11 najlepších spoločností poskytujúcich webhosting pre malé podniky (2020)

Recenzie webhostingu


Hľadáte najlepšiu webhostingovú službu na trhu? Potom ste na správnom mieste.

Výber najlepšieho webhostingu je rozhodujúcou súčasťou budovania úspešnej webovej stránky. Zatiaľ čo väčšina majiteľov webových stránok chápe hodnotu vytvárania a zverejňovania epického obsahu na svojich stránkach, často podceňuje dôležitosť výberu dobrých služieb webhostingu..

Nie každá webhostingová služba je vytvorená rovnako. Ak skončíte pri výbere nesprávneho rozhodnutia pri rozhodovaní o webhostingu, mohlo by to mať vplyv na vaše hodnotenie SEO, príjmy a celkovú návštevnosť..

O našom procese kontroly webhostingu

Táto webhostingová recenzia bola vytvorená s jediným cieľom: Pomôžte našim používateľom ľahko zvoliť najlepšiu webhostingovú službu.

Na rozdiel od iných stránok sme sa skutočne zaregistrovali pre desiatky webhostingových služieb a osobne sme ich skontrolovali, takže si môžete s istotou vybrať správneho poskytovateľa hostingu, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám..

Nasledovali sme kroky, ktoré vám pomôžu nájsť najlepšieho poskytovateľa webhostingu:

 1. Zaregistrujte sa s desiatkami populárnych poskytovateľov hostingu
 2. Nastavte testovaciu webovú stránku WordPress
 3. Nainštalovali sme predvolenú tému WordPress a pridali sme falošný obsah vrátane obrázkov
 4. Uskutočnilo sa niekoľko rôznych skúšok rýchlosti a výkonu

Do týchto testovacích miest sme odzrkadľovali slepý obsah a vykonali sme niekoľko rôznych testov rýchlosti. Takto môžete vidieť, ako by server fungoval v prostredí skutočného života.

Poďme rovno k najlepším webhostingovým spoločnostiam, ktoré začínajú číslom 1 na našom zozname.

Top 11 najlepších webhostingových spoločností (s funkciami a cenami)

hodnotenie Bluehost1. Bluehost

 • Čas načítania: 689 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: Bluehost.com

Začíname s Bluehost »

Bluehost je jednou z najstarších a najväčších značiek v oblasti webhostingu. Sú oficiálnym poskytovateľom hostenia odporúčaným programom WordPress.

Bluehost vám poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby bol váš web funkčný. Keď sa zaregistrujete pre hostingový účet, získate zadarmo doménové meno a certifikát SSL spolu so 65% zľavou z hostiteľských poplatkov.

Spodná čiara: Bluehost je najlepšou voľbou pre každého, kto chce začať blog alebo webovú lokalitu WordPress. Na rozdiel od väčšiny ostatných webhostingových služieb, Bluehost poskytuje skvelý palubný zážitok, čo je nesmierne užitočné tak pre odborníkov, ako aj pre začiatočníkov.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 7,99 dolárov mesačne.

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia mesačne 2,75 USD. (65% zľava + bezplatné doménové meno a SSL)

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti Bluehost >>

kontrola webu2. SiteGround

 • Čas načítania: 649 ms
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: SiteGround.com

Začíname s programom SiteGround »

SiteGround je jednou z mála top hostingových značiek, ktorú nezískala Endurance International Group, vedúca webhostingová spoločnosť. Je to jedna z mála spoločností, ktoré ponúkajú hosťovanie podľa polohy s 3 dátovými centrami v USA, Európe a Singapure. To znamená, že na základe svojej používateľskej základne si môžete pri nastavovaní hostingového účtu zvoliť najoptimálnejšie dátové centrum pre svoju stránku.

 • Rýchlostné technológie: Súbory sa ukladajú v úložisku SSD (Solid State Drive) na rozdiel od pevného disku (HDD), ktorý dokázal zvýšiť čas načítania stránky. Ponúkajú tiež vylepšený výkon s NGINX a bezplatné CDN.
 • Optimalizované riešenie: SiteGround prichádza s riešením výkonu WordPress, ktoré vám pomáha výrazne zrýchliť vaše stránky znížením zbytočnej spotreby šírky pásma..
 • Proaktívna bezpečnosť: Oprava brány firewall servera SiteGround proti bežným bezpečnostným hrozbám a automaticky aktualizuje vaše doplnky, aby ste mali pokoj.

