Огляд TrustPulse: керування конверсіями із додатком Social Proof

Ви коли-небудь помічали, що 98% відвідувачів залишають ваш веб-сайт, не вживаючи жодних заходів?


Більшість людей відмовляються від вашого веб-сайту, оскільки вони не впевнені, чи ваші товари / послуги достатньо надійні.

Ми знаємо, як відлякує знати, що люди не довіряють вашій роботі. Але не хвилюйся Тепер ви можете переконати своїх користувачів повірити, що ви можете запропонувати їм те, що вони хочуть, і вони можуть вам довіряти, не замислюючись.

Це можна зробити, показавши їм соціальний доказ у вашому бізнесі в реальному часі Програмне забезпечення TrustPulse.

TrustPulse – це програмне забезпечення FOMO та соціальних повідомлень, яке допомагає використовувати силу соціальних доказів для створення довіри та підвищення ваших конверсій та продажів.

У цьому огляді TrustPulse ми надаємо детальну інформацію про його особливості, а також розглядаємо, як його використовувати на своєму веб-сайті для відображення сповіщень. При цьому ми покриємо:

 • Навіщо використовувати TrustPulse
 • Огляд TrustPulse
 • Особливості
 • Як використовувати TrustPulse
 • Простота використання
 • Ціноутворення
 • Що ми думаємо про TrustPulse

Тож давайте почнемо.

Навіщо використовувати плагін соціального сповіщення TrustPulse

Нікого не цікавить те, що ти кажеш про свій бізнес. За допомогою програми соціального підтвердження ви можете давати людям знати, що ваші клієнти думають про ваш товар, і заохочувати користувачів купувати його у вас.

Відображення соціальних доказів про ваш бізнес – це як додавання відгуку для відвідувачів. Це прекрасний спосіб додати довіри до своєї роботи. Крім того, це допомагає вашим клієнтам мати неупереджену думку про ваш бізнес, що взамін може допомогти встановити довіру.

Завдяки TrustPulse ви можете повідомити своїм відвідувачам про легітимність вашого бізнесу, показуючи їм дії в реальному часі, які здійснюють ваші веб-сайти вашими користувачами. Це може бути будь-яка дія. Ви можете повідомити їх про нещодавній продаж, безкоштовну пробну версію або підписку на розсилку електронних листів, здійснену користувачем.

Знаючи, що інші користуються вашими товарами / послугами, вашим відвідувачам буде запропоновано вжити заходів без вагань. Це відбувається тому, що ці сповіщення підтверджують справжність вашого бізнесу.

Тож TrustPulse допомагає вам використовувати реальну силу соціального доказу, щоб збільшити довіру, підвищити конверсію та збільшити продажі.

TrustPulse – огляд

TrustPulse

Як зазначено вище, TrustPulse – це програмне забезпечення для автоматизації маркетингу, яке допомагає використовувати силу соціальних доказів для збільшення конверсії вашого веб-сайту. Використовуючи його, ви можете відстежувати та виділяти покупку в реальному часі, реєстрацію, активність клієнтів та інше, щоб переконати людей вжити бажаних дій на вашому сайті.

Щоб підвищити показник конверсії, ви можете використовувати опцію розумного націлення, щоб відображати дії користувача потрібним людям у потрібний час. Найкраще, що все це можна зробити без кодування жодного рядка.

Навіть з точки зору дизайну TrustPulse зробив чудову роботу. Він оснащений красивими попередньо вбудованими готовими до використання конструкціями, які візуально приголомшливі. Крім того, це програмне забезпечення просте у використанні та на 100% ефективне в залученні користувачів до клієнтів. Тож ви зможете побачити миттєві результати відразу після того, як ви почнете використовувати їх на своєму сайті.

Особливості TrustPulse

TrustPulse постачається з дивовижними функціями, які допоможуть вам збільшити конверсії та продажі. Давайте подивимось на деякі з них.

1. Про сповіщення про пожежу

Ця функція дозволяє відображати дії в реальному часі, які люди здійснюють на вашому веб-сайті. Таким чином, ваші відвідувачі зможуть бачити сповіщення в режимі реального часу, якщо здійснена покупка, або користувач підписується тощо. Відображаючи ці сповіщення на цільовій сторінці та на сторінці оформлення замовлення, ви також можете викликати боязнь пропасти на своїх відвідувачів. Це прекрасний спосіб заохотити відвідувачів негайно вжити заходів.

2. Розумне націлювання

Завдяки функції інтелектуального націлювання ви можете легко відображати ці сповіщення та соціальні докази відвідувачам саме в той момент, коли їм потрібно їх побачити. TrustPulse дозволяє контролювати правила та терміни націлювання, тому ви можете легко використовувати його для збільшення конверсій.

3. Відстеження подій у режимі реального часу

З TrustPulse, можна відстежувати всі активні дії, що відбуваються на вашому сайті. Ви можете використовувати його для відображення цих дій як сповіщення відвідувачам. Сюди входять закупівлі, демо-реєстрація, подання форми, реєстрація на розсилку та ін.

