Porovnanie hostenia Bluehost vs A2 (2020) – 1 jasný víťaz!

Bluehost-Vs-a2-hosting


Hľadáte najlepšieho poskytovateľa hostingu WordPress? Snažíte sa rozhodnúť medzi Bluehost a A2 Hosting? Bluehost aj A2 Hosting vám umožňujú ľahko hostiť vaše webové stránky WordPress. Ale jeden musí byť lepší ako druhý, správne?

V tomto článku poskytneme priame porovnanie medzi hosťovaním A2 a Bluehost, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktoré riešenie je pre váš rozpočet a potreby správne..

Bluehost vs A2 Hosting – prehľad

Bluehost zaregistrovať-domain-name-zadarmo

Bluehost je oficiálne odporúčaným poskytovateľom hostenia spoločnosťou WordPress.org. Bola založená v roku 2003 a v súčasnosti hostí viac ako milión webových stránok z celého sveta.

S každým hosťovacím plánom Bluehost poskytuje bezplatné doménové meno a certifikát SSL zadarmo. Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na vyskúšanie svojich služieb bez rizika.

Hosting A2

A2 Hosting je popredná hostingová spoločnosť priateľská k vývojárom, ktorá poskytuje všetky funkcie potrebné na to, aby bol váš web funkčný. Tiež vám umožňujú vybrať si preferované dátové centrum pri registrácii na ich hostingové služby.

Najlepšie zo všetkého je, že A2 Hosting poskytuje kedykoľvek vrátenú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste úplne spokojní.

Bluehost vs A2 Hosting – rýchlosť stránky a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú najdôležitejšie faktory, ktoré musíte zvážiť pri výbere webhostingu. Takmer každý poskytovateľ hostingu zaručuje super rýchle rýchlosti webových stránok a vysokú dostupnosť webových stránok. Aby sme otestovali, či Bluehost a A2 Hosting skutočne plnia svoj humbuk, rozhodli sme sa analyzovať rýchlosť svojich stránok a záruky za dostupnosť pomocou registrácie s každou z nich a vytvorením 2 testovacích stránok..

Nainštalovali sme tiež tému WordPress, doplnili sme falošný obsah a nahrali sme niekoľko obrázkov, ktoré odrážajú živé prostredie našich webových stránok. Potom sme vykonali niekoľko rôznych testov rýchlosti pomocou nasledujúcich nástrojov:

 • Pingdom
 • Dopad zaťaženia
 • Bitcatcha

rýchlostný test Bluehost

Podľa nášho testu Pingdom trvalo naše testovacie miesto Bluehost pri testovaní v New Yorku 689 ms, čo je rýchlejšie ako 94% testovaných stránok.

a2 hosting test rýchlosti

Načítanie stránky A2 Hosting nám však trvalo 1,28 sekundy, čo znamená, že stránka bola rýchlejšia ako 84% všetkých testovaných stránok.

Je tiež dôležité analyzovať, či hostenie serverov môže prežiť dopravný nárast. Pre náš test dopravného nárazu sme použili nástroj s názvom Load Impact. Na naše stránky sme poslali niekoľkých virtuálnych používateľov a postupne sme vybudovali až 100 návštevníkov, aby sme videli, ako servery fungujú.

loadimpact bluehost

Podľa nášho testu vplyvu na záťaž nemal počet živých návštevníkov negatívny vplyv na Bluehost.

A2 Test nárazového zaťaženia hostiteľa

Na druhej strane naše testovacie miesto A2 Hosting trvalo fungovalo, kým na webe nebolo približne 40 návštevníkov. Webová stránka sa chvíľu spomalila a potom sa vrátila do svojho normálneho stavu.

Po našom teste vplyvu na zaťaženie sme vykonali test s Bitcatchou, aby sme monitorovali časy odozvy servera z 8 rôznych geografických lokalít: New York, LA, Londýn, Brazília, India, Singapur, Japonsko a Austrália. Rýchlosť pre každé miesto bola meraná 3 oddelene a potom boli výsledky spriemerované.

testy odozvy servera Bluehost

Podľa nášho testu Bitcatcha boli celkové výkony spoločností Bluehost a A2 Hosting klasifikované ako C.

a2 hosting bitcatcha test

víťaz: Bluehost

Bluehost vs A2 Hosting – jednoduché použitie

Nový panel správcov spoločnosti Bluehost

Pre správu účtov webhostingu poskytujú Bluehost aj A2 Hosting používateľom prístup k cPanel. Ich inštalátori s jedným kliknutím vám navyše pomôžu rýchlo nainštalovať populárne skripty webových stránok, ako sú WordPress, Joomla, Drupal atď..

