Огляд Soliloquy 2020: це найкращий плагін для WordPress Slider?

Шукаєте плагін-слайдер для вашого сайту WordPress? Soliloquy – один з найкращих плагінів WordPress-слайдера на ринку. У цьому огляді Soliloquy ми розглянемо його особливості, ціни та ефективність.


Огляд Soliloquy - кращий плагін-слайдер WordPress

Про солокію

Спочатку Soliloquy був створений Томасом Гриффіном, тим самим натхненником OptinMonster, найкращий інструмент маркетингу електронної пошти та галерея Envira, найкращий плагін галереї WordPress.

Soliloquy – один з найпопулярніших плагінів для слайдер WordPress в офіційному сховищі плагінів WordPress з понад 1 мільйон завантажень. З моменту запуску в 2012 році Soliloquy допомагає блогерам, малому бізнесу та навіть компаніям Fortune 500 створювати прекрасні повзунки WordPress.

У 2018 році Soliloquy придбав Натан Сінгх, підприємець із міста Х’юстон, Техас.

Огляд Soliloquy: Легкий та потужний плагін-слайдер WordPress

Soliloquy – це 100% чуйний та зручний для мобільних пристроїв WordPress слайдер. Це дозволяє створювати красиві повзунки WordPress за лічені хвилини, не вимагаючи наймання розробника. Вони також відомі як найшвидший плагін WordPress для повзунків на ринку.

У нашому огляді Soliloquy ми поставили свої обіцянки на тест, тож Ви можете вирішити, чи це правильний плагін-слайдер WordPress для вашого сайту.

Що не так з більшості повзунків?

Основна проблема повзунків полягає в тому, що вони занадто повільні. Слабо закодований повзунок може значно збільшити час завантаження сторінки. Як відомо, швидкість – один з найважливіших факторів SEO. Ці нижчі повзунки можуть не тільки нашкодити SEO вашого веб-сайту, вони також можуть зіпсувати досвід користувачів.

Ще одне питання – простота використання. Більшість слайдерів WordPress є досить складними і мають багато варіантів, упакованих у погано розроблений користувальницький інтерфейс. Щоб правильно зробити це, вам доведеться боротися зі слайдером.

У цьому огляді Soliloquy ми розглянемо, як це швидко та як легко налаштувати. Ми також будемо порівнювати функції та ціни.

Легко додайте повзунки в WordPress за допомогою Soliloquy

На сьогоднішній день Soliloquy – це найпростіший у використанні плагін-слайдер WordPress. Він прекрасно інтегрується з вашим користувальницьким інтерфейсом WordPress. На відміну від інших плагінів слайдера, Soliloquy відчуває себе частиною рідного середовища WordPress.

Створення слайдера з Soliloquy

Це тому, що Soliloquy використовує ті самі найкращі практики, що і сам WordPress. Це робить його дуже стандартним і зручним для користувачів WordPress.

Додавання слайдів до слайдера неймовірно просто. Просто завантажте слайди або виберіть їх із своєї медіатеки WordPress.

Параметри конфігурації прості та прямі. Кожен варіант чітко пояснюється за допомогою контексту.

соліквітів

Додавання слайдера до будь-якої публікації та сторінки WordPress – це практично без праці. Ви можете просто натиснути кнопку над редактором публікацій, щоб вставити повзунок. Крім того, ви також можете використовувати теги короткого коду або шаблону, щоб додати повзунок куди завгодно.

Детальні вказівки див. У цьому підручнику щодо того, як це зробити легко створити чуйний слайдер у WordPress із програмою Soliloquy

Шумні швидкі слайдери солілокією

Найдивовижніша особливість Soliloquy – швидкість. Повзунки, створені за допомогою Soliloquy, навантажують неймовірно швидко. Різниця чітко помітна і її оцінять ваші користувачі.

Ми просто не зупинялися на цьому, ми створювали повзунки з тими ж зображеннями, використовуючи інші плагіни та проводили тести між ними. Ось наші результати:

Слайдер плагін
Час завантаження сторінки
Запити
Розмір сторінки
Солівок1,34 сек26945 Кб
Слайдер Nivo2,12 сек291 Мб
Метеор2,32 сек271,2 Мб
Слайдер революції2,25 сек291 Мб
LayerSlider2,12 сек30975 Кб

Як видно з вищенаведених результатів, Soliloquy був найшвидшим завантажувачем WordPress в наших тестах.

Soliloquy завантажує спочатку слайд обкладинки, а потім решту слайдів завантажують асинхронно. Це не просто швидкий тест, він швидко відчуває і відвідувачів.

Мобільні готові повзунки з Soliloquy

Soliloquy чуйний і мобільний готовий поза коробкою. Додані вами повзунки будуть однаково чудово виглядати на робочих столах, планшетах і навіть мобільних телефонах.

Користувачі мобільних телефонів швидко переважають користувачів настільних комп’ютерів для більшості веб-сайтів WordPress. Якщо ви використовуєте плагін-слайдер, який не працює на мобільному пристрої, ви знищуєте користувацьку роботу для великої кількості відвідувачів.

