Porovnanie hostiteľov WP Engine verzus A2 (2020) – 1 jasný víťaz

wp motor vs a2 hosting


WP Engine vs A2 Hosting: Ktorý poskytovateľ má skutočne najlepšie spravované hostingové služby WordPress? A2 Hosting a WP Engine sú poprednými poskytovateľmi hostenia WordPress na trhu, ale je čas vybrať si skutočného šampióna.

Zatiaľ čo WP Engine je riešenie riadeného hostenia zamerané na WordPress, A2 Hosting vám ponúka širokú škálu možností hostenia, vrátane spravovaného hosťovania WordPress. V našom nezaujatom porovnávaní hostenia WordPress medzi hosťovaním A2 a WP Engine vysvetlíme, ako sa navzájom líšia. Pomôžeme vám tiež rozhodnúť sa, ktoré z nich sú najlepším riešením pre váš rozpočet a potreby.

Prehľad WP Engine verzus A2 – prehľad

Hosting A2

Hosting A2 ponúka širokú škálu možností hostenia, vrátane hostenia WordPress. Ide o hostingovú spoločnosť, ktorá je priateľská k vývojárom a poskytuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na to, aby bol váš web funkčný. Tiež vám umožňujú vybrať si preferované dátové centrum pri registrácii na ich hostingové služby.

Najlepšie zo všetkého je, že A2 Hosting poskytuje kedykoľvek vrátenú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste úplne spokojní.

WP Engine

Na druhej strane WP Engine je jedným z najlepších svetových poskytovateľov hostingu WordPress na svete. Sú jednou z prvých spoločností, ktoré ponúkajú hostené riešenia zamerané na WordPress. Pýšia sa impozantným zoznamom zákazníkov vrátane Yelpu, Asany, National Geographic, PBS a MyFitnessPal.

Či už prevádzkujete osobný blog alebo podnikovú firmu s rastom mimo grafy, s WP Engine nájdete tú najlepšiu možnosť hosťovania..

WP Engine verzus A2 Hosting – rýchlosť a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú bezpochyby najdôležitejšie faktory, ktoré musíte zvážiť pri výbere webhostingu.

Aby sme otestovali, či A2 Hosting a WP Engine skutočne plnia svoj humbuk, rozhodli sme sa analyzovať rýchlosť svojich stránok a záruky za dostupnosť pomocou registrácie s každou z nich a vytvorením 2 testovacích stránok..

Aby sme zrkadlili živé prostredie na našich testovacích stránkach, nainštalovali sme tému WordPress a zverejnili fiktívny obsah spolu s niektorými obrázkami.

Potom sme vykonali niekoľko rôznych experimentov na týchto testovacích miestach pomocou nasledujúcich nástrojov:

 • Pingdom: Analyzovať rýchlosť webových stránok.
 • Dopad zaťaženia: Ak chcete monitorovať, ako tieto hostingové servery zvládli prudký nárast prenosu počas doby špičkového zaťaženia.
 • Bitcatcha: Na určenie výkonnosti týchto hostiteľských serverov z 8 rôznych geografických umiestnení.

wpengine speed test

Podľa testu rýchlosti webových stránok spoločnosti Pingdom načítala naša testovacia stránka služby WP Engine iba 582 ms, čo je rýchlejšie ako 96% všetkých testovaných stránok..

a2 hosting test rýchlosti

Načítanie stránky A2 Hosting nám však trvalo 1,28 sekundy, čo znamená, že stránka bola rýchlejšia ako 84% všetkých testovaných stránok.

skúška s nárazovým nárazom vo vačkovom hriadeli

Potom sme vykonali test na každom hostiteľskom serveri s Load Impact. WPEngine sa počas testu vykonávala konzistentne. Počet živých návštevníkov na webe nemal vplyv na výkon servera.

A2 Test nárazového zaťaženia hostiteľa

Na druhej strane naše testovacie miesto A2 Hosting trvalo fungovalo, kým na webe nebolo približne 40 návštevníkov. Webová stránka sa chvíľu spomalila a potom sa vrátila do svojho normálneho stavu.

Po našom teste vplyvu na zaťaženie sme vykonali test s Bitcatchou, aby sme monitorovali časy odozvy servera z 8 rôznych geografických lokalít: New York, LA, Londýn, Brazília, India, Singapur, Japonsko a Austrália. Rýchlosť pre každé miesto bola meraná 3 oddelene a potom boli výsledky spriemerované.

čas odozvy servera wpengine bitcatcha

Ako vidíte, naše webové stránky WP Engine boli hodnotené ako Bitcatcha; zatiaľ čo naša webová stránka A2 bola ohodnotená ako C.

a2 hosting bitcatcha test

víťaz: WP Engine

WP Engine verzus A2 Hosting – jednoduché použitie

inštaluje wpengine

WP Engine je zameraný na webové stránky s vysokou návštevnosťou a podniky na podnikovej úrovni. Zaoberajú sa všetkými technickými aspektmi optimalizácie servera pre zvýšenie výkonu. Dostanete dôkladne vyladené nastavenie hostenia, ktoré je špeciálne navrhnuté na prevádzku stránok WordPress. Nepovoľujú vám však nainštalovať žiadne doplnky na zvýšenie rýchlosti vašich stránok, ako sú doplnky CDN alebo caching.