Spodná čiara: Vyberte možnosť SiteGround, ak chcete cenovo dostupnú webhostingovú službu zameranú na rýchlosť. Ak vás nebaví nespoľahlivá hostingová služba, môžete skúsiť službu SiteGround. Vďaka bezplatnému doplnku Migrator môžete svoje stránky WordPress priniesť niekoľkými kliknutiami a vychutnať si super rýchle hostiteľské prostredie.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 11,95 dolárov mesačne

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 3,95 dolárov mesačne (zľava 67%)

Prečítajte si našu webovú recenziu >>

hostgator preskúmanie3. HostGator

 • Čas načítania: 691 ms
 • uptime: 99,96%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: HostGator.com

Začíname s programom HostGator »

HostGator je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov lacného hostingu, ktorý ponúka cenovo dostupné plány štartovania a jednoduché nastavenie. HostGator ponúka širokú škálu nástrojov, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvoriť webovú stránku s ľahkosťou, vrátane bezplatného tvorcu webových stránok, bezkonkurenčnej zákazníckej podpory v USA, neobmedzeného miesta na disku, šírky pásma a e-mailových adries..

Všetky plány webhostingu sú dodávané s programom cPanel, ktorý je najobľúbenejším ovládacím panelom hostenia na svete. Ak nie ste úplne spokojní, môžete svoj účet do 45 dní zrušiť a získať tak plnú náhradu.

Spodná čiara: Vyberte HostGator, ak hľadáte lacného, ​​ale spoľahlivého poskytovateľa webhostingu. Na rozdiel od iných poskytovateľov webhostingu, hostgator ponúka obrovské množstvo nástrojov na rýchle a ľahké vytvorenie webovej stránky aj s ich najzákladnejším plánom začiatočníkov.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 6,95 dolárov mesačne

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 2,78 USD mesačne (zľava 60% + SSL zadarmo)

Prečítajte si recenziu hostiteľa >>

Dreamhost recenzia4. Dreamhost

 • Čas načítania: 445 ms
 • uptime: 99,90%
 • podpora: 7/10
 • webové stránky: Dreamhost.com

Začíname s DreamHost »

DreamHost je jednou z oficiálne odporúčaných hostingových služieb WordPress od spoločnosti WordPress.org. V súčasnosti hostia okolo 1,5 milióna webových stránok, blogov a aplikácií.

S DreamHost sú všetky hostingové plány podporované ich bezkonkurenčnou 97-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže môžete spustiť svoje webové stránky bez rizika..

Na rozdiel od väčšiny poskytovateľov webhostingu je DreamHost nezávisle vlastnený a prevádzkovaný. Používajú iba úložisko SSD, ktoré je dvakrát rýchlejšie ako servery využívajúce staré školské jednotky HDD.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 10,95 dolárov mesačne

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 2,59 $ mesačne (SSL zadarmo + 76% zľava)

Spodná čiara: Ak začínate a hľadáte cenovo dostupného poskytovateľa hostingu, ktorý používa úložisko SSD a ponúka tiež 3-mesačná záruka vrátenia peňazí, potom hľadajte ďalej ako Dreamhost.

Prečítajte si našu recenziu Dreamhost >>

Greengeeks preskúmanie5. GreenGeeks

 • Čas načítania: 697 ms
 • uptime: 99,92%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: GreenGeeks.com

Začíname s GreenGeeks »

GreenGeeks je popredný poskytovateľ ekologických webhostingov v tomto odvetví. Ako značka GreenGeeks zdôrazňuje svoj záväzok voči životnému prostrediu. Vrátili 3-krát späť energiu, ktorú spotrebujú, do siete vo forme obnoviteľnej energie, aby znížili svoju uhlíkovú stopu.

Najlepšie zo všetkého je, že si môžete predplatiť jeden zo svojich hostingových plánov bez obáv z nepríjemných výkyvov alebo skrytých poplatkov. Ak sa však rozhodnete pre mesačný fakturačný cyklus, budete musieť zaplatiť nastavovací poplatok vo výške 15 USD. Môžete sa vzdať nastavovacieho poplatku výberom ročného alebo dlhšieho plánu.

