Porovnanie hostiteľov WP Engine vs InMotion (2020) – 1 víťaz

wp engine vs inmotion hosting


Hľadáte najlepšieho poskytovateľa hostingu WordPress? Pokúšate sa rozhodnúť medzi hosťovaním InMotion a technológiou WP? InMotion Hosting aj WP Engine vám umožňujú ľahko hostiť vaše webové stránky WordPress. Aj keď vám InMotion Hosting ponúka niekoľko rôznych možností hostenia, vrátane hostenia webového servera WordPress a webhostingu založeného na WordPress; WP Engine je poskytovateľom riadeného hostenia, ktorý je úplne zameraný na WordPress.

V tomto článku porovnávame WP Engine a InMotion Hosting, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý z nich je pre váš rozpočet a potreby najvhodnejší..

Prehľad služby WP Engine vs InMotion – prehľad

WP Engine

WP Engine je jedným z najlepších hostingových riešení zameraných na WordPress na trhu. Okrem hosťovania ponúkajú balík riešení, ktoré poskytujú používateľom rýchly zážitok, ľahko nasadia nové funkcie webových stránok a získajú prehľad o výkonnosti webových stránok..

Spoločnosť WP Engine získala témy StudioPress, prémiové centrum WordPress č. S každým plánom služby WP Engine môžete získať prístup ku všetkým prémiovým témam StudioPress bez ďalších nákladov.

recenzia hosťovania motivácie

InMotion Hosting je jedným z najlepších poskytovateľov webhostingu a ponúka veľa požadovaných funkcií. Umožnia vám vybrať si dátové centrum pri registrácii na hostingový plán a poskytovať nepretržitú domácu podporu v USA.

Spolupracovali s Trees for the Future, neziskovou organizáciou zameranou na kompenzáciu uhlíkových stôp výsadbou stromov..

Najlepšie zo všetkého je, že poskytujú bezkonkurenčnú 90-dňovú záruku na vyskúšanie svojich služieb bez rizika.

WP Engine vs InMotion Hosting – rýchlosť a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť webových stránok sú najdôležitejšie faktory, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere webhostingovej služby.

wpengine speed test

Podľa spoločnosti Pingdom trvalo načítanie nášho testovacieho miesta motora WP iba ​​582 ms, čo je rýchlejšie ako 96% všetkých testovaných stránok. Náš web InMotion Hosting trval načítanie 982 ms, čo je rýchlejšie ako 90% testovaných stránok, ale pomalšie ako naše testovacie miesto WP Engine.

InMotion Hosting testuje pingdom

Aby sme získali celkový obraz o výkone servera, rozhodli sme sa tiež otestovať naše testovacie stránky pomocou funkcie Load Impact. Pomocou funkcie Load Impact sme poslali niektorých virtuálnych používateľov na naše webové stránky a vytvorili sme až 100 návštevníkov súčasne, aby sme monitorovali, ako by to servery spravovali..

skúška s nárazovým nárazom vo vačkovom hriadeli

Z grafu je zrejmé, že v prípade našej webovej stránky WP Engine nárast dopravného toku nemal negatívny vplyv na čas odozvy. Naše stránky InMotion Hosting však fungovali dobre, až kým nedosiahli 25 používateľov. Potom sa výrazne spomalil. Výkon ich servera nebol počas testu konzistentný.

zaťaženie

Po našom teste vplyvu na zaťaženie sme sa rozhodli vykonať test odozvy servera s Bitcatcha. Monitoruje výkonnosť serverov z 8 rôznych geografických umiestnení.

čas odozvy servera wpengine bitcatcha

Podľa Bitcatcha bol celkový výkon WP Engine klasifikovaný ako C, zatiaľ čo náš web InMotion Hosting bol ohodnotený ako A.

Test hostenia bitcatcha InMotion

víťaz: WP Engine

WP Engine vs InMotion Hosting – jednoduché použitie

Ovládací panel InMotion

Začíname s hostingom InMotion je ľahké. Ak ste niekedy prevádzkovali webovú stránku WordPress, budete môcť vytvoriť webovú stránku na serveri InMotion Hosting bez problémov..

S každým plánom webhostingu získate prístup k cPanel na správu svojho webhostingového účtu. Získate tiež prístup k BoldGrid, bezplatnému tvorcovi drag and drop webových stránok, ktorý je postavený na vrchole WordPress.

wpengine môj účet

WP Engine je poskytovateľom hosteného hostingu WordPress, takže si môžete byť istí, že váš server bude vysoko optimalizovaný na bleskovú rýchlosť bez toho, aby ste museli zvládať optimalizáciu servera..

