6 najlepších hostingových služieb Windows pre rok 2020 (v porovnaní)

Najlepšie Windows hostingové služby


Hľadáte najlepších poskytovateľov hostingu Windows? S Windows Hosting môžete hostiť webové stránky založené na ASP.NET.

Windows Hosting je pre vás tou najlepšou voľbou, ak chcete na svojom webe prevádzkovať služby ako Exchange, Microsoft SQL Server alebo iné produkty spoločnosti Microsoft stack.

V tomto článku vám ukážeme niektoré z najlepších hostingových služieb Windows pre váš web.

Čo je to Windows Hosting? Je to dobré pre stránky WordPress?

Windows hosting je web hosting, ktorý beží na operačnom systéme Windows.

Môžete predpokladať, že takmer každá webhostingová služba sa spúšťa v operačnom systéme Linux, ak nie je výslovne uvedený operačný systém.

Windows hosting sa používa predovšetkým na prevádzkovanie webových stránok, ktoré fungujú na technológii Windows, napríklad ASP.net.

Aj keď môžete prevádzkovať web WordPress s operačným systémom Windows, neodporúča sa to z nasledujúcich dôvodov.

Windows Hosting verzus Linux Hosting: Ktorý z nich je vhodný pre WordPress?

Pozrime sa na priame porovnanie medzi hostingom Windows a Linuxu.

 • cenová dostupnosť: Linux hosting je zvyčajne lacnejšou možnosťou hostenia ako hosting Windows.
 • Iné nastavenie: Nastavenie WordPress v systéme Windows je úplne odlišné od systému Linux. Napríklad musíte aktualizovať svoj web.config súbor, aby ste nastavili WordPress v systéme Windows, ale tento súbor nenájdete v nastavení Linux WordPress..
 • Ovládací panel: Najobľúbenejší ovládací panel pre Linux hosting je cPanel, zatiaľ čo pre Windows je populárny ovládací panel Plesk.

Väčšina výukových programov WordPress, ktoré nájdete na webe, je založená na hostovaní systému Linux. Navyše, webhostingová služba WordPress založená na Linuxe je oveľa lepšia ako webhostingová služba Windows pre weby WordPress.

Ak chcete hostiť webovú stránku WordPress, vyberte ako operačný systém hostingovú službu WordPress s jedným z distribúcií Linuxu. Ak chcete radšej hosťovať webové stránky využívajúce technológie Windows, vyberte niektorú z nižšie uvedených hostiteľských služieb Windows.

1. HostGator

Hostiteľské okná hosting

HostGator je jednou z najlepších hostingových služieb Windows, ktorá ponúka všetky hostiteľské funkcie Windows, vrátane ovládacieho panela Plesk, výkonných nástrojov pre správu, certifikátu SSL zadarmo a ich 24/7 ocenenej podpory hostingu. Má vynikajúce Windows zdieľané hosting plány, ktoré začínajú na 4,76 dolárov za mesiac. Na základe zvoleného plánu môžete hostiť až 5 názvov domén.

Profesionálny e-mailový účet môžete tiež ľahko nastaviť pomocou niekoľkých kliknutí, nakonfigurovať a pristupovať k svojim e-mailom z akéhokoľvek mobilného zariadenia a dokonca pomocou silných spamových filtrov eliminovať spam.

Ceny začínajú na 4,76 dolárov mesačne.

2. GoDaddy

Windows GoDaddy hosting

GoDaddy je centrom na jednom mieste, pokiaľ ide o začatie vašej digitálnej cesty. Či už ide o názov domény, hostingovú službu Windows alebo tvorcu webových stránok, GoDaddy má ideálne riešenie pre vaše podnikanie. GoDaddy má pre vás úžasné plány hostenia Windows. Je dodávaný s vynikajúcimi možnosťami ukladania a má nemeranú šírku pásma.

Hostingový plán systému GoDaddy pre Windows začína už od 5,99 dolárov mesačne. Získate bezplatný SSL, bezplatný názov domény pre prvý rok, prémiovú službu DNS a ešte oveľa viac.

