Porovnanie hostingu podľa lokality a servera InMotion (2020) – 1 víťaz

Siteground-vs-INMOTION-hosting


Hľadáte najlepšiu webhostingovú službu? InMotion Hosting a SiteGround sú 2 z najpopulárnejších webhostingových služieb. Ale ktorý z nich je lepší: Bluehost alebo SiteGround?

Výber nesprávneho poskytovateľa webhostingu môže sabotovať vaše online podnikanie a povesť. Preto sme napísali porovnanie NEBEZPEČENÝCH webhostingov medzi servermi InMotion a SiteGround, aby ste mohli čo najlepšie zvoliť svoje potreby..

SiteGround vs InMotion Hosting – prehľad

Siteground-Godaddy-hosting-alternatívy

SiteGround bola založená v roku 2004 a je oficiálne odporúčaným poskytovateľom webhostingu spoločnosťou WordPress.org. Poskytujú širokú škálu možností hostenia, vrátane zdieľaného, ​​WordPress, VPS a vyhradeného servera.

Je to jedna z mála hostiteľských spoločností, ktorá používateľom umožňuje pri výbere hostiteľskej služby zvoliť preferované dátové centrum.

recenzia hosťovania motivácie

InMotion Hosting je ďalší popredný poskytovateľ webhostingu, ktorý prichádza s množstvom požadovaných funkcií hostenia. Rovnako ako služba SiteGround vám tiež umožňujú vybrať si preferované dátové centrum pri registrácii.

Okrem toho ponúkajú bezkonkurenčnú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí na vyskúšanie svojich služieb bez rizika.

Obidve sú webhostingové spoločnosti kompatibilné s PCI.

SiteGround vs InMotion Hosting – rýchlosť a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú najdôležitejšie faktory, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere webhostingovej služby.

Takmer každý poskytovateľ webhostingu zaručuje vysokú dostupnosť a veľmi rýchlu rýchlosť webových stránok. SiteGround a InMotion Hosting sa nelíšia. Preto sme sa rozhodli testovať týchto poskytovateľov hostingu, aby zistili, či žijú podľa svojho rozruchu.

Na vykonanie testov rýchlosti a výkonu na svojich hostiteľských serveroch sme si od každého poskytovateľa hostingu zaregistrovali zdieľaný plán hostenia a vytvorili sme webovú stránku WordPress. Na zrkadlenie produkčného prostredia sme nainštalovali predvolenú tému WordPress, publikovali fiktívny obsah a nahrali niektoré obrázky.

Potom sme na týchto testovacích stránkach vykonali niekoľko rôznych experimentov s rýchlosťou a prevádzkou pomocou nasledujúcich nástrojov:

 • Pingdom
 • Dopad zaťaženia
 • Bitcatcha

rýchlosť testovacieho miesta

Podľa testu rýchlosti webových stránok Pingdom sa naša testovacia stránka SiteGround načítala iba pri testovaní v Dallase v Texase iba 649 ms. To je rýchlejšie ako 95% všetkých testovaných stránok.

InMotion Hosting testuje pingdom

Rovnaký test sme vykonali na našej testovacej stránke InMotion Hosting. Stránka sa načítala v 982 ms, čo je rýchlejšie ako 90% všetkých testovaných stránok, ale pomalšie ako naša stránka SiteGround..

Aby sme získali celkový obraz o výkone servera, chceli sme analyzovať, ako by tieto testovacie stránky vydržali prudký nárast počas doby špičkového zaťaženia. Pri teste prepätia na premávku sme použili populárny testovací nástroj Load Impact a na našich testovacích webov sme poslali niektorých virtuálnych používateľov (VU), až 100.

loadimpact-Siteground

Hoci naša lokalita SiteGround fungovala takmer nepretržite, ako vidíte na grafe, vyskytli sa niektoré hroty, keď bolo v tom čase okolo 50 používateľov. To znamená, že web sa na chvíľu spomalil a po niekoľkých sekundách sa vrátil k normálu.

zaťaženie

Naše stránky InMotion Hosting však fungovali dobre, až kým nedosiahli 25 používateľov. Potom sa výrazne spomalil. Výkon ich servera nebol počas testu konzistentný.

Na zaznamenanie času načítania stránky z 8 rôznych geografických polôh sme použili aj ďalší testovací nástroj Bitcatcha.

čas odozvy siteground

Náš server SiteGround bol ohodnotený ako D a náš server InMotion Hosting bol hodnotený ako Bitcatcha.

Test hostenia bitcatcha InMotion

víťaz: SiteGround

SiteGround vs InMotion Hosting – jednoduché použitie

SiteGround a InMotion Hosting poskytujú používateľom prístup k cPanel pre správu ich účtov webhostingu. Ich inštalátori s jedným kliknutím vám navyše pomôžu rýchlo nainštalovať populárne skripty webových stránok, ako sú WordPress, Joomla, Drupal atď..

