Огляд WPForms 2020: чи варто шуму? [Обов’язково прочитати]

Набридло створювати контактні форми з роздутими та глючними плагінами WordPress? Швидше за все, ви не випробували WPForms, найбільш зручний для початківців плагін форм в екосистемі WordPress. У цьому огляді WPForms ми розглянемо його функції, додатки та те, що робить WPForms самим інтуїтивним плагіном WordPress на ринку.


Огляд WPForms

Чому вашому сайту потрібен плагін для розробника форм

Кожен веб-сайт WordPress вимагає плагін для контактних форм, незалежно від його ніші та трафіку.

Використання контактної форми захистить вас від спамерів та хакерів. Ви можете захистити свій сайт WordPress більш безпечним, скориставшись контактною формою замість того, щоб відображати свою електронну адресу. Таким чином, ви захищаєте свою електронну пошту від спамерів, які надсилають небажані пропозиції та фішинг-листи.

Використання форм також економить ваш час. Використовуючи контактну форму, ви можете вказати, які необхідні деталі потрібно знати, коли ваші відвідувачі та потенційні клієнти звертаються до вас.

Найкращий плагін форми WordPress також дозволить вам інтегрувати додаткові функції, такі як прапорець підписки на розсилку електронної пошти у вашу контактну форму. Це допомагає вам слідкувати за перспективами та будувати з ними довготривалі стосунки.

Легко будуйте форми WordPress за хвилини

Створення онлайн-форм у WordPress ніколи не було простішим завдяки WPForms.

WPForms часто претендує на найзручнішого розробника форм WordPress, який існує, і надзвичайно підкреслює зручність, яку він пропонує створити форму WordPress.

З WPForms вам не потрібно наймати розробника WordPress або навіть торкатися одного рядка коду, щоб створити форму WordPress. Ви повинні мати можливість створити форму за лічені хвилини, незалежно від того, чи хочете ви створити просту контактну форму або складну форму, наприклад реєстраційну або платіжну форму.

Чи дотримуються WPForms свої шанси бути найбільш зручним для початківців конструктором форм WordPress? Погляньмо:

1. Потужний та зручний для WordPress формулювач форм

За допомогою зручного конструктора перетягування WPForms ви можете створювати будь-які форми за кілька хвилин, не торкаючись жодного коду.

огляд wpforms

Додавання та видалення полів форми можна виконати лише одним клацанням миші. Крім того, ви можете легко переставити поля відповідно до ваших потреб за допомогою перетягування.

2. Сотні шаблонів форм на вибір

wpforms утворюють шаблони

З WPForms вам не обов’язково створювати форму WordPress з нуля. Основний плагін постачається в комплекті з декількома заздалегідь створеними шаблонами форм, на вибір:

 • Пуста форма
 • Проста контактна форма
 • Попросіть форму котирування
 • Форма пожертви
 • Форма виставлення рахунків / замовлень
 • Форма реєстрації на розсилку
 • Форма опитування та опитування
 • І ще багато…

Хочете створити форму WordPress, пристосовану до вашої галузі чи ніші, не будуючи її з нуля? Тоді вам доведеться встановити Пакет шаблонів форм Аддон.

Додаток Pack for Templates Pack дозволяє вибирати велику кількість попередньо створених шаблонів для кожної галузі. Це означає, що незалежно від галузі, в якій ви працюєте, ви можете знайти правильний шаблон форми у WPForms. Це економить ваш час, оскільки вам не завжди потрібно формувати форму з нуля.

пакет шаблонів wpforms

Натомість просто шукайте шаблон форми, який ви хочете використовувати, і як тільки він з’явиться, натисніть на нього. Тепер ваша форма повинна бути створена миттєво. Після внесення необхідних змін ви можете продовжити та опублікувати форму.

3. Легко вставляйте свою форму з редактора допису / сторінки

Щоб вставити форму в публікацію чи сторінку, вам не потрібно копіювати та вставляти короткий код вручну. Скоріше, зайдіть до редактора публікацій / сторінок, де ви хочете опублікувати свою форму. Клацніть на Додати форму кнопка, яку ви можете знайти над текстовим редактором. Тепер з’явиться модальне спливаюче вікно з проханням вибрати правильну форму. Виберіть потрібну форму та натисніть на Додати форму кнопка.

wpforms вставляють форму

Створюйте розширені форми за хвилини, а не за години

Завдяки WPForms, створення розширеної форми на вашому сайті WordPress – це легкий вітер. Давайте розглянемо кілька прикладів того, як WPForms дозволяє вам швидко та легко будувати розширені форми WordPress.

1. Створіть форму опитування / опитування

Додаток Опитування або Опитування дозволяє швидко провести опитування або опитування на веб-сайті WordPress. Крім того, ви також отримуєте найкращі в класі звіти про опитування з WPForms.

