WP Engine vs. iPage Porovnanie (2020) – 1 jasný víťaz!

wp motor verzus ipage


Hľadáte najlepšieho poskytovateľa hostingu WordPress? Pokúšate sa rozhodnúť medzi iPage a WP Engine? IPage aj WP Engine vám umožňujú ľahko hostiť vaše webové stránky WordPress. Aj keď iPage ponúka niekoľko rôznych možností hostenia, vrátane cloudového WordPress hosťovania; WP Engine je poskytovateľ riadeného hostenia, ktorý sa zameriava na celý WordPress.

V tomto článku poskytneme priame porovnanie medzi programom WP Engine a iPage, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktoré z nich je tým správnym riešením pre váš rozpočet a potreby..

WP Engine vs. iPage – prehľad

WP Engine

WP Engine je poskytovateľ riadeného hostenia zameraný na WordPress. Či už začínate blog alebo podnikáte na podnikovej úrovni s rastom mimo grafu, nájdete to správne riešenie hostingu, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám..

S každým plánom vám služba WP Engine poskytuje bezplatný prístup k 35+ témam StudioPress. Vybavia vás tiež sadou riešení pre výkon a integráciu, ktorá pomôže budovať a rozširovať vaše podnikanie. Je to tiež webový hosting kompatibilný s PCI.

iPage-Godaddy-hosting-alternatívy

iPage je hostingová značka, ktorú vlastní Endurance International Group. Sú známe svojimi cenovo dostupnými možnosťami hostenia, začínajúc od 1,99 dolárov mesačne.

Spoločnosť iPage bola založená v roku 1998 a teraz slúži viac ako miliónu webových stránok z celého sveta.

Sú partnermi v oblasti ekologickej energie EPA, čo znamená, že ich dátové centrá sú poháňané veternou energiou a do značnej miery znižujú uhlíkovú stopu..

WP Engine vs. iPage – rýchlosť stránky a doba prevádzky

Rýchlosť je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere hostenia WordPress. Dokonca aj 1-sekundové oneskorenie môže mať za následok zníženie konverzií o 7%. Nehovoriac o tom, že ak rýchlosť načítania webových stránok neberiete vážne, necháte na stole veľa peňazí.

Aby sme analyzovali rýchlosť a dobu prevádzky hostiteľských serverov pre porovnanie WP Engine verzus iPage, vytvorili sme testovacie stránky na oboch serveroch hostingu zaregistrovaním ich zdieľaných plánov hostenia..

Na našich testovacích webových stránkach sme vykonali niekoľko rôznych testov:

 • Test pingdom na sledovanie časov načítania a dostupnosti.
 • Test zaťaženia nárazom na analýzu výkonu serverov počas doby špičkového zaťaženia.
 • Test bitcatcha na určenie výkonu serverov v 8 rôznych geografických polohách ignorovaním obsahu.

Pozrime sa na výsledky.

wpengine speed test

Podľa testu Pingdom trvala naša testovacia stránka motora WP iba ​​582 ms, čo znamená, že web je rýchlejší ako 96% testovaných stránok..

ipage pingdom test rýchlosti

Na druhej strane sa naša testovacia stránka iPage načítala za menej ako 3 sekundy a bola rýchlejšia ako 60% testovaných webových stránok.

Rovnako ako pri teste rýchlosti je dôležité analyzovať, či vaša hostingová služba môže prežiť dopravný nárast. Pre náš test dopravnej špičky sme použili populárny testovací nástroj Load Impact. S účinkom zaťaženia sme na naše testovacie stránky poslali naraz až 100 virtuálnych návštevníkov, aby sme zistili, ako by servery zvládli prenos.

skúška s nárazovým nárazom vo vačkovom hriadeli

Z nášho testu je zrejmé, že počet živých návštevníkov nemá negatívny vplyv na naše servery WP Engine.

náraz nárazu ipage

Pokiaľ ide o iPage, doba odozvy bola pomalá, keď bolo na webe asi 50 používateľov. Potom zostala rýchlosť stránky stabilná napriek tomu, že mala viac používateľov.

