SiteGround vs. Liquid Web Comparison (2020) – 1 jasný víťaz

Siteground-vs.-kvapalina-web


Hľadáte najlepšie spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress? Liquid Web a SiteGround sú 2 z najpopulárnejších spoločností poskytujúcich hosting WordPress dostupných na trhu. Ale to je skutočne najlepšia voľba: Liquid Web alebo SiteGround?

Výber nesprávneho poskytovateľa webhostingu môže poškodiť vaše hodnotenie a firmu vo vyhľadávaní. Preto sme napísali porovnanie NEBEZPEČENÝCH webhostingov medzi Liquid Web a SiteGround, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorá z nich je najlepšou voľbou pre vaše stránky.

Pozrime sa na naše priame porovnávanie Liquid Web vs. SiteGround.

SiteGround vs. Liquid Web – prehľad

Siteground

SiteGround je oficiálne odporúčaným poskytovateľom webhostingu spoločnosťou WordPress.org. Ponúkajú širokú škálu možností hostenia, vrátane zdieľaného, ​​WordPress, WooCommerce, VPS a vyhradeného servera..

Aby poskytovali svojim návštevníkom vynikajúci zážitok z webových stránok, prevádzkujú dátové centrá na 3 kontinentoch: Severná Amerika, Európa, Ázia. Najlepšie zo všetkého je, že vám umožnia vybrať si uprednostňované dátové centrum pre vaše webové stránky pri registrácii na ich webhostingové služby.

Poskytujú tiež najnovšie technológie rýchlosti a zabezpečujú proaktívne zabezpečenie na svojich serveroch webhostingu.

Exkluzívna zľava na tekuté webové stránky

Liquid Web je jednou z najpopulárnejších riadených webhostingových spoločností na trhu. Ich možnosti hostenia sú optimalizované pre populárne aplikácie vrátane WordPress, WooCommerce, prémiového obchodného e-mailu a ďalších.

Na rozdiel od iných spravovaných hostingových spoločností vám poskytujú plný prístup k svojim serverom. Navyše vlastnia a prevádzkujú svoje dátové centrá, čo znamená, že ich nebudete počuť ukazovať prstom na iných poskytovateľov.

SiteGround vs. Liquid Web – rýchlosť a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú bezpochyby najdôležitejšie faktory, ktoré musíte zvážiť pri výbere webhostingu.

Aby sme otestovali, či Liquid Web a SiteGround skutočne plnia svoj humbuk, rozhodli sme sa analyzovať rýchlosť stránok a záruky za dostupnosť pomocou registrácie s každou z nich a vytvorením 2 testovacích stránok..

Aby sme zrkadlili živé prostredie na našich testovacích stránkach, nainštalovali sme tému WordPress a zverejnili fiktívny obsah spolu s niektorými obrázkami.

Potom sme vykonali niekoľko rôznych experimentov na týchto testovacích miestach pomocou nasledujúcich nástrojov:

 • Pingdom: Analyzovať rýchlosť webových stránok.
 • Dopad zaťaženia: Ak chcete monitorovať, ako tieto hostingové servery zvládajú prudký nárast premávky počas doby špičkového zaťaženia.
 • Bitcatcha: Na určenie výkonnosti týchto hostiteľských serverov z 8 rôznych geografických umiestnení.

rýchlosť testovacieho miesta

Podľa testu rýchlosti rýchlosti Pingdom trvalo načítanie nášho testovacieho miesta SiteGround pri testovaní v Dallase v Texase 649 ms. To je rýchlejšie ako 95% všetkých testovaných stránok.

Test rýchlosti tekutého webu

Na druhú stranu, Liquid Web, načítanie trvalo 901 ms, čo je rýchlejšie ako 91% všetkých testovaných stránok.

Po teste Pingdom sme otestovali stránky s dopadom na zaťaženie, aby sme zistili, ako by tieto servery zvládli prudký nárast prenosu počas doby špičkového zaťaženia..

loadimpact-Siteground

Z grafu vidno, že došlo k niekoľkým hrotom, keď sa na našom webe SiteGround narazilo okolo 50 používateľov. To znamená, že webová stránka sa na chvíľu spomalila a po niekoľkých sekundách sa vrátila.

Dopad zaťaženia kvapalným webom

Na rozdiel od SiteGround, Liquid Web sa počas testu vykonával konzistentne. Počet živých návštevníkov na webe nemal vplyv na výkon servera.

Bitcatcha sme tiež použili na zaznamenávanie reakčných časov našich hostingových serverov z 8 rôznych geografických lokalít: New York, Los Angeles, Londýn, Brazília, India, Singapur, Japonsko a Austrália. Rýchlosť pre každé miesto bola meraná 3 oddelene a potom boli výsledky spriemerované.

čas odozvy siteground

Podľa Bitcatchy bolo naše testovacie miesto SiteGround ohodnotené ako D; zatiaľ čo webová stránka Liquid bola ohodnotená ako C+.

Kvapalný čas odozvy na web

víťaz: SiteGround

SiteGround vs. Liquid Web – Jednoduché použitie

tekutý webový cloud

S každým plánom Liquid Web, s výnimkou spravovaného hosťovania WordPress, získate prístup k cPanel / WHM alebo Plesk.

