W3 Загальний кеш

Шукаєте плагін Caching для прискорення вашого сайту WordPress? W3 Total Cache – один з найпопулярніших плагінів кешування для веб-сайтів, що працюють на WordPress. У цьому огляді W3 Total Cache ми розглянемо його продуктивність, функції та простоту використання. Мета полягає в тому, щоб дізнатися, чи W3 Total Cache справді найкращий плагін для кешування WordPress.


Загальний огляд кешу W3

Для чого вам потрібен плагін для кешування для WordPress?

Швидкість – один з найважливіших факторів, який використовуються пошуковими системами, такими як Google, для визначення рейтингу пошуку. Повільніші сайти займають низький рівень, а швидкі веб-сайти – вище.

WordPress написаний на PHP, що є мовою програмування на стороні сервера. Коли користувач запитує сторінку з вашого веб-сайту, WordPress запускає PHP-скрипти для отримання сторінки та її відображення.

Цей ресурсомісткий процес повільний і стає ще повільнішим, коли ви знаходитесь на спільний хостинг навколишнє середовище. Це може значно знизити ефективність вашого веб-сайту та рейтинги пошуку.

Плагін кешування зберігає версію ваших сторінок у кеші. Коли користувач відвідує ваш веб-сайт, їм подається кешована версія. Це виключає необхідність запуску WordPress скриптів PHP. Ваш сайт стає швидшим, а ваш сервер стає більш чуйним.

Як працює кешування в WordPress

Сказавши це, давайте подивимось, як W3 Total Cache покращує швидкість вашого сайту.

Налаштування модуля W3 Total Cache для WordPress

W3 Total Cache – це потужність плагіна. Він оснащений багатьма функціями для підвищення швидкості вашого сайту. Кількість варіантів робить нових користувачів користувачами досить загрозливими.

Увімкнути кешування сторінок у W3 Total Cache

Найважливіший варіант, який потрібно активувати, – це кешування сторінок. Увімкнення його дозволить W3 Total Cache почати зберігати та розміщувати кешовані сторінки для відвідувачів.

Дивіться це посібник для початківців на як встановити та налаштувати W3 Total Cache для отримання детальних інструкцій.

Подавайте стислий сторінки своїм користувачам із загальним кешем W3

Під час тестування швидкості веб-сайту за допомогою таких інструментів, як Page Speed, ви помітите, що він рекомендує розміщувати стислі сторінки.

Подання стислих сторінок означає, що коли користувач запитує сторінку з вашого сайту, ваш веб-сайт надсилає їм gzipped (стиснуту) версію вашої сторінки. Стиснення сторінки зменшує її розмір і швидше завантажується. Як тільки gzipped сторінка доходить до користувача, їх браузер автоматично витягує та відображає її.

W3 Total Cache дозволяє увімкнути стиснення лише одним клацанням миші. Просто перейдіть до Продуктивність »Кеш браузера і встановіть прапорець біля опції “Увімкнути стиснення HTTP (gzip)”.

увімкнути стиснення gzip за допомогою W3 Total Cache

Використання CDN з W3 Total Cache

CDN або мережі доставки вмісту дозволяють обслуговувати статичний вміст на серверах з усього світу. Це дозволяє користувачам швидко завантажувати ваш статичний вміст, наприклад зображення, CSS, JavaScript.

Дивіться цей посібник далі чому вам потрібен CDN для вашого блогу WordPress для отримання додаткової інформації.

Ми рекомендуємо використовувати MaxCDN, який є однією з найбільших служб CDN. Ми використовуємо його на всіх наших веб-сайтах, і це допомагає нам збільшити швидкість сторінки.

Налаштування MaxCDN за допомогою загального кешу W3

Дивіться цей підручник про те, як це зробити встановити WordPress CDN рішення MaxCDN для отримання детальних інструкцій.

Сумарний кеш W3 проти супер кеша WP

Порівняння двох популярних плагінів в одній ніші досить поширені в спільноті WordPress. Як і все в одному SEO та Yoast SEO, користувачі протягом тривалого часу порівнюють кеш-пам’ят W3 та WP Super Cache.

Обидва плагіни мають дуже велику базу користувачів, обидва вони доступні безкоштовно, і обидва вони є прекрасним вибором для прискорення вашого сайту WordPress.

Вони обидва дуже розвинені плагіни. Вони обидва виглядають залякуючими через велику кількість налаштувань та складних інструкцій із налаштування. Єдиною реальною областю, де ми можемо порівняти ці два, є продуктивність.

Продуктивність W3 Total Cache трохи краща, ніж WP Super Cache. Він прекрасно інтегрується з CDN і має кешування об’єктів, мінімізацію та інші розширені функції.

Параметри ціни та підтримки W3 Total Cache

Як і у всіх популярних безкоштовних плагінів, W3 Total Cache поставляється з обмеженою безкоштовною підтримкою. Плагін забезпечує чудову документацію, упаковану прямо у плагін. Також в Інтернеті доступні кілька чудових навчальних посібників.

Автор плагіна також пропонує послуги преміум-класу за 99 доларів на рік. Ви можете зареєструватися, натиснувши на Продуктивність »Підтримка в області адміністратора WordPress. Однак вам все одно доведеться платити за кожен запит підтримки.

Наш вердикт щодо плагіна W3 Total Cache

W3 Total Cache – не найпростіший у використанні плагіни. Однак це зрозуміло, враховуючи розширені функції, які він пропонує, і наскільки вони можуть бути складними. Плагін надає детальне пояснення кожної функції прямо у плагіні, що дуже вражає.

З точки зору продуктивності W3 Total Cache цілком заслуговує на те, щоб його називали найкращим плагіном кешування WordPress.

Ми даємо W3 Total Cache 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте загальний кеш W3 зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map