслуговування. За допомогою преміум-версії ви можете інтегрувати сторінки зі своїм інструментом маркетингу електронної пошти, додавати спливаючу контактну форму, вибирати з 50+ тем цільової сторінки та багато іншого.

Після установки та активації SeedProd Pro ви перейдете на сторінку ліцензії, де ви зможете підтвердити свій ліцензійний ключ, дізнатися більше про використання SeedProd та розпочати роботу з плагіном..

seedprod огляд - сторінка ліцензії

Просто натисніть на Перейдіть на сторінку налаштувань кнопки на сторінці ліцензії. Ви перейдете на сторінку, на якій ви зможете ввімкнути режим швидкого обслуговування або обслуговування на вашому сайті.

seedprod огляд - включити найближчу сторінку

Перш ніж увімкнути будь-який режим, можливо, захочете зайти до конструктора сторінки, щоб побачити, як виглядатиме сторінка.

SeedProd постачається разом із конструктором сторінок у режимі реального часу, який схожий на WordPress Customizer. Всі налаштування можна виконати на конструкторі сторінок. Найкраще, що вам не доведеться перемикатися між конструктором та сторінкою попереднього перегляду.

будівельник в реальному часі

Ось декілька речей, які можна зробити на сторінці створення веб-сторінок:

Виберіть інше фондовий образ

Виберіть серед 500 000+ фондових зображень на Unsplash. Вибравши зображення, ви можете імпортувати його на фон цільової сторінки миттєво.

seedprod огляд - зміна фону

Додати таймер зворотного відліку

Ви можете вказати дату закінчення та миттєво додати таймер зворотного відліку на свою сторінку.

Основна цільова сторінка

Якщо ви хочете створити основну спеціальну цільову сторінку на своєму веб-сайті, просто натисніть на вкладку Цільові сторінки з вашого сайту Налаштування SeedProd сторінки. Потім вкажіть потрібну URL-службу для своєї цільової сторінки. Потім натисніть кнопку Створити сторінку.

скоро огляд сторінки про огляд - цільова сторінка

Тепер вам буде запропоновано вказати ім’я сторінки та вибрати тему.

огляд насіннєвої програми - виберіть тему

Вибравши тему для вашої сторінки, ви будете надіслані до розробника сторінки в реальному часі, де ви зможете налаштувати сторінку так, як вам потрібно.

Ціни на SeedProd

SeedProd пропонує 4 різні цінові плани, починаючи з $ 29,60 за базовий план.

Ліцензія Plus дозволяє використовувати SeedProd на 3 веб-сайтах за $ 69,60 на рік. Для необмежених сайтів та повних можливостей ви можете придбати план Pro за 99,20 доларів на рік.

Для довічного оновлення та пріоритетної підтримки ви можете придбати ліцензію Ultimate за $ 239,20 на рік.

Крім того, перегляньте epxert-вибір плагінів WordPress, що незабаром.

Наш вирок щодо використання SeedProd для створення найближчої сторінки

Без сумніву, SeedProd невдовзі номер 1 та плагін режиму обслуговування з поважних причин. Ви також можете створити базову цільову сторінку за допомогою SeedProd, що є величезним бонусом.

Конструктор сторінок у режимі реального часу дозволяє дуже легко налаштувати сторінки, що відбудуться, та скоро їх обслуговування. Найкраще те, що ви можете внести всі зміни на свою сторінку і навіть переглянути її миттєво.

Ми рекомендуємо SeedProd для користувачів, які хочуть створити незабаром, обслуговування та основні цільові сторінки швидко та легко.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте SeedProd зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map