Vďaka hostingovému plánu WordPress riadenému spoločnosťou Liquid Web získate prístup k iThemes Sync Pro.

Program iThemes Sync Pro vám umožňuje sledovať stavy výpadkov, prestoje a stavy SEO vašich webových stránok z jedného miesta pre všetky vaše stránky. Pomáha vám dokonca kontrolovať, čo vaši klienti vidia v aplikácii WP-admin.

Na druhej strane SiteGround vám umožňuje spravovať vaše webové stránky a hostingový účet s cPanel.

Ponúkajú tiež desiatky inštalačných programov na jedno kliknutie pre populárne skripty webových stránok, ako sú WordPress, Joomla a Drupal. S cieľom zabezpečiť, aby ste mohli rýchlo vytvoriť webovú stránku bez toho, aby ste si museli najať vývojára, získate pri každom pláne aj prístup k tvorcovi drag and drop..

víťaz: Je to kravata

SiteGround vs. Liquid Web – Funkcie

Cieľovou zákazníckou základňou SiteGround sú používatelia na základnej úrovni, zatiaľ čo Liquid Web je primárne zameraný na podnikové webové stránky so značnou návštevnosťou..

To tiež znamená, že funkcie SiteGround sú zamerané na ich ideálnu zákaznícku základňu: nováčikoví vlastníci a vydavatelia. S funkciou SiteGround môžete nájsť všetky základné funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli svoj web uviesť do prevádzky, ako napríklad nemeranú šírku pásma, neobmedzené e-mailové účty, neobmedzené úložisko SSD, zálohovanie stránok a ďalšie.

Ponúkajú tiež podivínské pokročilé nástroje, ako sú servery kompatibilné s PCI a vytváranie opakovania Git jedným kliknutím.

Pokiaľ ide o funkcie, Liquid Web fúka SiteGround z vody. Pozrime sa na niekoľko jedinečných funkcií, ktoré ponúka Liquid Web:

Automatické aktualizácie doplnkov: Väčšina riadených poskytovateľov hostingu WordPress ponúka automatické základné aktualizácie. Liquid Web zostáva pred krivkou tým, že ponúka aj automatické aktualizácie doplnkov.

šablóna: Ak ste vývojár, ktorý zvykol vytvárať viac webových stránok s rovnakými doplnkami a témami, môžete ušetriť čas pomocou šablóny Stencil. Automatizuje proces vytvárania stránok, takže nemusíte manuálne inštalovať rovnaké motívy a pluginy naraz na každú stránku..

Kompresia obrázka: Vďaka vstavanej kompresii stránky môžete zvýšiť rýchlosť svojich stránok.

víťaz: Liquid Web

SiteGround vs. Liquid Web – podpora a dokumentácia

SiteGround a Liquid Web poskytujú nepretržitú podporu prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu.

Ich rozsiahla dokumentácia vás prevedie všetkými aspektmi vytvárania webovej stránky od základov pomocou ich plánov webhostingu.

víťaz: Je to kravata

SiteGround vs. Liquid Web – Ceny

Bežné ceny zdieľaného webhostingu SiteGround začínajú na 9,95 dolárov mesačne. Dohodli sme sa so spoločnosťou SiteGround dohodu, takže používatelia služby IsItWP musia platiť iba 3,95 dolárov mesačne.

Cena za hosting WordPress, ktorý spravuje Liquid Web, sa začína na 29 USD mesačne.

Ale ak hľadáte skutočne cenovo dostupné riešenie hostingu, SiteGround je lepšou voľbou.

SiteGround je tiež uvedený ako jedna z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting zdarma našimi odborníkmi.

Ak chcete získať VEĽKÉ zľavy, môžete tiež využiť náš kupón SiteGround.

víťaz: SiteGround

Zhrnutie – SiteGround vs. Liquid Web

Zistili sme, že program SiteGround je lepšou hostingovou službou WordPress pre začiatočníkov ako Liquid Web. Na rozdiel od Liquid Web, SiteGround ponúka plány hostenia pre všetky veľkosti a rozpočty. Liquid Web je najvhodnejší pre webové stránky na podnikovej úrovni, ktoré priťahujú významný objem prevádzky.

Hosting WordPress servera SiteGround prichádza so všetkými základnými funkciami, ktoré potrebujete na to, aby bol váš web WordPress funkčný. Vďaka plánu hostenia WordPress na vyššej úrovni získate rozšírené funkcie vrátane serverov kompatibilných s PCI, predinštalovaných serverov Git a rýchlejších serverov..

Hosting WordPress riadený spoločnosťou Liquid Web poskytuje automatické aktualizácie doplnkov WordPress. Napriek tomu, že sú úplne riadeným poskytovateľom hostenia WordPress, poskytujú vám prístup k databáze a serveru pripojenému k vášmu účtu.

Tu sú niektoré ďalšie porovnania hostingu:

 • SiteGround vs GreenGeeks
 • SiteGround vs InMotion Hosting
 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs A2Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs iPage

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress pre vaše potreby. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si našu úplnú kontrolu SiteGround alebo celú našu kontrolu tekutého webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map