Постійний огляд контактів 2020 – найкраще програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою

Ви хочете створити список електронних листів, але не знаєте, яку службу маркетингу електронної пошти вибрати? Констант Контакт уже 20 років є лідером галузі електронного маркетингу.


У нашому огляді постійних контактів ми поставили їхні обіцянки на тест, щоб ви могли вирішити, чи це найкраща послуга маркетингу електронної пошти для ваших потреб..

Постійний контакт

Чому вам потрібен маркетинг електронною поштою?

Якщо у вас є веб-сайт, що має трафік, вам потрібно зайнятися маркетингом електронної пошти.

Маркетинг електронною поштою допомагає вам зв’язатися зі своєю аудиторією та вибудувати з ними довготривалі стосунки. Більшість малих підприємств вважають маркетинг електронною поштою важливим інструментом збільшення продажів та доходів.

Нижче наведено декілька переваг електронного маркетингу:

 • Збільште кількість повторних відвідувань: За допомогою маркетингу електронною поштою ви можете зв’язатися зі своєю аудиторією, зібравши їх адреси електронної пошти та надсилаючи їм цінний вміст. Ви також можете заохотити їх часто повертатися на ваш веб-сайт.
 • Збільште кількість конверсій: Конверсії електронною поштою перевершують соціальний та органічний пошуковий трафік. Якщо ви хочете отримати більше продажів, вам потрібно буде почати маркетинг електронною поштою.
 • Приносите більший дохід: Дослідження показують, що маркетинг електронною поштою допомагає отримати середній показник 38 доларів за кожен витрачений $ 1.

Постійний огляд контактів: найкраща послуга маркетингу електронною поштою для початківців

Постійний контакт дозволяє вам легко створити список електронних листів, навіть якщо ви абсолютно новачок. Після реєстрації вам буде запропоновано вибрати галузь.

Виходячи з вибору, ви отримаєте конкретні галузеві пропозиції для електронних кампаній для розширення вашого бізнесу. Ви також отримаєте поради щодо дизайну шаблонів електронної пошти, які допоможуть вам створювати та надсилати електронні листи, які відкриваються, читаються та клацаються.

Також перегляньте нашу статтю про те, як правильно створити вибух електронної пошти.

Давайте детальніше розглянемо особливості постійного контакту та чому це найкраща послуга маркетингу електронною поштою для новачків.

Перетягніть редактор для створення гарних листів

постійний контакт будівельник

Потужний редактор перетягування полегшує вам створення красивих, привабливих електронних листів. Ви можете знайти безліч вбудованих шаблонів, оптимізованих для мобільних пристроїв, які чудово виглядають на всіх пристроях. Таким чином, вам не завжди потрібно створювати електронні розсилки з нуля.

Щоб заощадити час, ви можете вибрати правильний шаблон для вашої електронної пошти, а потім налаштувати його так, як вам потрібно.

Звітування в реальному часі та Analytics

постійне повідомлення про контакт

Постійний контакт надається в режимі реального часу звітності та аналітики, які дають вам уявлення про ефективність ваших маркетингових кампаній електронною поштою. Звіт про взаємодію дозволяє відстежувати ефективність ваших електронних поштових кампаній, показуючи важливі показники, включаючи надсилання, відкриття, кліки та інше.

Ви навіть можете порівняти ефективність різних електронних кампаній, щоб побачити, яка з них отримала найбільше відкриттів та кліків.

Ви також отримаєте теплові карти відстеження кліків, які показують вам оптимальне розташування кнопок для збільшення кількості кліків.

Також перевірте: Найкращі рішення WordPress Analytics порівняно

Вантажі інтегрованих маркетингових послуг

постійна контактна інтеграція

Завдяки постійному контакту інтеграція з вашими улюбленими веб-додатками – це легкий вітер. Завдяки сотням підтримуваних додатків, ви можете досягти більше завдяки маркетинговим зусиллям. Ти можеш:

 • Експоненціально зростайте список електронної пошти
 • Оновіть контакти між вашим обліковим записом постійних контактів та іншими онлайн-програмами
 • Зробіть свій веб-сайт та маркетингові канали більш привабливими

Легко інтегруйтесь у свій веб-сайт WordPress

Пов’язані: Як рости список електронної пошти, ШВИДКО!

Підключити свій постійний контактний обліковий запис до веб-сайту WordPress дуже просто. Хоча ви можете легко вставити форму для реєстрації для збору електронних листів, ми настійно радимо вам вставити свою форму через плагін WordPress за допомогою контактної форми.

Чому? Нижче наведено кілька причин:

 • Легке вбудовування: За допомогою плагіна вам не доведеться возитися з вбудованим кодом. Після підключення постійного контакту до плагіна вашої контактної форми ви можете легко додати форму реєстрації безпосередньо з інформаційної панелі WordPress.
 • Не потрібно входити в систему: Вам не завжди потрібно входити в свій аккаунт постійних контактів кожного разу, коли ви хочете створити форму для реєстрації, оскільки це можна зробити від свого адміністратора WordPress.
 • Розширюйте список електронної пошти за допомогою будь-якої форми контактів: Щоб розробити список електронної пошти, вам не завжди потрібно створювати окрему форму реєстрації. Ви можете включити прапорець у будь-якій контактній формі на своєму веб-сайті. Якщо прапорець встановлений, ви можете додати контакти до свого списку електронних листів.

