Bluehost vs InMotion Hosting (2020): Oto zwycięzca!

Hosting inmotion Bluehost Vs


Chcesz porównać Bluehost i InMotion Hosting? Bluehost i InMotion Hosting to 2 najpopularniejszych dostawców hostingu na rynku. W naszym porównaniu UNBIASED między InMotion Hosting a Bluehost pomożemy Ci znaleźć najlepszy wybór dla twojego budżetu i potrzeb.

Bluehost vs InMotion Hosting – Przegląd

bluehost-wordpress-hosting

Bluehost jest jednym z wiodących dostawców hostingu na rynku. Są również oficjalnie rekomendowanym dostawcą hostingu przez WordPress.org. Oferują szeroki zakres opcji hostingu, w tym hosting współdzielony, VPS, dedykowany, hosting WordPress itp.

Bluehost konsekwentnie dąży do doskonałości, regularnie ulepszając infrastrukturę sprzętową serwera i dostarczając wiodące technologie, aby zapewnić, że Twoja strona internetowa jest tak szybka, jak to możliwe.

przegląd hostingu inmotion

InMotion Hosting to kolejny wiodący dostawca hostingu. Najlepszą rzeczą w InMotion Hosting jest to, że oferują wiele pożądanych funkcji i doskonałą obsługę klienta. Oferują także niezrównaną 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby wypróbować swoją usługę bez ryzyka.

Nawiązali współpracę z Trees for the Future, organizacją non-profit zajmującą się równoważeniem śladu węglowego poprzez sadzenie drzew. Otworzyli zielone centrum danych w Los Angeles, starając się bardziej ekologicznie i zmniejszyć swój ślad węglowy.

Bluehost vs InMotion Hosting – szybkość & Czas pracy

Szybkość i dostępność strony internetowej to najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

Szybkość strony ma znaczenie, ponieważ nikt nie lubi powolnej witryny. Użytkownicy opuszczą witrynę, jeśli jej załadowanie zajmuje dużo czasu. Uptime to termin używany do opisania okresu dostępności i działania witryny. Nie wspominając o tym, że jeśli Twoja witryna nie jest dostępna 24/7, zaszkodzi Twojej firmie i reputacji.

Aby sprawdzić, czy Bluehost i InMotion Hosting dotrzymują obietnic dotyczących dostępności i szumu, zarejestrowaliśmy się w obu usługach hostingowych i stworzyliśmy witrynę testową z WordPress na każdym koncie hostingowym. Aby utworzyć kopię lustrzaną środowiska na żywo w naszej witrynie testowej, dodaliśmy do niego zawartość obojętną (w tym obrazy).

Użyliśmy następujących narzędzi do przeprowadzania eksperymentów dotyczących prędkości i czasu pracy na naszych stronach testowych:

 • Pingdom: Aby przeanalizować czas ładowania strony z naszych witryn testowych.
 • Wpływ obciążenia: Aby zobaczyć, jak działają nasze witryny testowe podczas gwałtownego wzrostu ruchu.

test prędkości bluehost

Według Pingdom, nasza strona Bluehost załadowała 689 ms podczas testowania z Nowego Jorku. Jest szybszy niż 94% testowanych witryn.

Host testowy InMotion pingdom

Załadowanie naszej witryny InMotion Hosting zajęło 982 ms, co jest szybsze niż 90% testowanych witryn.

Aby uzyskać pełny obraz wydajności serwera, postanowiliśmy również przetestować nasze witryny testowe za pomocą Load Impact. Dzięki Load Impact wysłaliśmy kilku wirtualnych użytkowników na nasze strony internetowe i jednocześnie zgromadziliśmy do 100 użytkowników, aby monitorować, jak serwery sobie z tym poradzą.

loadimpact bluehost

Jak widać, w naszej witrynie Bluehost wzrost ruchu nie miał żadnego negatywnego wpływu na czas reakcji. Jednak nasza witryna hostingu InMotion działała dobrze, dopóki nie dotarła do 25 użytkowników. Potem znacznie zwolniło. Wydajność ich serwera nie była spójna podczas testu.

loadimpact inmotion

Zwycięzca: Bluehost

Bluehost vs InMotion Hosting – łatwość użytkowania

bluehost-dashboard-email-menu

Bluehost stale unowocześnia swoje doświadczenia związane z wprowadzaniem, ułatwiając każdemu łatwe uruchomienie strony WordPress, niezależnie od ich umiejętności. Oferują nawet bezpłatną nazwę domeny i certyfikat SSL, więc nawet absolutny początkujący może szybko uruchomić stronę internetową bez obaw o skandaliczne koszty uruchomienia.