Spodná čiara: Ak chcete hostiť svoje webové stránky na serveri ekologický poskytovateľ hostingu, potom je pre vás GreenGeeks tou najlepšou voľbou.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 9,95 dolárov za mesiac

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 2,95 USD mesačne (bezplatné doménové meno + 70% zľava)

Prečítajte si našu recenziu GreenGeeks >>

ipage preskúmanie6. iPage

 • Čas načítania: 2,60 s
 • uptime: 99,98%
 • podpora: 8/10
 • webové stránky: iPage.com

Začíname s programom iPage »

iPage je lacný, ale spoľahlivý poskytovateľ webhostingu, ktorý ponúka bezplatný názov domény a bezplatné SSL so svojím hostingovým plánom. iPage ponúka iba jeden zdieľaný plán hostenia, takže sa môžete ľahko prihlásiť do hostingu iPage bez zámeny.

Spoločnosť iPage je partnerom spoločnosti EPA v oblasti zelenej energie, čo znamená, že dátové centrá a webové servery sú poháňané veternou energiou, čo znižuje ich uhlíkovú stopu. Ich dokumentácia je veľmi jednoduchá a pomáha vás sprevádzať všetkými aspektmi webhostingu.

Spodná čiara: Ak ste po najlacnejší poskytovateľ hostingu v zdieľanej vertikále hostenia je pre vás najlepšia stávka iPage.

stanovenie ceny: Pravidelne 7,99 dolárov mesačne

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia $ 1,99 mesačne (zľava 75% + bezplatné doménové meno a SSL)

Prečítajte si našu recenziu v službe iPage >>

recenzia hostiteľa a27. A2 Hosting

 • Čas načítania: 1,28 s
 • uptime: 99,90%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: A2hosting.com

Začíname s hostingom A2 »

A2 Hosting je popredný poskytovateľ priateľský pre vývojárov, ktorý ponúka nekonečnú flexibilitu a všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie webovej stránky. Poskytujú poprednú záruku vrátenia peňazí v tomto odvetví, takže môžete hosťovať svoje stránky na serveri A2 Hosting bez rizika.

Ak nie ste spokojní, môžete svoj webhostingový účet zrušiť a získať tak plnú náhradu. Po 30 dňoch budete mať stále nárok na pomerné vrátenie peňazí za nevyužitú službu.

Spodná čiara: Hosting A2 ponúka bezkonkurenčnú ponuku kedykoľvek pomerná náhrada za nevyužitú službu, takže sa môžete prihlásiť na dlhodobý webhostingový plán bez rizika. Hosting A2 vám umožní vybrať si 2 rôzne operačné systémy a ponúka bezplatné úložisko SSD.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 7,99 dolárov mesačne

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 3,92 dolárov mesačne (zľava 50%)

Prečítajte si našu recenziu hostenia A2 >>

recenzia hosťovania motivácie8. InMotion Hosting

 • Čas načítania: 982 ms
 • uptime: 99,91%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: InMotionHosting.com

Začíname s hostingom InMotion »

InMotion Hosting je jedným z najspoľahlivejších webových hostiteľov, ktorým skúsení blogeri a webmasteri dôverujú a každý deň sa presúvajú. Ich hostingové služby prichádzajú s množstvom požadovaných funkcií vrátane úložiska SSD, neobmedzenej šírky pásma a bezplatnej domény.

InMotion Hosting sa spojil s Trees for the Future, neziskovou organizáciou zameranou na kompenzáciu uhlíkových stôp výsadbou stromov. Špičková záruka vrátenia peňazí v tomto odvetví vám umožňuje vyskúšať ich hostingové služby bez rizika po dobu 90 dní.

Spodná čiara: Môžete skúsiť InMotion Hosting bez rizika po dobu 90 dní a ak nebudete úplne spokojní, vrátime vám platbu. Ponúkajú Úložisko SSD a bezplatné automatické zálohovanie údajov. Môžete si tiež kúpiť ich hostingové plány distribútorov na ďalšiu distribúciu webhostingu a zarábanie peňazí.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 7,99 dolárov mesačne

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia iba 4,99 $ mesačne (zľava 37% + bezplatné doménové meno)

Prečítajte si našu recenziu hostenia InMotion >>

recenzia wpengine9. WPEngine

 • Čas načítania: 582 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: WPEngine.com

Začíname s WPEngine »

WPEngine je popredný poskytovateľ služieb hostenia WordPress so sídlom v Austine v štáte TX. Boli jednou z prvých spoločností, ktoré ponúkali riadené hostingové riešenia zamerané na WordPress. Ako priekopník v riadenom hostingovom priemysle WordPress sa pýši pôsobivým zoznamom zákazníkov vrátane spoločností Yelp, Asana, National Geographic, PBS a MyFitnessPal..

