Огляд UpdraftPlus: це найкращий плагін для резервного копіювання WordPress?

Шукаєте повний плагін для резервного копіювання WordPress? Маючи понад мільйон активних установок, плагін UpdraftPlus оцінюється як найбільш надійний плагін резервного копіювання у сховищі WordPress.


У нашому огляді UpdraftPlus ми розглянемо його функції, доповнення та те, що відрізняє UpdraftPlus від конкуренції.

Вам потрібен плагін для резервного копіювання WordPress?

Як користувач WordPress, для вас важливо регулярно створювати резервні копії файлів і баз даних WordPress у захищеному місці. У разі втрати даних через аварію, зловмисну ​​атаку чи іншу катастрофу, регулярне резервне копіювання може стати рятівним рятувальником. Таким чином, ви можете легко відновити свої файли та бази даних, навіть якщо весь ваш веб-сайт буде зламаний, зіпсований або стертий.

Хороший плагін для резервного копіювання WordPress дозволяє легко створити резервну копію та відновити повний веб-сайт WordPress. Він також повинен дозволяти вам надсилати резервні файли в захищене віддалене місце для підвищення безпеки.

Як протиставляється UpdraftPlus проти конкуренції?

UpdraftPlus – це плагін із найвищим рейтингом та найвідомішим встановленням резервного копіювання у сховищі WordPress. Але це справді найкращий плагін для резервного копіювання WordPress? У нашому огляді UpdraftPlus ми поставили свої обіцянки на тест.

Давайте детальніше розглянемо UpdraftPlus та те, як він випереджає своїх конкурентів.

1. Плагін резервного копіювання WordPress «все в одному»

UpdraftPlus – це повний плагін для резервного копіювання WordPress для вашого сайту. Якщо ви хочете плагін резервного копіювання, який робить повну резервну копію, зберігається у хмарі та відновлює файли та бази даних WordPress одним натисканням кнопки, UpdraftPlus охопив вас.

Основний плагін постачається з усіма функціями, які вам коли-небудь знадобляться із додатка для резервного копіювання. Для розширених функцій, таких як клонування та міграція, резервне копіювання файлів, що не входять до WordPress, тощо, ви можете встановити відповідні додатки на свій сайт.

2. Простий у користуванні інтерфейс

Однією з головних переваг UpdraftPlus є те, що він забезпечує простий у користуванні інтерфейс, який дозволяє легко робити резервну копію свого WordPress сайту, навіть якщо ви абсолютно новачок. Якщо ви можете прочитати та натиснути, ви можете створити резервну копію, запланувати та відновити свої файли та бази даних WordPress.

3. Єдине рішення розміру резервного копіювання для WordPress

Незалежно від того, чи ви хобі-блогер, малий бізнес, продавець електронної комерції чи інтернет-видання, Ви знайдете UpdraftPlus надзвичайно корисним. Він найкраще підходить для веб-сайтів усіх розмірів та бюджетів.

Безкоштовний плагін постачається з великою кількістю вбудованих функцій резервного копіювання. Це означає, що навіть якщо у вас немає бюджету на рішення для резервного копіювання, UpdraftPlus покрив вас.

Насправді, це система резервного копіювання “встановити його і забути”. Все, що вам потрібно зробити, це просто встановити плагін і запланувати резервне копіювання на віддалене місце.

Особливості UpdraftPlus – Sneak Peek

1. Виконайте повне, ручне або заплановане резервне копіювання

Однією з головних переваг UpdraftPlus є те, що він дозволяє швидко та легко виконувати повне, ручне чи заплановане резервне копіювання..

Щоб налаштувати резервну копію, все, що вам потрібно зробити, – це натиснути на Резервне копіювання зараз кнопка. Тоді вас запитають, чи потрібно створювати резервну копію баз даних або файлів або обидва (комбінована резервна копія).

швидке резервне копіювання updraftplus

Ви можете вибрати резервну копію вручну або запланувати резервну копію через регулярний інтервал. Плагін також надає можливість вибору кількості запланованих резервних копій, які ви можете зберегти. За замовчуванням фіксатор встановлюється для 2 запланованих резервних копій.

2. Створіть резервну копію на віддалене місце

Якщо вам потрібно створити резервну копію свого веб-сайту у віддаленому місці, вам доведеться налаштувати його в Налаштування спочатку.

резервне копіювання розкладу updraftplus

Дуже рекомендується вибрати варіант віддаленого резервного копіювання, а не просто зберігати резервні копії на веб-сервері, на якому розміщено ваш веб-сайт. Це допомагає вам захистити свої дані від ризиків, пов’язаних із сервером.

За допомогою преміум-аддона ви можете надіслати резервну копію до більш ніж одного пункту призначення.

3. Легко клонуйте та мігруйте ваш WordPress сайт

Ви можете перенести свій сайт WordPress за допомогою додатка Migrator. Міграційний аддон здійснює пряму міграцію між сайтом. Доповнення також має кілька корисних функцій, які знадобляться під час міграції сайту, включаючи пошук та заміну.

Якщо ви хочете клонувати веб-сайт для тестування або вам потрібно створити користувальницький сайт на локальному або тимчасовому домені, а потім перенести його на веб-сайт у реальному часі пізніше, ви можете спробувати доповнити.

