6 najlepszych usług hostingowych systemu Windows na rok 2020 (w porównaniu)

najlepsze usługi hostingowe systemu Windows


Szukasz najlepszych dostawców hostingu dla systemu Windows? Dzięki Windows Hosting możesz hostować strony internetowe oparte na ASP.NET.

Windows Hosting jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli chcesz uruchomić usługi takie jak Exchange, Microsoft SQL Server lub inne produkty stosu Microsoft dla swojej witryny.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych usług hostingowych Windows dla Twojej witryny.

Co to jest Windows Hosting? Czy jest to dobre dla witryn WordPress?

Windows hosting to hosting, który działa na systemie operacyjnym Windows.

Możesz założyć, że prawie każda usługa hostingowa działa w systemie operacyjnym Linux, jeśli system operacyjny nie jest wyraźnie określony.

Hosting systemu Windows służy przede wszystkim do obsługi witryny działającej w technologii Windows, takiej jak ASP.net.

Chociaż możesz hostować witrynę WordPress w systemie operacyjnym Windows, nie jest to zalecane z następujących powodów.

Windows Hosting vs. Linux: Który jest dobry dla WordPress?

Rzućmy okiem na bezpośrednie porównanie hostingu Windows i Linux.

 • Przystępność: Zazwyczaj hosting Linux jest tańszą opcją hostingu niż hosting Windows.
 • Różne ustawienia: Konfiguracja WordPress w systemie Windows jest zupełnie inna niż w Linuksie. Na przykład musisz zaktualizować plik web.config, aby skonfigurować WordPress w systemie Windows, ale nie znajdziesz tego pliku w konfiguracji Linux WordPress.
 • Panel sterowania: Najpopularniejszym panelem sterowania dla hostingu Linuksa jest cPanel, natomiast w systemie Windows popularnym panelem sterowania jest Plesk.

Większość samouczków konfiguracyjnych WordPress, które można znaleźć w Internecie, jest oparta na hostingu Linux. Ponadto pod względem wydajności usługa hostingowa WordPress oparta na systemie Linux jest znacznie lepsza niż hosting Windows dla witryn WordPress.

Jeśli chcesz hostować witrynę WordPress, wybierz usługę hostingową WordPress z jedną z dystrybucji Linuksa jako systemem operacyjnym. Jeśli wolisz hostować witrynę opartą na technologiach Windows, wybierz jedną z poniższych usług hostingu Windows.

1. HostGator

Hostgator dla systemu Windows

HostGator to jedna z najlepszych usług hostingowych systemu Windows, która oferuje wszystkie funkcje hostingu systemu Windows, w tym panel sterowania Plesk, potężne narzędzia administracyjne, bezpłatny certyfikat SSL i ich wielokrotnie nagradzaną obsługę hostingu. Ma świetne plany hostingu Windows, które zaczynają się od 4,76 USD miesięcznie. W zależności od wybranego planu możesz hostować do 5 nazw domen.

Możesz także łatwo skonfigurować profesjonalne konto e-mail za pomocą kilku kliknięć, skonfigurować i uzyskać dostęp do wiadomości e-mail z dowolnego urządzenia mobilnego, a nawet wyeliminować spam za pomocą jego mocnych filtrów antyspamowych.

Ceny zaczynają się od 4,76 USD miesięcznie.

2. GoDaddy

Hosting Windows GoDaddy

GoDaddy to kompleksowe centrum, jeśli chodzi o rozpoczęcie cyfrowej podróży. Niezależnie od tego, czy jest to nazwa domeny, usługa hostingowa systemu Windows lub kreator stron internetowych, GoDaddy ma idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. GoDaddy ma niesamowite plany hostingowe Windows do wyboru. Ma świetne opcje przechowywania, a także nieskomplikowaną przepustowość.

Plan hostingowy GoDaddy dla systemu Windows zaczyna się już od 5,99 USD miesięcznie. Otrzymasz darmowe SSL, darmową nazwę domeny na 1 rok, DNS premium i wiele więcej.

