11 najlepszych darmowych usług hostingowych w 2020 r. [Host za 0 USD]

najlepszy darmowy hosting


Szukasz darmowej usługi hostingowej? Jesteś we właściwym miejscu.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych bezpłatnych usług hostingowych na rynku.

Zanim zagłębimy się i zaczniemy porównywać bezpłatne usługi hostingowe, sprawdźmy, czy bezpłatny hosting jest właściwym rozwiązaniem dla Twojej witryny, jak wpłynie to na Twoją obecność w Internecie i jaki będzie jej haczyk..

Wybór bezpłatnej usługi hostingowej

Ludzie zazwyczaj wybierają bezpłatną usługę hostingową, gdy mają napięty budżet i nie chcą wydawać ani grosza na hosting. Ale darmowy hosting może się przydać dla studentów, którzy mają mało budżetu. Darmowy hosting dla studentów pomaga im pracować nad startupami i projektami przeznaczonymi wyłącznie do nauki i oceniania.

Nie wspominając o tym, że jeśli coś jest bezpłatne, zawsze jest haczyk, a bezpłatny hosting nie różni się.

Zanim wybierzesz darmową usługę hostingu, obalmy jeden z najbardziej trwałych mitów na temat hostingu witryn: hosting jest drogi.

Prowadzenie witryny jest naprawdę drogie?

Wiele osób wybiera bezpłatną usługę hostingu, ponieważ uważają, że hosting witryny jest drogi i nie mieści się w ich budżecie.

W rzeczywistości, kiedy zaczynasz, możesz wybrać niezawodną, ​​tanią usługę hostingową już za 2 do 4 USD miesięcznie. Niektóre z tych tanich firm hostingowych oferują nawet darmową nazwę domeny, SSL i prawie 100% gwarancję bezawaryjności.

Oznacza to, że za jedyne 2 USD otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować swoją witrynę od podstaw. Te tanie usługi hostingowe zapewniają nawet, że Twoja strona internetowa pozostanie online dzięki doskonałym gwarancjom dostępności.

W skrócie, nawet jeśli masz ograniczony budżet, możesz znaleźć plan hostingowy, który jest niedrogi i spełnia Twoje wymagania.

Darmowy hosting – What’s the Catch?

Prowadzenie strony internetowej z pewnością kosztuje. Jak więc firma hostingowa może oferować swoje usługi za darmo bez bankructwa? Czy są jakieś wady wyboru bezpłatnej usługi hostingowej??

 • Reklamy: Aby zarabiać, firmy hostingowe często wyświetlają swoje reklamy w stopce witryny. Aby usunąć reklamy, musisz przejść na płatny abonament.
 • Ogranicz ruch: Bezpłatna usługa hostingowa często ogranicza ruch, co powstrzymuje Cię przed rozwojem firmy.
 • Zamknij: Bezpłatna firma hostingowa często utrudnia przeniesienie witryny na inne platformy.

Szczerze mówiąc, lepiej zacząć budować swoją witrynę za pomocą taniej usługi hostingowej, gdy dopiero zaczynasz. Uważamy, że korzystanie z bezpłatnej usługi hostingowej jest złym pomysłem, chyba że tworzysz witrynę testową.

To powiedziawszy, rzućmy okiem na jedne z najlepszych prawie darmowych firm hostingowych. Jeśli nadal nie jesteś przekonany, pokażemy Ci to, co najlepsze wolny firmy hostingowe.

Top 5 prawie darmowych firm hostingowych

 1. Bluehost
 2. SiteGround
 3. HostGator
 4. DreamHost
 5. iPage

1. Bluehost

bluehost-register-domain-name-free

Bluehost to jedna z najlepszych tanich usług hostingowych dostępnych na rynku. Jest to również oficjalnie zalecane przez WordPress.org. Z każdym nowym kontem hostingowym otrzymasz bezpłatną nazwę domeny, bezpłatne SSL i ponad 60% zniżki na hosting.

