Огляд WPML: чи варто шуму та грошей?

Хочете зробити ваш сайт WordPress багатомовним, щоб ваші користувачі могли читати вміст вашого веб-сайту на своїй бажаній мові? Якщо ви провели якесь дослідження, ви, ймовірно, знайшли плагін WPML, рекомендований кількома відомими блогами. WPML, безумовно, популярний плагін для перекладу WordPress; однак, недоцільно купувати плагін преміум-класу, не читаючи належного глибокого аналізу.


У цьому огляді WPML ми детальніше вивчимо його функції, функціональні можливості, ціни та багато іншого, щоб допомогти вам визначити, чи це правильний плагін для вас.

Про плагін WPML

wpml-плагін з переглядом

Багатомовний плагін WordPress (WPML) – найпопулярніший плагін WordPress для створення багатомовного веб-сайту. WPML дозволяє легко переводити вміст WordPress на кілька мов і плавно запускати їх на вашому сайті.

Використовуючи WPML, ви можете керувати різним вмістом мови в одному домені за допомогою однієї установки WordPress. Це допомагає вам обслуговувати різноманітну аудиторію з одного веб-сайту без необхідності встановлення WordPress у кількох доменах.

Плагін WPML працює з майже всіма темами WordPress та плагінами, доступними на ринку. Це SEO зручно і дозволяє вибирати формат URL мови як каталоги, субдомени або параметри. Крім того, він добре працює з плагіном Yoast SEO та іншими плагінами, пов’язаними з SEO.

WPML створюється та керується OnTheGoSystems. Плагін доступний вже давно, але вони все ще пропонують регулярні оновлення та спеціальну підтримку своїм клієнтам.

Навіщо створювати багатомовний сайт WordPress?

Створюючи веб-сайт WordPress, ви робите свій вміст доступним для людей, які живуть по всьому світу, але чи всі користувачі Інтернету в світі можуть користуватися ним? Напевно, ні. Це тому, що мова є головним бар’єром!

Хоча зробити свій сайт доступним для ВСІХ мов у світі майже неможливо, ви напевно можете зробити його доступним для мов, якими користуються відвідувачі. Додавання додаткових мовних перекладів на ваш сайт робить ваш сайт більш зручним для користувачів та забезпечує більше користувачів перетворюються на клієнтів.

Створюючи багатомовний веб-сайт, ви можете легко охопити широку аудиторію. Компанії, які прагнуть до міжнародного ринку, особливо повинні розглянути можливість створення свого сайту багатомовним.

Огляд WPML: Початок роботи з WPML

WPML – це простий та простий у використанні плагін, який ви можете швидко налаштувати, щоб зробити ваш сайт багатомовним.

Після того як ви встановите та активуєте плагін, він допоможе вам пройти процедуру налаштування за допомогою покрокового майстра налаштування..

wpml-майстер налаштування

По-перше, він автоматично визначить поточну мову вашого веб-сайту. Ви можете перейти до наступного кроку, якщо ви не хочете цього змінювати.

На другому кроці ви можете вибрати мови, які потрібно включити на своєму сайті.

select-languages-wpml-setup

Третій крок дозволяє налаштувати та налаштувати параметри перемикача мови.

Ви можете домовитись про порядок мов і додати перемикач мов у меню навігації, область віджетів чи область колонтитулу на вашому сайті. Ви можете вибрати стиль перемикача мови (спадне меню або список мов), що потрібно включити до перемикача мови (прапор, ім’я мови, поточна мова), змінити колір перемикача мови тощо.

wpml-language-switch-options

Після налаштування параметрів перемикача мови на кроці 3 вам потрібно буде ввести ключ свого веб-сайту, щоб зареєструватися для автоматичного оновлення плагінів. Ви можете знайти ключ у своєму обліковому записі на веб-сайті WPML.

Після завершення процесу налаштування ви будете готові розпочати переклад вмісту WordPress.

WordPress Переклад зроблено легко

Використовуючи WPML, ви можете перекласти майже все, що знаходиться на інформаційній панелі WordPress. Це дозволяє перекладати публікації WordPress, сторінки, типи публікацій, теги, категорії, користувацькі поля та вміст, створений за допомогою конструкторів сторінок, а також тексти та тексти плагінів..

Щоб розпочати переклад своїх публікацій, перейдіть на сторінку Повідомлення »Усі повідомлення. Там ви побачите загальну кількість публікацій та кількість публікацій на кожній мові.

перекласти кнопку-всі-повідомлення

Крім того, ви побачите Додайте кнопки для кожної мови, яку ви вибрали поруч із публікацією. Ви можете розпочати процес перекладу, натиснувши на них 1.

