Porovnanie SiteGround verzus GreenGeeks (2020) – iba 1 víťaz!

siteground vs. greengeeks


Hľadáte najlepšiu webhostingovú službu? SiteGround a GreenGeeks sú 2 z najpopulárnejších webhostingových služieb. Ale ktorý je skutočne najlepší?

Aby sme vám pomohli nájsť tú správnu hostingovú službu, napísali sme porovnanie NEBEZPEČENÝCH webhostingov medzi GreenGeeks a SiteGround..

SiteGround vs. GreenGeeks – prehľad

Siteground-Godaddy-hosting-alternatívy

SiteGround je oficiálne odporúčaným poskytovateľom webhostingu spoločnosťou WordPress.org. Bola založená v roku 2004 a obsluhuje viac ako 1,8 milióna domén po celom svete.

Jednou z najlepších vecí, ktoré sa týkajú programu SiteGround, je to, že vám umožňujú pri výbere webhostingového plánu zvoliť dátové centrum. Disponujú 3 dátovými centrami na 3 rôznych kontinentoch: v USA, Európe a Singapure.

GreenGeeks-web-hosting

GreenGeeks je jedným z popredných ekologických poskytovateľov webhostingu. Sídlia v Kalifornii a majú globálnu pracovnú silu a slúžia zákazníkom pokrývajúcim viac ako 150 krajín.

Sú odhodlaní poskytovať super rýchly webhosting s úložiskom SSD a CloudFlare CDN. Aby vyrovnali uhlíkovú stopu zo svojich dátových centier, vrátili trikrát späť energiu, ktorú spotrebujú, do siete vo forme obnoviteľnej energie..

SiteGround vs. GreenGeeks – rýchlosť a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú najdôležitejšie faktory, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere webhostingovej služby.

Takmer každý poskytovateľ webhostingu sľubuje super rýchly webhostingový zážitok a vysokú dostupnosť. SiteGround a GreenGeeks sa nelíšia.

Aby sme svoje sľuby vyskúšali, rozhodli sme sa zaregistrovať zdieľaný plán hostenia s programami SiteGround a GreenGeeks a vytvorili sme 2 weby WordPress. Aby sme zrkadlili živé prostredie na týchto testovacích lokalitách, nainštalovali sme predvolenú tému WordPress, publikovali fiktívny obsah a nahrali niektoré obrázky.

Potom sme vykonali niekoľko rôznych testov rýchlosti a výkonu.

rýchlosť testovacieho miesta

Podľa testu rýchlosti webových stránok Pingdom sa naša testovacia stránka SiteGround načítala v 649 ms pri testovaní v Dallase v Texase. To je rýchlejšie ako 95% všetkých testovaných stránok. Čas načítania stránky GreenGeeks bol o niečo vyšší. Načítanie stránky trvalo 697 ms.

GreenGeeks loadimpactact

Pokiaľ ide o rýchlosť, je zrejmé, že funkcia SiteGround je lepšou možnosťou hostenia.

víťaz: SiteGround

SiteGround vs. GreenGeeks – jednoduché použitie

CPanel stránky

S každým plánom webhostingu ponúkajú SiteGround a GreenGeeks prístup cPanel na správu účtu webhostingu. cPanel je najobľúbenejší ovládací panel hostingu. Poskytujú tiež inštalačný program na jedno kliknutie na rýchlu inštaláciu populárnych skriptov webových stránok na váš server vrátane WordPress, Joomla a Drupal..

GreenGeeks cpanel

Ak chcete rýchlo spustiť webovú stránku bez toho, aby ste si museli najať profesionálneho vývojára, možno budete chcieť použiť nástroj na vytváranie drag and drop. Tvorcovia drag and drop sa dodávajú spolu s plánmi hostenia stránok SiteGround a GreenGeeks.

víťaz: Je to kravata.

SiteGround vs. GreenGeeks – Funkcie

Najlepšie na GreenGeeks je, že so všetkými ich zdieľanými hostingovými plánmi vám umožňujú hosťovať neobmedzené webové stránky. To znamená, že na rozdiel od lokality SiteGround nemusíte upgradovať na vyšší plán, ak chcete hosťovať 2 alebo viac domén..

