Najlepšie ekologické hosting: Top 5 ekologických webhostingových spoločností

Najlepšie ekologické hostingové spoločnosti


Hľadáte najlepšie ekologické hostingové spoločnosti?

Ekologické alebo ekologické spoločnosti zaoberajúce sa webhostingom sa pri napájaní dátových centier spoliehajú na obnoviteľné zdroje energie. Okrem toho funguje rovnako ako tradičné spoločnosti poskytujúce webhosting.

V súčasnosti predstavujú dátové centrá 2% svetových emisií uhlíka a očakáva sa, že do roku 2040 vzrastú na 14%, rovnako ako v Spojených štátoch amerických. Ak ste milovníkom prírody, mali by ste zvoliť zelenú farbu. hostiteľská spoločnosť, ktorá sa zaviazala znížiť uhlíkovú stopu.

V tomto článku sa podelíme o náš osobne zostavený zoznam najlepších ekologických hostingových spoločností pre milovníkov životného prostredia a prírody.

Čo je to zelený hosting?

Zelený hosting funguje rovnako ako typický poskytovateľ webhostingu a poskytuje všetky funkcie hostingu, ktoré vám pomôžu uviesť web do prevádzky. Hlavný rozdiel je však v tom, že ekologický hosting využíva obnoviteľné zdroje energie, ktoré zanechávajú menšiu uhlíkovú stopu.

Servery webhostingu obrovské množstvo energie na spustenie serverov, serverovne riadenia a bezpečnostné nastavenia. Pre zelené prostredie hostiteľa sa energia získava z veterných turbín alebo iných obnoviteľných zdrojov energie.

Pozrime sa na niektoré z najlepších ekologických hostingových spoločností, kde môžete hosťovať svoje webové stránky.

1. GreenGeeks

GreenGeeks Green Hosting

GreenGeeks je najobľúbenejšia ekologická webhostingová spoločnosť na trhu. Tvrdia, že vrátia trikrát viac energie spotrebovanej do siete vo forme obnoviteľnej energie.

Hosting GreenGeeks ponúka lacný hosting, vyhradený serverový hosting, hosting VPS a hostingové plány predajcu. Vďaka flexibilnej možnosti rozšíriteľnosti môžete začať od nízkonákladového servera a upgradovať na väčší plán podľa svojich požiadaviek.

Získate tiež polia úložiska SSD. Keďže SSD nemá pohyblivé časti, je dokázané, že vylepšuje výkonnosť vášho webu, ako web, ktorý používa typické úložisko HDD. Navyše môžete využiť ich nepretržitú zákaznícku podporu na vyriešenie akýchkoľvek problémov, ktoré sa môžu vyskytnúť.

Ak chcete získať viac podrobností, pozrite si našu kompletnú recenziu hostiteľa GreenGeeks!

Cena: Počiatočná cena je 2,95 dolárov mesačne. Pri každom pláne získate bezplatné doménové meno a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Začíname so službou GreenGeeks

2. HostGator

Hostgator

HostGator je popredná ekologická hostingová spoločnosť, ktorá poháňa servery s obnoviteľnými zdrojmi energie. Je dodávaný s inštalačným programom WordPress jedným kliknutím, bezplatným tvorcom webových stránok a 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Vďaka ich neobmedzenému priestoru na disku a šírke pásma si môžete byť istí, že váš webhosting je v bezpečnej ruke. Ponúka tiež neobmedzené e-mailové účty na nastavenie e-mailov pre veľké tímy.

Hostiteľský webhosting má jednoduchý ovládací panel na správu zdrojov vašich webových stránok. Používatelia programu WordPress navyše získajú bezplatné reklamné kredity a nástroje na blogovanie, aby sa vaše stránky dostali na ďalšiu úroveň.

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, mali by ste sa pozrieť na našu kompletnú hostingovú recenziu hostgátora.

