Najlepšie hostingové spoločnosti v oblasti elektronického obchodu roku 2020 (skutočné recenzie)

najlepšie hostingové služby elektronického obchodu


Hľadáte pre svoj internetový obchod tú najlepšiu webhostingovú službu eCommerce? Aby ste svojim zákazníkom poskytli vynikajúci zážitok z rýchleho nakupovania, váš hosting elektronického obchodu musí byť vyladený na vysoký výkon.

Dokonca aj 1-sekundové oneskorenie môže znížiť vaše konverzie o 7 percent, takže je nevyhnutné, aby ste si vybrali najlepší hosting elektronického obchodu, ktorý neohrozuje rýchlosť ani výkon. V tomto článku vám predstavíme najlepšie hostingové spoločnosti v oblasti elektronického obchodu, ktoré prevádzkujú váš internetový obchod.

Výber správneho hostenia elektronického obchodu

Platformy elektronického obchodu môžu byť aplikáciami náročnými na zdroje. Ak zostanú neoptimizované, spotrebujú viac serverových prostriedkov a spomaľujú celý váš obchod; čo zasa negatívne ovplyvňuje váš konečný výsledok.

Hosting nemusí byť vaším odborným zameraním, ale ako obchodník s elektronickým obchodom je dôležité vedieť, čo by ste mali od poskytovateľa hostingu eCommerce očakávať ako štandard.

 • Inštalácia jedným kliknutím: Skontrolujte, či váš poskytovateľ hostenia elektronického obchodu podporuje inštaláciu obľúbenej aplikácie elektronického obchodu jedným kliknutím.
 • Certifikát SSL: SSL vám umožňuje chrániť údaje o zákazníkoch počas ich prenosu na a z webového servera.
 • Zhoda s PCI: Prvým krokom k splneniu štandardu PCI (Payment Card Industry) je inštalácia certifikátu SSL. Ak chcete prijímať platby kreditnou kartou, musíte okrem zabezpečenia SSL hostiť internetový obchod bezpečne aj u poskytovateľa webhostingu kompatibilného s PCI..
 • Aktualizácie a zálohy: Vyberte poskytovateľa hostingu, ktorý ponúka zálohy vždy, keď ich potrebujete, takže v najhorších prípadoch môžete vrátiť svoje údaje do normálneho stavu..

Top 7 najlepších eCommerce hostingových služieb

 1. Cloud služby SiteGround
 2. BigCommerce
 3. WP Engine
 4. Shopify
 5. Bluehost WooCommerce
 6. HostGator Cloud
 7. Liquid Web VPS

1. SiteGround Cloud – Lacné eCommerce Hosting

hosting cloudu lokality

SiteGround je jedným z popredných poskytovateľov hostingu v elektronickom obchode, ktorý napája viac ako 1,9 milióna domén po celom svete. Aj keď môžete spustiť obchod s elektronickým obchodom s ktorýmkoľvek z ich plánov webhostingu, odporúčame vám možnosti hostingu v cloude alebo hostenia WooCommerce..

Ich cloud hostingová služba je optimalizovaná pre najpopulárnejšie aplikácie elektronického obchodu, ako je Magento; a aplikácie na tvorbu webových stránok, napríklad WordPress. Cloud hosting spoločnosti SiteGround je tou najlepšou voľbou, ak si chcete vytvoriť doménu obchod s elektronickými prostriedkami so značnými zdrojmi. Zatiaľ čo ich hostingový plán WooCommerce ponúka 10 GB webového priestoru, ich cloudový plán sa dodáva s úložiskom 40 GB.

Prípadne môžete tiež vytvoriť obchod s elektronickým obchodom pomocou možnosti hostenia WooCommerce, ktorá je lacná a poskytuje vám prostredie zdieľaného hostingu..

Vyskúšajte aj porovnanie elektronického obchodu medzi nimi,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs Bluehost

ceny: 80 dolárov mesačne

Prečítajte si celú recenziu programu SiteGround »

2. BigCommerce – hosťovaná platforma eCommerce Hosting

BigCommerce
BigCommerce je hosťovaná platforma na vytváranie obchodov s elektronickým obchodom a online trhovísk. Na rozdiel od iných riešení pre eCommerce hosting, BigCommerce nevyžaduje, aby ste vedeli, aké sú technické aspekty budovania internetového obchodu. Musíte sa len prihlásiť na hostingový plán spoločnosti BigCommerce, vytvoriť a uviesť zoznam svojich produktov a začať ich predávať svojim zákazníkom..

V porovnaní so službou Shopify vám spoločnosť BigCommerce ponúka ďalšie funkcie, ako napríklad možnosť SEO. Ak ste rastúca firma, pravdepodobne pre vás bude zlatý plán tou pravou voľbou, pretože umožňuje neobmedzené množstvo produktov, ukladacích priestorov a šírky pásma..

Môžete dokonca integrovať BigCommerce do svojej webovej stránky WordPress. Týmto spôsobom môžete spravovať svoj obsah pomocou WordPress a spravovať svoj eCommerce výklad pomocou účtu Bigcommerce. Vyskúšajte tiež toto porovnanie medzi BigCommerce a WooCommerce.

ceny: 29,95 dolárov mesačne

3. WP Engine – Managed eCommerce Hosting

WP Engine
WP Engine je poskytovateľ riadeného hostenia zameraný na WordPress. Na rozdiel od typického poskytovateľa hosteného spravovania eCommerce vám WP Engine ponúka sadu riešení pre výkon a integráciu na vytváranie a nasadenie vysokovýkonných obchodov s elektronickým obchodom.