Spolupracovali s webovými službami Amazon a platformou Google Cloud s cieľom ponúknuť vašim webom najvyššiu dostupnosť, rýchlosť, škálovateľnosť a bezpečnosť 24 hodín denne bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú vaši návštevníci na svete. Ich nástroj na vytváranie kliknutí jedným kliknutím vám umožňuje otestovať nové doplnky a aktualizácie stránok pred odoslaním zmien na vaše živé stránky.

Spodná čiara: Ak hľadáte a spravovaná hostingová služba WordPress ktorý má skvelé výsledky, potom WPEngine je pre vás najlepšia stávka.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na $ 35 za mesiac

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 20,42 dolárov mesačne (zľava 30% za prvé 3 mesiace)

Prečítajte si našu recenziu WPEngine >>

hostinger hodnotenie10. Hostinger

 • Čas načítania: 1,42 s
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 9/10
 • webové stránky: Hostinger.com

Začíname s Hostingerom »

Hostinger sa stavia proti konkurencii svojimi cenovo dostupnými plánmi hostenia. S Hostingerom môžete spustiť webovú stránku už od 0,99 dolárov mesačne. Vďaka ich počiatočnému plánu získate bezplatný certifikát SSL, podporu 24/7/365, tvorcu webových stránok a 99,9% záruku dostupnosti.

Najlepšie na tom je, že na rozdiel od iných poskytovateľov hostingu, keď obnovujete svoj hostingový plán, musíte zaplatiť iba 2,15 USD mesačne. Majte na pamäti, že ostatní poskytovatelia hostenia účtujú poplatky za obnovenie približne 8 – 10 dolárov.
Okrem zdieľaného hostingu, Hostinger ponúka hosťovanie WordPress, VPS a Windows VPS.

Prečítajte si našu recenziu hostingera >>

prehľad tekutín11. Tekutý web

 • Čas načítania: 901 ms
 • uptime: 99,99%
 • podpora: 10/10
 • webové stránky: LiquidWeb.com

Začíname s programom Liquid Web »

Liquid Web je ďalšou vedúcou spoločnosťou spravujúcou hosting na trhu. Na rozdiel od WPEngine, ktorý sa zameriava iba na WordPress, sú hostingové služby Liquid Web optimalizované pre populárne aplikácie vrátane WordPress, WooCommerce, prémiového obchodného e-mailu a ďalších..

Ich počiatočná cena je o niečo vyššia ako WPEngine, pretože ponúkajú iba služby spravovaného hostingu pre VPS a dedikované servery.

Spodná čiara: Liquid Web je najlepšou voľbou, ak chcete plne spravované hostingové riešenie ktoré prenajíma serverové klastre vytvorené na mieru, ktoré sú optimalizované pre populárne aplikácie vrátane WordPress a WooCommerce.

stanovenie ceny: Bežná cena začína na 69 dolárov mesačne

Špeciálna ponuka: Naši používatelia platia 21,39 dolárov mesačne (69% zľava za prvé 3 mesiace)

Prečítajte si našu kontrolu tekutého webu >>

Ako si vybrať najlepší web hosting – 4 faktory, ktoré je potrebné zvážiť

Pri výbere poskytovateľa webhostingu je potrebné zvážiť niekoľko rôznych faktorov:

 1. Prevádzková doba (spoľahlivosť)
 2. Čas načítania (rýchlosť)
 3. Vlastnosti
 4. podpora

1. Prevádzková doba (spoľahlivosť)

Záznam o dostupnosti pre najlepší webhosting

Musíte si vybrať spoľahlivého poskytovateľa webhostingu, ktorý zaručuje maximálnu dostupnosť. Uptime je termín, ktorý sa používa na označenie obdobia, počas ktorého je váš web hostený na konkrétnom serveri k dispozícii online. Spravidla je doba prevádzkyschopnosti vyjadrená ako percento z celkového dostupného času, ktorý je 365 dní v roku.

