11 najlepších bezplatných webhostingových služieb roku 2020 [hostiteľ za cenu 0 dolárov]

najlepší bezplatný webhosting


Hľadáte bezplatnú webhostingovú službu? Potom ste na správnom mieste.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších bezplatných služieb webhostingu na trhu.

Predtým, ako sa ponoríme a začneme porovnávať bezplatné služby webhostingu, preskúmame, či je bezplatný hosting tým správnym riešením pre váš web, ako to ovplyvní vašu online prítomnosť a aký je jeho úlovok..

Výber bezplatnej webhostingovej služby

Ľudia si zvyčajne vyberú bezplatnú službu webhostingu, keď majú obmedzený rozpočet a nechcú minúť desetník na web hosting. Ale bezplatný hosting sa môže hodiť pre študentov, ktorí majú obmedzený rozpočet. Bezplatný webový hosting pre študentov im pomáha pracovať na svojich startupoch a projektoch, ktoré sú určené iba na učenie a hodnotenie.

Nehovoriac o tom, že ak je niečo zadarmo, vždy existuje úlovok a bezplatný webhosting sa nelíši.

Skôr ako sa rozhodnete pre bezplatnú službu webhostingu, zbavme sa jedného z najtrvalejších mýtov o webhostingu: web hosting je drahý.

Je hosting webových stránok naozaj drahý?

Mnoho ľudí si vyberie bezplatnú webhostingovú službu, pretože si myslia, že hosting webových stránok je drahý a nezapadá do ich rozpočtu.

Realita je, že keď začínate, môžete si zvoliť spoľahlivú lacnú hostingovú službu na čo najnižšiu možnú mieru 2 až 4 doláre mesačne. Niektoré z týchto lacných spoločností poskytujúcich hosting dokonca ponúkajú bezplatné doménové meno, SSL a takmer 100% záruku dostupnosti.

To znamená, že za 2 doláre získate všetko, čo potrebujete na vybudovanie svojej stránky od základov. Tieto lacné hostingové služby dokonca zaisťujú, že vaše webové stránky zostanú vždy online vďaka svojim vynikajúcim zárukám dostupnosti.

Stručne povedané, aj keď nemáte obmedzený rozpočet, môžete nájsť webhostingový plán, ktorý je cenovo dostupný a spĺňa vaše požiadavky.

Webhosting zadarmo – Čo je úlovok?

Hosting webových stránok určite stojí peniaze. Ako teda môže webhostingová spoločnosť ponúkať svoje služby zadarmo bez bankrotu? Existujú nejaké nevýhody pri výbere bezplatnej služby webhostingu?

 • Reklamy: Webhostingové spoločnosti často zobrazujú svoje reklamy na päte svojich webových stránok, aby zarobili peniaze. Ak chcete odstrániť reklamy, musíte prejsť na platený program.
 • Obmedzte svoju prevádzku: Bezplatná webhostingová služba často obmedzuje vašu komunikáciu, čo vás bráni v raste vášho podnikania.
 • Zamknúť: Bezplatná webhostingová spoločnosť často sťažuje presun vašich webových stránok na iné platformy.

Úprimne povedané, mali by ste radšej stavať svoje stránky pomocou lacných hostingových služieb, keď práve začínate. Sme presvedčení, že použitie bezplatnej služby webhostingu je zlý nápad, pokiaľ nevytvoríte testovaciu stránku.

Najprv sa teda pozrieme na niektoré z najlepších spoločností poskytujúcich takmer bezplatné webové stránky. Potom, ak stále nie ste presvedčení, ukážeme vám to najlepšie zadarmo webhostingové spoločnosti.

Top 5 takmer bezplatných webhostingových spoločností

 1. Bluehost
 2. SiteGround
 3. Hostgator
 4. Dreamhost
 5. iPage

1. Bluehost

Bluehost zaregistrovať-domain-name-zadarmo

Bluehost je jednou z najlepších lacných hostingových služieb dostupných na trhu. Oficiálne ho odporúča aj WordPress.org. S každým novým účtom webhostingu získate bezplatný názov domény, bezplatný SSL a viac ako 60% zľavu na web hosting.

