Yoast SEO Review 2020: це найкращий плагін для WordPress SEO?

Ви порівнюєте різні плагіни WordPress SEO? Yoast SEO – один з найпопулярніших плагінів WordPress коли-небудь. Це також один з найкращих плагінів SEO для веб-сайтів, що працюють на WordPress. У цьому огляді Yoast SEO ми розглянемо особливості та продуктивність плагіна.


Йоаст SEO Огляд

Для чого вам потрібен SEO-плагін для WordPress?

WordPress використовує найкращі методи кодування та виводить чистий стандарт, що відповідає стандарту HTML. Це робить це SEO дружні з коробки.

Однак тисячі веб-сайтів змагаються за те, щоб отримати найкращі позиції в результатах пошуку за меншою кількістю ключових слів. Це робить нові труднощі для нових веб-сайтів ефективнішими в результатах пошуку.

SEO-плагін допомагає вам легко оптимізувати ваш веб-сайт для кращої роботи в результатах пошуку. Це допомагає в деталях, де WordPress не може зробити багато. Наприклад, створення вмісту, керування ключовими словами, подання мапи сайту, використання інструментів веб-майстрів тощо.

Yoast SEO поставляється з безліччю функцій для оптимізації вашого веб-сайту. У ньому є вбудований контент-аналіз, мета-ключові слова та управління описом, керування дублюючим вмістом, xml-карти сайту, соціальні функції, багаті фрагменти, і набагато більше.

Сказавши це, давайте подивимося на деякі функції Yoast SEO, ціни та варіанти підтримки.

Пишіть кращий вміст з Yoast SEO

Плагін Yoast SEO додає метабокс Yoast SEO на екран редагування публікацій. Це метабокс дозволяє додавати мета-заголовок та опис до вашої публікації в блозі. Це також дозволяє вибрати ключове слово фокус для вашої публікації.

Як тільки ви виберете ключове слово. Плагін Yoast SEO аналізує вміст публікації відповідно до ключового слова фокуса та призначає йому показник SEO. Він також рекомендує кроки, які слід вжити, щоб поліпшити цей показник SEO.

Yoast SEO - Оцінка SEO

Використовуючи його протягом декількох місяців, ви почнете робити ці кроки, не дивлячись на свій SEO результат. Однак наявність у ньому дозволяє перевірити вміст на SEO, перш ніж натиснути кнопку опублікувати.

Він має вбудований аналіз оцінки читабельності, який показує бал читабельності вашого вмісту. Потім ви можете відредагувати свій вміст, щоб зробити його простішим для користувачів. Перегляньте цей посібник на Як додати та покращити показник читабельності в дописах WordPress для отримання детальної інформації.

Легко приховати або показати вміст у пошукових системах

Хочете створити цільову сторінку для вашої рекламної кампанії, але не хочете індексуватися в пошуку? Yoast SEO дозволяє обмежувати пошукові системи, додаючи но-індекс до сторінок, які не хочеться індексувати.

Це також дозволяє приховати авторські архіви в одиночних авторських блогах, категоріях без індексу, тегах або на сторінках архіву.

Повторне копіювання вмісту в Yoast SEO

Yoast SEO додає канонічні елементи посилань на всьому веб-сайті. Це допомагає пошуковим системам зрозуміти, які посилання вони повинні індексувати. Наприклад, ваші сторінки архіву містять вміст ваших публікацій. Yoast SEO допомагає Google зрозуміти, що публікація, зазначена на архівних сторінках, має канонічне посилання, що вказує на оригінальну публікацію.

Інтеграція сайтів XML та інтеграції пошукових консолей

Завдяки плагіну Yoast SEO для WordPress вам не потрібно встановлювати ще один плагін для XML Sitemap. Yoast SEO автоматично генерує карти XML для вашого сайту та подає їх у Google та Bing.

Ви також можете вручну додати свої файли XML-карти в обліковий запис інструментів веб-майстрів. Але зачекайте, у Yoast консоль пошуку (раніше обліковий запис Інструментів для веб-майстрів) також інтегрована у вашу інформаційну панель Yoast SEO. Це дозволяє вам бачити, як ваш сайт працює в результатах пошуку, не залишаючи інформаційну панель WordPress.

Захистіть свій канал RSS від скребків вмісту

Однією з головних проблем, з якою стикаються багато веб-сайтів, є те, що деякі люди створили веб-сайти для скребок.