опитування опитування wpforms

У поєднанні з умовною логікою ви навіть можете персоналізувати запитання щодо опитування на основі відповідей користувачів.

WPForms також дозволяє публічно ділитися своїми результатами на своєму веб-сайті або зі своїми підписниками в соціальних мережах.

2. Створіть власну форму реєстрації або реєстрації

Якщо ви користуєтесь веб-сайтом, який працює на базі спільноти, наприклад, членські сайти, форуми, нішеві соціальні мережі чи будь-які інші сайти, які вимагають від користувачів реєстрації облікового запису, можливо, ви захочете створити на своєму веб-сайті форму користування. Основна перевага створення спеціальної форми для входу або реєстрації полягає в тому, що ви можете вбудовувати її будь-де на вашому сайті.

wpforms надсилає додатки для подання

Таким чином, вам не обов’язково спрямовувати користувачів на сторінку входу за замовчуванням. Створюючи користувацьку сторінку входу, ви можете відображати послідовну марку для своїх користувачів, надаючи своєму сайту більш професійний вигляд.

3. Збирайте платежі у формі

Незалежно від того, чи бажаєте ви приймати пожертви в Інтернеті для некомерційних організацій або потрібно збирати платежі за цифрові завантаження, WPForms полегшує вам.

Ви можете приймати платежі через стандарт PayPal або інтеграцію Stripe.

wpформи вкладки платежів

WPForms також дозволяє відображати зображення своїх товарів у формі замовлення, надаючи користувачам наочний погляд на те, що вони замовляють.

4. Створіть форму подання публікації

Ви хочете прийняти створений користувачем вміст на своєму сайті?

За допомогою додатку WPForms ‘Post Submission ви можете приймати створений користувачем вміст, як гостьові статті, відгуки користувачів, відгуки на вашому сайті, не надаючи доступу до вихідних програм кожному користувачеві. Коли публікація буде надіслана через вашу форму подання публікації, вона з’явиться у вашому редакторі публікацій для перегляду як нова відкладена публікація.

wpforms надсилає додатки для подання

Після внесення необхідних змін ви можете опублікувати або навіть відкинути публікацію.

Пов’язані: Як подати форму без оновлення сторінки в WordPress

Усі необхідні функції поза коробкою

WPForms поставляється з усіма наборами функцій поза коробкою, без залишку.

Усі типи полів класифікуються на 3 окремих розділи: Стандартні поля, Фантазії поля і Поля оплати.

 • Стандартні поля містять основні типи полів Ім’я, Електронна пошта, Однорядковий текст, Текст абзацу, Випадаючий список, Різний вибір тощо.
 • Поля фантазії складається з таких областей, як Телефон, Завантаження файлів, Веб-сайт / URL, Перерва сторінки, Captcha тощо.
 • Поля платежів містять поля, у тому числі кредитна картка, сума (сума), одиничний товар (платіж), кілька предметів (оплата) тощо.

wpforms-field-type

WPForms дуже оптимізований для роботи в Інтернеті та серверах забезпечити максимальну швидкість. Ви також можете розгорнути послугу CDN для підвищення швидкості свого сайту.

Кожна форма, яку ви створюєте, на 100% реагує на мобільний телефон, тому ваші форми завжди будуть чудово виглядати на всіх пристроях.

Найкраще, що ви можете легко вставити свої форми будь-де на своєму веб-сайті, будь то повідомлення в блозі, сторінки, віджети бічної панелі, колонтитул тощо. Все, що вам потрібно зробити – це схопити короткий код і вставити його там, де ви хочете вставити формуйте або використовуйте вбудований віджет.

З WPForms ви також зможете створювати багатосторінкові форми, дозволяти завантажувати файли, показувати або приховувати поля з умовною логікою та багато іншого.

Десятки інтеграцій із додатками

WPForms також має широкий спектр додатків, які дозволяють розширити вбудовані функції та інтегруватися з іншими популярними засобами маркетингу електронної пошти та хмарними програмами.

Давайте розглянемо деякі додатки нижче.

Інтеграція електронного маркетингу: Ви можете автоматично додавати передплатників у свій список електронної пошти з будь-якої форми. WPForms інтегрується з такими інструментами маркетингу електронної пошти:

 • Постійний контакт (не потрібно додавати)
 • AWeber
 • MailChimp
 • Монітор кампанії
 • GetResponse

Спеціальна Captcha: Боротьба з поданням форм спаму, включивши власну Captcha. Ви можете вказати або власні запитання, або випадкові математичні запитання.

Геолокація: Збирайте та зберігайте дані про місцезнаходження відвідувачів вашого веб-сайту разом із записом форми.