Ceny začínajú na 5,99 dolárov mesačne.

3. Hostinger

hosting okien

Hostinger je ďalšia spoločnosť, ktorá ponúka jednu z najlacnejších hostiteľských služieb Windows VPS. Môžete si zvoliť svoj vlastný plán na základe pamäte, úložiska a šírky pásma, ktoré potrebujete pre svoje stránky.

Počnúc 2 GB vám umožní mať až 16 GB pamäte pre vaše stránky. Každý z týchto plánov prichádza so špeciálnou podporou live chatu. Môžete tiež mať neobmedzený hardvérový a SSD priestor, možnosti zálohovania podnikových údajov na vysokej úrovni a oveľa viac. Ak nie ste spokojní s ich službami, môžete peniaze získať späť do 30 dní.

Ceny začínajú na 26 dolárov mesačne.

4. A2 Hosting

Windows hosting

A2 Hosting je ďalšia služba hostenia Windows, ktorá ponúka skvelé zdieľané hostingové plány Windows, ktoré sú mimoriadne spoľahlivé a super rýchle. Ponúka ľahko použiteľný ovládací panel Plesk Onyx 17.8, ktorý je mimoriadne ľahko ovládateľný. Môžete tiež získať bezplatný certifikát SSL, ktorý zaistí bezpečnosť vašich stránok.

A2 ponúka neobmedzený prenos a kompletné riešenie SSD na hosťovanie súborov vašich webových stránok, OS a databázy. Ak už sú vaše stránky hostené s inou službou, môžete získať bezplatnú migračnú službu. Ponúka tiež neobmedzený počet e-mailových adries, fyzickú a virtuálnu pamäť a oveľa viac.

Ceny začínajú na 3,70 dolárov mesačne.

5. Tekutý web

Kvapalný web

Liquid Web je populárne meno, pokiaľ ide o ponuku spravovaných hostiteľských služieb Windows. Hosting Windows Liquid Web pre Windows je k dispozícii pre dedikované servery a hosting cloud VPS. V závislosti od plánu, ktorý sa rozhodnete pre vyhradenú možnosť hostenia, ponúka šírku pásma 8 TB až 15 TB. Môžete mať tiež ochranu servera a odstraňovanie škodlivého softvéru so všetkými plánmi. Pre zaistenie bezpečnosti vašich údajov ponúka tiež skvelú možnosť zálohovania.

Pre hosting cloud VPS môžete mať až 10 TB pre všetky plány a 100 GB bezplatného záložného úložiska. Ak chcete nastaviť svoj web, e-mailovú adresu atď., Získate intuitívny informačný panel Plesk onyx. V závislosti od zvoleného plánu môžete mať pre svoje dáta až 200 GB miesta na disku SSD.

Ceny začínajú na 74 dolárov mesačne

6. AccuWeb Hosting

AccuWeb ponúka prémiové služby zdieľaného hostingu pre Windows a môže byť skvelou voľbou pre malé i veľké podniky. V závislosti od zvoleného plánu môžete mať vo svojom účte až 5 domén s až 150 e-mailovými účtami pre každú doménu. Ponúka tiež 10 GB až 50 GB úložného priestoru SSD.

Po výbere plánu sa váš účet okamžite aktivuje. S cieľom zaistiť bezpečnosť všetkých vašich údajov spoločnosť každý deň automaticky zálohuje vaše stránky. Ovládací panel Plesk vám uľahčuje manipuláciu a správu vašich webových stránok. Podporuje PHP7.2x a ponúka 500 MB úložného priestoru pre každú úložnú databázu SQL.

To je všetko!

Toto sú niektoré z popredných spoločností, ktoré ponúkajú výkonné hostiteľské služby Windows. Po dokončení výberu hostingu a názvu domény nezabudnite na svoju stránku nastaviť stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii. Pomôže vám to náskok s marketingovou a propagačnou taktikou a umožní vám začať budovať váš zoznam e-mailov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map