Porovnanie WP Engine a DreamHost (2020) – 1 jasný víťaz!

wp engine vs dreamhost


Chcete poznať rozdiel medzi programom WP Engine a DreamHost? Pravdepodobne už viete, že WP Engine a DreamHost sú dvaja z najpopulárnejších poskytovateľov webhostingu. Ale ktorý z nich je lepší?

V našom UNBIASEDovom porovnaní DreamHost verzus WP Engine vám pomôžeme zistiť, ktorá je najlepšou voľbou pre váš rozpočet a potreby..

WP Engine vs. DreamHost – prehľad

WP Engine

WP Engine je jedným z najlepšie spravovaných poskytovateľov hostingu WordPress na trhu. Pýšia sa impozantným zoznamom zákazníkov vrátane Yelpu, Asany, National Geographic, PBS a MyFitnessPal.

Okrem hostenia WordPress získate bezplatne aj prémiový prístup k 35+ témam StudioPress. Vybavia vás tiež súborom riešení týkajúcich sa výkonu a integrácie, aby ste mohli budovať a rozvíjať svoje podnikanie.

Dreamhost

Na druhú stranu je DreamHost veteránom v lacnej vertikálnej hosting. Bola založená už v roku 1996, ešte pred príchodom spoločnosti Google. Teraz obsluhujú viac ako 1,5 milióna webových stránok, blogov a aplikácií s vyše 400 000 spokojných zákazníkov.

Ponúkajú širokú škálu možností hostenia, vrátane zdieľaného, ​​WordPress, spravovaného WordPress, hostingu WooCommerce atď. Najlepšie zo všetkého je, že poskytujú špičkovú 97-dňovú záruku vrátenia peňazí..

WP Engine vs DreamHost – rýchlosť a doba prevádzky

Ako správca poskytovateľa hostenia WordPress poskytuje služba WP Engine pre váš web výkon WordPress na podnikovej úrovni. Medzitým DreamHost zaručuje svojim používateľom 100% dostupnosť.

Aby sme otestovali, či títo poskytovatelia hostingu splnia svoje sľuby, rozhodli sme sa vykonať niekoľko rôznych testov rýchlosti a dostupnosti stránok na zariadeniach WP Engine a DreamHost..

Nižšie sú uvedené nástroje na testovanie rýchlosti, ktoré sme použili:

 • Pingdom
 • Dopad zaťaženia
 • Bitcatcha

wpengine speed test

Podľa nášho testu rýchlosti Pingdom trvalo načítanie nášho testovacieho miesta motora WP iba ​​582 ms, čo je rýchlejšie ako 96% všetkých testovaných stránok..

Dreamhost rýchlostný test

Naše testovacie stránky DreamHost sa načítali za 445 ms. čo je rýchlejšie ako 97% všetkých testovaných stránok.

Po teste Pingdom sme analyzovali, či by hostiteľské servery mohli prežiť dopravný nárast pomocou nástroja s názvom Load Impact. Na naše stránky sme poslali niekoľkých virtuálnych používateľov a postupne sme vybudovali až 100 návštevníkov, aby sme videli, ako budú servery fungovať.

skúška s nárazovým nárazom vo vačkovom hriadeli

Z nášho testu vyplýva, že počet živých návštevníkov nemal negatívny vplyv na našu stránku služby WP Engine.

Dreamimp loadimpact test

Podobne aj naša webová stránka DreamHost zostala stabilná počas testu prepätia na premávke. Počet živých návštevníkov nemal žiadny vplyv na ich čas odozvy.

Potom sme vykonali test s Bitcatchou, aby sme zaznamenali, ako naše hostingové servery reagovali z 8 rôznych geografických lokalít po celom svete.

čas odozvy servera wpengine bitcatcha

Podľa nášho testu Bitcatcha bol náš web WP Engine klasifikovaný ako A, zatiaľ čo náš web DreamHost bol klasifikovaný ako A+.

dreamhost bitcatcha

víťaz: DreamHost

WP Engine vs. DreamHost – jednoduché použitie

dreamhost spravovať domény

DreamHost prichádza s webovým ovládacím panelom, ktorý bol vyvinutý interne. Neponúkajú cPanel na správu svojich hostingových účtov, čo je prekvapujúce, pretože je to najobľúbenejší ovládací panel na trhu..