Wszystkie plany Bluehost są dostarczane z cPanelem do zarządzania kontem hostingowym. cPanel to najpopularniejszy na świecie panel sterowania hostingiem. Dzięki cPanel możesz zarządzać plikami hostingowymi, domenami i bazami danych z jednego miejsca.

Panel sterowania InMotion

Podobnie, InMotion Hosting oferuje również konto cPanel wszystkim swoim użytkownikom. Podobnie jak Bluehost, InMotion Hosting zapewnia również instalatory 1-Click dla WordPress, Joomla i Drupal.

Jednak pod względem łatwości użytkowania uważamy, że Bluehost wyróżnia się dzięki wspaniałemu doświadczeniu w zakresie wdrażania, które oferują użytkownikom WordPress. Po rejestracji Bluehost przeprowadzi Cię przez wszystkie aspekty związane z konfiguracją strony internetowej, w tym instalacją WordPress, instalacją motywu, poleceniem kilku niezbędnych wtyczek i nie tylko.

Zwycięzca: Bluehost

Bluehost vs InMotion Hosting – Funkcje

Jeśli chodzi o funkcje, InMotion Hosting wyprzedza Bluehost. Oczywiście Bluehost zapewnia wszystkie standardowe funkcje hostingu, takie jak nieograniczona przepustowość, bezpłatny SSL, instalator 1-kliknięciem itp. Jednak InMotion Hosting wykracza poza.

Rzućmy okiem na kilka funkcji InMotion Hosting, których nie znajdziesz w Bluehost:

 • Przeciągnij i upuść konstruktora: BoldGrid to kreator stron internetowych zbudowany na WordPress przez InMotion Hosting.
 • Wybierz centrum danych: Rejestrując się w planie hostingowym, pozwalają wybrać centrum danych, w którym chcesz hostować swoją witrynę.
 • Bezpłatny transfer strony: Oferują również zerowy przestój w przenoszeniu witryny po zarejestrowaniu się w usłudze hostingowej.
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Oprócz swoich funkcji pozwalają wypróbować swoją usługę przez 90 dni bez ryzyka, podczas gdy Bluehost oferuje jedynie 30-dniową gwarancję.

Zwycięzca: Hosting InMotion

Bluehost vs InMotion Hosting – Wsparcie i dokumentacja

Bluehost zapewnia wsparcie 24/7 przez czat na żywo i telefon. Zaprzestali wsparcia opartego na biletach, aby bardziej skoncentrować się na zapewnieniu bezpośredniego wsparcia klientom.

I odwrotnie, InMotion Hosting zapewnia całodobową pomoc techniczną w USA przez telefon, czat na żywo, e-mail / bilety, a nawet Skype! Oprócz publikowania i aktualizowania artykułów w bazie wiedzy regularnie przesyłają samouczki wideo na YouTube, aby odpowiedzieć na często zadawane pytania użytkowników.

Zwycięzca: Hosting InMotion

Bluehost vs InMotion Hosting – Cennik

Plany hostingu InMotion są nieco droższe w porównaniu do Bluehost. Jednak dzięki planowi początkowemu InMotion Hosting pozwala Ci zbudować 2 strony internetowe; podczas gdy Bluehost pozwala na hostowanie tylko jednego.

Oto szczegółowe porównanie cen różnych usług hostingowych oferowanych przez 2 firmy hostingowe:

SharedWordPressManaged WPVPSDedicated
Bluehost2,75 USD / mc.2,75 USD / mc.19,95 / mies.19,99 USD / mc.79,99 USD / mies.
Hosting InMotion3,99 USD / mies.4,99 USD / mc.19,99 USD / mc.105,69 USD / mies.

Oczywiście, jeśli szukasz najtańszego rozwiązania, Bluehost jest najlepszym wyborem.

Zwycięzca: Bluehost

Podsumowanie: Bluehost vs InMotion Hosting

Jeśli szukasz niedrogiego dostawcy hostingu, który oferuje wszystkie niezbędne funkcje i nie wpływa na szybkość, zalecamy Bluehost. Niezależnie od posiadanego zestawu umiejętności łatwo będzie założyć nową stronę internetową z Bluehost dzięki ich fantastycznemu doświadczeniu w zakresie wdrażania.

Jeśli jednak szukasz usługodawcy hostingowego, który oferuje mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak narzędzie do przeciągania i upuszczania, wybór centrum danych i doskonała obsługa klienta, zalecamy wybranie hostingu InMotion.

Chciałbyś również sprawdzić nasze porównania między,

 • Bluehost vs iPage
 • Bluehost vs Liquid Web
 • Bluehost vs GreenGeeks
 • Bluehost vs A2 Hosting

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zdecydować, który dostawca ma odpowiednie usługi hostingowe dla Twoich potrzeb. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również zapoznać się z naszą pełną recenzją Bluehost lub naszą szczegółową recenzją InMotion Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map