Огляд слайдерної революції – добрі, погані та потворні

Потрібно створити розширені повзунки із зображеннями, відео, публікаціями, соціальними медіа та іншим вмістом? Хочете налаштувати кожну деталь анімації та зовнішнього вигляду слайдера? Тоді вам потрібен плагін типу Slider Revolution. Дізнайтеся, як ви можете отримати контроль над усіма аспектами ваших повзунків у нашому огляді Slider Revolution.


Огляд слайдерної революції

Про революцію слайдера

Slider Revolution вперше був випущений у 2012 році, розроблений ThemePunch, кваліфікованою командою любителів Інтернету. Відтоді він постійно вдосконалюється і в даний час працює понад 2,5 мільйона веб-сайтів по всьому світу.

Сьогодні Slider Revolution постачається з кількома шаблонами слайдерів, безкоштовним доповненням, а також потужним візуальним редактором, який допоможе вам створити красиві презентації на вашому сайті WordPress.

В даний час Slider Revolution є одним з найпопулярніших плагінів-слайдерів на ринку CodeCanyon і отримав колосальні 85% 5-зірковий рейтинг.

Чому слайдерська революція?

Якщо основні слайдери зображень просто не допоможуть, і вам потрібно набагато вдосконалене рішення, погляньте на плагін Slider Revolution.

Slider Revolution – один з найпопулярніших плагінів для WordPress, який використовується на понад мільйон сайтах.

За допомогою Slider Revolution ви можете створювати:

 • повзунки та каруселі
 • представлені слайди дописів
 • канали соціальних медіа
 • медіа-галереї
 • блоки героїв та титульні сторінки
 • …і більше

Він включає потужний візуальний редактор з величезною кількістю функцій та налаштувань, щоб ви мали контроль над кожною деталлю ваших повзунків.

Як налаштувати перший слайдер

Після встановлення та активації плагіна ви перейдете до Слайдер революції »Слайдер революції екран меню.

Щоб розпочати створення першого слайдера, натисніть на Новий слайдер посилання.

Slider Revolution Review - новий слайдер

Тепер виберіть тип вмісту, який ви хочете відображати у своєму слайдері. Ви можете вибирати з публікацій, зображень, соціальних мереж тощо.

Щоб створити повзунок зображення, виберіть Слайдер за замовчуванням.

Огляд слайдера революції - за замовчуванням

На кроці 2 введіть назву слайдера та а короткий код використовувати.

Спочатку потрібно виконати крок 2 і натиснути кнопку «Зберегти» перш ніж додавати зображення або робити щось інше, інакше ваші налаштування будуть втрачені.

Якщо ви клацнете деінде, не вводячи заголовок і не зберігаючи, всі вибрані вами налаштування буде стерто, і вам доведеться вводити їх ще раз, тому не забудьте зробити це спочатку.

Огляд слайдерної революції - назва

Після збереження вас перейдуть на іншу сторінку. Не хвилюйся; ви можете піти назад і відредагувати інші налаштування пізніше, якщо захочете.

У Редакторі слайдів для вас уже додано слайд, але він порожній.

Slider Revolution Review - порожній слайд

Виберіть Основне / фонове зображення щоб додати зображення до цього слайда. Потім натисніть кнопку Змінити зображення щоб завантажити або вибрати зображення з медіатеки.

Нижче ви побачите своє зображення. Існує величезна кількість варіантів редагування слайду, додавання анімації та шарів тощо.

Огляд слайдера революції - всі кнопки

Ви можете додати більше зображень, натиснувши кнопку Додати слайд вгорі сторінки.

Щоб відобразити слайдер, просто використовуйте короткий код, показаний на сторінці налаштувань.

Створення слайдера з шаблонами

Замість того, щоб витрачати час на з’ясування всіх складних варіантів, ви можете використовувати шаблони.

Коли ви натискаєте Додайте повзунок із шаблонами, вам будуть показані різні шаблони на вибір, як безкоштовні, так і преміальні.

Клацніть потрібний шаблон і натисніть кнопку Встановити слайдер кнопка.

Slider Revolution Review - встановити шаблон слайдера

Він запитає, чи хочете ви імпортувати слайдер з локального або із сервера ThemePunch. ” Вам доведеться активувати свою ліцензію, щоб вибрати онлайн-варіант, або ви можете завантажити поштовий файл із Безкоштовна біржа слайдера і натисніть на Місцеві щоб завантажити його.

Огляд слайдера революції - ідк

Потім ви можете відредагувати повзунок, як описано вище.

Документація та супровід

В Slider Revolution є багато навчальних посібників із скріншотами на їхньому веб-сайті, що дозволяє вам ознайомитись із кожною функцією плагіна. Вони також мають ряд відеоуроків.

Підтримка продукту включає пропозиції щодо функцій, виправлення помилок та усунення несправностей, коли плагін не працює як слід. Однак він не включає встановлення, налаштування або допомогу в питаннях, викликаних сторонніми темами або плагінами. Після активації плагіна ви отримаєте доступ до їх системи підтримки квитків, на квитки, як правило, відповідають протягом дня або двох.