GreenGeeks prichádza so všetkými základnými funkciami, ktoré budete potrebovať na vytvorenie webovej stránky od základov, vrátane úložiska SSD, neobmedzenej šírky pásma, neobmedzeného počtu e-mailových účtov a služby CloudFlare CDN. Ak chcete, aby vaše servery vyhovovali požiadavkám PCI na transakcie elektronického obchodu, môžete inovovať na vyšší plán alebo si kúpiť doplnok o kompatibilitu s PCI..

súvisiace: 10 najlepších služieb CDN na urýchlenie vášho webu.

S programom SiteGround získate takmer všetky funkcie, ktoré ponúka GreenGeeks. Navyše so svojím plánom GoGeek ponúkajú ďalšie doplnkové funkcie, ktoré GreenGeeks nemá:

 • Ľahký nástroj na odkladanie: Pred tlačením na produkčnú stránku rýchlo otestujte aktualizácie svojich webových stránok na pracovnom mieste.
 • Integrácia Git: Zefektívnite vývojový proces s predinštalovaným serverom Git na svojich serveroch.
 • zálohy: Na požiadanie získate bezplatné zálohy a obnovenie zálohy zdarma.

víťaz: SiteGround

SiteGround vs. GreenGeeks – podpora a dokumentácia

SiteGround je známy svojou vynikajúcou zákazníckou podporou 24/7. Najlepšie zo všetkého je, že na ďalšieho dostupného operátora nemusíte čakať dlhšie ako niekoľko sekúnd, pretože prevyšujú všetky zmeny, takže vždy je tu niekto, kto by ho mohol vyzdvihnúť.

Ich rozsiahla dokumentácia vás prevedie všetkými aspektmi vytvárania webových stránok pomocou programu SiteGround.

SiteGround a GreenGeeks ponúkajú nepretržitú podporu prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefónu. Rovnako ako služba SiteGround, aj spoločnosť GreenGeeks je známa svojou vynikajúcou zákazníckou podporou. V prípade organizácie GreenGeeks je priemerná doba riešenia problému 15 až 20 minút na podporu založenú na lístkoch.

víťaz: Je to kravata

SiteGround vs. GreenGeeks –Pricing

Pozrime sa na priame porovnanie medzi cenami rôznych možností hostenia od stránok SiteGround a GreenGeeks:

SharedWordPressCloudVPSDedicated
SiteGround3,95 USD / mesiac.3,95 USD / mesiac.80,00 USD / mesiac.269,00 USD / mesiac.
GreenGeeks2,95 $ / mesiac.2,95 $ / mesiac.39,95 USD / mesiac.169,00 $ / mesiac.

Z tabuľky vidíte, že GreenGeeks ponúka lacnejšie hostingové riešenia. GreenGeeks tiež ponúka bezplatné doménové meno so svojimi zdieľanými hostingovými plánmi. Navyše, dokonca aj s ich základným plánom, môžete hostiť neobmedzené domény.

Ak chcete získať VEĽKÉ zľavy, môžete tiež využiť náš kupón SiteGround.

víťaz: GreenGeeks

Rekapitulácia – SiteGround vs. GreenGeeks

Po našom porovnaní sme presvedčení, že služba SiteGround je celkovo lepšou hostingovou službou. SiteGround prichádza so všetkými základnými funkciami, ktoré potrebujete, aby bol váš web v prevádzke. Neustále vylepšujú svoju hostingovú infraštruktúru, aby zlepšili výkonnosť vašich stránok WordPress. Okrem toho sú oficiálne odporúčaným poskytovateľom webhostingu od spoločnosti WordPress.org.

Na druhej strane GreenGeeks ponúka cenovo dostupné plány hostenia. Často zdôrazňujú svoj záväzok vyrovnať svoju uhlíkovú stopu trojnásobným vrátením energie, ktorú spotrebujú vo forme obnoviteľnej energie. Ak máte rozpočet, alebo uprednostňujete ekologického poskytovateľa webhostingu, GreenGeeks by pre vás mohla byť tou najlepšou voľbou..

Mali by ste sa tiež pozrieť na tieto porovnania hostingu,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs InMotion Hosting
 • SiteGround vs A2 Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšiu webhostingovú službu pre vaše potreby. Ak chcete získať viac informácií, môžete si pozrieť našu úplnú kontrolu SiteGround a hĺbkovú kontrolu GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map