V súčasnosti hostí spoločnosť Bluehost viac ako 2 milióny webových stránok po celom svete. Nechceli by ste vynechať tieto porovnania medzi:

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • Hosting hostiteľa InMotion
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hosting
 • Bluehost vs Liquid Web

Pre používateľov IsItWP sme dohodli exkluzívnu dohodu s Bluehost, takže za mesiac musíte platiť iba 2,75 dolárov mesačne..

Prečítajte si našu kompletnú recenziu spoločnosti Bluehost.

Začnite s Bluehostom ešte dnes!

2. SiteGround

Siteground

Ak chcete webhostingovú službu, ktorá neohrozuje rýchlosť vašich stránok, potom by mohla byť vaša voľba SiteGround tou najlepšou voľbou..

SiteGround je webhostingová služba nabitá funkciami, ktorá vám poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby sa vaše stránky uviedli do prevádzky. Rovnako ako Bluehost sú aj oficiálne odporúčaným poskytovateľom webhostingu od spoločnosti WordPress.org. Nenechajte si ujsť tieto porovnania medzi,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs GreenGeeks
 • SiteGround vs InMotion Hosting
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs A2Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs iPage
 • SiteGround vs Liquid Web

SiteGround ponúka lacný web hosting plán za pouhých 3,95 dolárov mesačne.

Prečítajte si našu úplnú kontrolu SiteGround.

Začnite s programom SiteGround ešte dnes!

3. HostGator

hostgator

HostGator rockuje lacný hostingový priestor s dostupnými plánmi štartovania a ľahkým nastavením. HostGator ovláda viac ako 2 milióny doménových mien po celom svete.

Svoje služby si môžete vyskúšať bez rizika 45 dní a ak nie ste úplne spokojní, môžete získať úplnú náhradu. Ocenený tím podpory HostGator je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, telefónu alebo e-mailu. Pozrite sa na tieto porovnania medzi:

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs. GreenGeeks
 • HostGator vs InMotion Hosting
 • HostGator verzus WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs A2 Hosting

S HostGator môžete začať svoj web za 2,78 dolárov mesačne, čo je veľa.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu hostgátora.

Začnite s programom HostGator ešte dnes!

4. Dreamhost

Dreamhost

DreamHost je popredná webhostingová služba, ktorá za posledných 18 rokov rozrástla a udržala úspešný hosting.

Vďaka lacným programom hostenia získate bezplatný názov domény, bezplatné šifrovanie SSL pomocou šifrovania Let’s Encrypt, inštalátora WordPress jedným kliknutím a ďalších.

S DreamHost môžete ušetriť až 47% na hostovaní WordPress. Ich hosting plány začínajú na 2,59 dolárov mesačne.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu DreamHost.

Začnite s Dreamhost ešte dnes!

5. iPage

iPage

iPage je pravdepodobne najlacnejšou (zatiaľ stále spoľahlivou) hostingovou službou v zdieľanej hostingovej vertikále. Aplikácia iPage vám poskytuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie svojej webovej stránky, napríklad webový tvorca s tisíckami bezplatných šablón, bezplatné doménové meno, certifikát SSL a reklamné kredity v hodnote 200 dolárov..

Môžete sa zaregistrovať v službe iPage už za 1,99 dolárov mesačne.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu v službe iPage.

Začíname s programom iPage ešte dnes!

Najlepšie úplne bezplatné hostingové stránky

 1. Wix
 2. Weebly
 3. WordPress.com
 4. Webové stránky Google
 5. Platforma Google Cloud Platform
 6. Webové služby Amazon

6. Wix

Wix

Wix je bezplatný tvorca webových stránok, ktorý vám umožňuje rýchlo spustiť web od základov. Najlepšie na Wixe je, že sa nemusíte učiť žiadne technické aspekty hostenia svojich webových stránok. Jednoducho sa môžete zaregistrovať pre službu Wix a začať vytvárať stránky, ktoré ste vždy chceli, pomocou nástroja na vytváranie a ukladanie myšou.

Plán zadarmo vám neumožňuje používať vlastný názov domény, ako je IsItWP.com alebo WPBeginner.com. Takto bude vyzerať adresa URL vašej stránky: https://username.wixsite.com/sitename

Ak chcete pripojiť názov vlastnej domény, budete musieť inovovať na prémiový účet.