Napríklad web, ktorý je v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni, má údajne 100% dostupnosť. Ak je doba prevádzkyschopnosti 99%, znamená to, že webová stránka je mimo prevádzky po 3,65 dní.

Aj keď žiadny webový hostiteľ nemôže zaručiť 100% dostupnosť, všetko pod 99,9% je nespoľahlivé.

Niektoré hostingové služby ponúkajú vrátenie platby, ak nesplnia svoju záruku dostupnosti, to však neznižuje, pretože vás bude stáť každý prestoj..

2. Čas načítania (rýchlosť)

čas načítania webhostingových služieb

Google vo svojom algoritme naďalej zdôrazňuje rýchlosť stránky, čo z neho robí jeden z najdôležitejších faktorov pri výbere webhostingu.

Aj keď na webe nájdete veľa tipov a trikov, ktoré zvyšujú rýchlosť vašej stránky, žiadny z nich vám nepomôže, ak sú vaše stránky hostené na pomalom hostiteľskom serveri. Ak chcete vytvoriť rýchly web, prvou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je nájsť web hostiteľa, ktorý nespomalí vaše stránky..

Aby sme analyzovali a porovnali rýchlosť stránky niektorých z najpopulárnejších webových hostiteľov, vytvorili sme na nich testovaciu webovú stránku a vykonali sme testy rýchlosti pomocou rôznych testovacích nástrojov, ako sú Pingdom a Load Impact..

3. Funkcie

Najlepšie webhosting pre malé podniky

Každá webhostingová služba je jedinečná z hľadiska funkcií. Nižšie sú uvedené niektoré štandardné funkcie, ktoré nájdete takmer u každého populárneho poskytovateľa webhostingu. Kľúčom k výberu najlepšieho poskytovateľa hostingu je zistiť, či prichádzajú so správnou sadou funkcií, ktoré potrebujete.

 • Inštalácia skriptu jedným kliknutím: Pomáha vám ľahko nainštalovať skript webových stránok, ako je WordPress, Joomla atď., Na svojho hostiteľa.
 • Tvorca webových stránok: Zatiaľ čo väčšina poskytovateľov hostingu ponúka tvorcu webových stránok ako štandardnú funkciu, nie každý tvorca je vytvorený rovnako. Napríklad niektorí hostitelia webových stránok vám umožňujú stavať základné webové stránky iba s ich tvorcom, zatiaľ čo iní vám dokonca umožňujú spustiť internetový obchod. Kľúčom je zistiť, či ich tvorca prichádza so správnou sadou funkcií, ktoré potrebujete.
 • Ovládací panel: Preskúmajte, ako vám váš webový hostiteľ umožňuje spravovať váš hostingový účet. Najobľúbenejší ovládací panel je cPanel, nájdete však aj poskytovateľov, ktorí ponúkajú rôzne webové ovládacie panely.
 • Počet domén: Cena je zvyčajne založená na počte domén, ktoré môžete použiť pri konkrétnom pláne hostenia.
 • Miesto na disku a šírka pásma: Hostingové spoločnosti často inzerujú, že ponúkajú neomezené zdroje, ako napríklad miesto na disku a šírku pásma so svojimi zdieľanými plánmi hostenia. Existujú však obmedzenia používania týkajúce sa spôsobu využívania zdrojov na vašich stránkach. Pri registrácii na službu ste povinní dodržiavať zmluvné podmienky vašej hostiteľskej spoločnosti. A na základe týchto podmienok budete môcť používať prostriedky servera iba na bežnú prevádzku malej webovej stránky.
 • Emailová adresa: Niektoré hostingové spoločnosti tiež obmedzujú počet e-mailových adries, ktoré môžete nastaviť na svojom hostingovom účte. Možno budete chcieť skontrolovať to skôr, ako sa ponoríte do vybrať hostingové služby.
 • Doména zadarmo: Spoločnosti často ponúkajú bezplatnú doménu pri nákupe nového webhostingového účtu. Vaša hostiteľská spoločnosť uhradí registračný poplatok za názov domény za prvý rok. Nezabudnite, že ak si kúpite doménové meno od registrátora domény, ako je NameCheap.com, mohli by ste z dlhodobého hľadiska ušetriť na obnovovacej cene..
 • SSL zadarmo: SSL je odvetvové štandardné bezpečnostné opatrenie, ktoré vytvára šifrované prepojenie medzi prehliadačom návštevníka a webom. Inštaláciou certifikátu SSL na svoje stránky sa na paneli s adresou pridá malá zelená ikona zámku, vďaka ktorej bude vaša stránka vyzerať dôveryhodne. Podobne ako v prípade ponuky bezplatnej domény, niektorí poskytovatelia webhostingu ponúkajú pri registrácii do svojho plánu hosťovania aj bezplatný certifikát SSL.

