Bluehost vs InMotion Hosting (2020): Tu je víťaz!

Bluehost Vs inmotion hosting


Chcete porovnať hosting Bluehost a InMotion? Bluehost a InMotion Hosting sú 2 z najpopulárnejších poskytovateľov webhostingu. V našom porovnávaní UNBIASED medzi hosťovaním InMotion a Bluehost vám pomôžeme nájsť najlepšiu voľbu pre váš rozpočet a potreby..

Bluehost vs InMotion Hosting – prehľad

Bluehost-WordPress-hosting

Bluehost je jedným z popredných poskytovateľov webhostingu na trhu. Sú tiež oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostenia na webe WordPress.org. Ponúkajú širokú škálu možností hostenia, vrátane zdieľaného, ​​VPS, vyhradeného, ​​hosťovania WordPress atď.

Bluehost neustále usiluje o dokonalosť pravidelným zlepšovaním hardvérovej infraštruktúry serverov a poskytovaním špičkových technológií, aby sa ubezpečil, že vaše webové stránky sú také rýchle, ako sa dajú.

recenzia hosťovania motivácie

InMotion Hosting je ďalším popredným poskytovateľom webhostingu. Najlepšie na serveri InMotion je to, že ponúka veľa požadovaných funkcií a vynikajúcu zákaznícku podporu. Poskytujú tiež bezkonkurenčnú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby vyskúšali svoje služby bez rizika.

Spolupracovali s Trees for the Future, neziskovou organizáciou, ktorá sa venuje kompenzácii uhlíkových stôp výsadbou stromov. Otvorili zelené dátové centrum v Los Angeles v snahe ísť na zelenú a znížiť svoju uhlíkovú stopu.

Bluehost vs InMotion Hosting – rýchlosť & uptime

Rýchlosť a dostupnosť webových stránok sú najdôležitejšie faktory, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere webhostingovej služby.

Na rýchlosti stránky záleží, pretože nikto nemá rád pomalé webové stránky. Vaši používatelia opustia vaše stránky, ak ich načítanie trvá dlho. Prevádzková doba je pojem, ktorý sa používa na označenie obdobia, počas ktorého je váš web k dispozícii a funkčný. Nehovoriac o tom, že ak váš web nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, poškodí to vašu firmu a povesť.

Aby sme skontrolovali, či Bluehosting a InMotion Hosting plnia svoje sľuby a humbuk, sme sa zaregistrovali v oboch hostingových službách a na každom hostingovom účte sme si vytvorili WordPress. Aby sme odzrkadľovali živé prostredie webu na našej testovacej stránke, pridali sme do neho falošný obsah (vrátane obrázkov).

Na vykonávanie testov rýchlosti a prevádzkyschopnosti na našich testovacích stránkach sme použili nasledujúce nástroje:

  • Pingdom: Analyzovať čas načítania našich testovacích stránok.
  • Dopad zaťaženia: Ak chcete zistiť, ako si naše testovacie stránky fungujú počas dopravného prepätia.

rýchlostný test Bluehost

Podľa spoločnosti Pingdom trvalo načítanie nášho webu Bluehost pri testovaní v New Yorku 689 ms. Je to rýchlejšie ako 94% testovaných stránok.

InMotion Hosting testuje pingdom

Načítanie stránok InMotion Hosting trvalo 982 ms, čo je rýchlejšie ako 90% testovaných stránok.

Aby sme získali celkový obraz o výkone servera, rozhodli sme sa tiež otestovať naše testovacie stránky pomocou funkcie Load Impact. Vďaka službe Load Impact sme poslali niektorých virtuálnych používateľov na naše webové stránky a vybudovali sme až 100 návštevníkov súčasne, aby sme monitorovali, ako by to servery spravovali..

loadimpact bluehost

Ako vidíte, na našej webovej stránke Bluehost, dopravný nárast nemal negatívny vplyv na čas odozvy. Naše stránky InMotion Hosting však fungovali dobre, až kým nedosiahli 25 používateľov. Potom sa výrazne spomalil. Výkon ich servera nebol počas testu konzistentný.

zaťaženie

víťaz: Bluehost

Bluehost vs InMotion Hosting – jednoduché použitie

Bluehost-dashboard-email ponuky

Bluehost neustále vylepšuje svoje skúsenosti s nástupom do lietadla a uľahčuje tak každému, aby s ľahkosťou odštartoval svoje stránky WordPress, bez ohľadu na to, aké sú ich zručnosti. Ponúkajú dokonca bezplatné doménové meno a certifikát SSL, takže aj absolútny začiatočník môže rýchlo spustiť web bez toho, aby sa musel obávať nepríjemných nákladov na spustenie..

Všetky plány spoločnosti Bluehost prichádzajú s cPanelom na správu vášho webhostingového účtu. cPanel je najobľúbenejší ovládací panel na webe na svete. S cPanel môžete spravovať vaše webhostingové súbory, domény a databázy z jedného miesta.