Cena: Počiatočná cena je 2.08 dolárov mesačne. Každý program je dodávaný s bezplatným názvom domény, certifikátom SSL zadarmo a 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Začíname s programom HostGator

3. InMotion Hosting

InMotion Hosting

InMotion Hosting je prémiová ekologická hostingová spoločnosť, ktorá prevádzkuje zelené dátové centrá. Používajú pokročilú metódu ekologického chladenia, ktorá vyžaduje menej zdrojov energie.

Hostiteľská spoločnosť tiež spolupracovala Stromy pre budúcnosť vysadiť 5 000 stromov ako súčasť ich ekologickej stratégie. InMotion Hosting sa zameriava na obnoviteľné a opakovane použiteľné zdroje energie na prevádzkovanie svojich serverov.

Okrem toho získate rýchly webhosting, neobmedzenú šírku pásma, bezplatný prenos webových stránok, automatizovaný záložný doplnok a bezplatnú licenciu Jetpack. S podporou nepretržitého živého chatu môžete vždy nájsť niekoho, kto vám pomôže s nastavením vašich webových stránok.

Ak chcete získať viac podrobností, mali by ste sa pozrieť na našu úplnú recenziu InMotion Hosting.

Cena: Používatelia IsItWP môžu získať zľavnenú cenu 4,99 dolárov mesačne. Získate tiež neobmedzené e-mailové účty so značkou domény, nástroj na tvorbu stránok BoldGrid a 90-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Získajte teraz hosting InMotion

4. Dreamhost

Dreamhost

DreamHost je rýchla a spoľahlivá ekologická hostingová spoločnosť. Ponúka ekologické a ekologické hostiteľské prostredie na ochranu prírody pred škodlivými zdrojmi energie.

Ich dátové centrá využívajú vysokoúčinnú chladiacu infraštruktúru, procesory šetriace energiu a obnoviteľnú energiu. Svoje pracoviská prevádzkujú aj s vyspelými systémami riadenia svetla, osvetlením CFL a certifikovanými zariadeniami.

Ak sa pozriete na ich funkcie webhostingu, DreamHost poskytuje vyhradený serverový hosting, hosting VPS a hostingové plány WooCommerce. Je to jednoduché nastavenie a prichádza s vstavaným nástrojom na tvorbu webových stránok, ktorý umožňuje rýchle spustenie vašej stránky.

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, mali by ste sa pozrieť na našu kompletnú recenziu hostingu DreamHost.

Cena: Počiatočná cena je 2.59 dolárov mesačne. Medzi ďalšie výhody patrí bezplatný názov domény, bezplatný certifikát SSL a 97-dňová záruka vrátenia peňazí.

Získajte Dreamhost teraz

5. A2 Hosting

Hosting A2

A2 Hosting je ďalšia populárna ekologická hostingová spoločnosť so serverovým prostredím šetrným k prírode a prírode. Dodáva sa s rôznymi typmi webhostingu, vrátane lacného hostingu, vyhradeného servera, hostiteľa predajcu, zdieľaného hostenia, hostingu VPS a hostenia Windows..

Poskytujú tiež spravované hostingové riešenie WordPress, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na to, že ich tím nastaví vaše stránky WordPress, a môžete sa zamerať na rast svojho podnikania..

Získate predkonfigurované nastavenia zabezpečenia a rýchlosti, aby ste prekonali konkurenciu. A2 Hosting vám poskytuje automatickú inštaláciu WordPress, čo znamená, že si môžete vybrať tému a ihneď začať.

Viac informácií nájdete v našej kompletnej recenzii A2 Hosting.

Cena: Počiatočná cena je 3,92 dolárov mesačne. Získate tiež bezplatnú migráciu webových stránok, bezplatný certifikát SSL a kedykoľvek zaručenú záruku vrátenia peňazí.

Začnite hneď s hostingom A2

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie ekologické hostingové spoločnosti. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu, ako bezplatne získať prémiové témy StudioPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map