4. Podpora 24/7

Podpora 24/7 je štandardná funkcia, ktorú ponúkajú takmer všetci populárni poskytovatelia webhostingu. Podpora sa zvyčajne poskytuje prostredníctvom 3 možností: telefón, e-mail založený na lístkoch a live chat.

Znova však skontrolujte, či vaša hostingová služba ponúka e-mailovú podporu pre technickú pomoc. Ak potrebujete pomoc s pokročilými problémami, ktorých vyriešenie môže trvať dlhšie, je potrebná podpora prostredníctvom e-mailu alebo lístka. Týmto spôsobom nemusíte strácať čas naživo pri hľadaní pomoci.

Rovnako je potrebné sa pozrieť na to, či váš poskytovateľ hostingu ponúka podporu živých rozhovorov po celý deň. Napríklad v službe DreamHost je Live Chat k dispozícii iba od 5:00 do 22:00 PST a dokonca neposkytujú bezplatnú telefonickú podporu pre zdieľaný hosting. Ak potrebujete pomoc prostredníctvom telefónu, musíte si kúpiť doplnok telefonickej podpory osobitne.

Výber správneho plánu hostenia

Väčšina najlepších poskytovateľov webhostingu ponúka širokú škálu plánov webhostingu. Zaujíma vás, ktorá z nich je najlepšou voľbou pre vaše webové stránky? Pozrime sa na niekoľko rôznych plánov webhostingu:

Zdieľaný / lacný hosting: Pre nové webové stránky s nízkym objemom prevádzky

webhosting: zdieľané

Lacný hosting, známy tiež ako zdieľaný hosting, je dostatočný na spustenie novej webovej stránky s nízkym objemom prevádzky.

V zdieľanom hostiteľskom prostredí vaše webové stránky zdieľajú serverové prostriedky vrátane CPU, RAM atď. S ostatnými webovými servermi hostenými na rovnakom serveri. Takto môžu poskytovatelia hostingu udržať nízke náklady. Aj keď zdieľate zdroje hostingu s inými webmi, váš web bude zabezpečený a k súborom webových stránok budete mať prístup iba vy.

A najlepšie na tom je, že vždy môžete upgradovať na VPS alebo iné nákladné hostingové plány, ak si myslíte, že váš súčasný hostingový účet nie je schopný dostatočne prežiť časté prepätie s rastúcimi potrebami..

Zdieľaný hosting sa často môže pochváliť neobmedzeným miestom na disku, neobmedzenou šírkou pásma, neobmedzeným počtom domén a v podstate neobmedzeným obsahom. Aj keď tvrdia, že ponúkajú neobmedzené zdroje, musíte byť plne v súlade so zmluvnými podmienkami vašej hostiteľskej spoločnosti a pri bežnom prevádzkovaní osobného alebo malého podnikania na webe využívate iba miesto na disku a šírku pásma..

V prípade, že vaše stránky prekračujú pravidlá používania, budete požiadaní o inováciu možnosti hostenia.

VPS Hosting: Pre rastúce webové stránky, ktoré nemôžu odôvodniť vyhradený server

web hosting verzus vps hosting

Ako vaše webové stránky rastú a vaše potreby sa vyvíjajú, možno budete potrebovať väčšiu kontrolu a flexibilitu nad hostiteľským serverom. Tu prichádza VPS.

VPS je skratka pre Virtual Private Server. Vďaka službe VPS budete zdieľať zdroje hostingu s inými webmi, ale pre svoj web získate oveľa viac špecializovaného výkonu a flexibility..

VPS je pre vás tou najlepšou voľbou, ak chcete vytvárať webové stránky s bezpečnejšími údajmi alebo vytvárať aplikácie náročné na zdroje, ktoré rastú vďaka rýchlej expanzii. Plány VPS sa často dodávajú s vylepšeným rozhraním ovládacieho panela, ktoré vám poskytuje väčšiu kontrolu nad serverom, spolu s mnohými špeciálnymi nástrojmi na správu VPS.

