Огляд симпатичних посилань – керування партнерськими посиланнями з Ease

Шукаєте плагін для керування вашими партнерськими посиланнями, переадресаціями та соціальними посиланнями в WordPress? Плагін Pretty Links робить саме це (плюс ще багато іншого!), Щоб допомогти вам керувати своїми посиланнями. За допомогою цього плагіна ви можете легко скорочувати, маскувати, відстежувати та ділитися своїми WordPress посиланнями.


У цьому огляді Pretty Links ми розглянемо його особливості, функціональні можливості, ціни та багато іншого.

Про гарненькі посилання

Pretty Links – це потужний плагін для управління посиланнями WordPress. Він дозволяє створювати чисті, прості URL-адреси на вашому сайті WordPress, з яких ви можете перенаправлятись на будь-яку іншу URL-адресу. Ви можете створити переадресації для наявного вмісту сайту або для зовнішніх посилань, таких як партнерські посилання, згрупувати їх та легко поділитися ними на кількох платформах за допомогою цього плагіна.

Це дозволяє перетворити ваші довгі некрасиві партнерські посилання на гарні посилання. Якщо ви є блогером чи афілійованим маркетингом, у цього плагіна є маса функцій, які дозволять вам додавати та впорядковувати партнерські посилання в WordPress.

Це також інструмент для скорочення посилань, який дозволяє скоротити URL-адреси ваших публікацій та сторінок, якими ви можете ділитися на платформах соціальних медіа та у своїх електронних кампаніях. На відміну від інших сервісів, що скорочують URL-адреси, таких як TinyURL, budurl та bit.ly, цей плагін дозволяє створювати посилання, що походять з вашого власного домену.

Pretty Links – це більше, ніж інструмент управління посиланнями; він також має функцію відстеження посилань. Він відстежує кожне звернення за вашою гарною URL-адресою та надає повний звіт про джерело трафіку, браузер, операційну систему, хост тощо.

Огляд гарних посилань: Початок роботи з гарненькими посиланнями

Pretty Links – це простий і простий у використанні плагін WordPress з чистим інтерфейсом.

Для початку вам потрібно буде встановити плагін на своєму сайті WordPress. Якщо вам потрібна покрокова інструкція, ось наш підручник щодо встановлення плагіна WordPress.

Після того, як плагін буде встановлений на вашому сайті, вам потрібно буде активувати ліцензію плагіна. Відвідати Досить посилання »Активувати Pro на інформаційній панелі WordPress та введіть ліцензію на плагін.

активувати-досить-посилання

Тепер, коли ви активували ліцензію на плагін, ви можете переглядати налаштування плагіна, відвідавши сторінку Pretty Link »Параметри.

досить-посилання-варіанти

Перший варіант, Загальні, дозволяє додати замінник URL для вашого сайту. Якщо у вас є інший домен, який вказує на вашу установку WordPress, ви можете активувати цю опцію, поставивши там чек.

Після кожного елемента опції є а швидка інформація підпишіть, де ви можете натиснути, щоб дізнатися більше про те, що дозволяє вам робити.

досить-посилання-варіанти-швидка інформація

Другий варіант, Посилання, дозволяє налаштувати параметри посилання за замовчуванням.

Ви можете вибрати тип переадресації за замовчуванням, увімкнути відстеження, увімкнути відсутність переліку, вказати кількість символів мов, ввімкнути Google Analytics тощо. Щоб увімкнути Google Analytics, на вашому веб-сайті потрібно встановити MonsterInsights або Google Analyticator.

Параметри досить-посилання-за замовчуванням-посилання

Далі ви можете переглянути всі параметри плагіна.

Створення вашого першого гарненького посилання

Щоб створити своє перше гарне посилання, перейдіть на сторінку Pretty Link »Додати нове посилання.

додати-досить-посилання

По-перше, ви можете вибрати тип перенаправлення. Він підтримує різні типи переадресації, включаючи 301 постійну, 302 тимчасову, 307 тимчасову, симпатичну панель і т. Д. Як приклад, ми вибрали 307 тимчасових переспрямувань на скріншоті вище, оскільки ми будемо додавати гарне посилання для партнерської посилання.

Далі вам потрібно буде ввести цільову URL-адресу. Ви можете додати внутрішнє посилання на свій сайт або зовнішнє партнерське посилання туди. Наприклад, ми додали афільовану URL-адресу теми Avada WordPress на наведеному вище скріншоті.

Потім ви побачите: Гарне посилання slug автоматично генерується плагіном. Автоматично створений слиз – це випадкова комбінація букв, щоб ви могли редагувати та надавати незабутнє легке для читання ім’я. У наведеному вище прикладі ми використовували ім’я теми, avada, як гарненька куля.

Далі ви можете додати заголовок для свого гарного посилання. У цьому прикладі ми додали ім’я теми, Авада, як заголовок.

Ви також можете додавати примітки до свого посилання.

Потім натисніть кнопку Розширені опції посилання для налаштування розширених параметрів посилань.

досить-посилання-розширені варіанти

По-перше, ви можете додати своє посилання до групи. Pretty Links дозволяє організувати свої посилання, додаючи їх до груп. Якщо у вас заздалегідь створені групи, ви можете просто вибрати одну з опцій або просто створити нову, натиснувши на Додати нову групу кнопка.

У цьому прикладі ми вибрали попередньо створену групу Партнерські посилання. Щоб створити та налаштувати групи перед посиланнями, ви можете перейти до Досить посилання »Групи.

Далі ви можете переглянути Не слідкуйте варіант. Він встановлений за замовчуванням, оскільки ми встановили його з параметрів посилання за замовчуванням.

