Bluehost vs. Liquid Web Comparison (2020) – 1 jasný víťaz!

bluehost vs tekutý-web


Hľadáte najlepšie spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress? Pokúšate sa rozhodnúť medzi Liquid Web a Bluehost? Liquid Web a Bluehost sú dvaja z popredných svetových poskytovateľov hostingu WordPress na svete. Ale čo je lepšie?

V tomto článku dôkladne porovnáme služby Bluehost a Liquid Web, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý z nich je najvhodnejší pre váš rozpočet a potreby..

Bluehost vs Liquid Web – prehľad

Bluehost zaregistrovať-domain-name-zadarmo

Bluehost je hostingová značka, ktorú vlastní renomovaná webhostingová spoločnosť Endurance International Group. Je to tiež oficiálne odporúčaný poskytovateľ webhostingu od spoločnosti WordPress.org.

Hostingové služby spoločnosti Bluehost sú zamerané na používateľov na začiatočníckej úrovni a obzvlášť rozvetvujú zdieľanú vertikálu hostingu. Ponúkajú širokú škálu možností hostenia vrátane zdieľaných serverov WordPress, VPS a dedikovaných serverov hostingu.

Poskytujú 3 rôzne možnosti hostenia zamerané na WordPress:

 • Zdieľaný hosting WordPress pre používateľov základnej úrovne.
 • Spravovaný hosting WordPress pre používateľov, ktorí potrebujú optimalizovaný výkon servera.
 • Hosting spoločnosti WooCommerce pre podniky elektronického obchodu.

Exkluzívna zľava na tekuté webové stránky

Liquid Web je nezávislá prevádzkovaná webhostingová spoločnosť. Na rozdiel od tradičných poskytovateľov hostingu, ako je Bluehost, Liquid Web ponúka iba spravované hostingové služby pre VPS a dedikované servery. Ich možnosti hostenia sú optimalizované pre populárne aplikácie vrátane WordPress, WooCommerce, prémiového obchodného e-mailu a ďalších.

Kľúčovým rozdielom medzi hostingovými službami WordPress a WooCommerce spoločnosti Bluehost vs Liquid Web je to, že zatiaľ čo Bluehost ponúka hostingové riešenia pre všetky veľkosti a rozpočet, Liquid Web je zameraný na webové stránky s vysokou návštevnosťou..

Bluehost vs Liquid Web – rýchlosť stránky a doba prevádzky

Aby sme vykonali test výkonnosti hostiteľských serverov pre naše porovnania Liquid Web vs Bluehost, vytvorili sme testovací web WordPress na oboch serveroch hostingu podpísaním ich hostingových plánov WordPress. Potom sme nainštalovali predvolenú tému programu WordPress, nahrali sme falošný obsah vrátane obrázkov, aby sme odzrkadľovali výrobné prostredie na našej testovacej stránke.

Nakoniec sme vykonali aj niekoľko rýchlostných skúšok, ako napríklad:

Test dopadu zaťaženia: Na zaznamenanie toho, ako server reagoval počas doby špičkového načítania.

Bitcatcha test: Analyzovať časy odozvy servera na 8 rôznych medzinárodných miestach ignorovaním obsahu testovacej stránky.

A tu sú naše výsledky:

loadimpact bluehost

Bluehost aj Liquid Web, vykonávané dôsledne počas nášho testu dopadu na zaťaženie. Počet živých návštevníkov na webe nemá vplyv na výkon servera.

Dopad zaťaženia kvapalným webom

Bitcatcha sme tiež použili na zaznamenávanie času odozvy našich hostingových serverov z 8 rôznych geografických lokalít: New York, LA, Londýn, Brazília, India, Singapur, Japonsko a Austrália. Rýchlosť pre každé miesto sa meria trikrát oddelene a výsledky sa spriemerujú.

testy odozvy servera Bluehost

Ako vidíte, zatiaľ čo naša webová stránka Liquid bola hodnotená ako Bitcocha C +, naša webová stránka Bluehost bola hodnotená ako C.

Kvapalný čas odozvy na web

víťaz: Liquid Web

Bluehost vs Liquid Web – jednoduché použitie

Bluehost cPanel

Jednou z najlepších vecí v službe Bluehost je to, že používateľom poskytuje skvelú používateľskú skúsenosť, takže je nesmierne užitočné spustiť web, aj keď ste úplne začiatočník. S ich sprievodcom na palube môžete ľahko nastaviť WordPress a nainštalovať preferovanú tému aj bez prihlásenia na svoje stránky WordPress..

Odporúčajú tiež niekoľko základných doplnkov WordPress, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše obchodné ciele. Stručne povedané, môžete ľahko spustiť web WordPress, aj keď nie ste oboznámení s dashboardom WordPress..

Bluehost tiež poskytuje prístup k cPanel na jednoduché spravovanie vašich webových stránok.