Платіжні процесори: Створіть форми пожертвувань або замовляйте форми, інтегруючи PayPal і Stripe зі своєю формою.

Опублікувати подання: Створіть форму подання публікацій на початку та починайте приймати створений користувачем вміст, наприклад публікації гостей, відгуки користувачів тощо, без відвідувачів, щоб увійти в систему.

Підпис: Створіть форму контракту або форму угоди та дозвольте користувачам підписувати її в режимі онлайн за допомогою миші або сенсорного екрану.

Реєстрація користувача: Створіть власну форму реєстрації користувачів та вставте її в найбільш зручне місце, щоб користувачі могли створити обліковий запис на вашому сайті, не відвідуючи сторінку входу за замовчуванням..

Зап’єр: Підключіть свою форму до 500+ веб-додатків. З цим доповненням можливості інтеграції нескінченні.

Опитування та опитування: Створюйте опитування та формуйте та аналізуйте дані за допомогою інтерактивних звітів.

Відмова від форми: Підключіться до своїх клієнтів, навіть якщо вони відмовилися від форми на півдорозі.

Офлайн форми: Збережіть дані форм у веб-переглядачі в режимі офлайн та надішліть дані, коли відновиться Інтернет.

Пакет шаблонів форм: Вибирайте з величезної різноманітності заздалегідь створених шаблонів, щоб заощадити ваш час.

Ціноутворення та підтримка плагіна WPForms

Найкраще в WPForms – це те, що він найкраще підходить для веб-сайтів усіх розмірів та бюджетів.

Незалежно від того, ведете ви блог, малий бізнес, некомерційну організацію, електронну комерцію або будь-який інший веб-сайт, ви знайдете плагін WPForms надзвичайно корисний так само.

Якщо у вас немає бюджету на плагін контактної форми або ви хочете протестувати основні функції перед витрачанням на преміум-версію, можете почати з Lite-версії, яку можна безкоштовно завантажити з офіційного сховища плагінів WordPress..

Вартість базової версії починається від $ 31,60 за ліцензію на один сайт. Крім того, ви отримаєте доступ до додатку Пакет шаблонів форм.

Їх найпопулярніший план – Pro, який надає вам доступ до всіх адонів на 25 сайтів та пріоритетну підтримку на рік, який коштує $ 159,60.

Вони також пропонують план Elite для необмежених сайтів, підтримку багатопосадової програми WordPress та функцію управління клієнтами за $ 239,60.

Підтримка надається системою підтримки електронної пошти на основі квитків. Служби підтримки WPForms – це швидкий і високо оцінений відгуки користувачів. Усі функції та доповнення добре пояснені у їхній великій документації із покроковими навчальними посібниками та легким дотриманням посібників.

WPForms Lite vs. Pro

Безкоштовна або зручна версія WPForms – це чудовий варіант, якщо ви тільки починаєте. Він пропонує обмежені функції форми, що дозволяє створювати основну контактну форму на своєму сайті. Конструктор форми перетягування та перетягування робить спрощення проектування вашої форми та додавання полів до неї надзвичайно просто. Крім того, у вас є лише 4 різних шаблони на вибір.

WPForms Pro очевидно, пропонує більше функцій, ніж його легка версія. Окрім усіх шаблонів, доступних у легкій версії, Pro версія пропонує також 3 додаткові шаблони.

У вас також є кілька додаткових полів, які ви можете додати на свій сайт, наприклад номер телефону, дату та час, оцінки зірок тощо. Професійна версія також дозволяє завантажувати файл та захищати паролем форму.

План Pro та Elite також пропонує пріоритетну підтримку. І так само, як і легка версія, і Pro версія дуже чуйно реагує на мобільні пристрої та сумісна з переглядачами. Якщо ви хочете створити розширену форму контактів, наприклад, платіжне замовлення або інформаційний бюлетень, тоді ми рекомендуємо вам обрати професійну версію.

Наш вердикт щодо WPForms як найкращий плагін WordPress Forms

WPForms був побудований з єдиною метою: створити плагін WordPress, який є простим і потужним, так що навіть абсолютний новачок може створювати форми WordPress, не вимагаючи наймання розробника.

Форми, створені за допомогою WPForms, неймовірно швидкі та SEO дружні. Конструктор перетягування робить створення форми легким вітром. Найкраще, що вона дозволяє інтегруватись з різними інструментами, такими як інструменти маркетингу електронної пошти, процесори платежів, веб-додатки та інші корисні додатки.

Ви також можете перевірити повне порівняння між ними,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms проти FormStack

З впевненістю можна сказати, що WPForms – це найпопулярніший для початківців плагін WordPress форм на ринку. Ми даємо йому 5/5 зірок. Ось розбивка наших результатів огляду.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте WPForms зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map