Porovnanie Bluehost vs GreenGeeks (2020) – 1 jasný víťaz

Bluehost-vs-Greengeeks


Hľadáte najlepší hostingový servis? Bluehost a GreenGeeks sú dvaja z najlepších poskytovateľov hostingu. Ale to je skutočne najlepšia webhostingová služba: Bluehost alebo GreenGeeks?

Keďže nie všetky webhostingové služby sú vytvárané rovnako, je dôležité, aby ste pochopili, ako sa títo dvaja poskytovatelia hostingu navzájom líšia, pokiaľ ide o ich cenové plány a funkcie, predtým, ako sa rozhodnú pre výber. Naše nezaujaté porovnanie medzi HostGator a GreenGeeks, pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorý z nich je ideálnou voľbou pre vaše webové stránky..

Bluehost vs GreenGeeks – prehľad

Bluehost-WordPress-hosting

Bluehost je jedným z oficiálne odporúčaných poskytovateľov hostenia spoločnosťou WordPress.org. Možnosti hosťovania spoločnosti Bluehost spúšťajú škálu od lacného hosťovania až po hosting WordPress, až po plnohodnotný dedikovaný server..

Ponúkajú 3 rôzne možnosti hostenia zamerané na WordPress: Zdieľaný hosting WordPress, riadený hosting WordPress a hosting WooCommerce..

GreenGeeks-web-hosting

GreenGeeks je jedným z popredných ekologických poskytovateľov webhostingu na trhu. Okrem poskytovania super rýchleho webhostingového zážitku zákazníkom sa tiež zaviazali kompenzovať uhlíkové stopy produkované ich dátovými centrami..

Bez ohľadu na to, ktorý hostingový plán si vyberiete, získate úložisko SSD (Solid State Drive), ktoré sa ukázalo byť dvakrát rýchlejšie ako pevné disky (HDD). Ak nie ste s ich službami úplne spokojní, môžete požiadať o úplnú refundáciu do 30 dní od predplatného na hosťovanie

Bluehost vs GreenGeeks – rýchlosť a doba prevádzky

Bluehost neustále usiluje o dokonalosť pravidelným zlepšovaním hardvérovej infraštruktúry svojich serverov. Používajú špičkové technológie, ako KVM a OpenStack, aby sa ubezpečili, že váš web je taký rýchly, ako sa dá.

Na druhej strane vám spoločnosť GreenGeeks ponúka niektoré z najlepších interne vyvinutých technológií rýchlosti, ako je napríklad PowerCacher, ktorý efektívne obsluhuje vašu aplikáciu a zaručuje návštevníkom rýchly čas načítania stránky. Ponúkajú tiež bezplatnú integráciu CloudFlare CDN na urýchlenie vášho webu.

Aby sme vyskúšali webhostingové záruky Bluehost a GreenGeeks, rozhodli sme sa vykonať niekoľko rôznych experimentov s rýchlosťou a výkonom na ich hostiteľských serveroch..

Na vykonanie testov sme sa zaregistrovali s oboma hostiteľskými službami, na každej sme vytvorili webovú stránku WordPress a na naše stránky sme nainštalovali predvolenú tému. Aby sme odzrkadľovali produkčné prostredie, zverejnili sme falošný obsah a nahrali niektoré obrázky.

rýchlostný test Bluehost

Podľa spoločnosti Pingdom trvalo načítanie nášho webu Bluehost pri testovaní v New Yorku 689 ms. To je rýchlejšie ako 94% testovaných stránok. Čas načítania stránky GreenGeeks bol o niečo vyšší: načítanie stránky trvalo 697 ms.

Test rýchlosti GreenGeeks

Po našich skúškach na pingdom sme vykonali test s dopadom na zaťaženie, aby sme preskúmali, ako naše hostingové servery zvládli nárast návštevnosti.

loadimpact bluehost

Podľa Load Impact zostal výkon spoločnosti Bluehost rovnaký bez ohľadu na počet návštevníkov.

GreenGeeks loadimpactact

Pre našu stránku GreenGeeks došlo v čase načítania k niekoľkým malým špičkám, čo znamená, že sa stránka mierne spomalila..

Po našich testoch vplyvu na zaťaženie sme použili nástroj s názvom Bitcatcha na analýzu reakčných časov servera z 8 rôznych geografických lokalít: New York, LA, Londýn, Brazília, India, Singapur, Japonsko a Austrália. Rýchlosť pre každé miesto bola meraná 3 oddelene a potom boli výsledky spriemerované.

testy odozvy servera Bluehost

Podľa spoločnosti Bitcatcha boli naše stránky Bluehost a GreenGeeks ohodnotené ako C.

Čas odozvy GreenGeeks

víťaz: Bluehost

Bluehost vs GreenGeeks – jednoduché použitie

Bluehost-dashboard-email ponuky

Najlepšie na Bluehost je to, že uľahčujú každému spustenie novej webovej stránky. S ich sprievodcom na palube môžete ľahko nainštalovať WordPress na svoj webhostingový účet, vybrať si tému WordPress a nainštalovať odporúčané doplnky WordPress. Celý proces je rýchly a bezbolestný.