A2 Hosting cPanel

Ak sa rozhodnete pre hosting Windows so serverom A2 Hosting, získate prístup k Plesk pre správu svojho účtu webhostingu.

Bluehost vs A2 Hosting – Funkcie

S Bluehost môžete očakávať všetky základné funkcie, ktoré potrebujete na spustenie svojho webu. vrátane nemeranej šírky pásma, inštalátorov na jedno kliknutie, bezplatného názvu domény a SSL.

S ich štartovacím plánom zdieľaného hostenia môžete hostiť 1 webovú stránku a pri trochu drahšom pláne môžete hostiť neobmedzené webové stránky a využívať bezplatné marketingové kredity..

V porovnaní s tým A2 Hosting zostáva z hľadiska funkcií ďalej pred krivkou. Pozrime sa na niekoľko oblastí, v ktorých A2 Hosting vyniká v porovnaní s Bluehost:

 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek: Ak nie ste spokojní s hostingom A2, môžete požiadať o úplnú refundáciu do 30 dní od registrácie. Poskytujú tiež refundáciu za nevyužité hostiteľské služby.
 • Niekoľko možností hostenia: Na rozdiel od Bluehostingu poskytuje hosting A2 širokú škálu možností hostenia. Napríklad so svojimi plánmi VPS ponúkajú nespravovaný server, spravovaný server, diskový SSD server, hlavný server atď..
 • Prevod stránok zdarma: Pri každom pláne webhostingu poskytuje služba A2 Hosting bezplatnú migráciu stránok.

víťaz: A2 Hosting

Bluehost vs A2 Hosting – podpora a dokumentácia

Bluehost poskytuje nepretržitú podporu prostredníctvom živého chatu a telefónu. S cieľom zamerať sa na poskytovanie priamej podpory prostredníctvom živého chatu a telefónu prerušili e-mailovú podporu. To znamená, že ak ste príliš zaneprázdnení na to, aby ste čakali, až agent odpovie prostredníctvom živého rozhovoru, nebudete môcť vyriešiť svoj dotaz na podporu..

A2 Hosting poskytuje 24/7 podporu prostredníctvom 3 režimov: live chat, telefón a e-mail. Ich robustná vedomostná základňa vysvetľuje všetko, čo potrebujete vedieť o vytvorení webovej stránky s krokom A2 Hosting.

víťaz: A2 Hosting

Bluehost vs A2 Hosting – ceny

Pozrime sa na priame porovnanie cien rôznych možností hostenia od spoločností Bluehost a A2 Hosting:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
Bluehost2,75 USD / mesiac.2,75 USD / mesiac.19,95 / mo.19,99 $ / mesiac.79,99 dolárov / mesiac.
Hosting A23,92 $ / mesiac.3,92 $ / mesiac.11,99 $ / mesiac.5 $ / mesiac.99,59 USD / mesiac.

Z tabuľky vidíte, že Bluehost poskytuje cenovo dostupné plány hostenia pre zdieľané servery, WordPress a dedikované servery. Pokiaľ ide o VPS, plány A2 Hosting sú lacnejšie vďaka ich nespravovaným hostingovým službám.

Plány WordPress, ktoré spravuje A2 Hosting, sú tiež lacnejšie ako plány spoločnosti Bluehost. Celkovo však Bluehost poskytuje cenovo dostupnejšie hostingové služby, najmä pre nováčikov.

Bluehost tiež urobil náš zoznam najlepších spoločností poskytujúcich webhosting zadarmo.

víťaz: Bluehost

Rekapitulácia – Bluehost vs A2 Hosting

Veríme, že Bluehost je celkovo lepším poskytovateľom hostingu ako A2 Hosting. Bluehost nielenže poskytuje všetko, čo potrebujete na to, aby sa vaše stránky uviedli do prevádzky, ale tiež celý proces nastupovania do lietadla uľahčí..

Aj keď ste úplne novým webhostingom, môžete web rýchlo spustiť v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste museli odkazovať na ich dokumentáciu.

Keď začínate, môže sa vám zdať, že vytvorenie webovej stránky je dosť drahé. Vďaka nízkej úvodnej cene spoločnosti Bluehost však môžete spustiť web už za 2,75 dolárov. Môžete tiež využiť bezplatný názov domény a certifikát SSL.

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • Hosting hostiteľa InMotion
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs Liquid Web

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšiu webhostingovú službu, ktorá spĺňa váš rozpočet a obchodné ciele. Ak sa vám tento článok páčil, môžete tiež vyskúšať našu úplnú recenziu spoločnosti Bluehost alebo podrobnú recenziu hostenia A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map