WP Engine vs. GreenGeeks Porovnanie (2020) – 1 jasný víťaz

wp motor vs greengeeks


Zaujíma vás, ktorá je lepšou voľbou medzi motormi WP a GreenGeeks? WP Engine aj GreenGeeks slúžia miliónom domén z celého sveta. Je však pre zákazníkov zložité analyzovať, ktorý z nich je najlepší výber z dôvodu tak veľa protichodných názorov online. Potrebujete hĺbkovú kontrolu od dôveryhodného zdroja!

V našom porovnávaní UNBIASED medzi programami WP Engine a GreenGeeks vám pomôžeme určiť, ktorý poskytovateľ má správne služby webhostingu pre váš rozpočet a potreby..

WP Engine vs. GreenGeeks – prehľad

WP Engine

WP Engine je jedným z najlepších hostingových riešení zameraných na WordPress na trhu. Na rozdiel od väčšiny ostatných spravovaných riešení hostenia, služba WP Engine ponúka riešenia hostenia pre všetky veľkosti a rozpočty.

Či už prevádzkujete osobný blog alebo podnikovú firmu s rastom mimo grafu, s WP Engine nájdete dokonalý plán hosťovania..

GreenGeeks-web-hosting

GreenGeeks je jedným z popredných svetových poskytovateľov webhostingu šetrných k životnému prostrediu. Okrem poskytovania super rýchleho webhostingového zážitku zákazníkom sa tiež zaviazali kompenzovať uhlíkové stopy produkované ich dátovými centrami.

WP Engine verzus GreenGeeks – rýchlosť a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú bezpochyby najdôležitejšie faktory, ktoré musíte zvážiť pri výbere webhostingu.

Aby sme otestovali, či GreenGeeks a WP Engine skutočne plnia svoj humbuk, rozhodli sme sa analyzovať rýchlosť stránok a záruky za dostupnosť pomocou registrácie s každým z nich a vytvorením 2 testovacích stránok..

Aby sme zrkadlili živé prostredie na našich testovacích stránkach, nainštalovali sme tému WordPress a zverejnili fiktívny obsah spolu s niektorými obrázkami.

Potom sme vykonali niekoľko rôznych experimentov na týchto testovacích miestach pomocou nasledujúcich nástrojov:

 • Pingdom: Analyzovať rýchlosť webových stránok.
 • Dopad zaťaženia: Ak chcete monitorovať, ako tieto hostingové servery zvládajú prudký nárast premávky počas doby špičkového zaťaženia.
 • Bitcatcha: Na určenie výkonnosti týchto hostiteľských serverov z 8 rôznych geografických umiestnení.

Podľa nášho testu rýchlosti webových stránok Pingdom trvalo načítanie nášho webu WP Engine iba 582 ms, čo je rýchlejšie ako 96% všetkých testovaných stránok..

wpengine speed test

Čas načítania stránky GreenGeeks bol o niečo vyšší: načítanie stránky trvalo 697 ms.

Test rýchlosti GreenGeeks

Je tiež dôležité analyzovať, či hostiteľský server môže prežiť dopravný nárast. Pre náš test dopravného nárazu sme použili nástroj s názvom Load Impact. Na naše stránky sme poslali niekoľkých virtuálnych používateľov a postupne sme vybudovali až 100 návštevníkov, aby sme videli, ako servery fungujú.

skúška s nárazovým nárazom vo vačkovom hriadeli

Z nášho testu je zrejmé, že počet živých návštevníkov nemal negatívny vplyv na naše servery WP Engine.

GreenGeeks loadimpactact

Pre našu stránku GreenGeeks došlo v čase načítania k niekoľkým malým špičkám, čo znamená, že sa stránka mierne spomalila..

Po našich testoch vplyvu na zaťaženie sme použili nástroj s názvom Bitcatcha na analýzu reakčných časov servera z 8 rôznych geografických lokalít: New York, LA, Londýn, Brazília, India, Singapur, Japonsko a Austrália. Rýchlosť pre každé miesto bola meraná 3 oddelene a potom boli výsledky spriemerované.

Podľa nášho testu Bitcatcha náš server WP Engine na celom svete reagoval za menej ako sekundu.

čas odozvy servera wpengine bitcatcha

Celkový výkon WP Engine bol ohodnotený bitom BitCatcha A, zatiaľ čo GreenGeeks bol klasifikovaný C.

