Page Builder за оглядом SiteOrigin: Кращий безкоштовний конструктор сторінок?

Хочете швидко та легко створити складні макети сторінок із стовпцями, віджетами тощо? Дайте Конструктор сторінок від SiteOrigin підключіть спробу. У нашому огляді Builder за допомогою SiteOrigin ви дізнаєтесь, як цей безкоштовний плагін може допомогти вам створити чуйні макети сторінки за допомогою віджетів, не потрібні навички кодування..


Page Builder за оглядом SiteOrigin

Про SiteOrigin Page Builder

SiteOrigin – це тема WordPress та центр плагінів, що дозволяє легко створювати веб-сайт на замовлення. Page Builder – це простий у використанні плагін WordPress від SiteOrigin, який дозволяє без особливих зусиль самостійно створювати приголомшливі сторінки WordPress, не наймаючи розробника..

Він оснащений простим інтерфейсом перетягування, схожим на інтерфейс WordPress. Завдяки цьому він швидко адаптується до вашого робочого процесу з мінімальною кривою навчання.

Для чого використовувати Page Builder від SiteOrigin?

Якщо ви коли-небудь намагалися створити більш складну сторінку, ніж текстова орієнтована публікація в блозі, ви знаєте, що вбудована Візуальний редактор WordPress не до завдання.

Хочете розбити вміст на чуйні стовпці, використовувати віджети безпосередньо на своїх сторінках або створити власні шаблони макета? Тоді вам знадобиться плагін типу Конструктор сторінок від SiteOrigin.

Плагін Site Builder’s Page Builder – це інструмент перетягування, який дозволяє створювати складні макети сторінок за допомогою вбудованих віджетів WordPress, а також ряд додаткових віджетів від SiteOrigin. Ви можете налаштувати свої віджети в рядках та стовпцях, якими ви керуєте розміром та співвідношенням.

Доступні віджети включають:

 • кнопки
 • текстовий редактор
 • список функцій за допомогою значків Font Awesome
 • Гугл-мапи
 • зображення
 • карусель
 • слайдер зображення та відео
 • розмістити вміст
 • настроюється цикл повідомлення

SiteOrigin створює теми та плагіни для WordPress. Вони також мають ряд безкоштовних тем, які розроблені для роботи з їх плагіном Page Builder.

Також перевірте: Наш список розробників топ-сторінок.

Початок роботи з Builder сторінки

Встановіть та активуйте плагін, доступний безкоштовно у каталозі WordPress.org.

За замовчуванням ви можете використовувати його в публікаціях або на сторінках (ви можете змінити це в розділі Налаштування »Конструктор сторінок якщо хочете).

Почати можна, створивши нову публікацію чи сторінку. У візуальному редакторі ви побачите нову вкладку праворуч, поряд із звичайними вкладками Visual і Text.

Побудова сторінки за оглядом SiteOrigin - вкладка

Клацніть на Сторінка вкладку, і вам буде запропоновано додати віджет, рядок або попередньо вбудований макет.

Page Builder за оглядом SiteOrigin - нова сторінка

Ви можете вибрати наявні віджети WordPress або віджети, що входять до плагіна Builder сторінки, наприклад вміст публікацій, зображень або повзунків. Вибравши додаток віджета, він автоматично вставить його в новий рядок.

Page Builder від SiteOrigin Review - віджети

Якщо ви вибрали віджет SiteOrigin, вам буде запропоновано встановити плагін SiteOrigin Widgets Bundle, який також безкоштовний.

Щоб створити рядок з більш ніж одним стовпцем, натисніть на Додати рядок кнопка. Ви можете вибрати кількість стовпців та їх співвідношення один до одного.

Page Builder за оглядом SiteOrigin - додайте рядок

Ви також можете редагувати рядок, щоб додати стовпці. Просто натисніть значок гайкового ключа над рядком, щоб відредагувати його. Ви також можете навести курсор на будь-який віджет, щоб відредагувати або видалити його.

