Ще один пов’язаний плагін для публікацій

Потрібен простий спосіб зв’язати ваш вміст і зацікавити читачів? Зменшіть кількість відмов і збільште кількість разів на сторінці за допомогою додаткового плагіна “Yare Another Posts” (YARPP). Ознайомтеся з нашим ще одним пов’язаним оглядом плагінів, щоб дізнатися, чи підходить цей плагін для вашого блогу.


Ще одна пов’язана публікація огляду плагінів

Внутрішнє посилання може розвинути ваш блог

Один з найкращих способів оптимізації вашого сайту – як для ваших читачів, так і для SEO – це внутрішнє посилання.

Поєднання пов’язаного вмісту на вашому веб-сайті дуже корисно вашій аудиторії. Без внутрішніх посилань вони не знайдуть ваш попередній вміст або старі публікації блогу, якщо тільки вони активно не шукали їх. Але якщо ви включите посилання на свої попередні публікації в блозі, це може викликати зацікавленість у випадкового читача і перетворити їх у вірного шанувальника.

Внутрішнє посилання також може допомогти у рейтингу пошукових систем. Пов’язуючи пов’язані публікації та сторінки разом на своєму сайті, ви допомагаєте пошуковим пошуковим агентам розібратися в структурі вашого сайту. Використовуючи потрібний текст прив’язки, ви також допомагаєте цим ботам краще зрозуміти тему кожної сторінки.

Навіщо використовувати плагін для пов’язаних публікацій?

Ви знаєте, як забирати багато часу може відшукати старі пов’язані пости та обов’язково пов’язати їх усі разом. Легко забути про публікації, які можуть бути релевантними, і закінчити осиротілі пости, які не пов’язані ні з якими іншими.

Використовуючи плагін пов’язаних публікацій, ви можете повністю автоматизувати процес і переконатися, що всі ваші публікації мають відповідні посилання.

Ще одна перевага додатка для пов’язаних публікацій – це те, що він дає вашим читачам щось робити, як тільки вони закінчать читати публікацію.

Без заклику до дії багато ваших читачів просто натиснуть кнопку «назад» у своєму браузері та забудуть про ваш блог.

Але, включивши посилання на пов’язані публікації внизу кожної публікації, ви можете продовжувати займатися читачами. Це знизить показник відмов і збільшить ваш час на статистиці сторінки.

Як працює ще плагін для інших пов’язаних повідомлень (YARPP)

Ще один пов’язаний з плагіном дописів (YARPP) – це плазмовий модуль, що дозволяє налаштовуватися, що дозволяє відображати посилання на відповідні публікації та сторінки. Він також підтримує власні типи публікацій.

Плагін вибирає пов’язані публікації на основі заголовка, тексту тексту, категорій та тегів. Ви вирішуєте, який пріоритет надавати кожному параметру, а також ви можете вибрати будь-які категорії та теги, які ви хочете виключити.

Як налаштувати YARPP у своєму блозі

Встановіть та активуйте плагін YARPP. Ви автоматично перейдете до Налаштування »YARPP екран, де можна налаштувати всі параметри.

Під “Басейн”, ви можете заборонити певні категорії чи теги та вирішити, чи відображати захищені паролем публікації чи обмежувати публікації за датою публікації.

Ще одна пов’язана публікація огляду плагінів - пул

Під Варіанти “пов’язаності”, ви можете налаштувати, як YARPP вирішує, з якими публікаціями пов’язаний, надаючи більше пріоритету заголовкам, тексту тексту, категоріям або тегам.

Ще одна пов’язана публікація Огляд плагіна - варіанти

Нижче ви можете вибрати параметри відображення для пов’язаних публікацій: або списку, або ескізів.

Ще одна пов’язана публікація огляду плагінів - показ

Ви також можете налаштувати заголовки, уривки, замовлення тощо та вирішити, чи відображати пов’язані публікації у вашій RSS-стрічці.

Ще одна пов’язана публікація огляду плагінів - більше варіантів

Просто натисніть Зберегти зміни внизу екрана, і це все!

Тепер перегляньте свої публікації, щоб побачити відповідний вміст, який рекомендує YARPP.

Для отримання додаткової інформації про те, як налаштувати YARPP та як відображати пов’язані публікації без плагіна, див Як відобразити пов’язані повідомлення в WordPress

Монетизуйте свій блог за допомогою програми YARPP Pro

Існує також ще одна версія плагіна під назвою YARPP Pro, яка додає кілька нових функцій.

На відміну від назви, YARPP Pro також безкоштовний!

Однією з головних нових особливостей є можливість заробляти гроші, рекламуючи спонсорські пости. Ви можете відображати їх у нижній частині своїх публікацій, із віджетом на бічній панелі або обома.

Ви також можете рекламувати свої власні публікації в інших блогах, встановлюючи торги за допомогою кліків або показів – ваш вибір.

Також у вас є можливість відображати власні пов’язані публікації, використовуючи віджет додатково під публікацією.

Повідомлення YARPP проти Jetpack

Однією з поширених скарг на ще один пов’язаний плагін публікацій є те, що використовується багато серверних ресурсів для пошуку пов’язаних публікацій. Це дійсно може сповільнити час завантаження вашого сайту, особливо якщо у вас є велика кількість публікацій для пошуку YARPP.

В останніх версіях запити YARPP були оптимізовані та оновлено для кешування всіх його результатів, так що пов’язані публікації кожної публікації потрібно розраховувати лише один раз – не кожен раз, коли публікація відвідується.

Замінник, який може бути простішим у завантаженні вашого сайту, – це модуль “Повідомлення Jetpack”. На відміну від YARPP, Jetpack виконує весь аналіз, обробку та обслуговування з їх хмари. Це означає, що це не спричиняє додаткового навантаження на ваш сервер. Детальніше про Jetpack дивіться в нашому огляді Jetpack.

Якщо ви вирішили використовувати YARPP замість пов’язаних з Jetpack публікацій, ви можете спробувати пришвидшити ваш сайт WordPress використовуючи плагін кешування. Перегляньте наш огляд WP Super Cache та огляд W3 Total Cache, щоб дізнатися, який з них найкращий для вашого сайту.

Наш вердикт

Якщо ви хочете тримати випадкових відвідувачів на своєму веб-сайті, читаючи більше вмісту, то використання додатка для пов’язаних публікацій – це відмінний спосіб зробити це..

Ще один пов’язаний з додатком плагін має простий у користуванні інтерфейс і дозволяє легко та швидко налаштувати внутрішні посилання на всі ваші публікації блогу.

Якщо у вас великий блог з великою кількістю публікацій, YARPP може сповільнити ваш сайт. Обов’язково слідкуйте за швидкістю вашого веб-сайту до і після, щоб відстежувати будь-які зміни, щоб ви могли перейти на інший плагін, якщо є проблема.

Хоча плагін дуже простий у використанні, а документація є корисною, він, здається, не підтримується. Нитки підтримки на форумах WordPress.org залишаються без відповіді, і немає чіткого способу отримати підтримку на офіційному веб-сайті.

Ми надаємо ще одну пов’язану публікацію плагіну 4 із 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 1,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте ще один пов’язаний з публікацією плагін зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map