Obecnie Bluehost obsługuje ponad 2 miliony witryn internetowych na całym świecie. Nie chcesz przegapić tych porównań między:

 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Dreamhost
 • Bluehost vs iPage
 • Hosting Bluehost vs InMotion
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hosting
 • Bluehost vs Liquid Web

Wynegocjowaliśmy wyłączną umowę z Bluehost dla użytkowników IsItWP, więc będziesz musiał płacić tylko 2,75 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Bluehost.

Zacznij korzystać z Bluehost już dziś!

2. SiteGround

siteground

Jeśli chcesz mieć usługę hostingową, która nie wpływa na szybkość witryny, SiteGround może być najlepszym wyborem.

SiteGround to bogata w funkcje usługa hostingu, która zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do uruchomienia witryny. Podobnie jak Bluehost, są również oficjalnie rekomendowanym dostawcą usług hostingowych przez WordPress.org. Nie przegap tych porównań między,

 • SiteGround vs HostGator
 • SiteGround vs GreenGeeks
 • SiteGround vs InMotion Hosting
 • SiteGround vs WPEngine
 • SiteGround vs A2Hosting
 • SiteGround vs DreamHost
 • SiteGround vs iPage
 • SiteGround vs Liquid Web

SiteGround oferuje tani hosting za zaledwie 3,95 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję SiteGround.

Zacznij korzystać z SiteGround już dziś!

3. HostGator

hostgator

HostGator zapewnia tanie miejsca hostingowe dzięki niedrogim planom startowym i łatwej konfiguracji. HostGator obsługuje ponad 2 miliony nazw domen na całym świecie.

Możesz wypróbować ich usługę bez ryzyka przez 45 dni, a jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Nagradzany zespół wsparcia HostGator jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez czat na żywo, telefon lub e-mail. Sprawdź te porównania między:

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs. GreenGeeks
 • HostGator vs InMotion Hosting
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs Liquid Web
 • HostGator vs Hosting A2

Dzięki HostGator możesz założyć witrynę za 2,78 USD miesięcznie, co jest świetną okazją.

Przeczytaj naszą pełną recenzję HostGator.

Zacznij korzystać z HostGator już dziś!

4. DreamHost

Dreamhost

DreamHost to wiodąca usługa hostingowa, która rozwija się i utrzymuje udany biznes hostingowy przez ostatnie 18 lat.

Dzięki ich tanim planom hostingowym otrzymasz bezpłatną nazwę domeny, bezpłatne szyfrowanie SSL za pomocą Let’s Encrypt, instalator WordPress 1 kliknięciem i wiele więcej.

Dzięki DreamHost możesz zaoszczędzić do 47% na hostingu WordPress. Ich plany hostingowe zaczynają się od 2,59 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję DreamHost.

Zacznij korzystać z DreamHost już dziś!

5. iPage

ipage

iPage jest prawdopodobnie najtańszą (ale nadal niezawodną) usługą hostingową w branży hostingu dzielonego. iPage zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować witrynę od podstaw, na przykład narzędzie do tworzenia witryn z tysiącami bezpłatnych szablonów, bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i kredyty reklamowe o wartości 200 USD.

Możesz zarejestrować się w iPage za jedyne 1,99 USD miesięcznie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję iPage.

Zacznij korzystać z iPage już dziś!

Najlepsze całkowicie darmowe strony hostingowe

 1. Wix
 2. Weebly
 3. WordPress.com
 4. Witryny Google
 5. Google Cloud Platform
 6. Amazon Web Services

6. Wix

Wix

Wix to darmowy kreator stron internetowych, który pozwala szybko założyć stronę od podstaw. Najlepsze w Wix jest to, że nie musisz uczyć się żadnych szczegółów technicznych związanych z hostingiem Twojej witryny. Możesz po prostu zarejestrować się w Wix i zacząć budować witrynę, o której zawsze marzyłeś, korzystając z narzędzia „przeciągnij i upuść”.