Ці веб-сайти скреперів заявляють, що лекують вмістом з усієї мережі за допомогою RSS-каналів. У них встановлені сценарії, які автоматично отримують вміст з інших веб-сайтів, використовуючи їх RSS-канали, а потім публікують їх.

Це може бути небезпечно для вашого веб-сайту, оскільки пошукові системи можуть почати ранжувати ці сайти першими.

Yoast SEO вирішує цю проблему, додаючи посилання на власну статтю з кожним RSS-каналом. Це повідомляє пошуковим системам про місце розташування оригінальної статті та ефективно перемагає скребки у пошукових рейтингах.

Оптимізуйте RSS-канали за допомогою Yoast SEO

Докладніші поради щодо запобігання вискоблювання див. У цьому Посібник для початківців щодо запобігання вискоблюванню вмісту блогу в WordPress.

Редагування роботів та .htaccess файлів легко

Іноді вам може знадобитися відредагувати або вивчити файли .htaccess або robots.txt вашого сайту. Ці файли знаходяться у кореневому каталозі вашого сайту, і, як правило, вам доведеться підключитися до FTP-клієнта, щоб побачити їх.

Yoast SEO має вбудований інструмент для того, що дозволяє переглядати файли .htaccess і robots.txt. Ви також можете редагувати ці файли прямо на інформаційній панелі WordPress. Однак ми радимо бути дуже обережними під час редагування цих файлів.

Редагуйте інструменти в плагіні Yoast SEO

Параметри ціни та підтримки плагіну Yoast SEO

Yoast SEO – один із тих плагінів, якими ви можете користуватися безкоштовно, не маючи потреби купувати преміальну версію плагіна. Насправді він зараз встановлений на мільйонах веб-сайтів у всьому світі.

Єдиним недоліком є ​​те, що безкоштовний плагін не має підтримки. Переважно тому, що неможливо було б безкоштовно відповісти на запити підтримки сотень і тисяч користувачів з усіх кінців.

Для плагіна Yoast SEO доступна велика документація та навчальні посібники. Плагін надає екранні інструкції для кожної функції всередині адміністраторської області. Особливості та поняття SEO також пояснюються на веб-сайті автора. Yoast SEO – це один з найбільш використовуваних плагінів WordPress, тому ви легко знайдете підручники та посібники, створені іншими користувачами в усьому Інтернеті..

Дивіться цей детальний покроковий посібник далі як встановити та налаштувати плагін Yoast SEO.

Це не означає, що підтримка недоступна. Ви можете придбати одну ліцензію на сайт за ціною до $ 69 на рік. Преміальна версія плагіна також надає вам доступ до додаткових функцій та преміум-підтримки з боку людей, що стоять за Yoast SEO.

Наш вердикт щодо Yoast SEO як найкращий плагін для WordPress SEO

Yoast SEO пропонує широкий спектр функцій, необхідних для правильної оптимізації веб-сайту. Як повний пакет для SEO, ми вважаємо, що Yoast SEO out виконує всі інші плагіни WordPress SEO на ринку. А також є одним із найкращих інструментів SEO для наших експертів для збільшення трафіку вашого веб-сайту.

Що стосується простоти використання, ми вважаємо, що Yoast SEO намагається зробити користувачам надзвичайно просте налаштування. Плагін має вбудований тур на борту, вбудовані довідкові повідомлення поруч із кожною опцією та вичерпні інструкції, вбудовані безпосередньо у сам плагін. Однак, враховуючи, що багато з цих функцій є досить технічними і можуть здаватися залякуючими для багатьох початківців користувачів.

Всі основні характеристики плагіна доступні безкоштовно, що добре. Ліцензії на підтримку не так вже й дорогі для бізнесу та приватних осіб. Однак початківцям користувачам безкоштовного плагіна може бути важко знайти підтримку, якщо вони зіткнуться з проблемою.

Ми вважаємо, що Yoast SEO, безумовно, найкращий плагін для WordPress SEO на ринку, і він справедливо заслуговує на своє місце як один з найважливіших плагінів WordPress, який у вас повинен бути на всіх ваших сайтах WordPress. Ми надаємо це 4,5 з 5 зірок, ось розбивка нашого огляду:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Yoast SEO зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map