WP Engine vs. Liquid Web Comparison (2020) – 1 jasný víťaz

wp motor verzus tekutý pás


Hľadáte najlepšie spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress? Pokúšate sa rozhodnúť medzi Liquid Web a WP Engine? Liquid Web a WP Engine sú 2 z popredných svetových poskytovateľov hostingu WordPress na svete.

V tomto článku porovnáme služby WP Engine a Liquid Web, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý z nich je najvhodnejší pre váš rozpočet a potreby..

WP Engine verzus tekutý web – prehľad

WP Engine

WP Engine aj Liquid Web sú spravované hostingové spoločnosti. Kým WP Engine je zameraný výlučne na riadený hosting zameraný na WordPress, Liquid Web ponúka riadený hosting pre vlastné riešenia a aplikácie.

Exkluzívna zľava na tekuté webové stránky

Kľúčovým rozdielom medzi hostingovými službami WordPress WP Engine a Liquid Web je to, že WP Engine ponúka hostingové riešenia pre všetky veľkosti a rozpočty, zatiaľ čo Liquid Web je zameraný na webové stránky s vysokou návštevnosťou..

WP Engine verzus tekutý web – rýchlosť a doba prevádzky

Rýchlosť a dostupnosť sú bezpochyby najdôležitejšie faktory, ktoré musíte zvážiť pri výbere webhostingu.

Aby sme otestovali, či Liquid Web a WP Engine skutočne plnia svoj humbuk, rozhodli sme sa analyzovať rýchlosť stránok a záruky za dostupnosť pomocou registrácie s každou z nich a vytvorením 2 testovacích stránok..

Aby sme zrkadlili živé prostredie na našich testovacích stránkach, nainštalovali sme tému WordPress a zverejnili fiktívny obsah spolu s niektorými obrázkami.

Potom sme vykonali niekoľko rôznych experimentov na týchto testovacích miestach pomocou nasledujúcich nástrojov:

 • Pingdom: Analyzovať rýchlosť webových stránok.
 • Dopad zaťaženia: Ak chcete monitorovať, ako tieto hostingové servery zvládajú nárast návštevnosti na našich testovacích stránkach počas maximálneho času načítania.
 • Bitcatcha: Zistiť, ako by tieto hostiteľské servery fungovali z 8 rôznych geografických umiestnení.

wpengine speed test

Podľa nášho testu rýchlosti webových stránok Pingdom trvalo načítanie nášho webu WP Engine iba 582 ms, čo je rýchlejšie ako 96% všetkých testovaných stránok..

Test rýchlosti tekutého webu

Na druhú stranu, Liquid Web, načítanie trvalo 901 ms, čo je rýchlejšie ako 91% všetkých testovaných stránok. Nie je to zlé, ale oveľa pomalšie ako naše testovacie miesto motora WP.

skúška s nárazovým nárazom vo vačkovom hriadeli

Potom sme vykonali test na oboch hostiteľských serveroch s Load Impact. Počas testu sa WPEngine aj Liquid Web vykonávali konzistentne. Počet živých návštevníkov na webe nemal vplyv na výkon ani jedného servera.

Dopad zaťaženia kvapalným webom

Bitcatcha sme tiež použili na zaznamenávanie času odozvy servera pre naše hostingové servery z 8 rôznych geografických lokalít: New York, Los Angeles, Londýn, Brazília, India, Singapur, Japonsko a Austrália. Rýchlosť pre každé miesto bola meraná 3 oddelene a potom boli výsledky spriemerované.

čas odozvy servera wpengine bitcatcha

Ako vidíte, zatiaľ čo naša webová stránka WP Engine bola hodnotená Bitcatcha ako A, naša webová stránka Liquid bola ohodnotená na C+.

Kvapalný čas odozvy na web

víťaz: WP Engine

Motor WP verzus tekutý web – jednoduché použitie

WP Engine

wpengine môj účet

Pretože WP Engine je spravované hostingové riešenie WordPress, môžete si byť istí, že váš server bude optimalizovaný pre rýchle horenie času načítania bez obáv z optimalizácie servera. Budete mať pokoj pri sústredení sa na to, na čom ste skutočne dobrí: publikovanie obsahu a marketing vašich stránok.

Aby ste predišli konfliktom doplnkov, nemáte povolené inštalovať určité doplnky na platformu WP Engine vrátane doplnkov pre výkon a zabezpečenie.

Skôr ako začnete používať program WP, je v skutočnosti potrebné zvládnuť trochu učiacej sa krivky.

Kvapalný web

tekutý webový cloud

S každým plánom Liquid Web, s výnimkou spravovaného hosťovania WordPress, získate prístup k cPanel / WHM alebo Plesk.

