SiteGround vs. A2 Hosting (2020) – tu je víťaz!

siteground vs a2 hosting


Zaujíma vás, ktorý poskytovateľ webhostingu je lepší: SiteGround alebo A2 Hosting? SiteGround a A2 Hosting sú 2 z najpopulárnejších poskytovateľov hostingu na trhu. Ale človek musí byť nadradený, správne?

Bezpochyby výber nesprávneho webhostingu môže sabotovať vaše online podnikanie a povesť. Preto sme pre webové stránky A2 Hosting a SiteGround napísali porovnanie NEBEZPEČENÝCH webhostingov, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý z nich je pre vaše stránky najvhodnejší..

Prehľad SiteGround verzus A2 – prehľad

Siteground-Godaddy-hosting-alternatívy

SiteGround je oficiálne odporúčaným poskytovateľom webhostingu spoločnosťou WordPress.org. Majú jeden z najlepších 24/7 tímov podpory WordPress v odbore. Ponúkajú automatické upgrady, vstavanú vyrovnávaciu pamäť WP, CDN, postupné spustenie jedným kliknutím a kontrolu verzií GIT.

Sú jednou z mála hostiteľských spoločností, ktoré vám pri registrácii do hostiteľskej služby umožňujú vybrať si preferované umiestnenie v dátovom centre. Poskytujú tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na vyskúšanie svojich hostiteľských služieb.

a2-hosting-hosting-alternatívy

Značky A2 Hosting sa sami označujú za najlepšie poskytovateľa webhostingu priateľského k vývojárom. Ich možnosti webhostingu sú vysoko univerzálne. Napríklad vám umožňujú vybrať si medzi hostiteľskými plánmi pre systémy Linux a Windows pre zdieľaný hosting. Úroveň správy hostingu môžete vybrať aj pri registrácii na server VPS alebo hostovaní vyhradeného servera.

Rovnako ako SiteGround, aj A2 Hosting vám umožňuje vybrať si preferované dátové centrum. Ak zrušíte svoj hostingový účet A2 do 30 dní, máte nárok na úplnú refundáciu. Po 30 dňoch môžete požiadať o pomernú refundáciu za nevyužitú službu.

SiteGround verzus A2 Hosting – rýchlosť a doba prevádzky

SiteGround poskytuje špičkové technológie rýchlosti ako NGINX, HTTP / 2, PHP7 a bezplatné CDN na zrýchlenie výkonu vašich webových stránok. Na druhej strane vám hosting A2 umožňuje zvoliť si servery Turbo pri registrácii, ktoré poskytujú náhradnú náhradu Apache na urýchlenie výkonu vášho webu 20-krát.

Aby sme otestovali výkonnosť hostiteľských serverov pre naše porovnávanie hostingu SiteGroud verzus A2, zaregistrovali sme sa s oboma webhostingovými službami a na každom sme vytvorili testovací server s WordPress. Aby sme na našom testovacom webe odzrkadľovali produkčné prostredie, nainštalovali sme tiež predvolenú tému WordPress, pridali fiktívny obsah a nahrali niektoré obrázky..

rýchlosť testovacieho miesta

Podľa nášho testu rýchlosti webových stránok Pingdom sa naša testovacia stránka SiteGround načítala za menej ako sekundu pri testovaní v Dallase v Texase. To je rýchlejšie ako 95% všetkých testovaných stránok.

a2 hosting test rýchlosti

A naopak, načítanie našej webovej stránky A2 Hosting trvalo 1,28 sekundy. To znamená, že stránka je rýchlejšia ako 84% všetkých testovaných webových stránok.

Vykonali sme tiež ďalší test výkonnosti pomocou nástroja Load Impact, aby sme zistili, ako by naše testovacie servery fungovali počas prudkého prenosu. Počas našej analýzy sme na naše webové stránky poslali niektorých virtuálnych používateľov (JV).

loadimpact-Siteground

Z nášho grafu vidno, že naše stránky SiteGround fungovali pomerne dôsledne, pokiaľ ich nebolo približne 50. Webové stránky sa na chvíľu spomalili a po niekoľkých sekundách sa obnovili.

A2 Test nárazového zaťaženia hostiteľa

Podobne naše testovacie miesto A2 Hosting trvalo fungovalo, kým na webe nebolo približne 40 návštevníkov. Webová stránka sa chvíľu spomalila a potom sa vrátila do svojho normálneho stavu.

víťaz: SiteGround

SiteGround verzus A2 Hosting – jednoduché použitie

hosting wordpress

SiteGround aj A2 Hosting poskytujú používateľom cPanel prístup k správe ich účtov hostenia webhostingu. Ich inštalátori s jedným kliknutím vám navyše pomôžu rýchlo nainštalovať populárne skripty webových stránok, ako sú WordPress, Joomla, Drupal atď..

