Огляд Smart Slider 3 (2020): чи це краще, ніж солохізм?

Шукаєте плагін-слайдер для вашого сайту WordPress? Хочете дізнатися, чи Smart Slider 3 є правильним плагіном для вас? У нашому огляді Smart Slider 3 ми розглянемо його функції та допоможемо визначити, чи найкращий плагін для слайдера для ваших потреб та бюджету.


Про Smart Slider 3

розумний слайдер 3 огляд

Smart Slider 3 – це один із найпотужніших та найпростіших у користуванні плагінів для вашого веб-сайту WordPress. Його випустила Nextend, команда з Угорщини, яка продає програмне забезпечення високої якості для WordPress та Joomla.

Smart Slider 3 – це безкоштовний плагін із 400 000+ активними встановленнями для їх безкоштовної версії. Його безкоштовна версія надає більше можливостей, ніж будь-який інший плагін у сховищі WordPress. З професійною версією ви отримуєте оновлення протягом усього життя та сотні повзунків для зразків.

Огляд Smart Slider 3: Тон шаблонів із зручним інтерфейсом

Найкраще в Smart Slider 3 – це те, що навіть якщо ви абсолютно новачок, ви можете легко створити приголомшливий слайдер.

На відміну від більшості плагінів, інтерфейс НЕ роздутий із занадто великою кількістю функцій. Це спрощує створення будь-якого слайдера незалежно від їх набору вмінь.

Ось як працює Smart Slider 3

Після встановлення та активації плагіна ви можете перейти до інформаційної панелі Smart Slider, щоб створити новий слайдер. Ви можете знайти два варіанти: Новий слайдер і бібліотека шаблонів.

 • Новий слайдер: Використовуйте цю опцію, якщо ви хочете створити повзунок з нуля.
 • Бібліотека шаблонів: Використовуйте цю опцію, якщо ви хочете імпортувати готовий слайдер із бібліотеки, а потім налаштуйте його. Це не тільки економить час, але також дозволяє створити повзунок із ідеальною палітрою кольорів та дизайном.

Окрім цих двох варіантів, ви також можете знайти зразок слайдера, який допоможе вам зрозуміти, як працює Smart Slider ще до того, як створити його для свого сайту.

інтелектуальний інтерфейс слайдера 3

Після натискання кнопки «Новий слайдер» вам буде запропоновано вибрати попередньо встановлений слайдер. Ви можете вказати ім’я слайдера, ширину та висоту повзунка. Виберіть попередньо встановлений слайдер та натисніть кнопку Створити.

розумний слайдер 3 перетягування

Потім вам буде запропоновано завантажувати зображення чи відеозаписи на слайдер. Ви можете просто перетягнути файли та розмістити їх у відповідності зі своїми вподобаннями. Під час прокрутки вниз з’являться всі доступні параметри налаштування та інструкції, що пояснюють, як опублікувати слайдер.

інтелектуальний інтерфейс слайдера 3

Щоб переглянути слайдер, ви можете натиснути кнопку Попередній перегляд у верхній частині.

Особливості Smart Slider 3

Тепер, коли ви знаєте, як легко створити повзунок з нуля за допомогою Smart Slider 3, давайте глибше розглянемо інші функції.

1. Зразки повзунків 180+:

Створення користувацького слайдера може бути втомливим завданням, особливо якщо ви не дизайнер і часто створюєте посередню графіку та слайди. Завдяки зразку слайдера ви можете бути впевнені, що ваш слайдер завжди виглядає професійно з правильною кольоровою комбінацією та елементами.

Все, що вам потрібно зробити – це вибрати правильний зразок слайдера з бібліотеки та налаштувати його відповідно до ваших потреб.

список шарів - розумний слайдер 3

Ви можете легко додати нові шари на лівій панелі завдань у програмі конструктора слайдів. Найкраще, що додані слайди чітко організовані, як у Photoshop.

2. Анімація:

додати анімацію - розумний слайдер 3

Ви можете легко додати анімацію до кожного шару. Плагін також має інтерактивну візуальну шкалу часу для кожного шару, де деталі можна легко налаштувати.

Плагін підтримує різні ефекти, такі як ефект Кен-опіку, текстовий ефект, фонова анімація, анімація виявлення тощо.