Čas odozvy GreenGeeks

víťaz: WP Engine

Motor WP verzus GreenGeeks – jednoduché použitie

wpengine môj účet

Pretože WP Engine je spravované hostingové riešenie WordPress, môžete si byť istí, že váš server bude optimalizovaný na vysoký výkon bez toho, aby musel zvládnuť technické aspekty optimalizácie servera. To znamená, že budete mať pokoj a zároveň sa sústredíte na to, na čom ste skutočne dobrí: publikovanie obsahu a jeho marketing.

GreenGeeks cpanel

Na druhej strane, GreenGeeks poskytuje prístup cPanel na správu vášho webhostingového účtu s každým webhostingovým plánom, ktorý ponúkajú. Dostanete tiež inštalačný program WordPress jedným kliknutím, ktorý umožní rýchle spustenie vašich stránok. Program GreenGeeks vám umožňuje vytvoriť webovú stránku tak, ako chcete, pomocou ľahko použiteľného nástroja drag and drop Builder.

víťaz: WP Engine

WP Engine je tiež najlepšou voľbou pre hosťovanie kompatibilné s PCI.

WP Engine vs. GreenGeeks – Funkcie

WP Engine

Ako spravované hostingové riešenie WordPress ponúka WP Engine všetko, čo potrebujete na zefektívnenie vývoja, marketingu a migrácie WordPress. Pozrime sa na ich jedinečné vlastnosti:

 • Zadarmo prístup k témam StudioPress: Získate plný prístup k 35+ vysoko kvalitným témam StudioPress bez ďalších nákladov.
 • Geograficky zamerané prispôsobenie: Ľahko si prispôsobte svoj obsah na základe geografických polôh a potrieb publika.
 • Nástroj na jedno kliknutie: Získate tiež nástroj na jedno kliknutie na nastavenie vývojových, produkčných a inscenačných prostredí.

GreenGeeks

Pozrime sa teraz na niektoré z kľúčových funkcií GreenGeeks:

 • Neobmedzené webové stránky: Aj s ich štartovacím plánom môžete pomocou GreenGeeks hostovať neobmedzené webové stránky.
 • Prevody stránok zadarmo: Ak už hostujete na iných hostiteľských platformách, môžete svoje stránky bezplatne preniesť na server GreenGeeks.
 • Tvorca stránok: Pri každom pláne webhostingu získate bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok.
 • E-mailové účty: Môžete si vytvoriť neobmedzené e-mailové účty aj s ich štartovacím plánom webhostingu.

víťaz: WP Engine

WP Engine vs. GreenGeeks – podpora a dokumentácia

GreenGeeks poskytuje nepretržitú podporu prostredníctvom 3 režimov: živý chat, telefón a podpora založená na lístkoch. Ich rozsiahla dokumentácia vás prevedie všetkými aspektmi vytvárania webovej stránky s hostiteľskou platformou GreenGeeks.

WP Engine však ponúka so svojím štartovacím plánom iba podporu live chatu. Telefonická podpora je poskytovaná s ich vyššími plánmi. Podpora založená na lístkoch je poskytovaná s ich vlastnými vyhradenými serverovými plánmi.

víťaz: GreenGeeks

WP Engine vs. GreenGeeks – ceny

Bežná cena za motor WP začína na 35 dolárov mesačne. Dohodli sme dohodu s WP Engine, takže naši používatelia dostanú 20% zľavu na plány WP Engine, čo znamená, že musíte platiť iba 28 dolárov mesačne.

GreenGeeks poskytuje cenovo dostupnejšie hostingové služby pre začínajúcich používateľov. Môžete s nimi založiť webovú stránku už za 2,95 dolárov mesačne.

víťaz: GreenGeeks

Rekapitulácia – motor WP verzus GreenGeeks

Ak hľadáte spravované hostingové riešenie WordPress, WP Engine je pre vás tou najlepšou voľbou. Pomocou nástroja WP Engine získate všetko, čo potrebujete na vytvorenie svojho webu WordPress od nuly, vrátane bezplatného prístupu k 35+ prémiovým témam StudioPress, nástrojov na jedno kliknutie na správu webu a ďalších.

Aby poskytovali vysoké rýchlosti webu, dokonca sa spojili s platformou Google Cloud Platform a Amazon Web Services.

Tiež by ste si chceli pozrieť naše porovnania medzi,

 • WP Engine vs Dreamhost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine verzus tekutý web
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšieho poskytovateľa hostingu WordPress pre vaše potreby. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si našu úplnú recenziu WP Engine alebo našu úplnú recenziu GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map