Редагувати потік

Чи керуєте ви редакційною командою для свого блогу, і виявите, що WordPress не має всіх необхідних функцій? У нашому огляді редагування потоку дізнайтеся, як цей безкоштовний плагін із відкритим кодом може допомогти вам керувати своїми авторами та редакторами, планувати вміст та упорядкувати редакційний робочий процес.


Редагувати огляд потоку

Керуйте всіма членами своєї команди

WordPress з коробки можна використовувати для простого багатоавторний блог, але давайте постараємося – варіанти обмежені.

Якщо ви керуєте значно більшою командою або у вас є кілька різних ролей, які грають члени вашої команди, вам потрібен плагін на зразок “Редагувати потік”, щоб полегшити ваше життя..

Редагування огляду потоку - групи користувачів

Редагувати потік дозволяє створювати власні групи користувачів, щоб організувати всіх членів вашої команди та переконатися, що вони отримують доступ до необхідної інформації. До груп за замовчуванням належать редактори копіювання, фотографи, репортери та редактори розділів, але ви можете налаштувати їх, як вам потрібно. Користувачі також можуть належати до декількох груп.

Ваші групи користувачів можуть керувати тим, хто отримує сповіщення про що. Наприклад, ви можете налаштувати так, щоб письменники отримували сповіщення щоразу, коли їх публікації публікуються, а редактори отримують повідомлення, коли будь-який автор пише проект.

Редагування потоку допоможе вам переконатися, що кожен член команди зберігається в циклі саме того, що їм потрібно знати, не перевантажуючи їх занадто великою кількістю сповіщень.

Сплануйте свій редакційний календар із редагуванням потоку

Як менеджер і редактор блогу, ви це знаєте хороший редакційний календар – це інструмент, який потребує будь-який професійний блог. Попереднє планування вмісту дозволяє вам скористатись відповідними подіями, бути стратегічним щодо свого вмісту та вести ведення блогів навіть через невдачі.

Редагування потоку дозволяє зберігати все редакційне планування в одному місці прямо на інформаційній панелі WordPress.

Редагувати огляд потоку - Редакційний календар

За допомогою перегляду календаря ви можете з першого погляду побачити, який у вас запланований вміст та які можливі прогалини.

Існує також більш традиційний перегляд бюджету історії, який дозволяє переглядати деталі всіх майбутніх публікацій за категоріями, щоб ви могли бачити, які теми можуть бути перенасиченими, а які – вам можуть знадобитися більше вмісту в.

Використовуючи обидва інструменти, ви зможете отримати обширну картину щодо точного стану вашого блогу в осяжному майбутньому.

Редагувати огляд потоку - віджет інформаційної панелі

Тонка настройка вашої контентної машини

Як редактор блогу, виклик збалансувати щоденні редакторські завдання з стратегією великої картини та вдосконаленнями.

За допомогою редагування потоку впорядкувати процес управління вашою командою, ви можете зосередитись на точній настройці обробки та створенні кращого вмісту.

Замість того, щоб перемикатися вперед або назад на електронну пошту чи інші додатки, ви можете заощадити час, зберігаючи всю необхідну інформацію на інформаційній панелі WordPress. Редагувати потік включає в себе функцію “редакторські коментарі”, щоб ви могли обговорити публікацію та надіслати відгук своїм авторам прямо на екрані редагування публікацій..

Ви також можете створити спеціальні статуси публікацій, щоб відповідати нормальному редакційному робочому процесу. Для багатьох редакторів недостатньо просто використовувати чернетки. Редагувати потік дозволяє вам створювати власні власні статуси. Типовими налаштуваннями є “Прогресує”, “Крок” або “Чекаю редагування”, але ви можете налаштувати їх відповідно до вашого робочого процесу.

Кожна публікація також має додані редакційні метадані, які ви також можете налаштувати. Ця інформація не публікується разом із публікацією, але вона допомагає вам та вашій команді відслідковувати позакласні дані, такі як терміни складання термінів, необхідні підрахунки слів, місця співбесіди чи контактні дані тощо..

Внесіть участь у проекті редагування потоку

Редагувати потік – плагін з відкритим кодом, який підтримує невелика команда розробників, які працюють над ним, коли у них є час. Якщо вам подобається плагін і хочете внести свій внесок, вони можуть скористатися вашою допомогою!

Якщо ви вмієте кодувати, ви можете допомогти, виправляючи помилки або допомагаючи розробляти нові запитувані функції. Проект працює на GitHub, тож ви можете подивитися там код і побачити, де найкраще використовувати ваші унікальні навички.

Непрограмісти також можуть бути великою підмогою проекту, допомагаючи іншим користувачам. Якщо ви впевнені у своїх навичках редагування потоку, ви можете ознайомитись з форумами на WordPress.org, щоб відповісти на запитання та допомогти вирішити проблеми, які виникають інші користувачі. Якщо ви хочете допомогти, ви можете підписатися на форум, щоб отримувати повідомлення про всі нові публікації, з якими ви можете допомогти..

Наш вирок щодо плагіна редагування потоку

Якщо ви керуєте великою командою або у вас є певний робочий процес, який трохи складніше, ніж чернетка > Опублікуйте, ви, ймовірно, не керуєте цим робочим процесом в WordPress. Це тому, що WordPress з коробки просто не обладнаний для такого блогу, як ваш, з таким рівнем складності.

Це заощадить вам багато часу, якщо ви зможете керувати своїми авторами та робочим процесом на інформаційній панелі WordPress, замість того, щоб перемикатися вперед і назад між WordPress, електронною поштою та іншими іншими програмами.

Редагування потоку дозволяє зберігати весь процес в одному місці, від висоти, до чернетки, аж до остаточних редагувань та публікації.

Якщо ви шукаєте спосіб впорядкувати редакційний процес, радимо редагувати потік. Це найпопулярніший редакторський плагін WordPress із сильною спільнотою, яка підтримує його.

Ми даємо Edit Flow 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати редагування потоку зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map