Огляд TranslatePress: це найкращий плагін для перекладу?

Шукаєте плагін для перекладу для свого веб-сайту WordPress? Створюючи веб-сайт, ви хочете, щоб люди з усього світу відвідували його та мали змогу читати та розуміти вміст. Просто надаючи свій вміст більш ніж однією мовою, ви можете збільшити кількість трафіку, який отримує ваш сайт, і відкрити вміст для широкої аудиторії. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт був багатомовним, вам знадобиться плагін для перекладу.


У цьому огляді TranslatePress ми поділимося з вами функціями, функціоналами, цінами, плюсами та мінусами тощо, щоб допомогти вам визначити, чи найкращий плагін для перекладу для ваших потреб.

Про TranslatePress

translatepress-review-website

TranslatePress – плагін для перекладу WordPress, який простий у користуванні. Що відрізняє TranslatePress від інших плагінів перекладу, це те, що він дозволяє перекладати публікації та сторінки безпосередньо з фронтального веб-сайту. Це означає, що ви можете бачити, що ви перекладаєте в режимі реального часу.

translatepress-frontend

Інтерфейс TranslatePress дозволяє вам легко перекладати будь-який написаний вміст, який ви бачите на сторінці, включаючи публікації, сторінки, метадані, плагіни та навіть вашу тему WordPress.

TranslatePress також пропонує інтеграцію API Google Translate API, яка дозволяє прискорити процес перекладу, якщо ручний переклад не для вас або занадто трудомісткий. Якщо будь-який з перекладених на Інтерфейс Google перекладів невірний, ви можете зайти та виправити їх вручну.

Крім простого у використанні, TranslatePress завантажений низкою дивовижних функцій, зокрема:

 • Кілька мов – Підтримка 221 мов.
 • Пакет SEO – SEO-підтримка слизової сторінки, назви сторінки, опису тощо, щоб підвищити місцевий рейтинг пошуку.
 • Автоматичне виявлення мови користувача – Коли користувач вперше відвідує ваш веб-сайт, він буде переспрямований на бажану мову на основі налаштувань свого веб-переглядача або IP-адреси.
 • Рахунки перекладача – Створіть облікові записи перекладача та призначте його будь-якому користувачеві на вашому сайті. Цей користувач може перекладати ваш вміст, не маючи доступу до повної адміністративної області, щоб захистити ваш веб-сайт.
 • Навігація на основі мови – Налаштування меню навігації веб-сайту для різних мов.

Огляд TranslatePress: Початок роботи з TranslatePress

Почати роботу з TranslatePress дуже просто. Але перш ніж розпочати переклад веб-сайту, спершу потрібно налаштувати налаштування. Після придбання та встановлення TranslatePress просто наведіть курсор миші на Перекласти сайт натисніть кнопку у верхній частині інформаційної панелі WordPress, а потім натисніть на Налаштування.

translate-site-settings

У області загальних налаштувань ви можете встановити мову за замовчуванням і вибрати всі мови, якими ви хочете зробити ваш веб-сайт доступним. Щоб додати мову, перейдіть до Усі мови і натисніть стрілку поруч із пунктом “Вибрати …”, щоб відкрити спадне меню. Зі списку виберіть потрібну мову.

мову вибору

Вибравши потрібну мову, натисніть на Додайте кнопка.

add-language-translatepress-огляд

Повторіть процес ще раз, щоб додати скільки завгодно мов.

У розділі загальних налаштувань ви також можете вибрати, чи потрібно мовам відображати їхні рідні імена чи англійською, увімкнути та вимкнути Google Translate, додати перемикач мов на будь-яку сторінку чи меню тощо.

Коли ви отримаєте налаштування, як ви їх хочете, не забудьте натиснути на Зберегти зміни кнопка.

Тепер ви готові розпочати переклад веб-сайту. Щоб почати перекладати сайт, натисніть на Перекласти сайт в області налаштувань.

перекласти-сайт-кнопку

Після натискання кнопки ви будете перенаправлені до візуального редактора TranslatePress. Візуальний редактор простий і простий у використанні навіть для початківців початківців.

translatepress-review-інтерфейс

Щоб розпочати переклад вмісту, все, що вам потрібно зробити, – це вибрати рядок тексту, який ви хочете перекласти, зі спадного меню, ввести вручну переклад і натиснути Зберегти переклад кнопка вгорі екрана.