У сховищі WordPress можна знайти безліч різних плагінів контактної форми, які забезпечують постійну інтеграцію контактів. Однак ми рекомендуємо WPForms, оскільки вона пропонує інтеграцію постійних контактів поза коробкою.

WPForms – найкращий плагін для контактної форми для WordPress. За допомогою WPForms ви можете інтегрувати постійний контакт негайно, не встановлюючи жодних додатків.

Прочитайте повний огляд WPForms для отримання додаткової інформації.

Як постійний контакт витримує конкуренцію?

Постійний контакт найкраще підходить для розумних підприємств, які тільки починають з маркетингу електронною поштою. Давайте розглянемо декілька областей, в яких постійний контакт є кращим порівняно з іншими службами маркетингу електронної пошти.

1. 60-денна безкоштовна пробна версія

Хоча більшість служб маркетингу електронної пошти пропонують 14 або 30-денну безкоштовну пробну версію для перевірки своєї послуги, постійний контакт надає повний доступ до їх інструментів протягом 60 днів. Після пробного періоду передплата починається від 20 доларів на місяць для до 500 абонентів.

2. Простота у використанні

Постійний контакт оснащений прекрасним інтерфейсом, завдяки якому кожен може легко розпочати роботу з електронним маркетингом.

Потужний редактор перетягування дозволяє легко створювати та налаштовувати свої електронні листи в те, що сподобаються вашим підписникам. З кожним планом ви отримуєте доступ до красивих попередньо вбудованих шаблонів, оптимізованих для мобільних пристроїв, які чудово виглядають на кожному пристрої.

3. Передові інструменти маркетингу

Постійний контакт постачається з усіма основними інструментами автоматизації для розширення списку електронної пошти. Саме завдяки цьому вона внесла до нашого списку найкращих CRM для маркетингу електронною поштою. Нижче наведено кілька додаткових функцій, які вам будуть корисні:

 • Створіть власну веб-сторінку для отримання онлайн-пожертв.
 • Створюйте прості онлайн-опитування та опитування.
 • Керуйте своїми подіями за допомогою спеціальних запрошень, онлайн-реєстрацій, колекцій платежів тощо.

Постійний контакт: Мінуси

Наш огляд постійних контактів не був би завершеним без виявлення недоліків програмного забезпечення.

Ось кілька речей, які нам не сподобались у постійному контакті:

Обмежені засоби автоматизації: Як служба маркетингу електронною поштою, постійний контакт створений для користувачів початкового рівня, тому йому не вистачає багатьох можливостей орієнтації на поведінку, які знадобляться досвідченим користувачам..

Ціна: Порівняно з іншими послугами маркетингу електронної пошти, такими як SendinBlue, MailChimp та альтернативи постійного контакту, постійний контакт є дещо дорогим. Однак якщо вам потрібна послуга для початківців, призначена для друку електронною поштою, то постійний контакт – найкращий вибір.

Параметри ціни та підтримки постійного контакту

постійне контактне ціноутворення

Постійний контакт дає 60-денну безкоштовну пробну версію для перевірки їх обслуговування. Під час безкоштовної пробної версії ви можете вивчити всі типи та функції кампанії, які вона може запропонувати.

Ціноутворення починається від 20 доларів на місяць залежно від кількості активних контактів у вашому обліковому записі. План електронної пошти – найкращий вибір для користувачів, які хочуть надсилати та планувати розсилки електронною поштою. Ви отримаєте всі основні функції, включаючи управління контактами, планування електронної пошти, інструменти для створення списку тощо.

Також ознайомтеся з нашим посібником про те, як створити розсилку електронної пошти.

Якщо вам потрібен автовідповідач, щоб в потрібний час надсилати електронні листи потрібним людям, як-от на дні народження та ювілеї, тоді електронна пошта Plus – це найкращий вибір для вас. Ви також отримаєте розширені функції, такі як опитування та опитування, купони, тестування A / B тощо. План електронної пошти плюс коштує 45 доларів на місяць.

Постійний контакт надає неперевершену підтримку в чаті, електронних листах та форумах для обговорень. У них також є величезна бібліотека ресурсів, яка допоможе вам ознайомитись із усіма аспектами маркетингу електронної пошти за допомогою постійного контакту.

Наш вирок щодо постійного зв’язку з маркетингу електронною поштою

Постійний контакт – ідеальний вибір для початківців маркетологів електронної пошти, малого бізнесу та некомерційних організацій, яким потрібен простий у користуванні інструмент для створення списку електронних листів.

Від потужного редактора перетягування до готових шаблонів, до красиво організованого управління контактами до потужного звітування, ви знайдете всі функції, необхідні для успіху в маркетингу електронної пошти..

Ви можете почати з плану електронної пошти, коли ви починаєте, особливо якщо вам не потрібен автовідповідач. У міру зростання ви можете перейти на Email Plus для більш досконалих функцій автоматизації електронної пошти.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,6 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте постійний контакт зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me