Все в одному SEO-пакеті

Шукаєте плагін SEO для свого веб-сайту WordPress? Все в одному SEO-пакет – популярний плагін WordPress SEO, який використовується понад мільйон веб-сайтів. У цьому огляді SEO в одному пакеті ми розглянемо його особливості, продуктивність та простоту використання.


Все в одному огляді SEO Pack

Вам справді потрібен плагін SEO для WordPress?

Ми чули від багатьох початківців користувачів, чому вони потрібні SEO підключати? Пошукові системи є основним джерелом трафіку для більшості веб-сайтів в Інтернеті. Щодня в Інтернеті з’являються тисячі нових веб-сайтів, які змагаються за найкращі рейтинги в результатах пошуку.

Подобається чи ні, ті ключові слова, де ваш веб-сайт відображається на першокласних результатах, є цінними для багатьох інших підприємств та веб-сайтів. Вони вдосконалюють свій SEO, щоб конкурувати з вами за рейтинг за тими результатами.

Ви також можете бути здивовані, дізнавшись, скільки трафіку вам не вистачає, не оптимізуючи свій сайт належним чином.

SEO-плагін допоможе вам створити веб-сайт, зручний для пошукових систем. Це допомагає виявити нові аудиторії та отримати більше трафіку та продажів на своєму веб-сайті.

Детальні налаштування SEO з усіма в одному SEO-пакетом

Як випливає з назви, SEO-пакет All in One прагне стати пакетом SEO все включено. Це потужний плагін з великою кількістю функцій та опцій. Просто відвідайте Все в одному SEO »Загальні налаштування для налаштування глобальних налаштувань плагіна.

Сторінка загальних налаштувань для плагіна

На одній сторінці загальних налаштувань є різні розділи, які можна налаштувати під час прокрутки вниз. Він має домашню сторінку, назву, власні типи публікацій, ключове слово, дисплей, noindex, розширені налаштування тощо.

Все в одному SEO-пакет також дозволяє підтвердити обліковий запис інструментів для веб-майстрів на сторінці загальних налаштувань. Ви також можете додати свій ідентифікатор Google Analytics, щоб легко налаштувати Google Analytics на своєму веб-сайті.

Погляньте на це посібник користувача для всього в одному пакеті SEO для отримання детальних інструкцій.

Налаштування SEO для типів вмісту в WordPress

Все в одному пакеті SEO додає спеціальний мета-вікно під редактором публікацій для кожного типу вмісту (публікацій, сторінок або спеціальних типів публікацій). За допомогою цього мета-вікна ви можете визначити власну назву для кожної публікації, додати мета опису та ключових слів.

Налаштування публікації в одному пакеті SEO

Крім основних метатегів, ви також можете редагувати кілька додаткових аспектів вашої сторінки або публікацій SEO. Все в одному SEO дозволяє встановити тег noindex, встановити канонічний URL, виключити з мапа сайту та багато інших варіантів. Ми рекомендуємо вам не змінювати їх, поки не дізнаєтеся, що ви робите.

Функціональний менеджер з усіма в одному SEO-пакетом

Деякі функції плагіна за замовчуванням не активовані. Вам потрібно відвідати Все в одному SEO »Менеджер функцій щоб активувати їх. Ви можете ввімкнути або вимкнути наступні модулі з диспетчера функцій:

 • XML мапи сайту
 • Соціальна мета
 • Robots.txt
 • Файловий редактор
 • Імпортер & Експортер
 • Поганий блокувальник
 • Перфоманс (активовано за замовчуванням)

Активація модуля додасть власну сторінку налаштувань у меню плагіна. Ви можете відвідати цю сторінку, щоб налаштувати цю особливість та як вона поводиться на вашому сайті.

Налаштування XML-сайтів сайту у всьому плагіні SEO

Все в одному SEO Pack проти Yoast SEO

Yoast SEO і все в одному SEO-пакет – це два найпопулярніших плагіни WordPress SEO на ринку. Обидва плагіни мають своїх шанувальників та користувачів, які вважають ці плагіни важливими для своїх веб-сайтів.

Вони обидва пропонують потужні функції. Але якщо ви користувач Yoast SEO, то ви можете пропустити кілька функцій.

 • Аналіз вмісту в плагіні Yoast SEO, який показує вам показник SEO та рекомендації щодо його покращення.
 • Панірувальні сухарі
 • Оптимізація каналу RSS
 • Індексація термінів тонкої настройки
 • І ще кілька інших функцій

Дивіться наш повний огляд Yoast SEO для детального аналізу.

Ми також відзначили, що SEO все в одному має вичерпний перелік параметрів на кожній сторінці налаштувань. Плагін просить користувачів приймати занадто багато рішень на кожній сторінці, що є настільки непосильним.

Користувацький інтерфейс SEO в одному в SEO – це очей. Користувачі вимагають багато прокрутки, і коли вони прокручують, вони пропускають інформацію, над якою зараз невидима. Це дозволяє користувачам відчувати себе поза контекстом під час налаштування сторінки тривалих налаштувань.

Варіанти ціноутворення та підтримки для всіх в одному SEO

Все в одному SEO має велику онлайн-документацію, а також вбудовану контекстну документацію, вбудовану прямо у плагін.

Користувачі можуть отримати преміум-підтримку та додаткові функції за 39 доларів, а потім 10 доларів на місяць або 49 доларів щороку. Підтримку преміум-класу пропонують власні форуми підтримки, відео-уроки та електронна пошта.

Як і у багатьох безкоштовних плагінів, безкоштовна підтримка плагіну не гарантована.

Наш вердикт

Все в одному SEO-пакет пропонує вичерпний набір функцій, щоб стати вашою SEO-силою. Це може бути не найпростішим у налаштуванні та використанні інструменту SEO. Початківцям, не знайомим з жаргоном SEO, може бути досить складно. Ми даємо йому 3,4 з 5 зірок.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половинаРейтинг зірок порожній 3,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте все в одному SEO-пакеті зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map