Prečítajte si našu kompletnú recenziu Wix a zistite, ako sa Wix líši od WordPress.

Začnite s Wix už dnes!

7. Weebly

Weebly

Weebly je ďalší populárny bezplatný tvorca webových stránok, ktorý je teraz súčasťou balíka produktov Square. Či už chcete vytvoriť web alebo internetový obchod, Weebly uľahčuje jeho spustenie v priebehu niekoľkých minút.

Bezplatný plán Weebly vám umožňuje vytvoriť základnú webovú stránku. Vaša bezplatná stránka bude hostená v subdoméne weebly.com. Vaše stránky budú mať v päte tiež odkaz Weebly.

V prípade pokročilých funkcií, ako je nastavenie vlastnej domény, obchod s elektronickým obchodom, štatistika stránok a e-mailový marketing, môžete upgradovať na prémiový plán.

Prečítajte si našu kompletnú Weebly recenziu.

Začnite ešte dnes s Weebly!

8. WordPress.com

blogovacia platforma wordpress.com

WordPress.com je bezplatná blogovacia platforma, ktorá vám pomôže ľahko vytvoriť blog alebo web od základov. Na rozdiel od iných bezplatných tvorcov webových stránok, WordPress.com ponúka 3 GB úložného priestoru, desiatky bezplatných tém a všetky ďalšie základné funkcie, na ktoré môžete myslieť.

Bezplatná stránka bude hostená v subdoméne WordPress.com a bude vysoko optimalizovaná pre vyhľadávacie nástroje.

Ich prémiový plán vám umožní pripojiť sa k vlastnej doméne a dokonca integrovať výkladné zariadenie s vašou stránkou WordPress.com.

Začnite s WordPress.com ešte dnes!

9. Webové stránky Google

google stránky

Webové stránky Google sú súčasťou GSuite a umožňujú vám vytvárať vysoko prispôsobiteľné webové stránky v spolupráci s členmi vášho tímu. Ako hovorí Wikipedia: jedná sa o štruktúrovaný nástroj na vytváranie wiki a webových stránok, ktorý ponúka Google.

So štandardným účtom Google môžete bezplatne vytvárať toľko stránok Google, koľko chcete. Jediný úlovok je, že vaše stránky sa budú nachádzať v doméne Google a adresa vašej stránky bude vyzerať takto: sites.google.com/view/yoursite

Ak chcete použiť vlastný názov domény, môžete si zaregistrovať účet GSuite.

Začíname so službami GSuite a Webmi Google ešte dnes!

10. Platforma Google Cloud Platform

google cloud platforma

Platforma Google Cloud Platform je jedným z najlepších bezplatných riešení hostingu dostupných na trhu.

S platformou Google Cloud Platform môžete hostiť svoje webové stránky bezplatnou skúšobnou verziou, ktorá trvá 12 mesiacov. Poskytujú tiež vrstvu Vždy zadarmo, ktorá poskytuje obmedzený prístup k mnohým bežným zdrojom GCP.

Nezabudnite však, že spoločnosť Google pri registrácii požaduje informácie o vašej kreditnej karte, aby overila vašu totožnosť a odlíšila skutočných zákazníkov od robotov..

Začíname s platformou Google Cloud Platform!

11. Webové služby Amazon

aws web hosting

Ak chcete hosťovať statickú webovú stránku bezplatnej webhostingovej služby, mali by ste vyskúšať službu Amazon Web Services (AWS). AWS ponúka niekoľko rôznych typov bezplatných programov, ako sú napríklad vždy bezplatné a 12 mesačné účty zadarmo.

Bezplatný účet AWS môže byť dobrým riešením pre používateľov, ktorí chcú preskúmať svoju platformu a osvojiť si svoje technické zručnosti.

Začíname s AWS!

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol nájsť najlepšie bezplatné webhostingové služby pre vaše stránky.

Ak sa vám tento článok páčil, môžete vyskúšať aj náš článok o spustení webovej stránky a rozdiel medzi zdieľaným vs VPS a vyhradeným hostingom..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map