Ovládací panel InMotion

InMotion Hosting tiež ponúka účet cPanel všetkým svojim používateľom. Rovnako ako Bluehost, aj InMotion Hosting poskytuje inštalátory na jedno kliknutie pre WordPress, Joomla a Drupal..

Z hľadiska jednoduchosti používania sa však domnievame, že Bluehost vyniká vďaka úžasným zážitkom z palubnej dosky, ktoré ponúkajú používateľom WordPressu. Po registrácii vás Bluehost prevedie všetkými aspektmi nastavenia webových stránok vrátane inštalácie WordPress, inštalácie témy, odporúčania niekoľkých nevyhnutných doplnkov a ďalších.

víťaz: Bluehost

Bluehost vs InMotion Hosting – Funkcie

Pokiaľ ide o funkcie, InMotion Hosting sa tiahne míľ pred Bluehostom. Bluehost vám samozrejme poskytuje všetky štandardné funkcie hostingu, ako je neobmedzená šírka pásma, bezplatný SSL, inštalátor na jedno kliknutie atď. InMotion Hosting však presahuje rámec týchto možností.

Pozrime sa na niekoľko funkcií hostenia InMotion, ktoré nenájdete v Bluehost:

  • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou: BoldGrid je tvorca webových stránok postavený na platforme WordPress prostredníctvom hostenia InMotion.
  • Vyberte dátové centrum: Pri registrácii na hostingový plán vám umožňujú vybrať si dátové centrum, na ktorom chcete hosťovať svoje stránky.
  • Prevod stránok zdarma: Pri registrácii na ich hostingové služby ponúkajú tiež bezplatný prenos stránok bez prestojov.
  • 90-dňová záruka vrátenia peňazí: Okrem funkcií vám umožňujú vyskúšať si ich službu po dobu 90 dní bez rizika, zatiaľ čo Bluehost ponúka iba 30-dňovú záruku.

víťaz: InMotion Hosting

Bluehost vs InMotion Hosting – podpora a dokumentácia

Bluehost poskytuje nepretržitú podporu prostredníctvom živého chatu a telefónu. Ukončili podporu založenú na lístkoch, aby sa viac zamerali na poskytovanie priamej podpory zákazníkom.

Naopak, InMotion Hosting poskytuje technickú podporu 24/7/365 v USA prostredníctvom telefónu, live chatu, e-mailov / lístkov a dokonca aj Skype! Okrem publikovania a aktualizácie článkov v ich znalostnej databáze pravidelne odovzdávajú na YouTube videonávody, ktoré odpovedajú na časté otázky ich používateľov..

víťaz: InMotion Hosting

Bluehost vs InMotion Hosting – ceny

Plány hostenia InMotion sú v porovnaní s Bluehostom mierne drahé. Vďaka svojmu štartovaciemu plánu vám však InMotion Hosting umožní vytvoriť 2 webové stránky; zatiaľ čo Bluehost umožňuje hosťovať iba jeden.

Tu je podrobné porovnanie cien rôznych hostingových služieb ponúkaných 2 webhostingovými spoločnosťami:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
Bluehost2,75 USD / mesiac.2,75 USD / mesiac.19,95 / mo.19,99 $ / mesiac.79,99 dolárov / mesiac.
InMotion Hosting3,99 USD / mesiac.4,99 $ / mesiac.19,99 $ / mesiac.105,69 USD / mesiac.

Samozrejme, ak hľadáte najdostupnejšie riešenie, Bluehost je vaša najlepšia stávka.

víťaz: Bluehost

Zhrnutie: Bluehost vs InMotion Hosting

Ak hľadáte cenovo dostupného poskytovateľa hostingu, ktorý ponúka všetky základné funkcie, ktoré potrebujete a neohrozuje rýchlosť, potom vám odporúčame službu Bluehost. Bez ohľadu na vaše zručnosti bude pre vás fantastické spustiť nový web s Bluehostom vďaka jeho fantastickému zážitku na palube..

Ak však hľadáte poskytovateľa webhostingu, ktorý obsahuje veľa ďalších funkcií, ako je napríklad drag and drop builder, výber dátového centra a vynikajúca podpora zákazníkov, dôrazne odporúčame zvoliť hosting InMotion.

Tiež by ste si chceli pozrieť naše porovnania medzi,

  • Bluehost vs iPage
  • Bluehost vs Liquid Web
  • Bluehost vs GreenGeeks
  • Bluehost vs A2 Hosting

Dúfame, že vám tento článok pomohol rozhodnúť sa, ktorý poskytovateľ má správne služby hostenia pre vaše potreby. Ak sa vám tento článok páčil, môžete tiež vyskúšať našu úplnú recenziu spoločnosti Bluehost alebo našu podrobnú recenziu InMotion Hosting..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me