Slider Revolution vs. Soliloquy

Наш найкращий рекомендований плагін для WordPress Солівок.

Але Slider Revolution – це один з найпопулярніших і найбільш продаваних плагінів-слайдерів. Це правильно для вас?

Slider Revolution – це дуже потужний плагін, повний величезної кількості функцій. Якщо вам потрібно створити дуже просунутий слайдер, можливо, вам знадобиться Slider Revolution.

Але більшості користувачів не знадобляться всі функції, які він пропонує, і величезна кількість їх може бути надзвичайною і заплутаною. Це може зайняти досить багато часу, щоб зрозуміти, як створити повзунки так, як вам потрібно.

Якщо у вас немає годин, щоб вкласти гроші в навчання користуватися плагіном, а ви просто хочете простий і зручний для початківців інструмент для створення гарного чуйного слайдера, радимо Soliloquy.

Soliloquy – це найпростіший у користуванні і найшвидший з усіх тестованих нами слайдерів:

Слайдер плагін
Час завантаження сторінки
Запити
Розмір сторінки
Солівок1,34 сек26945 Кб
Слайдер Nivo2,12 сек291 Мб
Метеор2,32 сек271,2 Мб
Слайдер революції2,25 сек291 Мб
LayerSlider2,12 сек30975 Кб

Прочитайте наш повний огляд Soliloquy для отримання більш детальної інформації.

Огляд слайдерної революції: плюси і мінуси

Давайте розглянемо плюси і мінуси плагіна Slider Revolution.

Плюси:

1. Рішення «все в одному»:

Якщо ви шукаєте повне всебічне рішення для створення слайдера, каруселі, зображення героя чи відео сцени, Slider Revolution – найкраща ставка.

Він поставляється в комплекті зі 140+ готовими до використання прикладами, які допоможуть вам легко створити презентацію для свого веб-сайту. На відміну від інших популярних плагінів WordPress, всі функції упаковані з основним плагіном.

Якщо ви хочете плагін, який дає вам безліч функцій, не встановлюючи додатків, Slider Revolution може стати найкращим вибором.

2. Доступний:

Ви можете придбати звичайну ліцензію плагіна за ціною до 26 доларів. Додатки не продаються окремо, тому ви отримуєте всі функції з коробки за допомогою звичайної ліцензії.

Враховуючи кількість функцій, які ви отримуєте за ціну, Slider Revolution – це, без сумніву, найдоступніший повзунковий плагін у цій галузі..

3. Вантажі параметрів налаштування:

Можливості налаштування безмежні за допомогою Slider Revolution. Його потужний візуальний редактор надає вам нескінченні можливості створити слайдер так, як вам завгодно.

Ви можете легко змінити стиль свого слайдера у візуальному редакторі, включаючи шрифти, анімацію, фон, облямівку тощо.

Мінуси:

1. Роздутий інтерфейс:

Як і більшість інших товарів на ринку CodeCanyon, інтерфейс Slider Revolution також роздутий надто великою кількістю переважних варіантів. Завдяки розриву, є трохи кривої навчання, щоб створити ваші сайдери за допомогою плагіна.

2. Швидкість:

Швидкість є важливим фактором при виборі слайдера WordPress. Якщо плагін-слайдер не оптимізований для роботи, він може уповільнити ваш веб-сайт, пошкодивши вашу SEO та репутацію в Інтернеті.

Для аналізу продуктивності ми протестували Slider Revolution проти багатьох інших популярних плагінів WordPress. З нашого тесту видно, що Slider Revolution – це не найшвидший плагін для слайдера.

3. Без вільної версії

Slider Revolution не пропонує безкоштовну версію для тестування основних функцій. Якщо ви людина, яка завжди хоче тестувати драйвер Lite / безкоштовної версії, перш ніж інвестувати в повний плагін, Slider Revolution може бути не для вас.

Ціни на революцію повзуна

Ви можете придбати звичайну ліцензію Slider Revolution всього за 26 доларів. Звичайна ліцензія дозволяє встановити плагін на одному сайті. Ви також отримаєте безкоштовну підтримку протягом 6 місяців та майбутніх оновлень.

Ви можете продовжити підтримку до 12 місяців за додаткові $ 7,88.

Якщо ви розробник тем, який хоче включити Slider Revolution як пакет із вашою темою, вам потрібно буде отримати розширену ліцензію на 125 дол..

Наш вердикт: Якщо ви купуєте повзункові революції?

Слайдер Революція – найкращий вибір для користувачів, які хочуть плагін-плагін “все в одному”, який входить у бюджет.

Завдяки Slider Revolution ви отримуєте всі функції з коробки, не потрібно встановлювати ніяких доповнень. Однак це також означає, що ваш інтерфейс буде роздутий занадто багато небажаних опцій. Існує трохи кривої навчання, щоб створити ваші повзунки за допомогою Slider Revolution.

Плагін постійно підтримується та оновлюється з 2012 року. Отже, якщо ви шукаєте надійний плагін для слайдера WordPress, вам потрібно спробувати Slider Revolution.

Ми даємо Slider Revolution 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,2 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте слайдер революції зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map