4. Аналітика

Програмне забезпечення також дозволяє перевірити статистику. Використовуючи цю функцію, ви можете легко відстежувати цілі конверсії та знати, яка сторінка отримує найбільшу кількість конверсій.

5. Сумісність

TrustPulse безперебійно інтегрується з різними платформами, такими як WordPress, Magento, SquareSpace, Drupal тощо. Отже, незалежно від вашої CMS, ви можете легко використовувати це програмне забезпечення, якщо ви дійсно хочете збільшити кількість конверсій..

Це лише кілька функцій, які пропонує програмне забезпечення. Ви можете набагато більше.

Як використовувати TrustPulse

Як вже було сказано вище, TrustPulse працює як відгук для вас. Це дозволяє відображати дії вашого клієнта в режимі реального часу, що відповідає справжнім рекомендаціям від людей, які довіряють вашому продукту / послугам.

Створивши обліковий запис за допомогою TrustPulse, ви можете розпочати створення своїх кампаній прямо з панелі інструментів. Але перед цим вам доведеться підключити його до свого веб-сайту. Ви можете використовувати Додати свій перший сайт кнопка для цього.

огляд костря

На наступному кроці додайте назву кампанії та свою URL-адресу.

Після завершення роботи можна приступати до створення кампанії. Першим кроком у цьому є робота над зовнішнім виглядом та дизайном веб-сайту. Ви можете розробити кампанію, використовуючи різні варіанти програмного забезпечення. Ви можете вибрати мову, працювати над повідомленням, яке хочете відобразити, додавати посилання (на свою сторінку продукту) та робити багато іншого.

Також у вас є можливість вибрати позицію, де ви бажаєте відображати своє повідомлення, додати розмір сповіщення, додати анімацію та інше.

Дизайн кампанії TrustPulse

Якщо ви хочете отримати більше варіантів, просто прокрутіть униз і виберіть Розширені налаштування варіант. За допомогою цих параметрів ви можете зробити свою кампанію візуально привабливою.

Дизайн та стиль кампанії TrustPulse

Наступний крок – це захоплення діяльності вашого користувача. Тут у вас є два варіанти:

 • AutoMagic
 • Зап’єр

Якщо ви виберете AutoMagic Ви можете просто додати URL-адресу сторінок, на яких програмне забезпечення відстежує діяльність. Ви також можете додати URL-адресу сторінки, куди ви хочете, щоб ваші відвідувачі надсилалися після конверсії.

Закінчивши, збережіть свої налаштування для інструменту, щоб почати відстежувати вашу діяльність на місці. Для використання другого варіанту ви повинні мати обліковий запис Zapier.

Якщо у вас її немає, тоді добре підходити до першого варіанту. На наступному кроці ви можете додати власні правила щодо цих сповіщень. Тож тут ви можете вибрати, де потрібно відображати ці сповіщення, вибрати тривалість відображення тощо. В основному ці параметри дозволяють вам мати повний контроль над правилами своїх сповіщень..

правила налаштування сповіщень, правила довіреного імпульсу

У вас є більше варіантів під Розширені налаштування вкладка. Ви можете використовувати їх, якщо ви хочете приховати / відобразити сповіщення від анонімних користувачів, вибрати максимальну кількість сповіщень для відображення за один раз тощо..

Правила TrustPulse

Останнім кроком є ​​публікація кампанії на вашому веб-сайті. TrustPulse тепер генерує для вас код, який потрібно скопіювати та вставити в тег тіла файлу шаблону вашого веб-сайту. Після закінчення інструмент негайно почне відслідковувати діяльність вашого веб-сайту, і як тільки він виявить дію, він покаже його своїм відвідувачам.

Простота використання

TrustPulse дуже простий у використанні. Щоб налаштувати, вам не потрібно кодувати один рядок. Все можна зробити лише одним клацанням миші. Тож навіть якщо ви не маєте попереднього досвіду користування ним, ви можете легко поводитися з ним.

Ціноутворення

TrustPulse пропонує 4 різні цінові плани. Ви можете почати з безкоштовного пробного періоду для кожного з них.

Цільове імпульсне ціноутворення

Залежно від кількості сеансів, які створює ваш веб-сайт, ви можете вибрати найкращий план для вашого бізнесу. Кожен із цих планів включає 14-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені тим, що він пропонує.

Найкраще, що у нього є вільний план і для початківців. Якщо ваш сайт має 500 сеансів або менше, вам нічого не потрібно платити.

Наш вирок щодо використання TrustPulse

Перевіривши всі функції та перевіривши, наскільки зручним є додаток, ми відчуваємо це TrustPulse може стати чудовим доповненням до вашого сайту. З цим надзвичайно просто впоратися, і навіть новачок може користуватися ним з легкістю. Особливості теж дивовижні.

Ви можете встановити власні правила відображення сповіщень, що дає вам повний контроль над своїм сайтом.

Якщо ви хочете перевірити більше плагінів, які дозволять вам додати соціальний доказ на свій сайт, ознайомтеся з нашою статтею про найкращі плагіни соціального доказу для WordPress.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте TrustPulse зараз »
Дивіться купон TrustPulse »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map