3. Простий у користуванні інтерфейс:

розумний слайдер 3 конструктор перетягування

Smart Slider 3 дозволяє легко створити привабливий слайдер завдяки простому у користуванні інтерфейсу. За допомогою його конструктора перетягування ви можете налаштувати повзунок, як і налаштовувати вміст у програмі для створення сторінок.

Створення слайдера за допомогою цього плагіна не вимагає. Просто перейдіть до пункту Розумний повзунок в меню адміністратора, а потім натисніть на Додати слайд кнопка.

Під час завантаження медіафайлів у повзунок вам буде показано, як публікувати цей слайдер у своїх публікаціях, сторінках та файлах тем. Просто прокрутіть сторінку вниз, і ви також можете знайти параметри налаштування.

налаштування розумного слайдера 3

Найкраще те, що якщо ви хочете значно налаштувати зовнішній вигляд слайдера, ви можете ввімкнути його Експерт режим. Це покаже розширені параметри налаштування.

4. Побудуйте повзунки для будь-яких цілей

Smart Slider 3 дозволяє створити повзунок для будь-яких цілей. Кілька випадків використання:

 • Створіть слайд-шоу для демонстрації свого портфоліо
 • Динамічно показуйте свої записи в блозі, відео на YouTube, публікації в Instagram тощо.
 • Показуйте повзунок повних сторінок, який охоплює верхню частину сторінки на вашій цільовій сторінці.

Підтримка та ціни на Smart Slider 3

смарт-слайдер 3 ціни

Smart Slider 3 має велику документацію, яка допоможе вам ознайомитись із усіма аспектами створення та публікації повзунків на вашому сайті WordPress. Вони також запускають канал YouTube, де вони висвітлюють усі підручники щодо Smart Slider 3, крок за кроком.

Smart Slider 3 пропонує лише підтримку на основі квитків. Ви можете зв’язатися з ними через їх контактну форму, опубліковану на сторінці підтримки.

Найкраще, будь-яка професійна ліцензія, ви отримаєте ВСІ функції Smart Slider 3. Є три різні цінові плани:

 • Один домен ($ 35): Очевидно, для 1 сайту
 • Бізнес ($ 150): для 10 сайтів
 • Необмежено (250 доларів): для необмежених сайтів

Smart Slider 3 проти Soliloquy

І Smart Slider 3, і Soliloquy – це два найкращих плагіни для слайдера для WordPress. Давайте порівнюватимемо голос у голову між кожним слайдером, тож можна визначити, який із них найкращий вибір для ваших потреб.

Порівняння інтерфейсу користувача:

Інтерфейс Soliloquy дозволить вам відчути, що він є частиною рідного середовища WordPress. З іншого боку, інтерфейс Smart Slider 3 виглядає дещо інакше. Він розроблений так, щоб зробити процес створення слайдів швидким і легким навіть для початківців рівнів.

Якщо ви хочете, щоб ваш плагін-слайдер був мінімалістичним, ви можете перевірити Soliloquy.

Завдяки Smart Slider 3, хоча приладова панель не така гладка, як Soliloquy, для побудови слайдера мало що не вивчати..

Особливості & Порівняння цін

Soliloquy поставляється з великою кількістю вбудованих функцій та доповнень. І навпаки, Smart Slider 3 орієнтований на надання сотень зразків слайдера, тому користувачі можуть швидко створити повзунок, не будуючи його з нуля..

Наразі Smart Slider 3 пропонує 5 типів слайдерів, 23+ типів шарів та 100+ повзунків для зразків.

Ціноутворення на Soliloquy починається від 19 доларів. Але план стартера надає лише основні можливості. Щоб отримати повноцінні функції, вам доведеться підписатися на його план для розробників за 99 доларів.

Ціноутворення на Smart Slider 3 починається від 35 доларів. За 35 доларів ви отримаєте всі функції цього плагіна та автоматичні оновлення протягом усього життя.

Наш вирок на Smart Slider 3

Smart Slider 3 – найкращий вибір для користувачів, які хочуть простий у використанні плагін-слайдер, який постачається з тюнетами готових шаблонів слайдера. За 35 доларів ви можете придбати професійну версію, яка пропонує всі доступні функції.

Крім того, всі повзунки на 100% чутливі, це означає, що вони будуть добре виглядати на телефоні, планшеті та комп’ютері.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вирішити, чи Smart Slider 3 – найкращий вибір для вашого веб-сайту.

Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити наш огляд плагіна Soliloquy.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Smart Slider 3 зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map