Len hostiteľ

Recenzia JustHost


Just Host je ďalšia hostingová spoločnosť, ktorá poskytuje lacné a spoľahlivé služby webhostingu. Predtým známe ako Super Green Hosting, ponúkajú podporu šitú na mieru na základe zvolenej hostovacej služby. Používatelia IsItWP získajú viac ako 50% zľavu zo svojej bežnej ceny a bezplatného názvu domény.

Celkové hodnotenie
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Just Host Review: Aká je dobrá?

Len recenzia hostiteľa

Just Host ponúka širokú škálu možností hostenia webových stránok všetkých veľkostí. Keď začínate, môžete si zvoliť zdieľaný plán hostenia, ktorý vám umožní ľahko uviesť web do prevádzky. Poskytujú tiež služby VPS a špecializované hostingové služby pre webové stránky náročné na zdroje, ktoré využívajú veľkú šírku pásma.

Just Host vám poskytuje reklamné kredity vo výške 200 dolárov na propagáciu a rozvoj svojej novej stránky. Pri kúpe plánu hostingu sa môžete zaregistrovať zadarmo. Získate tiež prístup k vývojárovi stránok Trendy, ktorý je tvorcom flash súborov na rýchle spustenie nového webu bez zapojenia kódovania..

Všetky vaše stránky sú hostené na výkonných štvorjadrových serveroch. Vykonávajú nepretržité monitorovanie siete, aby zabezpečili maximálnu dostupnosť vášho webu. V prípade, že potrebujete pomoc, môžete sa jednoducho spojiť s ich priateľským tímom podpory telefonicky alebo prostredníctvom live chatu.

So serverom Just Host získate prístup SSH, ktorý vám umožňuje prístup k serveru pomocou príkazového riadku. Týmto spôsobom môžete spravovať svoj hostingový účet rýchlejšie, ako poskytuje grafické používateľské rozhranie.

 • Získajte prístup k cPanel
 • Inštalatéri na jedno kliknutie
 • 24/7 podpora prostredníctvom telefónu a chatu
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Bežná cena 9,49 $ / mesiac, ale naši používatelia platia 3,95 $ / mesiac!
 • Začnite s Just Host ešte dnes!

Lacné hodnotenie hostingu
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Hostite lacný hosting Recenzie

len hostiteľská služba,

Just Host sa špecializuje na zdieľaný hosting pre malé blogy a webové stránky. Ponúkajú 4 rôzne plány zdieľaného hostenia: Basic, Plus, Prime a Pro. Bez ohľadu na to, aký plán vyberiete, bude váš účet zriadený takmer okamžite po zakúpení.

Všetky programy prichádzajú s nemeranou šírkou pásma, čo znamená, že vám neúčtujú poplatky na základe šírky pásma, ktorú vaše stránky spotrebujú. Súčasťou všetkých plánov je aj cPanel, najobľúbenejší ovládací panel na správu vášho hosťovacieho účtu. Pomocou programu cPanel môžete získať prístup ku všetkému, čo potrebujete na zostavenie a rozšírenie svojej stránky, vrátane inštalátorov na jedno kliknutie, tvorcov webových stránok, štatistík webových stránok a ďalších.

Plány sa líšia v závislosti od úložného priestoru, ktorý získate, počtu webových stránok, ktoré máte povolené hostiť, a počtu e-mailových účtov, ktoré môžete nastaviť.

Plán Prime umožňuje hosťovať neobmedzené množstvo webových stránok s nemeraným priestorom pre webové stránky. Je tiež dodávaný s programom Backup Backup Pro, ktorý vám poskytne pokoj pri bezpečnom zálohovaní všetkých súborov a databáz webových stránok.

Ak chcete spustiť internetový obchod, možno budete chcieť zvoliť program Pro. Program Pro je dodávaný so všetkým, čo je v pláne Prime, plus vyhradený certifikát IP a SSL. Vďaka certifikátu SSL môžete posilniť dôveru svojich zákazníkov tak, že v paneli s adresou v ich prehliadači zobrazíte zelenú ikonu visiaceho zámku.

Just Host ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí so všetkými ich plánmi hostenia. Ak nie ste úplne spokojní s ich hostingovými službami, môžete požiadať o zrušenie svojho hostingového účtu a vrátenie peňazí.

