Перенаправлення

Шукаєте простіший спосіб перенаправити URL-адреси на своєму сайті WordPress? Немає необхідності возитися з .htaccess, що потенційно може зламати ваш веб-сайт, коли ви використовуєте плагін Redirection WordPress. Дізнайтеся, як налаштувати переадресацію простим способом у нашому огляді перенаправлення.


Огляд перенаправлення

Чому вам слід налаштувати перенаправлення

Ви бачили їх у мережі: 404 Сторінку не знайдено!

Це неприємне враження, коли ви не можете знайти потрібний вміст.

Якщо ви ведете щоденник ведення блогів протягом певного часу, ви, мабуть, накопичили на власному веб-сайті кількість 404 помилок. Це природно, що випадкова помилка 404 не руйнує ваш сайт.

Але якщо ви хочете звести розчарування свого читача до мінімуму і переконатися, що ці 404 не відповідають результатам рейтингу вашої пошукової системи, вам доведеться залишатись в курсі.

За допомогою автоматичних переадресацій ви можете виправити ці 404 та зробити своїх користувачів щасливими, надіславши їм потрібний вам вміст – не кажучи вже про те, щоб зберегти це зв’язуючий сік тече.

Коли слід використовувати переспрямування?

Перенаправлення не повинні бути просто реакційними реакціями на непрацюючі посилання.

Ви можете проявляти активність щодо покращення роботи користувачів у своєму блозі, налаштовуючи переадресації, коли:

 • перейменуйте публікацію чи сторінку, щоб поліпшити SEO або краще відобразити вміст
 • оновити свій категорії або теги для кращої структури сайту
 • виявіть, що інший веб-сайт посилається на вас неправильною URL-адресою
 • оновіть свою структуру постійних посилань
 • переміщення вмісту на інший веб-сайт або з нього
 • змінити каталог своєї установки WordPress

Який код переадресації слід використовувати?

Існує ряд різних кодів статусу HTTP, які використовуються для перенаправлення веб-сторінок, всі з різним значенням.

Використання неправильного коду може негативно вплинути на рейтинг вашої пошукової системи, тому обов’язково виберіть відповідний для кожного переадресації.

Коди переспрямування мають три цифри, і всі починаються з 3. Найчастіше два:

 • 301: Переїхав постійно. Усі майбутні запити на цю URL-адресу слід надсилати до нової URL-адреси, а посилання слід оновлювати, щоб відобразити нове місцеположення. Цей код передає більшу частину соку посилань (потужність рейтингу пошукових систем) до нової URL-адреси.
 • 302: Тимчасовий перенаправлення. Наразі перенаправлення на нову URL-адресу, але в майбутньому повернеться до постійної URL-адреси. Посилання не слід оновлювати. Цей код помилки НЕ передає соку SEO-посилання.

Для перерахованих вище ситуацій слід використовувати 301 переадресацію.

Тимчасове переспрямування слід застосовувати рідко для таких речей, як “незабаром“Або”режим обслуговуванняСторінок.

Чому слід використовувати плагін для перенаправлення?

Просте переспрямування здається, що це повинно бути легким завданням, але воно складніше, ніж ви можете подумати.

Існує кілька різних способів перейти до перенаправлення URL-адрес, але найкращий спосіб зробити це з вашим .htaccess файл, файл конфігурації, прочитаний вашим сервером.

Змінення файлу .htaccess може бути складним, тому що якщо ви помилитесь одне – наприклад, неправильно поставлена ​​кома, неправильно написане слово чи пробіл, де цього не повинно бути – це може зламати весь ваш сайт, що призведе до сумнозвісного Білий екран смерті WordPress.

Використовувати плагін для керування переадресаціями безпечніше. Це також заощадить ваш час, оскільки ви можете додавати переадресації прямо з інформаційної панелі WordPress замість того, щоб возитися з файлами через FTP.

Як налаштувати плагін для перенаправлення

Після установки та активації плагіна Redirection ви можете перейти до Інструменти »Перенаправлення щоб додати ваше перше переспрямування.

Під Додати нове перенаправлення, ви можете ввести інформацію для переадресації URL-адреси:

Огляд перенаправлення - додайте нову URL-адресу

Просто заповніть стару URL-адресу внизу Вихідна URL-адреса, і нову URL-адресу, на яку ви хочете переспрямувати її Цільова URL-адреса.

Якщо ви хочете організувати свої переадресації по групах, натисніть на Групи посилання вгорі сторінки, щоб створити свої групи.

Натиснувши на Параметри посилання вгорі сторінки, ви можете вирішити, як довго зберігати переспрямування та 404 журнали, імпортувати налаштування з файлу .htaccess або CSV або видалити всі перенаправлення.

Огляд перенаправлення - параметри

На 404с на сторінці, ви можете переглянути запис про останні 404 помилки. Ви можете використовувати цей журнал, щоб виявити поширені помилки та перенаправити їх на існуючі сторінки.

Більш детальну інформацію про створення переспрямувань за допомогою плагіна перенаправлення див. У цьому посібнику далі Як відстежувати 404 сторінки та перенаправляти їх у WordPress.

Створення переспрямувань за допомогою регулярних виразів

Якщо вам потрібно перенаправити ряд URL-адрес, які використовують один і той же шаблон, це заощадить вам багато часу для використання регулярних виразів, а не введення вручну кожної URL-адреси. Це може стати в нагоді, якщо ви переїхали весь свій блог і вам потрібно перенаправити кожну публікацію, або якщо ви перейменували категорію чи тег.

Наприклад, якщо ви перейменували “тег” на “тег2”, ви можете використовувати ці налаштування для перенаправлення URL-адрес за допомогою тегу:

 • Вихідна URL-адреса: ^ / тег / ([a-z0-9 _-] +) / $
 • Матч: Лише URL-адреса
 • Дія: Перенаправлення на URL
 • Регекс: на
 • Цільова URL-адреса: / tag2 / {$ 1} /

Наш вердикт

Кожному блогеру в кінцевому підсумку потрібно буде встановити переадресації на свій блог, а плагін Redirection значно спрощує управління цими переадресаціями прямо з панелі інструментів WordPress.

Цей безкоштовний плагін є одним з найпопулярніших у каталозі WordPress.org, і він дуже високо оцінюється користувачами. Його потужні функції дозволяють легко контролювати 404 помилки та додавати переадресації навіть за допомогою RegEx (регулярні вирази).

Одним із недоліків, на який слід звернути увагу, є те, що постійне сканування вашого сайту на 404 помилок може зайняти багато серверних ресурсів, що потенційно сповільнить ваш веб-сайт для відвідувачів. Якщо ви хочете, ви можете вимкнути 404 ведення журналу під меню Параметри виберіть “Без журналів”.

Підтримки від розробника може бракувати, але спільнота досить активно допомагає вирішувати проблеми на форумах підтримки WordPress. Хоча плагін високо оцінений, багато запитів про підтримку залишаються без відповіді.

Ми надаємо перенаправлення 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 2,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте перенаправлення зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map