čas odozvy servera wpengine bitcatcha

Celkový výkon WP Engine bol triedený A pomocou BitCatcha, zatiaľ čo iPage bol hodnotený ako C+.

doba odozvy servera ipage

víťaz: WP Engine

WP Engine vs. iPage – jednoduché použitie

inštaluje wpengine

Pretože WP Engine je spravované hostingové riešenie WordPress, môžete si byť istí, že váš server bude optimalizovaný na vysoký výkon bez toho, aby musel zvládnuť technické aspekty optimalizácie servera. To znamená, že budete mať pokoj a zároveň sa sústredíte na to, na čom ste skutočne dobrí: publikovanie obsahu a jeho marketing.

Ovládací panel iPage

S iPage je hlavnou nevýhodou to, že neponúka cPanel. Namiesto toho ponúkajú svoju vlastnú prispôsobenú verziu ovládacieho panela, ktorú označujú ako vDeck. Ak ste však zvyknutí na cPanel, čo je najobľúbenejší ovládací panel webhostingu, pred použitím vDecku bude treba zvládnuť trochu krivky učenia.

víťaz: WP Engine

WP Engine vs. iPage – Funkcie

WP Engine

Nižšie uvádzame niekoľko jedinečných funkcií WP Engine:

 • Zadarmo prístup k témam StudioPress: Získate plný prístup k 35+ vysoko kvalitným témam StudioPress bez ďalších nákladov.
 • Nástroj na jedno kliknutie: Získate tiež nástroj na jedno kliknutie na nastavenie vývojových, produkčných a inscenačných prostredí.
 • Základné aktualizácie WordPress: Nemusíte sa obávať, že budete neustále informovaný, pretože vás spoločnosť WP Engine informovala.

iPage

Teraz sa pozrime na niekoľko funkcií iPage.

 • Všetky základné vlastnosti: Dostanete bezplatný názov domény, bezplatný SSL a inštalátor na jedno kliknutie.
 • Reklamné kredity: získate bezplatné reklamné kredity v hodnote 200 USD
 • Iba jeden zdieľaný plán hostenia: iPage ponúka iba jeden zdieľaný plán hostenia s neobmedzenou podporou hostenia stránok.
 • Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou: Vytvorte web podľa svojho želania pomocou nástroja na tvorbu webových stránok.

víťaz: WP Engine

WP Engine je tiež najlepšou voľbou pre hosťovanie kompatibilné s PCI.

WP Engine vs. iPage – podpora a dokumentácia

WP Engine ponúka so svojím štartovacím plánom iba podporu live chatu. Telefonická podpora je poskytovaná s ich vyššími plánmi. Podpora založená na lístkoch je poskytovaná s ich vlastnými vyhradenými serverovými plánmi.

Na druhej strane iPage poskytuje podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu. Môžete sa tiež spoľahnúť na ich dokumentáciu, ktorá vysvetľuje všetko, čo potrebujete vedieť o spustení novej webovej stránky.

víťaz: iPage

WP Engine vs. iPage – ceny

Bežná cena za motor WP začína na 35 dolárov mesačne. Dohodli sme dohodu s WP Engine, takže naši používatelia získajú 20% zľavu na WP Engine, čo znamená, že musíte platiť iba 28 dolárov mesačne.

Spoločnosť iPage je známa cenovo dostupnými cenovými možnosťami svojich služieb webhostingu. Služba iPage je najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú lacnú, ale spoľahlivú hostingovú službu. Ich lacný hostingový plán začína už od 1,99 dolárov mesačne.

víťaz: iPage

Zhrnutie – WP Engine verzus iPage

Po našom porovnaní sme presvedčení, že služba WP Engine je lepšie spravovaným poskytovateľom hostingu WordPress. Ak si neželáte optimalizovať svoj hosting WordPress sami, možno by ste mali zvážiť použitie servera WP Engine pre hosťovanie svojich stránok..

Na druhej strane iPage poskytuje cenovo dostupné možnosti hostenia pre webové stránky všetkých veľkostí a rozpočtu. Ak už hostujete iného poskytovateľa hostingu, môžete využiť bezplatný prenos z webu. Najlepšie zo všetkého je, že ich bezplatný tvorca stránok vám umožní ľahko vytvoriť krásny web.

Tiež by ste si chceli pozrieť naše porovnania medzi,

 • WP Engine vs Dreamhost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine verzus tekutý web
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs GreenGeeks

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšieho poskytovateľa hostingu WordPress na trhu. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si našu recenziu služby WP Engine a iPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map