Ak chcete vytvoriť web rýchlo a ľahko bez toho, aby ste si museli najať profesionálneho vývojára, môžete použiť program na tvorbu webových stránok, ktorý je dodávaný s vašimi plánmi hostenia..

Ovládací panel InMotion

S funkciou SiteGround získate základný tvorca drag and drop, ktorý vám pomôže vytvoriť web tak, ako chcete. InMotion Hosting, na druhej strane, ponúka nástroj na tvorbu stránok založený na WordPress známy ako BoldGrid, ktorý bol vyvinutý in-house výlučne pre používateľov InMotion Hosting..

víťaz: Je to kravata

SiteGround vs InMotion Hosting – funkcie

Pokiaľ ide o funkcie, hosting InMotion zostáva pred krivkou. Server SiteGround samozrejme obsahuje množstvo skvelých funkcií, pomocou ktorých môžete svoju webovú stránku uviesť do prevádzky, vrátane bezplatných denných záloh, úložiska SSD, služby CloudFlare CDN..

súvisiace: 10 najlepších služieb CDN na urýchlenie vášho webu.

InMotion Hosting však presahuje rámec týchto možností.

Pozrime sa, ako sa hostenie InMotion Hosting stavia proti svojim konkurentom z hľadiska funkcií:

 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí: Ich záruka vrátenia peňazí v tomto odvetví vám umožňuje vyskúšať si ich hostingové služby bez rizika po dobu 90 dní.
 • Viac miesta na disku: InMotion Hosting poskytuje so svojím hostingovým plánom WordPress 4-krát viac miesta na disku ako SiteGround.
 • Zadarmo reklamné kredity: Aj keď služba SiteGround neponúka marketingové kredity so žiadnym zo svojich plánov, pomocou služby InMotion Hosting získate zadarmo reklamné kredity v hodnote 150 USD.
 • Voľné pracovné prostredie: S InMotion Hosting môžete ľahko testovať aktualizácie skôr, ako idú na miesto výroby.

víťaz: InMotion Hosting

Hosting na serveri SiteGround vs. InMotion – podpora a dokumentácia

SiteGround poskytuje vynikajúcu 24/7 podporu prostredníctvom 3 režimov: live chat, telefón a e-mail. Pravidelne tiež aktualizujú užitočné návody a videá, ktoré používateľom pomôžu rýchlo nájsť odpovede na príslušné otázky.

InMotion Hosting naopak poskytuje podporu 24/7 prostredníctvom rovnakých 3 režimov ako SiteGround. Navyše ponúkajú živú podporu prostredníctvom Skype! Ich robustná vedomostná základňa pozostáva zo stoviek užitočných príručiek, ktoré vás prevedú všetkými aspektmi vytvárania webových stránok pomocou hostenia InMotion.

víťaz: InMotion Hosting

SiteGround vs InMotion Hosting – ceny

Urobme priame porovnanie cien stanovenia rôznych možností hostenia od spoločnosti SiteGround a InMotion Hosting:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
SiteGround3,95 USD / mesiac.3,95 USD / mesiac.$ 42 / kreditnej / rok269,00 USD / mesiac.
InMotion Hosting3,99 USD / mesiac.4,99 $ / mesiac.13,99 $ / mesiac.19,99 $ / mesiac.105,69 USD / mesiac.

SiteGround je jednou z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting zadarmo.

Z tabuľky je zrejmé, že SiteGround je cenovo dostupná hostingová služba pre začínajúcich používateľov. Ich zdieľané a hostiteľské služby WordPress sú lacnejšie ako služby, ktoré ponúka InMotion Hosting.

Ak chcete získať VEĽKÉ zľavy, môžete tiež využiť náš kupón SiteGround.

víťaz: SiteGround

Zhrnutie – SiteGround vs. InMotion Hosting

Po našom porovnaní sme presvedčení, že funkcia SiteGround je oveľa lepšia ako služba InMotion Hosting. SiteGround prichádza so všetkými základnými funkciami pre spustenie novej stránky. Sú rýchlejší ako hosting InMotion a majú chrbát s vynikajúcou podporou vždy, keď potrebujete pomoc.

SiteGround je veľmi populárny medzi komunitou WordPress. V skutočnosti je to jeden z oficiálne odporúčaných poskytovateľov webhostingu spoločnosťou WordPress.org.

Mali by ste sa tiež pozrieť na tieto porovnania hostingu,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs GreenGeeks
 • SiteGround vs A2 Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšiu webhostingovú službu pre váš rozpočet a potreby. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si našu úplnú recenziu InMotion Hosting a hĺbkovú kontrolu SiteGround.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map