S každým plánom Liquid Web, s výnimkou spravovaného hosťovania WordPress, získate prístup k cPanel / WHM alebo Plesk.

tekutý webový cloud

Vďaka hostingovému plánu WordPress riadenému spoločnosťou Liquid Web získate prístup k iThemes Sync Pro. Pomáha vám spravovať všetky stránky, ktoré prevádzkujete z jedného miesta. S programom iThemes Sync Pro budete môcť monitorovať prestoje a prestoje, sledovať stav SEO svojho obsahu a ovládať to, čo vaši klienti vidia v aplikácii WP-admin.

Ak práve začínate, odporúčame vám zvoliť službu Bluehost, pretože ich skúsenosť s nastupovaním je prispôsobená používateľom ako ste vy.

víťaz: Bluehost

Bluehost vs Liquid Web – Funkcie

Bluehost je primárne zameraný na začiatočníkov. Je dodávaný so všetkými základnými funkciami, ktoré potrebujete, aby bol váš web funkčný. So všetkými zdieľanými plánmi hostenia získate

 • Nemeraná šírka pásma
 • Úložisko SSD
 • SSL zadarmo
 • Inštalátori na jedno kliknutie

S mierne drahým plánom zdieľaného webhostingu získate nemerané úložisko SSD, neobmedzené e-mailové účty, neobmedzené úložisko, marketingové ponuky v hodnote 200 dolárov, zálohovanie stránok a ďalšie.

Ako správca poskytovateľa hostingu zabezpečuje Liquid Web rýchly horúci čas načítania pomocou špičkových funkcií, ako sú:

 • Aktualizácie automatického doplnku: Liquid Web ponúka okrem základných aktualizácií WordPress aj automatické aktualizácie doplnkov s vizuálnym porovnaním.
 • Úplný prístup na server: Na rozdiel od iných spravovaných hostingových spoločností ponúka Liquid Web úplný prístup na server.
 • šablóna: Ušetrite čas pri vytváraní nových webových stránok pomocou rovnakých doplnkov a motívu.
 • Jednoduché predstavenie: Ľahko vytvorte pracovnú stránku, ktorá vám umožní vyskúšať kódy pred nasadením do prostredia živej stránky.

víťaz: Liquid Web

Bluehost vs Liquid Web – Podpora a dokumentácia

Bluehost ponúka podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu a živého chatu. V snahe zamerať sa na poskytovanie priamej podpory ukončili podporu e-mailových lístkov.

Nevýhodou je, že ak ste príliš zaneprázdnení a nemôžete čakať, až agent odpovie prostredníctvom živého rozhovoru, nebudete môcť vyriešiť svoj podporný dotaz. Môže to byť frustrujúce aj pre používateľov s pokročilejšími problémami, ktorých vyriešenie môže trvať trochu dlhšie.

Na rozdiel od Bluehost, Liquid Web poskytuje technickú pomoc prostredníctvom 3 režimov: telefonický hovor, live chat a e-maily.

Ak oslovíte telefonicky alebo prostredníctvom rozhovoru, odpovedia do jednej minúty a ak oslovíte e-mailom, dostanete odpoveď do 30 minút..

Bluehost aj Liquid majú na svojich stránkach rozsiahle vedomostné databázy, ktoré pokrývajú všetky aspekty budovania webovej stránky od základov pomocou ich plánov hostenia webu..

víťaz: Bluehost

Bluehost tiež obsadil najvyššiu pozíciu v Top webhostingových službách vo Veľkej Británii.

Bluehost vs Liquid Web – ceny

Bežné ceny zdieľaného webhostingu Bluehostingu sa začínajú na 7,99 dolárov mesačne. Pretože sme sa dohodli s Bluehostom, používatelia IsItWP musia platiť iba 2,75 dolárov mesačne. Najlepšie zo všetkého je, že s každým novým účtom Bluehost získate bezplatné doménové meno a certifikát SSL.

Cena za hosting WordPress riadeného spoločnosťou Liquid Web sa začína na 29 dolárov mesačne.

Bluehost je tiež jednou z najlepších bezplatných služieb webhostingu na svete.

víťaz: Bluehost

Rekapitulácia – Bluehost vs Liquid Web

Ak práve začínate a hľadáte cenovo dostupného poskytovateľa hosteného hostingu WordPress, nehľadajte nič iné ako Bluehost. Bluehost tiež ponúka niekoľko rôznych možností hostenia pre používateľov základnej úrovne.

Bluehost tiež ponúka cenovo dostupnú hostingovú službu WooCommerce, ktorá vám poskytuje všetky základné funkcie, ktoré potrebujete na spustenie webovej stránky elektronického obchodu, ako je napríklad názov domény, bezplatný SSL a vyhradená adresa IP..

Liquid Web na druhej strane, je pre používateľov, ktorí chcú horiace rýchle webové stránky. Webhosting riadený spoločnosťou WooCommerce od Liquid Web vám pomôže vybudovať obchod s elektronickými výrobkami náročnými na zdroje, bez toho, aby ste museli najímať profesionálneho vývojára na optimalizáciu svojich serverov..

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite sa na našu recenziu spoločnosti Bluehost a recenzie na webovú stránku Liquid Web.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map