4. Відновіть резервну копію навіть з інших плагінів

Якщо ви зараз використовуєте безкоштовний плагін для резервного копіювання, який не постачається з можливістю відновлення, ви можете використовувати UpdraftPlus разом із імпортером імпортера. Імпортер допомагає відновити веб-сайт із будь-яких інших плагінів резервного копіювання.

5. Інші корисні функції

Багатомісність сумісності: Панель управління резервного копіювання / відновлення доступна на інформаційній панелі мережі. Це дозволяє легко керувати вашими WordPress резервними копіями різних сайтів з однієї інформаційної панелі.

Резервне копіювання файлів та баз даних, що не є WordPress: Ви також можете створити резервні копії основних файлів WordPress, не-WordPress файлів та баз даних.

Керуйте, яким користувачам можна отримати доступ до резервних копій: За допомогою додатка «Блокування блокування» ви можете заблокувати доступ до UpdraftPlus за допомогою пароля. Таким чином ви можете забезпечити доступ до резервних копій лише потрібним користувачам.

Запуск від WP-CLI: Просунуті користувачі WordPress можуть керувати UpdraftPlus через WP-CLI (інтерфейс командного рядка). Керуючи плагіном за допомогою інтерфейсу командного рядка, користувачі можуть прискорити процес розробки WordPress.

Планування: Основний плагін дозволяє планувати резервне копіювання вашого сайту, виходячи з ваших уподобань. Ви можете запланувати автоматичне резервне копіювання кожні 4, 8 або 12 годин. Якщо ви не хочете налаштовувати кілька розкладів в день, ви можете вибрати резервні копії щодня, щотижня, щотижня або щомісяця.

Широкі можливості віддаленого зберігання: Резервне копіювання до віддаленого місця зберігання настійно рекомендується уникати ризиків на сервері. UpdraftPlus пропонує найширший вибір варіантів віддаленого зберігання, таких як Dropbox, Google Drive, Amazon S3 тощо.

Сховище UpdraftVault: Якщо вам набридло використовувати сторонній варіант віддаленого зберігання, ви можете вибрати для зберігання UpdraftVault. Перевага полягає в тому, що UpdraftVault повністю інтегрований у плагін, тож ви можете керувати резервним копією всього за кілька кліків.

Висока резервна копія: UpdraftPlus дозволяє зашифрувати резервні копії вашої бази даних для безпеки.

Потужні функції звітування та моніторингу: UpdraftPlus також надає вам складний інструмент звітності, який відображає стан поточних резервних копій та повідомляє вас у разі помилок та попереджень.

Пов’язані: Легко створити резервну копію сайту WordPress.

Ціни на UpdraftPlus

UpdraftPlus найкраще підходить для веб-сайтів усіх розмірів незалежно від вашого бюджету.

Легка версія доступна для завантаження безкоштовно у сховищі WordPress. Версія Lite достатня для вас, якщо ви хочете створити або запланувати повне резервне копіювання свого сайту. Ви також можете швидко відновити свій сайт у випадку втрати даних. Версія Lite також дозволяє налаштувати віддалені резервні копії для Dropbox, Google Drive, Amazon S3, UpdraftVault, Rackspace Cloud, FTP, DreamObjects, Openstack Swift та електронної пошти.

Вартість преміум-версії починається від 70 доларів за 2 ліцензії на сайт. З преміум-версією ви отримаєте доступ до всіх аддонів, безкоштовну підтримку та оновлення протягом року та безкоштовне сховище 1 Гб для передплати UpdraftVault.

ціна updraftplus

Існує 4 різні плани оплати UpdraftPlus.

 • Особисті: 2 ліцензії на 70 доларів.
 • Бізнес: 10 ліцензій на $ 95.
 • Агентство: 35 ліцензій на 145 доларів.
 • Підприємство: Безлімітні ліцензії на $ 245.

Якщо вам потрібно використовувати лише певний аддон, не підписуючись на будь-який дорогий преміальний план, ви можете придбати необхідні додатки індивідуально.

Підтримка UpdraftPlus

Обширна документація, надана UpdraftPlus, допомагає пройти кожен аспект використання плагіна UpdraftPlus.

Підтримка надається через форуми підтримки. Команда UpdraftPlus підтримує два форуми: форум WordPress для користувачів безкоштовного плагіна та форум підтримки клієнтів для клієнтів преміум класу. Якщо ви не платний клієнт, ви можете придбати пакет підтримки, щоб отримати допомогу.

Однак якщо ви придбаєте пакет підтримки за інцидент, який виявляється пов’язаний з помилкою, ви отримаєте повне повернення коштів.

Наш вердикт щодо UpdraftPlus як найкращого додатка для резервного копіювання WordPress

Маючи понад мільйон активних установок, UpdraftPlus є найпопулярнішим плагіном резервного резервного копіювання у сховищі WordPress. Що стосується функцій, це один із найповніших плагінів резервного копіювання WordPress.

UpdraftPlus полегшує налаштування та відновлення резервного копіювання навіть для абсолютно нових користувачів. Він підтримує більше варіантів хмарного резервного копіювання, ніж більшість інших плагінів.

Якщо вам потрібне резервне рішення, яке не шкодить швидкості, UpdraftPlus – найкращий вибір. Оскільки він оптимізований для роботи сервера, він споживає менше ресурсів сервера в порівнянні з більшістю своїх конкурентів.

Можна сказати, що UpdraftPlus – один з найкращих плагінів резервного копіювання WordPress на ринку.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте UpdraftPlus зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map