Ceny zaczynają się od 5,99 USD miesięcznie.

3. Hostinger

Hosting Windows Hosting

Hostinger to kolejna firma, która oferuje jedną z najtańszych usług hostingowych Windows VPS. Możesz wybrać własny plan w oparciu o pamięć, pamięć i przepustowość, które byłyby potrzebne dla Twojej witryny.

Począwszy od 2 GB, pozwala mieć do 16 GB pamięci dla Twojej witryny. Każdy z tych planów ma dedykowane wsparcie na czacie na żywo. Możesz także mieć nieograniczoną ilość miejsca na sprzęt i dyski SSD, opcje tworzenia kopii zapasowych danych korporacyjnych na wysokim poziomie i wiele więcej. Jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług, możesz odzyskać pieniądze w ciągu 30 dni.

Ceny zaczynają się od 26 USD miesięcznie.

4. Hosting A2

hosting systemu Windows

A2 Hosting to kolejna usługa hostingu systemu Windows, która oferuje świetne plany hostingu Windows, które są wyjątkowo niezawodne i super szybkie. Oferuje łatwy w obsłudze panel sterowania Plesk Onyx 17.8, który jest bardzo łatwy w obsłudze. Możesz również mieć bezpłatny certyfikat SSL, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej witryny.

A2 oferuje nieograniczony transfer i kompletne rozwiązanie SSD do przechowywania plików witryny, systemu operacyjnego i bazy danych. Jeśli Twoja witryna jest już hostowana z inną usługą, możesz uzyskać bezpłatną usługę migracji. Oferuje także nieograniczoną liczbę adresów e-mail, pamięć fizyczną i wirtualną oraz wiele innych.

Ceny zaczynają się od 3,70 USD miesięcznie.

5. Płynna sieć

Liquid Web

Liquid Web to popularna nazwa, jeśli chodzi o oferowanie zarządzanych usług hostingowych Windows. Hosting Windows w Liquid Web jest dostępny dla serwerów dedykowanych i hostingu VPS w chmurze. W zależności od planu, który wybierzesz w dedykowanej opcji hostingu, oferuje przepustowość od 8 TB do 15 TB. Możesz także mieć ochronę serwera i usuwanie złośliwego oprogramowania ze wszystkimi planami. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, oferuje również świetną opcję przechowywania kopii zapasowych.

W przypadku hostingu VPS w chmurze możesz mieć do 10 TB na wszystkie plany i 100 GB bezpłatnego miejsca na kopie zapasowe. Aby skonfigurować witrynę, adres e-mail itp., Otrzymasz intuicyjny pulpit onyksowy Plesk. W zależności od wybranego planu możesz mieć do 200 GB miejsca na dysku SSD na swoje dane.

Ceny zaczynają się od 74 USD miesięcznie

6. Hosting AccuWeb

AccuWeb oferuje usługi premium hostingu dzielonego dla systemu Windows i może być świetną opcją zarówno dla małych, jak i dużych firm. W zależności od wybranego planu możesz mieć do 5 domen na koncie z maksymalnie 150 kontami e-mail dla każdej domeny. Oferuje także od 10 GB do 50 GB pamięci SSD.

Po wybraniu abonamentu Twoje konto zostanie natychmiast aktywowane. Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich danych, firma będzie codziennie automatycznie tworzyć kopie zapasowe witryny. Panel sterowania Plesk ułatwia zarządzanie witryną i zarządzanie nią. Obsługuje PHP 7.2x i oferuje 500 MB przestrzeni dyskowej dla każdej bazy danych SQL.

Otóż ​​to!

Są to niektóre z wiodących firm, które oferują potężne usługi hostingu Windows. Po zakończeniu wybierania hostingu i nazwy domeny nie zapomnij skonfigurować wkrótce strony w swojej witrynie. Pomoże Ci to w uzyskaniu przewagi nad taktykami marketingowymi i promocyjnymi oraz umożliwi budowanie listy e-mail.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map