Ви можете просто навести курсор на будь-який рядок і натиснути кнопку редагування, що з’являється зліва, і перевести рядок у лівий інтерфейс перекладу. Це робить усе більш наочним на відміну від пошуку спадного меню.

перекласти-контент вручну

Важлива примітка: Автоматичний переклад доступний лише після активації API Google Translate.

Щоб переглянути переклад, просто натисніть на перемикач мови, який ви додали в розділі налаштувань.

мова-попередній перегляд

Це воно! Дивіться, зробити багатомовний веб-сайт неймовірно простий за допомогою TranslatePress.

Плагін TranslatePress: Ціноутворення

TranslatePress пропонує безкоштовну версію свого плагіна, а також три різні цінові плани: персональний, бізнес та розробник. Кожен платний план постачається з вдосконаленим інтерфейсом перекладу, підтримкою динамічних полів, інтеграцією з Google Translate, гнучким перемикачем мови та 1 роком підтримки та оновленнями.

переклади-огляд-ціноутворення

Безкоштовна версія плагіна TranslatePress дозволяє лише перекласти свій сайт на 1 мову, що робить його придатним для двомовних веб-сайтів. Отже, якщо ви хочете можливість перекладати свій сайт на багато мов, вам доведеться вибрати один із їх платних планів.

Персональний план коштує 79 євро на рік, що складає приблизно 88 доларів США. За допомогою особистого плану ви користуєтеся плагіном для 1 сайту, а також додатком для декількох мов та додатком для SEO пакету.

Якщо ви хочете використовувати плагін на 3 веб-сайтах, а також інші вдосконалені функції, такі як облікові записи перекладача, навігація на основі мови, автоматичне виявлення мови користувача та інше, вам потрібно вибрати бізнес-план, який коштує 139 євро / рік, або приблизно 155 доларів США.

За допомогою програми розробника ви отримуєте всі ті ж функції та доповнення, що і бізнес-план, але ви отримуєте можливість використовувати плагін на необмеженій кількості веб-сайтів. План розробника коштує 199 євро на рік, або 222 долари США.

Плагін TranslatePress: плюси і мінуси

Тепер, коли ви знаєте більше про TranslatePress, давайте розглянемо плюси використання TranslatePress для перекладу вмісту вашого веб-сайту.

Плюси

 • Безкоштовна версія: Ви можете розпочати роботу з TranslatePress безкоштовно.
 • Простий у використанні: TranslatePress – це легко розпочати роботу і дозволяє перекладати все з фронту, включаючи продукти WooCommerce, вміст для створення веб-сторінок, форми тощо.
 • SEO-підтримка: TranslatePress пропонує підтримку SEO для багатомовних сайтів.

Далі розглянемо деякі обмеження TranslatePress.

Мінуси

 • Обмежена безкоштовна версія: Безкоштовна версія TranslatePress досить обмежена. Ви можете перекласти свій сайт лише 1 мовою.
 • Ніякої підтримки SEO: Безкоштовна версія також не пропонує функцій підтримки SEO. Отже, якщо ви хочете збільшити місцевий рейтинг пошуку, безкоштовна версія не буде працювати для вас.
 • Дорого: Якщо ви тільки починаєте, платний план за допомогою TranslatePress може бути для вас трохи дорогим.

Наш вирок щодо використання TranslatePress для перекладу веб-сайту WordPress

TranslatePress – це високо оцінений плагін для перекладу, який полегшує перекладу сайту WordPress на кілька мов. Те, що ви можете перекладати сторінки та публікації на своєму веб-сайті в режимі реального часу з фронту, – це насправді те, що робить цей плагін для перекладу виділятися з натовпу.

Хоча для запуску безкоштовної версії добре, щоб створити успішний багатомовний веб-сайт, оптимізований для SEO, вам потрібно буде інвестувати в один із їх платних планів. Платні плани комусь можуть здатися дорогими, але TranslatePress – це не просто простий плагін для перекладу. TranslatePress укомплектований такими функціями, як підтримка SEO, автоматичне виявлення мови користувача, навігація на основі мови, облікові записи перекладача та багато іншого, щоб надати багатомовному веб-сайту додаткову потужність та підвищення продуктивності.

Ми даємо йому 4,5 з 5 зірок. Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Ми сподіваємося, що вам сподобався цей огляд TranslatePress і що тепер ви знаєте, чи TranslatePress найкращий плагін для перекладу для ваших потреб. Якщо ви все ще хочете перевірити деякі інші плагіни для перекладу, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі плагіни для перекладу WordPress у порівнянні.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Завантажити TranslatePress зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map