 • Nemeraná šírka pásma
 • Bezplatná registrácia domén
 • Až 200 dolárov na reklamné kredity
 • SSL zadarmo a vyhradená IP s plánom Pro
 • Bežná cena 9,49 $ / mesiac, ale naši používatelia platia 3,95 $ / mesiac!
 • Začnite s Just Host ešte dnes!

Vyhradené hodnotenie hostenia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Len Host Určené Hosting Recenzie

Ak chcete hostiť webovú stránku, ktorá priťahuje značné množstvo prenosov alebo aplikáciu náročnú na zdroje, ktorá spotrebováva veľkú šírku pásma, možno budete chcieť zvoliť vyhradený plán hostenia servera..

Hlavnou výhodou služby Just Host je, že na váš účet bude poskytovaná dotácia takmer okamžite, na rozdiel od konkurentov spoločnosti Just Host. Získate prístup k ich vylepšenému cPanelu a všetkým nástrojom zahrnutým v zdieľanom hostovaní.

Dedikované servery spoločnosti Just Host sú vyrobené z tých najlepších komponentov, ako sú procesory Intel® Xeon. Všetky informácie o vašom účte a údaje sú chránené zrkadleným úložiskom RAID 1.

Servery Just Host podporujú iba CentOS. Po zakúpení dedikovaného plánu hostenia servera získate úplný prístup k operačnému systému a serveru. Postavený na špičkových cloudových technológiách, ako sú OpenStack a KVM, Just Host môže zabezpečiť, aby vaše stránky boli také rýchle, ako sa dajú.

Aj keď server Just Host vám umožňuje zvoliť si mesačnú možnosť platby pre hosting vyhradeného servera, pri dlhodobom predplatnom získate obrovskú zľavu. Vo všetkých vyhradených hostingových plánoch sa zriaďuje poplatok za nastavenie a v prípade potreby môžete získať doplnky k hosteniu, ako sú napríklad nástroje SiteLock Security a SEO..

S vyhradeným hosťovaním Just Host získate 4 jadrá na server, 1 000 GB úložiska RAID a štyri až 16 koncertov dostupnej pamäte RAM. Získate vyhradený prístup k vyhradenej linke podpory, na ktorú budú vaše požiadavky zodpovedané a rýchlo vyriešené.

V prípade potreby môžete k existujúcemu dedikovanému serveru jednoducho pridať ďalšie úložisko.

 • Okamžité zabezpečenie
 • Ľahké aktualizácie úložiska
 • Vylepšený prístup k cPanelu
 • K dispozícii je vyhradená podpora
 • Bežná cena 109,99 dolárov / mesiac, ale naši používatelia platia 79,99 dolárov / mesiac!
 • Začnite s Just Host ešte dnes!

Hodnotenie VPS
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Hostite VPS Hosting Recenzie

len host, vps hosting

Plány VPS spoločnosti Just Host sú najvhodnejšie pre webové stránky, ktoré vyžadujú viac zdrojov, ako môže poskytnúť zdieľaný hosting.

Vďaka programom VPS spoločnosti Just Host získate 2 GB až 8 GB RAM a 30 GB až 120 GB miesta na disku. Vďaka ich virtualizácii hypervízora KVM sú zakúpené serverové zdroje zaručené pre váš účet, takže môžete bez problémov hostovať webovú stránku s vysokou návštevnosťou..

Každá konfigurácia VPS prichádza s vylepšeným rozhraním cPanel, so všetkým, čo sa nachádza v zdieľanom rozhraní hostingu, spolu so špeciálnymi nástrojmi pre správu VPS. Môžete tiež spravovať viacero účtov cPanel v jednom prihlásení.

Na rozdiel od väčšiny poskytovateľov hostingu, Just Host môže poskytnúť váš VPS iba za pár sekúnd, čo znamená, že nemusíte čakať dni alebo hodiny, kým sa vaše stránky uvedú do prevádzky..

Získate tiež plný prístup root k CentOS. Plány VPS spoločnosti Just Host sú cenou jedným z najlepších v odbore. Ich pomocný personál bude vždy k dispozícii, aby vám pomohol, keď to potrebujete.

 • Okamžité zabezpečenie
 • Garantované prostriedky servera
 • Správa viacerých účtov
 • Vylepšený prístup k cPanelu
 • Bežná cena 29,99 $ / mesiac, ale naši používatelia platia 19,99 $ / mesiac!
 • Začnite s Just Host ešte dnes!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map