Na platforme WP Engine však existuje niekoľko obmedzení. Nemáte napríklad povolené inštalovať niektoré doplnky, ktoré by boli v rozpore s ich zabudovanými funkciami hostenia a zabezpečenia.

Nehovoriac o tom, že pred použitím služby WP Engine je potrebné zvládnuť trochu učiacej sa krivky.

víťaz: InMotion Hosting

WP Engine vs InMotion Hosting – funkcie

Nie každá webová stránka je vytvorená rovnako. Je zložité brodiť sa celým zoznamom funkcií hostenia WP Engine a InMotion Hosting, aby sa zistilo, čo je pre vaše stránky to pravé..

InMotion Hosting prichádza so všetkými základnými funkciami, ktoré začiatočníci potrebujú na rýchle spustenie webovej stránky; ako je nemeraná šírka pásma, inštalačný program WordPress jedným kliknutím, tvorca webových stránok, bezplatné zálohovanie údajov, SSD úložisko, Nginx, CDN zadarmo atď..

Zatiaľ čo funkcie InMotion Hosting sú zamerané na širšiu používateľskú základňu, funkcie WP Engine sú zamerané na konkrétne zákaznícke segmenty vrátane vývojárov, obchodníkov, malých a stredných podnikov, agentúr a podnikov..

Niektoré jedinečné vlastnosti WP Engine sú:

 • 35+ tém StudioPress: Získajte prístup ku všetkým témam StudioPress bez ďalších nákladov.
 • Nástroj na jedno kliknutie: Pomocou nástroja na jedno kliknutie môžete rýchlo a ľahko nastaviť vývojové a výrobné prostredia.
 • Rýchly výkon blesku: Spoločnosť WP Engine spolupracuje s webovými službami Amazon a platformou Google Cloud Platform, aby používateľom poskytovala bleskový zážitok.

víťaz: WP Engine

WP Engine je tiež uvedený v najlepších spoločnostiach poskytujúcich webhosting.

Hosting WP verzus InMotion – podpora a dokumentácia

InMotion Hosting poskytuje technickú podporu 24/7/365 v USA prostredníctvom telefónu, live chatu, e-mailov / lístkov a dokonca aj Skype!

Okrem rozsiahlej dokumentácie pravidelne aktualizujú videonávody na YouTube, aby vizuálne odpovedali na príslušné otázky svojich zákazníkov.

WP Engine, na druhej strane, ponúka iba podporu živého chatu. Telefonická podpora je poskytovaná s ich vysokými cenami. Podpora založená na lístkoch sa poskytuje iba s ich vlastnými vyhradenými serverovými plánmi.

víťaz: InMotion Hosting

WP Engine vs InMotion Hosting – ceny

Hostingové plány InMotion sú primárne zamerané na používateľov na základnej úrovni, ktorí chcú rýchlo a ľahko vykopnúť web. Ich pravidelný cenový plán začína na 7,99 dolárov mesačne.

Keď začínate, náklady na stavbu stránky sa môžu javiť ako dosť. Z tohto dôvodu sme sa dohodli na dohode so spoločnosťou InMotion Hosting s cieľom ponúknuť našim čitateľom 37% zľavu. To znamená, že budete musieť platiť iba 4,99 dolárov mesačne.

Bežná cena za motor WP začína na 35 dolárov mesačne. Ak chcete mesačné predplatné, môžete získať zľavu 20% na službu WP Engine, takže budete musieť platiť iba 28 dolárov mesačne.

víťaz: InMotion Hosting

Zhrnutie – WP Engine vs. InMotion Hosting

Veríme, že služba WP Engine je lepším poskytovateľom hostingu WordPress ako hosťovaním InMotion. Nástroj WP Engine je dodávaný so sadou nástrojov a funkcií, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvoriť web WordPress a poskytnúť koncovým používateľom bleskovo rýchle a stabilné prostredie..

Keď sa zaregistrujete pre hostingový plán, poskytujú prístup k 35+ prémiovým témam WordPress, ktoré majú hodnotu viac ako 2 000 dolárov.

Na rozdiel od WP Engine je InMotion Hosting ideálny pre širšiu základňu používateľov, od používateľov na základnej úrovni až po skúsených internetových profesionálov. Bez ohľadu na vaše zručnosti a rozpočet nájdete perfektnú sadu funkcií na spustenie svojho webu pomocou hostenia InMotion..

Avšak, ak hľadáte spravované hostingové riešenie WordPress, potom WP Engine je najlepšia stávka.

Tiež by ste si chceli pozrieť tieto porovnania medzi,

 • WP Engine vs Dreamhost
 • WP Engine verzus tekutý web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie hostingové riešenie WordPress pre vaše potreby. Ak sa vám tento článok páčil, prečítajte si našu recenziu WP Engine a recenziu InMotion Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map