WP Super Cache Review 2020: це найкращий плагін для кешування WordPress?

Ви шукаєте плагін для кешування для вашого веб-сайту WordPress? WP Super Cache – популярний плагін безкоштовного кешування для користувачів WordPress. У цьому огляді WP Super Cache ми розглянемо його продуктивність та функції. Ми також порівняємо його з іншими популярними плагінами кешування.


Огляд WP Super Cache

Що робить плагін для кешування WordPress чудовим?

Існує кілька чудових плагінів для розміщення кешованих сторінок на вашому сайті WordPress. Багато кращих хостингових компаній WordPress пропонують вбудовані рішення кешування із керованим хостингом WordPress.

Якщо ви керуєте таким хостом, як WP Engine, вам не потрібно встановлювати плагін кешування.

З іншого боку, якщо ви перебуваєте на спільному хості, наприклад BlueHost, вам потрібно встановити плагін кешування для вашого сайту WordPress.

Плагін кешування повинен генерувати кешовану версію сторінок, не забираючи занадто багато ресурсів вашого сервера. Більшість плагінів кешування створюють кешований файл, коли сторінка запитується вперше. Після цього вони зберігають ці файли, які зберігаються за попередньо визначеною тривалістю.

Він також повинен добре працювати з вашою темою WordPress, плагінами та будь-якими сторонніми послугами, якими ви користуєтесь.

Кешування – це вдосконалений процес, плагін повинен спростити навіть нетехнічних користувачів. Варіанти можуть бути великими, але вони повинні бути представлені чітким інтерфейсом користувача та великою кількістю пояснень.

Сказавши це, давайте подивимося на WP Super Cache і як він працює.

Налаштування модуля WP Super Cache

Перше, що вам потрібно зробити, це встановити та активувати плагін. Після активації просто перейдіть до Налаштування »WP Super Cache сторінку для налаштування плагіна.

Увімкніть кешування сторінок за допомогою кешу WP Super

Виберіть варіант “Кешування увімкнено” та натисніть кнопку оновлення стану. WP Super Cache увімкне кешування. Тепер ви можете натиснути кнопку тестового кешу, щоб перевірити, чи працює він.

WP Super Cache отримає ваш сайт WordPress двічі та порівняє часові позначки обох сторінок. Якщо обидві часові позначки збігаються, це означає, що кешування на вашому сайті працює зараз.

Погляньте на цей посібник далі як встановити та налаштувати WP Super Cache для отримання детальних інструкцій.

Обслуговування файлів кеша Використання PHP vs mod_rewrite з WP Super Cache

WP Super Cache може обслуговувати кешовані файли двома методами. Метод за замовчуванням використовує PHP, який може бути ресурсомістким, особливо в умовах спільного хостингу.

Якщо ви перебуваєте на спільному хості, то рекомендуємо спробувати використовувати mod_rewrite. Просто натисніть на вкладку Додатково в налаштуваннях плагіна та виберіть опцію “Використовувати mod_rewrite для подачі файлів кешу”.

Обслуговування кешованих файлів за допомогою PHP vs mod_rewrite

Використання компресії з WP Super Cache

Якщо ви протестуєте свій веб-сайт за допомогою інструмента «Google Page Speed», ви помітите, що він рекомендує ввімкнути стиснення.

Використовуючи стиснення, ваш веб-сервер може надсилати користувачам стиснуті файли. Потім стислі файли витягуються браузером користувача та відображаються на екрані. Це збільшило час відгуку та покращило загальну швидкість сторінки.

WP Super Cache не включає стиснення за замовчуванням. Вам потрібно буде це ввімкнути, перейшовши на вкладку «Додатково» в налаштуваннях плагіна. Просто перевірте опцію, що пише “Стиснути сторінки, щоб вони швидше подавались відвідувачам”.

Увімкнення стиснення за допомогою WP Super Cache

Підтримка CDN в WP Super Cache

WP Super Cache чудово працює з CDN. Просто натисніть на вкладку CDN у налаштуваннях плагіна та додайте свою CDN URL. Ви також можете додати додаткові CNAME для підвищення продуктивності.

Підтримка CDN у WP Super Cache

CDN (мережа доставки вмісту) дозволяє обслуговувати статичний контент, як зображення, CSS, JavaScript, з серверів по всьому світу. Це збільшує час завантаження сторінки та зменшує завантаження вашого сервера.

Дивіться цей посібник далі чому вам потрібен CDN для вашого блогу WordPress для отримання додаткової інформації.

Ми рекомендуємо використовувати MaxCDN, який є однією з найбільших служб CDN. Ми використовуємо його на всіх наших веб-сайтах, і це допомагає нам збільшити швидкість сторінки.

WP Super Cache vs W3 Total Cache

WP Super Cache і W3 Total Cache – це два найпопулярніших плагіни кешування для WordPress. Вони мають величезну базу користувачів, яка б пристрасно захищала свій улюблений плагін.

Обидва плагіни мають схожі функції. Вони мають трохи складні налаштування, але WP Super Cache дуже спростив їх інтерфейс користувача. Обидва плагіни доступні безкоштовно з обмеженою підтримкою.

Однак сайти WordPress розміщуються на багатьох платформах різного типу. Продуктивність додатка кешування може змінюватись залежно від вашого середовища хостингу та налаштування WordPress. Ви також можете запустити власні тести на швидкість після встановлення обох плагінів, щоб побачити, який з них робить ваш сайт швидшим.

Ми використовуємо W3 Total Cache на всіх наших веб-сайтах і часто знаходимо його швидше, ніж WP Super Cache.

Наш вердикт

Ми вважаємо, що WP Super Cache – це дуже корисний плагін WordPress. Він виконує складну роботу для тисяч веб-сайтів WordPress по всьому світу.

Це може виглядати трохи залякано через складні параметри налаштування та технічну мову, що використовується в інструкціях із налаштування. Однак за допомогою правильних вказівок ви можете налаштувати його протягом декількох хвилин.

Підтримка спільноти доступна через форуми підтримки WordPress, але вона обмежена і не гарантується.

Ми даруємо WP Super Cache 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте супер кеш WP зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map