GreenGeeks cpanel

Palubný zážitok GreenGeeks nie je taký elegantný ako Bluehost. Nie je však ťažké začať s GreenGeeks vďaka ich rozsiahlej dokumentácii; jednoducho to trvá trochu dlhšie. Ponúkajú tiež skvelého tvorcu webových stránok na vytvorenie vášho webu tak, ako chcete, bez najatia vývojára.

víťaz: Bluehost

Bluehost vs GreenGeeks – Funkcie

Pokiaľ ide o funkcie, Bluehost aj GreenGeeks majú veľa spoločného, ​​napríklad úložisko SSD, bezplatné doménové meno s nákupom hostingového plánu, bezplatné SSL, inštaláciu WordPress jedným kliknutím atď. Avšak pri porovnaní ich rozdielov v -depth uvidíte, že GreenGeeks zostáva ďalej pred krivkou.

Predtým, ako preskúmame, ako vynikajú GreenGeeks z hľadiska funkcií, pozrime sa na niekoľko oblastí, v ktorých Bluehost vyniká v porovnaní s GreenGeeks:

 • Hosting WordPress: Bluehost ponúka 3 rôzne možnosti hostenia WordPress: zdieľané WordPress, spravované WordPress a WooCommerce; zatiaľ čo GreenGeeks poskytuje iba zdieľaný hosting WordPress.
 • popularita: Bluehost ovláda viac ako 2 milióny domén na celom svete. Niet pochýb o tom, že rozvetvujú priemysel zdieľaného webhostingu.
 • Masívna zľava: Bluehost poskytuje masívne úvodné zľavy na svoje plány webhostingu.

Teraz sa pozrime na niektoré z kľúčových funkcií, ktoré GreenGeeks predpokladá, že Bluehost:

 • Neobmedzené webové stránky: Aj s ich štartovacím plánom môžete s GreenGeeks hosťovať neobmedzené webové stránky; zatiaľ čo Bluehost umožňuje hosťovať iba 1 webovú stránku.
 • Prevody stránok zadarmo: Ak už hostujete na iných hostiteľských platformách, môžete svoje stránky bezplatne preniesť na server GreenGeeks.
 • Tvorca stránok: Pri každom pláne webhostingu získate bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok.
 • E-mailové účty: Môžete si vytvoriť neobmedzené e-mailové účty aj s ich štartovacím plánom webhostingu.

víťaz: GreenGeeks

Bluehost vs GreenGeeks – podpora a dokumentácia

GreenGeeks poskytuje nepretržitú podporu prostredníctvom 3 režimov: živý chat, telefón a podpora založená na lístkoch. Ich rozsiahla dokumentácia vás prevedie všetkými aspektmi vytvárania webovej stránky s hostiteľskou platformou GreenGeeks.

V snahe zamerať sa na poskytovanie priamej podpory prostredníctvom živého chatu a telefónu, Bluehost ukončil podporu založenú na lístkoch. To môže byť pre používateľov frustrujúce s pokročilejšími problémami, ktorých vyriešenie môže trvať trochu dlhšie.

víťaz: GreenGeeks

Bluehost vs GreenGeeks – ceny

Pozrime sa na priame porovnanie cien rôznych možností hostenia od spoločností Bluehost a GreenGeeks:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
Bluehost2,75 USD / mesiac.2,75 USD / mesiac.19,95 / mo.19,99 $ / mesiac.79,99 dolárov / mesiac.
GreenGeeks2,95 $ / mesiac.2,95 $ / mesiac.39,95 USD / mesiac.169,00 $ / mesiac.

Ako vidíte z tabuľky, Bluehost poskytuje cenovo dostupnejšie hostingové služby pre začínajúcich používateľov. Poskytujú dokonca spravované hostingové riešenie WordPress pre webové stránky, ktoré očakávajú rast.

Bluehost je tiež jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting zadarmo.

víťaz: Bluehost

Rekapitulácia – Bluehost vs GreenGeeks

Veríme, že Bluehost je lepším poskytovateľom hostingu ako celkovo GreenGeeks. Bluehost ponúka cenovo dostupné hostenie pre začiatočníkov. Vďaka ich ľahkému procesu nastupovania je pre každého ľahšie začať nový web bez ohľadu na to, aký má zručnosti.

Ak chcete spustiť malú webovú stránku WordPress, môžete si zvoliť svoj hostingový plán WordPress. Ak sa nechcete zaoberať technickými postupmi optimalizácie hostingového servera s rastom vašich webových stránok, môžete zvoliť WP Pro, ich spravované hostingové riešenie WordPress..

Ponúkajú tiež hosting spoločnosti WooCommerce, ktorý je dodávaný so všetkým, čo potrebujete na to, aby ste mohli svoj web WooCommerce uviesť do prevádzky. S hostingom WooCommerce môžete mať aj bezplatný 2-hodinový hovor s odborníkom na WooCommerce.

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • Hosting hostiteľa InMotion
 • Bluehost vs A2 Hosting
 • Bluehost vs Liquid Web

To je všetko! Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol nájsť najlepšie riešenie hostingu pre vaše potreby. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si našu úplnú recenziu spoločnosti Bluehost alebo celú našu recenziu GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map