Потім ви можете вибрати параметри переадресації та відстеження параметрів.

Нижче Розширені параметри ви можете побачити Параметри Pro. Цей параметр включає функції автоматизації посилань.

досить-посилання-про-варіанти

Ви можете встановити опцію посилання для закінчення терміну дії, але вам потрібно бути дуже обережним, щоб встановити спливне переспрямоване посилання після закінчення терміну дії. Ви можете додати список ключових слів, які ви хочете замінити цим посиланням у своїх публікаціях та на сторінках.

У цьому прикладі ми додали 2 ключові слова, пов’язані з темою. Кількість замін ключових слів можна визначити з параметрів плагіна.

Після налаштування всіх параметрів посилання натисніть кнопку Створіть кнопку, щоб зберегти своє посилання.

Додавання гарненького посилання на ваші повідомлення в WordPress

Pretty Links дозволяє додавати свої гарні посилання прямо у свої повідомлення. Ви можете створити нове гарне посилання в дописі або скористатися наявним гарним посиланням.

Щоб додати гарне посилання у свою публікацію, відкрийте редактор публікацій у візуальному режимі. Там ви побачите Вставте гарне посилання значок на панелі інструментів.

вставка-досить-посилання-значок

Натиснувши на піктограму, ви побачите варіанти, щоб додати нове гарне посилання.

додати нове-гарненьке посилання на пост

Якщо ви хочете скористатися існуючим симпатичним посиланням, ви можете натиснути на Використовуйте існуючу гарне посилання варіант.

Додавати гарні посилання на ваші публікації та сторінки WordPress легко.

Після додавання безлічі гарних посилань, написання вмісту та публікації публікації ви можете створити коротке посилання для публікації, яким ви зможете поділитися в соціальних мережах та інших платформах. Досить посилання робить це легко.

На сторінці редактора публікацій поруч із Вашою Постійною посиланням редагувати ви побачите нову кнопку: Отримайте коротке посилання.

get-shortlink-досить-посилання

Просто натисніть посилання, і ви отримаєте коротке посилання на свою публікацію.

копія-коротке посилання

Тепер ви можете скопіювати посилання та поділитися ним на своїх соціальних платформах або надіслати своїм підписникам електронну пошту.

Перегляд та обмін вашими гарними посиланнями

Щоб переглянути симпатичні посилання, які ви створили, ви можете перейти Гарненькі посилання »Гарненькі посилання зі своєї інформаційної панелі. Там ви побачите свій список прекрасних посилань.

Якщо ви переходите на будь-яке посилання, ви побачите різні параметри, зокрема піктограму спільного використання Twitter, піктограму електронної пошти, статистику кліків посилання, редагування посилань тощо.

досить-посилання-список

Якщо ви хочете поділитися прекрасним посиланням, яке веде до публікації, ви можете натиснути піктограму Twitter під нею та поділитися нею. Так само ви можете поділитися прекрасним посиланням в електронних листах.

Досить посилання: ціни та підтримка

Pretty Links – це безкоштовний плагін WordPress. Ви можете завантажити його безкоштовну версію Досить посилання Lite з офіційного сховища плагінів WordPress та використовуйте його на багатьох сайтах.

Для розширених функцій та опцій вам потрібно придбати його преміум-плани. Є три плани ціноутворення: Новачок, Маркетолог, і Супер Партнерська.

досить-посилання-ціни

The Новачок план зазвичай коштує 118 доларів на рік. Це дозволяє використовувати гарненькі посилання на 1 веб-сайті. Його функції включають розширені типи переадресації, автоматичне створення гарних посилань та ключових слів автоматичного посилання.

The Маркетолог План зазвичай коштує 198 доларів на рік. Цей план дозволяє використовувати плагін на до 5 веб-сайтах. Він включає всі функції, включені до плану «Новачок» та додає розширені доповнення.

The Супер Партнерська Нормальна ціна плану – 398 доларів на рік. За допомогою цього плану ви отримаєте ліцензію на плагін для до 25 веб-сайтів. Він включає всі функції, передбачені в початківців та маркетологах, і додатково пропонує пріоритетну підтримку.

Також перевірте: Кращі партнерські плагіни для WordPress.

З усіма планами ви отримаєте підтримку та оновлення на 1 рік. Чудова річ у Pretty Links – це те, що ви можете отримати 100% безризикову гарантію повернення грошей протягом 14 днів, якщо ви не задоволені плагіном..

У плагіна є повний набір статей у програмі Посібник користувача щоб допомогти вам налаштувати та використовувати плагін. Для отримання преміум-підтримки вам потрібно буде надіслати запит на підтримку, увійшовши на веб-сайт Pretty Links.

Наш вирок щодо використання гарних посилань на вашому сайті WordPress

Плагін Pretty Links – це потужний плагін для управління посиланнями, автоматизації, управління партнерськими організаціями та коротких посилань. Він має повний набір функцій, що дозволяє додавати партнерські посилання, впорядковувати та керувати іншими посиланнями. Ви можете легко скоротити свої посилання і зробити їх гарними посиланнями.

Використовувати гарненькі посилання досить просто. Усі, хто знайомий з інтерфейсом WordPress, можуть використовувати цей плагін. Вам не потрібно ніяких навичок кодування, щоб використовувати цей плагін для управління своїми посиланнями, як професіонал.

Ми вважаємо, що Pretty Links – це всебічний плагін для управління посиланнями, ідеально підходить для афілійованих маркетологів, блогерів, маркетологів у соціальних мережах та всіх, хто хоче зробити посилання WordPress привабливими та незабутніми..

Ми даємо йому 5 з 5 зірок. Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте гарне посилання зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map