Ovládací panel programu DreamHost je intuitívny, ale ak ste už zvyknutí používať program cPanel, je potrebné zvládnuť trochu učiacej sa krivky..

inštaluje wpengine

WP Engine spracováva všetky technické aspekty optimalizácie servera pre zvýšenie výkonu. Dostanete dôkladne vyladené nastavenie hostenia, ktoré je špeciálne navrhnuté na prevádzku stránok WordPress. Najdôležitejšie je, že vám nedovoľujú inštalovať žiadne doplnky, ako sú doplnky do vyrovnávacej pamäte a doplnky zabezpečenia, pretože môžu byť v konflikte s ich zabudovanými funkciami..

víťaz: WP Engine

WP Engine vs. DreamHost – Funkcie

WP Engine je platforma hostingu na podnikovej úrovni, ktorá zjednodušuje publikovanie pomocou WordPress. Ponúkajú niekoľko funkcií, ktoré pomáhajú zefektívniť nasadenie kódu a migráciu stránok. Spolupracovali tiež s webovými službami Amazon a platformou Google Cloud Platform, aby poskytovali vynikajúce časy načítania.

Pozrime sa na niekoľko jedinečných funkcií hostiteľskej platformy WordPress riadenej spoločnosťou WP Engine:

 • Prístup k 35+ prémiovým témam StudioPress bez ďalších nákladov.
 • Nástroj na jedno kliknutie zjednodušuje predstavenie, testovanie a nasadenie.
 • Bezproblémová integrácia s vašimi obľúbenými online aplikáciami.
 • Získajte informácie, na základe ktorých je možné konať, pomocou nástroja Google Analytics, priamo od správcu WordPress o výkone, obsahu a aplikáciách WordPress..

V porovnaní s technológiou WP Engine je DreamHost veľmi poskytovateľom základnej úrovne hostingu pre širšiu zákaznícku základňu. Ich funkcie hostenia sú príťažlivé pre ich širokú používateľskú základňu a zahŕňajú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné doménové meno, tvorcov webových stránok, inštalačný program WordPress jedným kliknutím atď..

víťaz: WP Engine

WP Engine je tiež uvedený v najlepších spoločnostiach poskytujúcich webhosting.

WP Engine vs. DreamHost – podpora a dokumentácia

So všetkými plánmi hostenia poskytuje služba WP Engine nepretržitú podporu prostredníctvom živého chatu. Pri plánoch na vyššej úrovni môžete využiť telefonickú podporu a pri vlastnom pláne získate podporu 24/7 lístkov.

Ich robustná vedomostná základňa vysvetľuje každý aspekt výstavby stránky pomocou WP Engine.

Aj keď DreamHost často inzeruje podporu nepretržite, realitou je, že podporu nepretržite poskytujú iba prostredníctvom e-mailových lístkov. Získanie vašej žiadosti o podporu prostredníctvom e-mailu však trvá takmer deň, vďaka čomu sú ich reklamné nároky prinajlepšom pekné. Podpora live chatu je k dispozícii iba v čase 5:00 – 22:00 PST, 7 dní v týždni. Aj keď sú k dispozícii žiadosti o spätné volanie, musíte uskutočniť jednorazovú platbu za jeden hovor alebo prihlásiť sa na odber mesačného programu.

víťaz: WP Engine

WP Engine vs. DreamHost – ceny

WP Engine je primárne zameraný na konkrétne segmenty používateľov, ako sú vývojári, obchodníci, malé a stredné podniky, agentúry a podniky. V porovnaní s inými populárnymi poskytovateľmi hostenia WordPress, ako je napríklad Pagely, ponúkajú konkurenčné ceny.

Pretože DreamHost je zameraný na používateľov na základnej úrovni, chceli pre nich ponechať cenovú ponuku dostupnú.

Úvodná cena za zdieľaný hosting WordPress od DreamHost začína už od 2,59 dolárov mesačne. Ich spravovaná hostingová cena WordPress sa začína na 16,95 dolárov mesačne.

Na druhej strane sa cena WP Engine začína na 28 USD. To je 20% zľava z bežnej ceny pre čitateľov IsItWP.

víťaz: DreamHost

Rekapitulácia – WP Engine vs. DreamHost

Po našom porovnaní sme presvedčení, že WP Engine je lepším poskytovateľom hostingu WordPress ako DreamHost.

Aj keď DreamHost ponúka aj spravovanú hostingovú službu WordPress, zameriava sa konkrétne na používateľov na začiatočnej úrovni. Ak máte vážne problémy s online obchodom a nevadí vám minúť niekoľko dolárov na získanie vynikajúcej hostiteľskej platformy, potom je WP Engine tou najlepšou stávkou..

Najlepšie zo všetkého je, že WP Engine prichádza s balíkom nástrojov na výkon a inteligenciu, ktoré vám pomôžu rýchlo nasadiť zmeny na vašom webe a zefektívniť rast vašich webových stránok..

Môžete tiež vyskúšať naše porovnania medzi…

 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine verzus tekutý web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie spravovanú hostingovú službu WordPress pre vaše potreby. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si našu úplnú recenziu služby WP Engine alebo našu úplnú recenziu DreamHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map