A2 Hosting prihlásenie WordPress

Ak sa rozhodnete pre hosting Windows so serverom A2 Hosting, získate prístup k Plesk pre správu svojho účtu webhostingu.

víťaz: Je to kravata

SiteGround verzus A2 Hosting – Funkcie

SiteGround a A2 Hosting ponúkajú všetky základné funkcie, ktoré potrebujete na uvedenie svojho webu do prevádzky, ako napríklad neobmedzená šírka pásma, výber dátových stredísk, inštalátory na jedno kliknutie, tvorcovia webových stránok atď..

Pokiaľ ide o funkcie, nižšie je niekoľko oblastí, v ktorých SiteGround prudko stúpa v porovnaní s A2 Hosting:

 • Úložisko SSD: SiteGround ponúka úložisko SSD, zatiaľ čo hosting A2 poskytuje úložisko RAID 10.
 • Vysoký výkon: Na zvýšenie výkonu servera poskytuje SiteGround bezplatne CloudFlare CDN, PHP 7 s OpCache.
 • Zabudovaná bezpečnosť: So všetkými plánmi SiteGround môžete využívať bezplatné denné zálohy. S o niečo drahším programom získate aj bezplatné obnovenie zálohy.
 • Podivínské vlastnosti: Vďaka programu GoGeek spoločnosti SiteGround získate servery kompatibilné s PCI pre obchody s elektronickým obchodom, vytváranie repo aplikácií Git jedným kliknutím a jednoduché predstavenie WordPress a Joomla..

Teraz, keď viete výhody SiteGround v porovnaní s hostingom A2, pozrime sa na niekoľko oblastí, v ktorých hosting A2 vyniká v porovnaní s programom SiteGround:

 • Windows a Linux Hosting: Na rozdiel od väčšiny poskytovateľov hostingu, vrátane služby SiteGround, vám A2 Hosting umožňuje zvoliť si medzi hostingom Windows a Linux.
 • Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek: Okrem ich 30-dňovej záruky vrátenia peňazí ponúka služba A2 Hosting vrátenie poplatkov za nevyužité služby po prvých 30 dňoch..
 • Výber úrovne riadenia: A2 Hosting vám tiež umožňuje zvoliť úroveň správy pre VPS a vyhradený server hosting.

Veríme, že A2 Hosting je vysoko všestranný poskytovateľ hostingu, ktorý vám pri výbere ich hostiteľských služieb ponúka veľa možností. Pokiaľ ide o funkcie, určite sa odlišujú od konkurencie.

víťaz: A2 Hosting

SiteGround verzus A2 Hosting – podpora a dokumentácia

SiteGround a A2 Hosting ponúkajú nepretržitú podporu prostredníctvom 3 režimov: live chat, e-mail a telefón. Obaja majú rozsiahlu vedomostnú základňu, ktorá vysvetľuje, ako vytvoriť webovú stránku s ich hostiteľskými servermi.

víťaz: Je to kravata

SiteGround verzus A2 Hosting – ceny

Pozrime sa na priame porovnanie cien medzi SiteGround a A2 Hosting:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
SiteGround3,95 USD / mesiac.3,95 USD / mesiac.$ 42 / kreditnej / rok269,00 USD / mesiac.
Hosting A23,92 $ / mesiac.3,92 $ / mesiac.13,19 USD / mesiac.5 $ / mesiac.99,59 USD / mesiac.

Ako môžete vidieť z tabuľky, plány hostenia A2 sú lacnejšie ako plány programu SiteGround. Môžete si tiež všimnúť, že vyhradená cena za hosting pre hosting A2 je oveľa lacnejšia. Je to preto, že server SiteGround ponúka iba spravovanie dedikovaného servera, zatiaľ čo hostenie A2 vám umožňuje zvoliť si úroveň správy.

Ak hľadáte cenovo dostupný VPS alebo dedikovaný hostingový server, najlepšou stávkou by mohol byť nespravovaný hosting A2 Hosting.

Na získanie VEĽKÝCH zliav však môžete využiť náš kupón SiteGround.

víťaz: A2 Hosting

Zhrnutie – SiteGround verzus A2 Hosting

Po našom porovnaní sa domnievame, že server SiteGround je lepším poskytovateľom hostingu ako celkovo hosting A2. SiteGround neustále zdokonaľuje svoju hostiteľskú infraštruktúru a využíva najnovšie technológie rýchlosti na zlepšenie výkonu svojej hostiteľskej platformy.

Zatiaľ čo väčšina poskytovateľov hostingu sa môže pochváliť vynikajúcou zákazníckou podporou, SiteGround ju skutočne poskytuje. S funkciou SiteGround nemusíte čakať na najbližšieho dostupného operátora viac ako pár sekúnd. Vždy, keď potrebujete pomoc, dostanú vás späť.

Ak však hľadáte cenovo dostupnejšieho poskytovateľa hostingu, môžete zvážiť výber hostingu A2.

Mali by ste sa tiež pozrieť na tieto porovnania hostenia medzi…

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs GreenGeeks
 • SiteGround vs InMotion Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť správneho poskytovateľa hostingu pre vaše potreby. Viac informácií nájdete v našej úplnej kontrole SiteGround alebo našej úplnej kontrole hostenia A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me