Niektorí poskytovatelia hostingu ponúkajú spravovaný a nespravovaný hosting VPS pre rôzne cenové plány.

Hosting WordPress: pre stránky WordPress

web hosting vs.

Chcete vytvoriť webovú stránku s programom WordPress, ale nechcete podstúpiť zbytočný proces inštalácie? Potom sa môžete prihlásiť na odber spravovaného plánu hostenia WordPress.

Webhostingové spoločnosti ponúkajú rôzne možnosti hostenia WordPress, napríklad lacný hosting WordPress, spravovaný hosting WordPress atď.

S riadeným hostingom WordPress môžete ľahko začať so svojím webom WordPress bez zbytočného kroku manuálnej inštalácie WordPress. Získate tiež optimalizovaný hostingový účet WordPress, ktorý zabraňuje vyradeniu konkrétnych škodlivých útokov a zraniteľností WordPress.

Spravovaný hosting WordPress by pre vás mohol byť najlepšou voľbou, ak nechcete sami vykonávať údržbu stránok a ak potrebujete pomoc s odborníkmi na podporu špecifickou pre WordPress, kedykoľvek potrebujete pomoc..

Dedikovaný server: pre web s mimoriadne vysokou návštevnosťou

web hosting vs. špecializovaný hosting

Ak chcete hostiť web s extrémne vysokou návštevnosťou bez zdieľania serverových prostriedkov s inými webmi, môžete zvoliť vyhradený serverový hosting.

S vyhradeným serverovým hostingom získate od svojho poskytovateľa hostingu kompletný server pre vaše výhradné použitie. Týmto spôsobom získate väčšiu kontrolu nad hardvérom a operačným systémom servera.

Ak nezamestnávate správcu systému alebo nemáte žiadne skúsenosti so servermi, odporúčame vám spravovať vyhradený server. Popri aktualizáciách softvéru vykonávajú aj monitorovanie serverov, telefonickú podporu atď. Väčšina najlepších webových stránok používa klastre vyhradených serverov.

Zhrnutie: Najlepšie webhostingové spoločnosti (2020)

Po našej kontrole sme zistili, že Bluehost je najlepším poskytovateľom webhostingu na trhu. Ponúkajú rôzne cenové plány, ktoré dokonale vyhovujú vašim potrebám bez ohľadu na veľkosť vášho podnikania. Či už chcete pre svoj online obchod vytvoriť web pre hobby alebo nový domov, ich hostingové plány považujete za rozumné.

Čo sa nám na Bluehostinovi naozaj páči, je to, že rastú s vaším podnikaním. Začiatočníci môžu začať s malými nákladmi, aby udržali nízke náklady a aktualizovali sa s rastom ich webových stránok.

Ak hľadáte hostiteľa, ktorý ponúka robustný výkon, dostupnosť a kompletnú sadu funkcií za primeranú cenu, potom je pre vás Bluehost určený!

WordPress HostingCostMoney BackLoad TimeUptimeSupport
1. Bluehost$ 2,75 / mo.30 dní689 ms99,99%10/10
2. SiteGround$ 3.95 / mo.30 dní649 ms99,98%10/10
3. HostGator$ 2,78 / mo.45 dní691 ms99.96%10/10
4. Dreamhost$ 2,59 / mo.97 dní445 ms99,90%7/10
5. GreenGeeks$ 3,49 / mo.30 dní697 ms99,92%9/10
6. iPage$ 1,99 / mo.30 dní2600 ms99,98%8/10
7. A2 Hosting$ 3.92 / mo.30 dní1280 ms99,90%9/10
8. InMotion Hosting$ 3,49 / mo.90 dní982 ms99,91%9/10
9. WPEngine$ 20,42 / mo.nula582 ms99,99%9/10
10. Tekutý web$ 21,39 / mo.30 dní901ms99,99%10/10

Výber špičkového webhostingu – najčastejšie otázky

Keďže sme tisíckam používateľov pomohli pri výbere webhostingového plánu, zodpovedali sme takmer na každú otázku, na ktorú si môžete myslieť. Z tohto dôvodu sme zostavili zoznam často kladených otázok, aby ste pre svoj web našli najlepšiu webhostingovú službu.