A2 Hosting cPanel

Naopak, pre správu vášho webhostingového účtu založeného na Linuxe poskytuje A2 Hosting používateľom cPanel prístup. Ich inštalátori s jedným kliknutím vám navyše pomôžu rýchlo nainštalovať populárne skripty webových stránok, ako sú WordPress, Joomla, Drupal atď..

Ak sa rozhodnete pre hosťovanie Windows, získate prístup k Plesk pre správu svojho hostingového účtu.

víťaz: WP Engine

WP Engine je tiež súčasťou najlepších spoločností poskytujúcich webhosting.

WP Engine verzus A2 Hosting – Funkcie

Hosting A2

Hosting A2 je primárne zameraný na začiatočníkov, takže môžete očakávať všetky začiatočnícke funkcie na spustenie vášho blogu alebo webových stránok vrátane nemeranej šírky pásma, úložiska SSD, bezplatného SSL, inštalátorov na jedno kliknutie atď..

Na rozdiel od iných tradičných poskytovateľov hostingu vám služba A2 Hosting umožňuje vybrať si z hostingu so systémom Windows alebo Linux a nainštalovať si na svoj hostingový účet preferovaný skript webovej stránky.

Jednou z hlavných vecí, ktorá robí A2 Hosting vyniknúť, je ich kedykoľvek záruka vrátenia peňazí. Do 30 dní môžete zrušiť svoj účet a získať späť celú platbu. Po prvých 30 dňoch budete mať nárok na pomerné vrátenie peňazí za všetky nepoužité služby.

WP Engine

Ako spravované hostingové riešenie WordPress, WP Engine sľubuje vysokú dostupnosť, založenú na Amazon Web Services a Google Cloud Platform.

Ich plány hostenia sú dodávané s celou radou vstavaných nástrojov, ktoré vám pomôžu pri vytváraní, testovaní a migrácii vašich stránok. S každým hosťovacím plánom získate bezplatný prístup k 35+ témam StudioPress. Okrem toho budete mať k dispozícii aj nástroje na jedno kliknutie na nastavenie vývojového, inscenačného a produkčného prostredia.

víťaz: WP Engine

WP Engine vs. A2 Hosting – podpora a dokumentácia

WP Engine ponúka so svojím štartovacím plánom iba podporu live chatu. Telefonická podpora je poskytovaná s ich vyššími plánmi. Podpora založená na lístkoch je poskytovaná s ich vlastnými vyhradenými serverovými plánmi.

A2 Hosting poskytuje 24/7 podporu prostredníctvom 3 režimov: live chat, telefón a e-mail. Ich robustná vedomostná základňa vysvetľuje všetko, čo potrebujete vedieť o vytvorení webovej stránky s krokom A2 Hosting.

víťaz: A2 Hosting

WP Engine verzus A2 Hosting – ceny

Bežná cena za motor WP začína na 35 dolárov mesačne. Dohodli sme dohodu s WP Engine, takže naši používatelia dostanú 20% zľavu na svoje plány. Znamená to, že musíte zaplatiť iba 28 dolárov mesačne.

Cena lacného hostingového plánu A2 Hosting začína na 3,92 dolárov mesačne. Ich plán VPS začína už od 5 dolárov mesačne vďaka možnosti nezmeneného hostenia VPS.

víťaz: A2 Hosting

Zhrnutie – WP Engine verzus A2 Hosting

Pokiaľ ide o spravovaný hosting WordPress, veríme, že WP Engine je celkovo lepšou možnosťou.

Ideálna zákaznícka základňa pre A2 Hosting a WP Engine je však úplne iná.

Zatiaľ čo sa A2 Hosting zameriava na používateľov na základnej úrovni, WP Engine sa zameriava na konkrétne zákaznícke segmenty, ako sú vývojári, obchodníci, malé a stredné podniky, agentúry a podniky..

Napríklad s programom WP Engine sa vývojári môžu zamerať iba na vývoj a dizajn bez toho, aby museli niesť zodpovednosť za údržbu hostingu. Podobne môžu obchodníci rýchlo vytvárať a personalizovať svoje webové stránky pomocou svojich rozsiahlych vstavaných nástrojov.

Pre začiatočníkov je A2 Hosting lepšou voľbou, pretože ponúka cenovo dostupnejšie plány.

 • WP Engine vs Dreamhost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine verzus tekutý web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs GreenGeeks

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepší hosting WordPress pre vaše webové stránky. Ak sa vám tento článok páčil, môžete tiež vyskúšať našu úplnú recenziu služby WP Engine alebo celú našu recenziu hostenia A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map