Bezpłatny abonament nie pozwala na korzystanie z niestandardowej nazwy domeny, takiej jak IsItWP.com lub WPBeginner.com. Tak będzie wyglądał adres URL Twojej witryny: https://username.wixsite.com/sitename

Aby podłączyć niestandardową nazwę domeny, musisz uaktualnić konto do konta premium.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Wix i zobacz, jak Wix różni się od WordPress.

Zacznij korzystać z Wix już dziś!

7. Weebly

Weebly

Weebly to kolejny popularny darmowy kreator stron internetowych, który jest teraz częścią pakietu produktów Square. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować witrynę, czy sklep internetowy, Weebly sprawia, że ​​bardzo łatwo można go uruchomić w kilka minut.

Bezpłatny plan Weebly umożliwia zbudowanie podstawowej strony internetowej. Twoja bezpłatna witryna będzie hostowana w subdomenie weebly.com. Twoja strona będzie miała również stopkę Weebly.

W przypadku zaawansowanych funkcji, takich jak niestandardowa konfiguracja domeny, sklep eCommerce, statystyki witryny i marketing e-mailowy, możesz przejść na abonament premium.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Weebly.

Zacznij korzystać z Weebly już dziś!

8. WordPress.com

platforma blogowa wordpress.com

WordPress.com to bezpłatna platforma blogowa, która pomaga łatwo zbudować blog lub witrynę od podstaw. W przeciwieństwie do innych darmowych kreatorów stron internetowych, WordPress.com oferuje 3 GB przestrzeni dyskowej, dziesiątki darmowych motywów i wszystkie inne istotne funkcje, o których możesz pomyśleć.

Darmowa witryna będzie hostowana w subdomenie WordPress.com i będzie wysoce zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek.

Ich abonament premium pozwala połączyć niestandardową domenę, a nawet zintegrować witrynę sklepową z witryną WordPress.com.

Zacznij korzystać z WordPress.com już dziś!

9. Witryny Google

strony google

Witryny Google są częścią GSuite i umożliwiają tworzenie wysoce konfigurowalnej witryny internetowej we współpracy z członkami zespołu. Jak mówi Wikipedia: jest to ustrukturyzowane narzędzie do tworzenia stron wiki i stron internetowych oferowane przez Google.

Za pomocą standardowego konta Google możesz bezpłatnie utworzyć dowolną liczbę witryn Google. Jedynym haczykiem jest to, że Twoja witryna będzie pod domeną Google, a jej adres będzie wyglądał następująco: sites.google.com/view/yoursite

Aby użyć niestandardowej nazwy domeny, możesz zarejestrować konto GSuite.

Zacznij korzystać z GSuite i Witryn Google już dziś!

10. Google Cloud Platform

platforma chmurowa Google

Google Cloud Platform to jedno z najlepszych bezpłatnych rozwiązań hostingowych dostępnych na rynku.

Dzięki Google Cloud Platform możesz hostować swoją stronę internetową w celu bezpłatnego okresu próbnego, który trwa 12 miesięcy. Oferują również warstwę Zawsze bezpłatna, która zapewnia ograniczony dostęp do wielu popularnych zasobów GCP.

Pamiętaj jednak, że podczas rejestracji Google prosi o podanie danych karty kredytowej, aby zweryfikować Twoją tożsamość i odróżnić rzeczywistych klientów od robotów.

Zacznij korzystać z Google Cloud Platform!

11. Amazon Web Services

aws hosting

Jeśli chcesz hostować statyczną stronę internetową w bezpłatnej usłudze hostingowej, możesz sprawdzić Amazon Web Services (AWS). AWS oferuje kilka różnych rodzajów bezpłatnych planów, takich jak zawsze bezpłatne i 12-miesięczne darmowe konta.

Bezpłatne konto AWS może być dobrym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą odkrywać swoją platformę i doskonalić swoje umiejętności techniczne.

Zacznij korzystać z AWS!

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci znaleźć najlepszą bezpłatną usługę hostingu dla Twojej witryny.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również zapoznać się z naszym artykułem na temat zakładania strony internetowej i różnicą między hostingiem dzielonym a VPS a hostowaniem dedykowanym.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map