Spoločnosť WP Engine spolupracuje s webovými službami Amazon a platformou Google Cloud, aby vám pomohla vybudovať rýchly a škálovateľný obchod s elektronickým obchodom s bleskom pomocou WordPress..

Tiež by ste si chceli pozrieť naše porovnania medzi,

 • WP Engine vs Dreamhost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine verzus tekutý web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

ceny: 24,50 dolárov mesačne (obvykle 35 / mesiac)

Prečítajte si celú recenziu motora WP »

4. Shopify – hosťovaný eCommerce Hosting

Shopify

Rovnako ako BigCommerce, aj služba Shopify je hosťovanou platformou elektronického obchodu, ktorá umožňuje začínajúcim obchodníkom začať s elektronickým obchodom. Shopify ponúka atraktívnejšie témy ako jej konkurenti.

Výhody používania služby Shopify v porovnaní s inými poskytovateľmi hostenia elektronického obchodu sú:

 • Zostavte ohromujúci obchod rýchlo a ľahko bez toho, aby ste poznali technické aspekty hostenia elektronického obchodu.
 • Pri rozširovaní firmy sa nemusíte obávať výpadkov dopravy. Vďaka pokročilým funkciám môžete ľahko upgradovať na vyšší plán.
 • Služba Shopify podporuje viac platobných brán na prijímanie online platieb.

Môžete tiež vyskúšať náš úplný zoznam alternatív a konkurentov Shopify.

ceny: 29 dolárov mesačne

Môžete dokonca integrovať Shopify s WordPress.

Prečítajte si celú recenziu firmy Shopify »

5. Bluehost WooCommerce

Hostingový plán Bluehost WooCommerce

Ak chcete vybudovať obchod s elektronickým obchodom založený na platforme WordPress + WooCommerce, vyberte hostingový plán spoločnosti WhostCommerce spoločnosti Bluehost. S Bluehost môžete vytvoriť plne prispôsobiteľný internetový obchod založený na WooCommerce.

Všetky plány zahŕňajú automatickú inštaláciu WooCommerce jedným kliknutím, 1 názov domény zadarmo a vyhradenú adresu IP. Ponúkajú tiež bezplatný internetový obchod, ktorý umožňuje uskutočnenie hovoru.

Chceli by ste si prečítať naše články o:

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Hosting hostiteľa InMotion
 • Bluehost vs iPage
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hosting
 • Bluehost vs Liquid Web

ceny: 6,95 dolárov mesačne (zvyčajne 13,99 $ mesačne)

Prečítajte si celú recenziu spoločnosti Bluehost »

6. HostGator Cloud – hosting elektronického obchodu pre rastúce obchody

hostgator cloud hosting

HostGator Cloud hosting je pravdepodobne najlepšou službou elektronického obchodovania pre rastúci internetový obchod. Ich hosting v cloude umožňuje rýchle spracovanie dynamických požiadaviek elektronického obchodu.

HostGator Cloud hosting je tiež 4x rozšíriteľnejší ako zdieľaný hosting, čo je veľké plus pre rastúce internetové obchody. Kedykoľvek očakávate vo svojom internetovom obchode veľký nárast prevádzky, môžete cloudové zdroje zvýšiť pomocou niekoľkých kliknutí.

Môžete si pozrieť porovnanie eCommerce hostingu:

 • HostGator verzus WP Engine
 • HostGator verzus Liquid Web

ceny: 4,95 dolárov mesačne (zľava 45%)

Prečítajte si našu úplnú recenziu hostiteľa »

7. Liquid Web VPS – eCommerce Hosting na podnikovej úrovni

tekutý web vps

Liquid Web je poskytovateľom hosteného webhostingu, ktorý ponúka hosting na podnikovej úrovni za ceny, ktoré si môžete dovoliť. Ak chcete spustiť internetový obchod, odporúčame zvoliť si ich hostingový plán VPS.

Všetky plány hostingu sa dodávajú s inštaláciami najpopulárnejších balíkov elektronického obchodu, ako sú Magento, Prestashop, Open Cart a X-Cart, jedným kliknutím. Zabezpečujú, aby vaše webové stránky elektronického obchodu vyhovovali štandardom PCI.

Prípadne si môžete zvoliť možnosť hostenia svojho obchodu WooCommerce, ak chcete vybudovať obchod s elektronickým obchodom na stránkach WordPress + WooCommerce..

ceny: 59 dolárov mesačne

Prečítajte si našu úplnú recenziu na webe Liquid »

Zhrnutie: Najlepšie eCommerce hostingové spoločnosti

Po našej kontrole sme presvedčení, že hosting SiteGround Cloud je najlepšou voľbou pre väčšinu obchodov s elektronickým obchodom. Hosting na serveri SiteGround Cloud ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby bol váš internetový obchod v prevádzke. Ich hostiteľská služba podnikovej triedy vám dokonca umožňuje upgradovať prostriedky servera počas dopravných špičiek bez reštartovania systému.

Ak by ste radšej išli s hosťovanou platformou elektronického obchodu, môže byť pre vás najlepšia voľba služba BigCommerce. Nielenže poskytuje viac funkčných prvkov ako ich konkurenti, ale neúčtuje ani transakčné poplatky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map