Якщо ви хочете використовувати макети, вам доведеться ввімкнути каталог. Це дасть вам доступ до 16 різних попередньо складених макетів. Ви також можете імпортувати та експортувати власні макети.

Щоб відредагувати сторінку з фронтального веб-сайту, ви можете натиснути кнопку Живий редактор кнопкою під час редагування сторінки чи перегляду її. Живий редактор також дозволяє попередньо переглянути сайт у 3-х різних розмірах екрана.

Page Builder від SiteOrigin Review - редактор в реальному часі

Документація та супровід

SiteOrigin пропонує безліч чудових відео та навчальних посібників із скріншотами, які допоможуть вам розпочати роботу. Вони також мають статті про інтеграцію тем та більш розширені налаштування та функції.

Page Builder активно розвивається, і вони вітають учасників GitHub. SiteOrigin зобов’язується завжди робити плагін доступним безкоштовно.

Вони також пропонують безкоштовну підтримку на офіційних форумах SiteOrigin, і ви можете отримати підтримку електронної пошти, включену до SiteOrigin Premium.

Отримайте більше з SiteOrigin Premium

SiteOrigin також пропонує преміальне членство, яке надає вам доступ до додаткових плагінів та швидшої підтримки електронної пошти.

SiteOrigin Premium включає:

 • Покращений конструктор сторінок: Створіть власні типи публікацій, додайте CSS-анімацію тощо.
 • Додаткові додатки для віджетів: Включає більше віджетів для ваших макетів, включаючи поля контактної форми, розширені соціальні віджети тощо.
 • Тематичні удосконалення: Видаліть атрибути SiteOrigin, отримайте коментарі ajax тощо.

Існують різні однорічні ліцензії залежно від того, на яких сайтах ви хочете ними користуватися.

Page Builder від SiteOrigin проти WPBakery Page Builder

Конструктор сторінок від SiteOrigin і WPBakery Page Builder (раніше Visual Composer) – це 2 найпопулярніші плагіни для перетягування сторінки для WordPress.

WPBakery Page Builder – це преміальний плагін, доступний у CodeCanyon. Він дуже схожий на Page Builder, з “елементами” замість “віджетів”. Це також дозволяє редагувати свою сторінку з переднього або заднього кінця вашого сайту.

У програмі WPBakery Page Builder входить набагато більше елементів, ніж у Page Builder є віджети, і він надає більш вдосконалені варіанти для цих елементів. Також доступні сотні додаткових плагінів для розширення функцій та додавання додаткових елементів та параметрів.

WPBakery Page Builder також здається трохи зручнішим у користуванні та має більш сучасний, плоский дизайн. Порівняйте зовнішній вигляд їхніх кнопок, наприклад:

Page Builder за оглядом SiteOrigin - кнопка

Кнопка “Builder сторінки” за типовою кнопкою SiteOrigin

Page Builder за оглядом SiteOrigin

Кнопка за замовчуванням WPBakery Page Builder

Кількість варіантів у WPBakery Page Builder спочатку може бути трохи непомітною, але вони корисні, якщо ви хочете створити більш складні сторінки.

Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте наш повний огляд WPBakery Page Builder.

Ціноутворення SiteOrigin Page Builder

ціноутворення для сторінок siteorigin

Основний плагін абсолютно безкоштовний у використанні. Доступно для завантаження із сховища WordPress.
Всього за 29 доларів ви можете придбати преміальний пакет аддонів, які покращують функціональні можливості Page Builder.

Для використання на до 5 сайтах ви можете отримати Бізнес-план за 49 доларів. За необмежену ліцензію на сайти ви можете отримати план розробника за 99 доларів.

Наш вирок щодо використання SiteOrigin Page Builder

Якщо вам просто потрібен основний безкоштовний інструмент для створення сторінки, Page Builder від SiteOrigin – чудовий варіант. Він активно розробляється та підтримується, а інтерфейс користувача досить інтуїтивний, щоб швидко почати роботу. Вони також мають детальну документацію, як у відео, так і у підручнику.

Ми даємо Конструктор сторінок від SiteOrigin 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оцінок:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Builder сторінки за SiteOrigin зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map