Потім він відкриє новий редактор публікацій з назвою мови або прапором (або обома) вгорі та a Мета поле вікна мови з правого боку.

new-traslation-post-wpml

Тепер ви можете додати перекладений вміст у область публікації та опублікувати. Однак якщо ви не можете перекласти з будь-якої причини, ви можете використовувати інші варіанти перекладу.

WPML поставляється з потужним Додавання управління перекладами що дозволяє працювати з командою перекладачів та службами перекладу. За допомогою цього додатка ви можете додати власних професійних перекладачів або скористатися сторонніми службами перекладу (або обома) на своєму сайті.

WPML доповнення

WPML поставляється з набором доповнень разом із основним плагіном, WPML Багатомовна CMS. Установка основного плагіна завжди необхідна, тоді як ви можете встановити інші доповнення відповідно до ваших вимог.

Одні з найкорисніших доповнень WPML:

1. Управління перекладом WPML

Ви можете правильно керувати перекладом на своєму веб-сайті за допомогою цього додатка. Ви можете додати власних перекладачів, дати їм Перекладач роль і призначити їм перекладацьку роботу. Ви також можете використовувати різні послуги перекладу, оскільки WPML інтегрується з провідними веб-службами перекладу.

2. Переклад рядків WPML

Цей додаток дозволяє перекладати рядки інтерфейсу безпосередньо з WordPress, не використовуючи файли .mo. Ви можете перекладати не лише статичні тексти, а й створені користувачем тексти поза повідомленнями, включаючи логотип та дані SEO.

3. Переклад медіа WPML

За допомогою цього додатка ви можете використовувати свою медіа-галерею WordPress різними мовами. Це дозволяє контролювати, які зображення відображатимуться для кожної мови.

4. Багатомовний WooCommerce

За допомогою цього додатка ви можете створити багатомовний сайт електронної комерції. Це дозволяє легко перекладати весь вміст WooCommerce, включаючи продукти, варіанти, категорії, поля та атрибути.

5. BuddyPress багатомовний

Ви можете перекласти свій веб-сайт BuddyPress і створити багатомовний сайт соціальної мережі за допомогою цього додатка.

Ви можете дізнатися про всі додатки WPML, відвідавши офіційний веб-сайт WPML.

Плагін WPML: Ціни та підтримка

WPML – це преміальний плагін з 3 варіантами ціноутворення: Блог багатомовного, Багатомовна CMS, і Багатомовне агентство.

wpml-ціноутворення

Плани ціноутворення – це фактично різні комбінації основного плагіну WPML з аддонами.

Перший план, Блог багатомовного, є економічним рішенням для багатомовних блогів WordPress з базовим контролем перекладу та кількома доповненнями. Цей план дозволяє встановити WPML лише на 1 сайті. Ви можете придбати це за 29 доларів.

Другий план, Багатомовна CMS, – це повне рішення для багатомовних сайтів WordPress, яке постачається з усіма доступними додатками. Він постачається з 3 ліцензіями на сайт. Доступний за $ 79.

Третій план, Багатомовне агентство, це необмежений ліцензійний план, підходить для агентств, що будують багато сайтів. Він постачається з тими ж можливостями та доповненнями, які передбачені у плані CMS. Його ціна – 159 доларів. Таким чином, ви можете вибрати або CMS, або агентський план розширених функцій перекладу, залежно від кількості сайтів, на яких ви хочете використовувати WPML.

Усі плани мають 1 рік безкоштовних оновлень та підтримку преміум класу. Якщо плагін не працює, як було обіцяно, ви можете вимагати відшкодування протягом 30 днів після покупки.

Наш вирок щодо використання плагіну WPML на вашому сайті

WPML – це найсучасніший та багатофункціональний WordPress багатомовний плагін, доступний на ринку. Він пропонує безліч потужних функцій, що дозволяють повністю перекласти ваш сайт WordPress на кілька мов.

Інтерфейс плагіна простий та зручний. Ідея аддонів класна, оскільки ви можете встановити лише ті, що вам потрібні. Таким чином, ви можете зберегти свій сайт легким.

Крім того, він сумісний з будь-якою темою та плагінами WordPress, тому ви можете вільно встановлювати ваші улюблені веб-програми на своєму сайті та перекладати їх. Це плагін для SEO, завдяки якому ваш сайт добре виглядає як для людей, так і для пошукових систем.

Ми вважаємо, що WPML, безумовно, найкращий плагін для перекладу WordPress для створення багатомовного сайту. Це ідеальний вибір для всіх типів багатомовних веб-сайтів, включаючи блог, бізнес, веб-сайт електронної комерції чи соціальну мережу.

Також слід ознайомитись з оглядом TranslatePress. TranslatePress є альтернативою WPML.

Ми даємо йому 4,5 з 5 зірок. Ось розбивка нашої оглядової оцінки:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте WPML зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map