Особливості та доповнення в Soliloquy Slider

Soliloquy пропонує користувачам приємний чистий користувальницький інтерфейс, що не турбується. На відміну від інших плагінів WordPress, у яких занадто багато варіантів, Soliloquy пропонує додаткові функції як доповнення.

Аддони в Солівок

Якщо ви хочете скористатись додатковою функцією, то ви просто активуєте її на сторінці додатків. Таким чином, ви зберігаєте слайдер інтерфейсу чіткіше.

Цей підхід також робить ваші повзунки швидшими. Тому що плагін завантажуватиме лише потрібні сценарії, а не все, що вбудовано.

Ось список доповнень, доступних для Soliloquy:

Мультиліцензійні аддони

 • Теми слайдера: виберіть зі списку заздалегідь створених шаблонів, щоб легко створити слайдер.
 • Розклад: плануйте слайди на певні часові інтервали.
 • Захист. Забороніть користувачам завантажувати ваші слайди, відключивши правою кнопкою миші.
 • Instagram: Швидко імпортуйте свої зображення з облікового запису Instagram.

Ліцензії для розробників:

 • WooCommerce: Продавайте більше за допомогою інтерактивних повзунків продуктів у вашому магазині електронної комерції.
 • Рекомендований вміст: легко розміщуйте свої статті на домашній сторінці.
 • Лайтбокс: Створюйте повзунок лайтбоксу легко.
 • Карусель: перетворіть повзунок на чутливу карусель.
 • Динамічний: створюйте повзунки з різних джерел.
 • Ескізи: Додайте мініатюрні зображення як навігацію для повзунків
 • Pinterest: додайте на слайдер кнопку кнопки
 • Слайдер PDF: Перетворіть ваші PDF-файли в красиві слайди
 • За замовчуванням: прискоріть процес створення за допомогою стандартних налаштувань.
 • CSS: Налаштуйте слайдери так, як вам потрібно, за допомогою спеціальних CSS та стилів.

3 причини придбання солокії

Тепер, коли ми розглянули різні особливості Soliloquy, вам може бути цікаво, чи Soliloquy – найкращий вибір для вашого веб-сайту. Ось кілька факторів, які відрізняють Soliloquy від його конкуренції:

1. Легкий і потужний

З Soliloquy, створення приголомшливого зображення або слайдера відео – це легкий вітер. Щоб створити повзунок, все, що вам потрібно зробити, – це перетягнути зображення та відеофайли у поле Native Slider. Крім того, ви можете вибрати Зовнішній слайдер, якщо ви хочете завантажувати зображення із зовнішнього джерела, наприклад, в Instagram.

солодкий редактор

Якщо потрібно, ви можете переставити зображення за потребою та вставити повзунок будь-де на вашому веб-сайті. Soliloquy також постачається з багатьма заздалегідь виготовленими шаблонами для покращення зовнішнього вигляду повзунка WordPress. Ви навіть можете налаштувати повзунок за допомогою CSS.

2. Плагін без роздуття

Soliloquy має безліч функцій, які допоможуть вам створити красиві слайдери WordPress так, як вам завгодно.

Щоб зробити інтерфейс безладним, Soliloquy пропонує додаткові функції як аддони. Кожен раз, коли вам потрібна додаткова функція, ви можете активувати її на сторінці додатків.

3. Висока продуктивність

Якщо залишити їх неоптимізованими, слайдери можуть бути вагомим ресурсом продуктом на вашому сайті. Ось чому ми рекомендуємо вибрати легкий плагін, який витрачає мінімальні ресурси для створення слайдера WordPress.

Плагін Soliloquy дуже оптимізований для роботи в Інтернеті та серверах. Насправді це найшвидший завантажувач WordPress в наших тестах.

Основний плагін надає лише обмежену функціональність для створення базового слайдера WordPress. Залежно від ваших потреб, ви можете вибрати більш високу ліцензію, щоб отримати більш розширені функції слайдера та аддони.

Підтримка та ціни на плагін Soliloquy WordPress Slider

Ціни на Soliloquy починаються від 19 доларів за ліцензію одного сайту без будь-яких доповнень. Їх Multi-план надає вам доступ до базових адонів за 49 доларів. Але їхній план найкращих продажів коштує $ 99 за рік підтримки, необмежену кількість сайтів, усі додатки та пріоритетну підтримку.

солонічне ціноутворення

У Soliloquy також є генеральний план, який надає вам довічний доступ до плагіна за $ 249.

Підтримку пропонує система підтримки електронної пошти на основі квитків з великою командою повороту. Плагін також надає вам доступ до детальної документації з покроковими інструкціями та інструкціями.

Наш вердикт щодо Soliloquy як найкращий плагін для WordPress Slider

Враховуючи поплавок, упакований в інші плагіни, ми знайшли Soliloquy благом. Це надзвичайно швидко, має надійний код та чистий користувальницький інтерфейс. Це, безумовно, один з найпростіших у використанні плагінів WordPress, який ми коли-небудь бачили.

Ми вважаємо, що це справедливо заслуговує на звання найкращого плагіну WordPress слайдера на ринку. Ми даємо йому 5/5 зірок! Ось розбивка наших оцінок:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Soliloquy зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me