Vďaka hostingovému plánu WordPress riadenému spoločnosťou Liquid Web získate prístup k iThemes Sync Pro. Pomáha vám spravovať všetky stránky, ktoré prevádzkujete z jedného miesta. S programom iThemes Sync Pro budete môcť monitorovať prestoje a prestoje, sledovať stav SEO svojho obsahu a ovládať to, čo vaši klienti vidia v aplikácii WP-admin.

víťaz: Liquid Web

WP Engine vs. Liquid Web – Funkcie

WP Engine

Nižšie uvádzame niekoľko jedinečných funkcií WP Engine:

 • Zadarmo prístup k témam StudioPress: Získate plný prístup k 35+ vysoko kvalitným témam StudioPress bez ďalších nákladov.
 • Nástroj na jedno kliknutie: Získate tiež nástroj na jedno kliknutie na nastavenie vývojových, produkčných a inscenačných prostredí.
 • Geograficky zamerané prispôsobenie: Ľahko si prispôsobte svoj obsah na základe geografickej polohy a potrieb publika.
 • Základné aktualizácie WordPress: Nemusíte sa obávať, že budete neustále informovaný, pretože vás spoločnosť WP Engine informovala.
 • Vysoký výkon zaručený: Platforma WP Engine je založená na službách Amazon Web Services a Google Cloud Platform, aby sa zabezpečil vysoký výkon.

Kvapalný web

Pozrime sa teraz na niektoré jedinečné funkcie aplikácie Liquid Web:

 • Aktualizácie automatického doplnku: Na rozdiel od WP Engine, Liquid Web poskytuje okrem automatických jadrových aktualizácií WordPress aj automatické aktualizácie doplnkov.
 • šablóna: Ušetrite čas pri vytváraní nových webov pomocou rovnakých doplnkov a motívov pre viaceré weby.
 • Vstavaná kompresia obrázkov: Zvýšte rýchlosť stránky pomocou vstavanej kompresie obrázkov.
 • Automatické denné zálohy: Liquid Web zálohuje každý deň a ukladá ich na 30 dní.
 • Jednoduché predstavenie: Môžete ľahko vytvoriť pracovné miesta, ktoré vám umožnia vyskúšať kódy pred ich nasadením do prostredia aktívnych stránok.

Urobme rýchle porovnanie celkových funkcií WP Engine a Liquid Web…

WP Engine poskytuje sadu funkcií, ktoré vám pomôžu zefektívniť procesy publikovania a marketingu obsahu. Liquid Web sa však zameriava na poskytovanie super rýchleho webového zážitku.

Liquid Web dokonca poskytuje automatické aktualizácie doplnkov, takže môžete mať pokoj, s vedomím, že vaše stránky sú hostené na dôveryhodnej platforme.

víťaz: Liquid Web

WP Engine vs. Liquid Web – Podpora a dokumentácia

WP Engine ponúka so svojím štartovacím plánom iba podporu live chatu. Telefonická podpora je poskytovaná s ich vyššími plánmi. Podpora založená na lístkoch je poskytovaná s ich vlastnými vyhradenými serverovými plánmi.

Na rozdiel od WP Engine, Liquid Web poskytuje technickú pomoc prostredníctvom 3 režimov: telefonický hovor, live chat a e-maily.

Ak oslovíte telefonicky alebo prostredníctvom rozhovoru, odpovedia do jednej minúty; a ak oslovíte e-mailom, dostanete odpoveď do 30 minút.

WP Engine aj Liquid Web majú na svojich stránkach robustné vedomostné bázy, ktoré usmerňujú svojich zákazníkov, aby ich platformu ľahko použili.

víťaz: Liquid Web

WP Engine vs Liquid Web – Ceny

Bežná cena za motor WP začína na 35 dolárov mesačne. Dohodli sme dohodu s WP Engine, takže naši používatelia dostanú 20% zľavu na plány WP Engine, čo znamená, že musíte platiť iba 28 dolárov mesačne.

Bežné ceny Liquid Webu začínajú na 99 USD mesačne, čo je dosť veľa, keď začínate. Našťastie sme tiež dohodli dohodu s Liquid Web. Za prvé 3 mesiace získate 69% zľavu. To je plne spravovaný hosting WordPress už od 21,39 dolárov mesačne.

víťaz: WP Engine

Rekapitulácia – WP Engine vs. Liquid Web

Veríme, že WP Engine je vďaka poskytovateľom lacnejších hostingových plánov lepší poskytovateľ hostingu ako Liquid Web. Pomocou nástroja WP Engine získate všetko, čo potrebujete na vytvorenie svojho webu WordPress od nuly, vrátane bezplatného prístupu k 35+ prémiovým témam StudioPress, nástrojov na jedno kliknutie na správu webu a ďalších.

Spoločnosť WP Engine tiež spolupracovala s platformou Google Cloud Platform a Amazon Web Services, aby poskytovala rýchly webhosting.

Môžete tiež vyskúšať naše porovnania medzi…

 • WP Engine vs Dreamhost
 • WP Engine vs InMotion Hosting
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs A2 Hosting
 • WP Engine vs iPage
 • WP Engine vs GreenGeeks

Dúfame, že tento článok vám pomohol nájsť najlepšie spravovaného poskytovateľa hostingu WordPress pre vaše potreby. Ak sa vám tento článok páčil, pozrite si našu úplnú recenziu WP Engine alebo našu úplnú kontrolu tekutého webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map