Ako funguje webhosting?

Vo vašom webhostingovom účte sa ukladá obsah a súbory blogu. Keď sa návštevník pokúsi získať prístup na váš web zadaním webovej adresy (alebo názvu domény) do adresného riadku, bude presmerovaný na súbory vášho webu uložené na vašom webhostingovom serveri..

Ktorý plán hostenia by som mal zvoliť, keď začnem?

Zdieľaný hosting je najlacnejšou dostupnou možnosťou hostenia a ponúka všetky základné funkcie, ktoré potrebujete na to, aby bol váš web funkčný. Keď začínate, vyberte si ten správny zdieľaný hostingový plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Zdieľaný hosting je bezpečný?

Zdieľaný hosting vám poskytuje bezpečné prostredie na vytváranie a rozširovanie malej webovej stránky. Niektoré plány zdieľaného hostenia vám tiež poskytujú vyhradenú adresu IP, ktorá poskytuje prístup na vaše stránky, kedykoľvek potrebujete, a certifikát SSL, ktorý poskytuje bezpečné pripojenie.

Ako môže webhostingová spoločnosť ponúknuť lacný hosting bez zníženia kvality?

Pri zdieľanom hostovaní sa prostriedky servera, ako sú RAM, CPU a diskové úložiská, zdieľajú s ostatnými webmi, ktoré sú hostené na rovnakom serveri. Týmto spôsobom hostingové spoločnosti udržujú nízke náklady bez toho, aby znižovali kvalitu.

Koľko zvyčajne stojí začatie s účtom webhostingu?

Hostiteľské spoločnosti často inzerujú obrovskú zľavu na počiatočné obdobie. Ale obyčajne bude zdieľaný hostingový plán stáť okolo 100 dolárov ročne. Ako vaše stránky rastú, môžete upgradovať svoj hosting na vyššie možnosti hostingu, ako je VPS alebo dedikovaný server, aby ste zvládli vyššiu návštevnosť.

Musím získať doplnok pre hosťovanie?

Nie. Hostingové spoločnosti sa často pokúšajú predplatiť hostingové doplnky vždy, keď si predplatíte plán hostenia. Ak chcete ušetriť na zbytočných nákladoch, pred dokončením objednávky môžete tieto doplnky zrušiť. Keď práve začínate s novou stránkou, tieto doplnky nebudete potrebovať. Tieto doplnky však môžete kedykoľvek zakúpiť, ak to považujete za užitočné.

Chcem spustiť web WordPress. Mal by som si zvoliť hostingovú službu WordPress?

Závisí to od vašich potrieb.

Zdieľaný hosting je najlepším východiskovým bodom pre malé webové stránky a blogy, kde získate všetky základné funkcie na spustenie stránok WordPress vrátane inštalačného programu WordPress jedným kliknutím.

Ak chcete začať so svojím webom rýchlo a ľahko, môžete namiesto toho zvoliť lacnú hostingovú službu WordPress. Hostingový účet WordPress je predinštalovaný s programom WordPress, takže na spustenie stránok nepotrebujete žiadne ďalšie kroky.

Môžete tiež zistiť, že niektoré hostingové spoločnosti zamerané na WordPress, ako napríklad WPEngine, ponúkajú drahé služby spravovaného hostingu. Je navrhnutý špeciálne pre prevádzku webových stránok WordPress a je optimalizovaný pre rýchlosť, bezpečnosť a škálovateľnosť. Takéto služby tiež obsahujú mnoho vylepšených funkcií špecifických pre WordPress, ktoré nie sú potrebné pre používateľov, ktorí práve začínajú.

Musím mať doménu a hosting od rovnakého poskytovateľa?

Nie nevyhnutne. Doménu a hosting môžete získať od rôznych poskytovateľov. Niektorí poskytovatelia hostingu vám umožňujú bezplatne zaregistrovať názov domény pri nákupe hostingového účtu. Pri registrácii domény od poskytovateľa hostingu je výhodou to, že doménu aj hosting môžete spravovať z jedného účtu.

Prípadne si môžete kúpiť doménové meno od registrátora domény, napríklad NameCheap. Z dlhodobého hľadiska bude pre vás ziskový nákup názvu domény od registrátora domény, pretože náklady na obnovu domény budú nižšie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map